VenomSnake

نمايشگاه دستاوردهاي انقلاب در تهران(عكس)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اون كاتيوشاهاي كوچك قابل حمل توسط نفر كه هم 2 لول داشت و هم 1 لول فقط مستقيم زن

هستند يا ميشه مثل خمپاره هم ازشون استفاده كرد؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون كاتيوشاها 3 نوع دارند:

1-تك لول پليمري (با وزن بسيار كم وقابل استفاده تا 10 شليك)

2-تك لول فلزي

3-دولول فلزي

تمام اين انواع مثل ميني كاتيوشا شليك ميكنند.

البته فكر ميكنم به صورت منحني هم قابل شليك باشند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ظاهرا اندک مدتی دیر رسیدم! :oops:

تشکر میکنم از رایش مارشال گرامی بابت عکسهای جالبی که ما را در حاصل تلاش خود سهیم کرد.

این عکسها بیانگر پیشرفتهایی بزرگ در بخش نظامی و صنعتی مرتبط با آن هست و تنها در یک نمایشگاه و با معرفی تعداد اندکی از دستاوردها نمیتوان به ارزش و نتیجه واقعی تلاش متخصصین این مرز و بوم پی برد. تنها میتوان گفت با آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون برای متخصصین گمنام و غیور ایرانی که میدانند ما می توانیم و سعی دارند این مهم را به دیگر هموطنان نیز بفهمانند که ایرانی تواناست در تمام عرصه ها.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقای ریچ مارشال دستت درد نکنه واقعا عالی بود عکس ها
یه سوال داشتم ایا ماکتی از ذولفقار در نمایشگاه نبود
اگر در مورد اون نمایشگرهای لمسی باگرد ملی اطلاع خاصی دارید لطفا توضیح بدید خیلی جالب بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشكر از آقا سعيد و javadjab عزيز.متاسفانه هيچ خبري از تانك ذوالفقار نبود و مسولين

غرفه هم اظهار بي اطلاعي ميكردند.انشاالله در آينده راجع به برنامه ي ذوالفقار (با توجه به

شواهد موجود و اطلاعات شخصي) مطلبي خواهم نوشت.

در مورد كاكپيت تمام ديجيتال و لمسي بالگرد ملي توضيح بيشتري وجود ندارد جز اينكه به گفته

مسولين غرفه،انشاالله تا سال آينده شاهد رونمايي اولين نمونه ي عملياتي بالگرد ملي

خواهيم بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وای واقعا دستت درست ! عجب عکاسی بودی خبر نداشتیم!
واقعا ممنون ، بسیار زیبا بود به خصوص عکسهای اشتایر و البته زوم دوربینش!

فوق العاده بود

بسیار عالی

یه نکته هم من در توضیحات ریچارد مارشال عزیز اضافه کنم و اونم اینکه سلاح اشتایر در ایران ساخته میشه و البته با بدبختی بسیار زیاد ساخته شد و یه نکته دیگه اینکه لگدش به مراتب از لگد نمونه اصلی بیشتره! و البته بله یه سری تعداد نمونه وارد کشور شد که با یه سری کمک های از طرف ... مهندسی معکوس شد و از هیچی خیلی بهتره!
من تو نمایشگاه مطبوعات با یکی از طراحانش فرصت شد تو غرفه جنگ افزار صحبت کنم....
راستی بر و بچس میلیتاری! شما مشکوکید! میدونستید؟! ما هرچی منتظرتون بودیم توی غرفه کسی ازتون پیداش نشد یا اگرم شد به ما نگفت!
خلاصه عجب!
فکر میکردم همونطور که میرید اینن مایشگاه اون نمایشگاه اینم میائید اما ....!

در مورده سلاح خیبر هم بگم نمونه سما میشه خیبر 2 تقریبا اما به قول ریچارد مارشال حالا حالاها کار داره ... متاسفانه بد اتفاقاتی از همون اول معرفی خیبر افتاد که زبان از گفتنش شرم داره.... و بعضیاشم که رسما فقط باید شفاهی بیان بشه ....
این نمونه هم مثل قبلی کماکان توی قسمت نارنجک اندازش مشکل داره و کمی قسمت نشونه گیرش هم نامتعارفه ... از ارگونومیک ضدحالش هم بگذریم ... البته سما کمی از qbz چین قشنگتره! انصافا! اما کاربرد اون رو نداره...

تانک ذوالفقار هم به خاطره ها بسپارید بهتره×

بزارید با خاطرات سال سوم راهنمائی و توضیحات پشت جلد امادگی دفاعی دلمون خوش باشه و لذت ببریم!
حرف در مورده ذوالفقار زیاده و اینکه هست یا نه اگرم باشه واقعا اونی که میگن هست میباشد یا خیر؟! تانکی که نه دیده شد نه ازمایش شد نه اون استانداردهایی که ازمایش میکنند باهاش رو رد کرده .... به خصوص بهترین مدلی که ادعا میشه ایران ساخته یعنی تانک ذوالفقار سه .. از ساختن تا تولید انبوه هزار اتفاقه ... تازه بسازه از کجا معلوم بلای اوسوریو برزیل سرش نیاد یا از اونها برتر باشه .... هرچند به قول سعید ما میتوانیم و امیدوارم قدر این توانستن رو بدونیم و بعضی مواقع با تبلیغات الکی عوام فریبی نکنیم که خدای ناکرده با یه رسوائی تمام زحمات مهندسین وزرات دفاع هدر بره ...

ولی در کل کلا ولش!

ریچارد مارشال عزیز بسی سپاسگزار از تصاویر

راستی ریچارد مارشال جان خدائیش عجب سوال باحالی از مسئول نمایشگاه پرسیدی! اخه خوب وقتی میزارند یعنی اقا ما اینو داریم دیگه اجازه واسه چی بود؟! فقط بعضی چیزاست اونم بیشتر در زمینه الکترونیک که کسی ازش مطلع نیست ما داریم وگرنه بقیه اش تقریبا مشخصه... البته برخی بهینه سازی ها هم هست ولی خوب از نظر ساختن سلاح بیشترش مشخص شده...

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تانک ذوالفقار هم به خاطره ها بسپارید بهتره×

بزارید با خاطرات سال سوم راهنمائی و توضیحات پشت جلد امادگی دفاعی دلمون خوش باشه و لذت ببریم!
حرف در مورده ذوالفقار زیاده و اینکه هست یا نه اگرم باشه واقعا اونی که میگن هست میباشد یا خیر؟! تانکی که نه دیده شد نه ازمایش شد نه اون استانداردهایی که ازمایش میکنند باهاش رو رد کرده .... به خصوص بهترین مدلی که ادعا میشه ایران ساخته یعنی تانک ذوالفقار سه .. از ساختن تا تولید انبوه هزار اتفاقه ... تازه بسازه از کجا معلوم بلای اوسوریو برزیل سرش نیاد یا از اونها برتر باشه .... هرچند به قول سعید ما میتوانیم و امیدوارم قدر این توانستن رو بدونیم و بعضی مواقع با تبلیغات الکی عوام فریبی نکنیم که خدای ناکرده با یه رسوائی تمام زحمات مهندسین وزرات دفاع هدر بره ...[/quote]

به کدوم خاطره ها؟ خاطرات کمک معنوی؟

همین قدر که هیچ کسی از وضعیت این تانک خبر نداره خوبه و یاد تخمین توان موشکی حزب ا... و حماس توسط موساد و سیا میفتیم! همه فکر کنند ذوالفقار اصلا وجود ندارد اینطوری بهترین حالت هست برای زمان جنگ و به نفع نیروهای ایران.

به قول مصطفی زیاده عرضی نیست و نباید هم باشه! ذوالفقار وجود ندارد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر كي ميخواد ذوالفقار رو ببينه يك تيپ زرهي كامل و مجهز به اين تانك در استان سيستان و بلوچستان مستقره ! يه تعدادي هم ... مستقره ! و يك تيپ ديگه .... مستقره !

حالا كي توي سيستانه بره ببينه به ما هم خبر بده !
دوستان ما خط توليد سه مدل تانك تي 72 رو داريم ! كلي هم تانك ديگه ! چه اجباري هست كه حتما در تمام كشور اين نوع تانك يافت بشه !
اونهايي كه تصميم گرفتند اين تانك رو با ارتفاع و زاويه ديد كم بسازند تصميم گرفتن توي زاهدان مستقر كنند تا در مناطق بيابوني دشت صاف مثل كف دست اونجا مخصوصا شنزار ها بتونه خوب جواب بده ! حال به غير از زاهدان مناطق مركزي ايران هم كه دشت و بيابوني هست هم ممكنه اين تانك يافت بشه ! اينو نميخواستم بگم اما ايران حتي تانك تي .. هم داره ! يه چيزي كمتر از بيست تا بالاتر از تي 72 ! :oops: نميتونيم كه اطلاعات نظامي منتشر نشده كشور رو توي اينترنت بزاريم ! خدايي نكرده كه شما هم انتظاري چينين چيزي نداريد كه! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عالب بود ريچ جان
آقا چرا به تفنگ دراگانف SVD ميگن؟؟
اسم اصليش كه دراگانف هست ولي آمريكايي ها همش بهش SVDمیگن!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان شدیدا موافقم باهات
[quote]
همین قدر که هیچ کسی از وضعیت این تانک خبر نداره خوبه[/quote]

اره

اگرم وجود نداشته باشه حداقلش اینه همه تو کف اون هستند و شک و ابهام دور و برش هست و این یه روش فوق العاده نظامی هست که خدائیش فکر کنم ایران ابداع کننده اش هست
از بس ساکته همه می افتند شک که داره یا نه؟! اگر داشته باشه ضعیف جلوه میده اگرم نداشته باشه بزرگش میکنه و.... چین هم یه زمانی میگفت من موشک دی 21 به تعداد زیاد اماده شلیک دارم اما بعدا خودشون گفتند ما فقط 10 تا اماده شلیک داشتیم اون زمان و این حربه روانی بود...
و در مورده ذوالفقار خیلی راحت افرادی از داخل کشور! میتونند ثابت کنند هست یا نه!

من قسمت غرب کشور رو عین کف دستم بلدم .... یه نفر دیگه هم شمال و.... دیگه چیزی واسه قائم کردن نیست.... توجه هم داشته باش تانک چیزی نیست بخوای صد کیلومتر زیر زمین باهاش تمرین کنی و این تانک اتوماتیک نیست که هیچ خدمه ایی نداشته باشه! و اینا اموزش نخوان و از اون طرفم تانک چیزیه که باید تو میدان نبرد ازمایشش کنی.... (فکر کن منظورم رو کاملا رسوندم!)
که خوب گفتند مدل 1 و 2 توی رزمایش ها بوده اما 3 دیده نشده اونم انبوه. ..
در مورده موشک ها هم موافقم باهات هرچند بازم اسرائیل میدونست اما این حجم راکت و موشک رو خبر نداشت که اونم از صدقه سر تونل های زیرزمینی و... بود
البته اغراق نباشه بچه های سپاه وقتی تو جمع حرف میزنند! ادم خیلی چیزا ازشون یاد میگیره! قبل جنگ 33 روزه هم یه سخنرانی داشتند ....

واریور جان یه سوال: به نظرت امریکا حمله بکنه از کدوم سمت حمله میکنه؟!
ضابطه سوال: مقیاس الان رو نگیر! مقیاسی رو که از 10 سال پیش وجود داشت بگو واسه جواب یعنی اینکه ما از وقتی خطر امریکا رو حس کردیم کدوم قسمت رو نقطه ورود میدونستیم و میدونم؟! و از نظر دکترین نظامی کجا حیاتیه؟!
اون وقت ببین با شرق کشور میخونه یا نه؟!

نیروهای زبده ایران در کدام قسمت کشور تمرکز دارند؟!
اگرشد شرق کشور بعله کاملا درسته ما یه تیپ پ پ پ ذوالفقار داریم

در ضمن تا اونجا که من یادم میاد ارتش دارنده ذوالفقار هست(البته مشخص نیست ذوالفقار MBT یا ....) و ارتش در شرق کشور هیچ کاره ایی نیست
البته یه دو سه بار گفتند سپاه هم بهش تعلق گرفته و اگر اینطور باشه با توجه به حضورشون در شرق اره احتمالش هست اما بعیده توی صحرا! و بیابون تجهیزات زرهی مهمی مثل اون رو بزارند ... البته یه کاری هم ممکنه بکنند... در وقت جنگ بلافاصله تجهیزات رو انتقال بدند...
از دیدگاه و تجزیه تحلیل نظامی بگم اره این ممکنه ولی اگر در این دیدگاه پای امریکا رو بزاریم وسط به نظرت یه نیرو چند کیلومتر میتونه از نقطه ورود امرکیا دور باشه و بتونه خودش رو برسونه؟! سر موقع؟
یه نیروی خیلی مهم مثل نیروی زرهی اونم با تانک هایی خیلی مهم .... مشخصا فرصت زیادی ندارند
خوب اون وقت باید یاده رزمایش های ایران بیافتیم، سه بار در سه رزمایش ایران تمرین انتقال نیرو از شرق به غرب و غرب به شرق رو تمرین کرد ... البته مشخصا از ترابری هوائی استفاده شد ....
خوب با این وجود به قول سعید کسی خبر نداره ازش!
یعنی رفتیم زیر ابهام! چون ایران همچین تمرینی انجام داده یعنی یه چیزی داره(یا میخواد ظاهر نمائی کنه که داره) و میخواد اونو به قسمت دیگر کشور انتقال بده و خوب اینجور تئوریسین های نظامی می افتند تو شک و تردید که ارگ یاران نداره پس وساه چی تمرین انتقال نیرو میکنه و...از یه طرف میگن نداره و این شاید یه جنگ ورانی باشه از طرف دیگه میگن داره و میخواد قائم کنه و...
یعنی رسما گیر میکنند توش و بعد واسه فهمیدن نیاز به جاسوس دارند و... اما هیچ اطلاعات موثقی به دستشون نمیرسه پس تجهیزات زرهی ایران میره زیر ابهام و از یه طرف قدرت پوشالی ممکنه گرفته باشه از طرف دیگه ممکنه یه قدرت مخوف باشه که هنگام حمله این عنصر رو محاسبه نکردند و یهو مثل عملیات مارکت گاردن زمینگیر بشن پس ترجیح میدن اقدامی نکنند!
نتیجه اخلاقی اینکه ایران برنده شد بدون هیچ ضرری! به جز یکی دو تا رزمایش که واسه امادگی نیروها هم خوب بود...
البته اگر یه کم نامردی قضاوت کنم باید بگم خیال خام هست با این تجهیزات حال حاضر کشور ما بتونیم ترابری هوائی داشته باشیم زیرا که مشخصا 2 الی 4 هفته زیر شدیدترین بمباران قرار میگیریم تا برتری هوائی هم تضمین بشه و زیر این برتری چه کسی را یارای ترابری هست؟! البته از طریق تونل های بزرگ زیر زمینی این کار عملیه! یعنی صد کیلومتر تونل جاده دار و... به نظرم این یه طرح خیلی ملس هست واسه اینکه تحت تاثیر نیروی هوائی برتر دشمن قرار نگیری ..
ولش! هرچند خیلی باحاله بحث فرماندهی نظامی و.... !

راستی یه نکته: دوستان ما یه لشکر ذوالفقار هم داشته باشیم فایده نداره چون ذوالفقار خالی به درد ما نمیخوره
ذوالفقاری که میگن ن ن ن خوبه باید مدل 3 اون باشه و لاغیر ... حالا بماند هیچ نوع ازمایشی روش نشده و معلوم نیست با چه مقیاسی گفته میشه از برترین تانکهای جهانه(اشتباه نشه من افتخارم اینه ما همچین چزی ساخته و داشته باشیم اما سوال دارم میکنم! و البته الان تو دینا اونقدر تانک ام بی تی نیست که مثلا بگیم ما دهم هستیم یا 8 ام ! چون کلا تعداد تانکهای ساخته شده همچینم زیاد نیست! و طبق یه سنت قدیمی ایرانی مثلا 20 تا شرکت کننده هست و اگر تو بشی 15 ام یه رتبه عالی به دست اوردی اینم ممکنه .....)

پس ما باید ذوالفقار 3 رو ملاک قرار بدیم... ما چند تا ذوالفقار 3 داریم؟!

بعدم اخرین خبر موثقی که من شنیدم حضورش در تیپ 77 زرهی ایلام بود ..... بگذریم!
البته من گته سعید رو دوباره تائید میکنم چون شیندم خط تولیدش با بدبختی دوباره راه افتاده .. انشالله

در ضمن من نمیگم ایران نساخته یا نداره میگم تولید انبووووووه نشده ..... مهم تولید انبوه هست وگرنه تا الان روسیه اندازه موی سرش جنگنده نسل 5 درست کرده اما تولید انبوه نشده

منظورم رو میگیرین؟!

اقا بی خیال این ذوالفقار بشیم... بحثش طولانی و مثل باقی تایپیک ها بی نتیجه هست

به امید سرفرازی هرچه بیشتر ایران و قدرتمند شدن هرچه بیشترش در اینده

راستی برای این به اس وی دی میگن دراگانوف که سازنده اش اسمش اینه... و بهش میگن اس وی دی چون مخفف: Snayperskaya Vintovka Dragunova میباشد

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سعید جان شدیدا موافقم باهات
[quote]
همین قدر که هیچ کسی از وضعیت این تانک خبر نداره خوبه[/quote]
اره
اگرم وجود نداشته باشه حداقلش اینه همه تو کف اون هستند و شک و ابهام دور و برش هست و این یه روش فوق العاده نظامی هست که خدائیش فکر کنم ایران ابداع کننده اش هست
از بس ساکته همه می افتند شک که داره یا نه؟! اگر داشته باشه ضعیف جلوه میده اگرم نداشته باشه بزرگش میکنه و.... چین هم یه زمانی میگفت من موشک دی 21 به تعداد زیاد اماده شلیک دارم اما بعدا خودشون گفتند ما فقط 10 تا اماده شلیک داشتیم اون زمان و این حربه روانی بود...
و در مورده ذوالفقار خیلی راحت افرادی از داخل کشور! میتونند ثابت کنند هست یا نه!
من قسمت غرب کشور رو عین کف دستم بلدم .... یه نفر دیگه هم شمال و.... دیگه چیزی واسه قائم کردن نیست.... توجه هم داشته باش تانک چیزی نیست بخوای صد کیلومتر زیر زمین باهاش تمرین کنی و این تانک اتوماتیک نیست که هیچ خدمه ایی نداشته باشه! و اینا اموزش نخوان و از اون طرفم تانک چیزیه که باید تو میدان نبرد ازمایشش کنی.... (فکر کن منظورم رو کاملا رسوندم!)
که خوب گفتند مدل 1 و 2 توی رزمایش ها بوده اما 3 دیده نشده اونم انبوه. ..
در مورده موشک ها هم موافقم باهات هرچند بازم اسرائیل میدونست اما این حجم راکت و موشک رو خبر نداشت که اونم از صدقه سر تونل های زیرزمینی و... بود
البته اغراق نباشه بچه های سپاه وقتی تو جمع حرف میزنند! ادم خیلی چیزا ازشون یاد میگیره! قبل جنگ 33 روزه هم یه سخنرانی داشتند ....
واریور جان یه سوال: به نظرت امریکا حمله بکنه از کدوم سمت حمله میکنه؟!
ضابطه سوال: مقیاس الان رو نگیر! مقیاسی رو که از 10 سال پیش وجود داشت بگو واسه جواب یعنی اینکه ما از وقتی خطر امریکا رو حس کردیم کدوم قسمت رو نقطه ورود میدونستیم و میدونم؟! و از نظر دکترین نظامی کجا حیاتیه؟!
اون وقت ببین با شرق کشور میخونه یا نه؟![/quote]

رومل جان اول از همه سعی کن بحث رو منحرف نکنی که بخش دوم حرفهات مربوط به این تاپیک نمیشه.

درباره تانک ذوالفقار و اینکه تولید میشه یا نه فقط همین رو بدونید که خط تولید انبوه دارد و از پیچ تا موتور در ایران تولید میشه و تعداد زیادی هم ازش وارد خدمت شده است.

البته مدل 3 به تولید انبوه رسیده و مدلهای 1 و 2 تولید نشدند و پیش مقدمه برای این مدل جدید بودند. کلا در صنایع تانک سازی ایران اولین قدرت منطقه است و توان تولید بسیار زیادی دارد.

هر چند چیز زیادی نمیدونم و چیز زیادی هم نمیشه گفت و ذوالفقار3 جزو مرموزترین تسلیحات ایران هست که حتی از سلاح خط مقدم ایران یعنی موشک شهاب3 هم کمتر اطلاعات ازش منتشر شده!

اینکه چرا روی حفاظت اطلاعات درباره ذوالفقار3 تلاش میشه حتما دلیلی داره و میشه تصور کرد که قرار نیست تانکهای ایرانی براحتی شکار آپاچی و آ10های دشمن بشن و طرح جنگ زمینی گسترده نامتقارن با تجهیزات کلاسیک هم وجود دارد.

دوستان در تحلیلهای خود ذوالفقار رو هم دخیل کنند حالا هر تعداد خودتون خواستید چه 10 دستگاه چه 100 تا یا بیشتر ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Ernesto_Rommel عزيز در مورد تانك ذوالفقار توضيحات خوبي داديد ولي فكر ميكنم براي

منحرف نشدن تاپيك بهتره كمي منتظر تاپيك تانك ذوالفقار باشيد و در اونجا بحث رو ادامه بديد.

البته فكر ميكنم تا آخر هفته اين تاپيك آماده بشه.

[quote]. کلا در صنایع تانک سازی ایران اولین قدرت منطقه است و توان تولید بسیار زیادی دارد. [/quote]

راستي آقا سعيد با عرض پوزش اگر از حق نگذريم اين جهودهاي خبيث (در صنايع زرهي) در كل آسيا پيشرفته ترين هستند و متاسفانه ما هم در آسيا و

در خاور ميانه و از اون بدتر در نزديكي فلسطين اشغالي هستيم.پس نبايد اين ادعا رو مطرح كنيم.

باز هم با عرض پوزش از آقا سعيد عزيز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان ما که بد ایران رو نمیخواهیم میخواهیم؟!

همه مون دوستدار عزت این کشوریم ... اگرم چیزی میگیم از سر ناراحتیه و اینکه ایرادات رفع بشه

امیدوارم تولید انبوه شده باشه

چشم ادامه نمیدم چون منحرف شدیم ...

ریچارد مارشال عزیز منتظر تایپیکتون هستم چون شدیدا روش حرف دارم ....

واقعا ممنون از شما هم بابته عکسا هم توضیحاتی که دادید

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشكر از اروين-ارنستو عزيز.انشاالله تا آخر هفته تاپيك رو آماده ميكنم.

در مورد عكسها واقعا شرمنده فرموديد قابلي نداشت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هر كي ميخواد ذوالفقار رو ببينه يك تيپ زرهي كامل و مجهز به اين تانك در استان سيستان و بلوچستان مستقره ! يه تعدادي هم ... مستقره ! و يك تيپ ديگه .... مستقره ![/quote]
worior جان این جا های خالی رو پرکن برای من بفرست امتحان ۲۰ نمره ای :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.