VenomSnake

نمايشگاه دستاوردهاي انقلاب در تهران(عكس)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام،

قبل از هر چیز، میخواستم تشکر کنم از آقای Reichsmarschall به خاطر این عکسهایی زیبایی که گرفتنند و زحمت کشیدند گذاشتن روی سایت.

دوم اینکه : بقیه آقایون که لطف می کنند عکس میگیرند، یه کم این عکس ها رو بزرگتر بگیرند که اقلا بشه جزییات فلان موشک یا تانک رو دید و خواهشن این اسم سایت رو یه گوشه عکس بنویسند ( از آقای Reichsmarschall یاد بگیرید )

بعضی از دوستان عین این ندید بدیدا :lol: میان اسم سایت رو بزرگ مینویسند روی بدنه خود اسلحه، تانک، موشک، و و و !

حالا عکس خیلی واضح بود، بقیه اش هم زیر نوشته پنهان میشه :lol:

اگه میخاین کسی عکستون رو نبینه و کپی نکنه، پس چرا انقدر به خودتون زحمت میدین و میذارینشون رو سایت !!!

پیشاپیش سپاسگزارم

[b]صلاح مملکت خویش خسروان دانند

گدای ره نشینی حافظا، مخروش[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام،

قبل از هر چیز، میخواستم تشکر کنم از آقای Reichsmarschall به خاطر این عکسهایی زیبایی که گرفتنند و زحمت کشیدند گذاشتن روی سایت.

دوم اینکه : بقیه آقایون که لطف می کنند عکس میگیرند، یه کم این عکس ها رو بزرگتر بگیرند که اقلا بشه جزییات فلان موشک یا تانک رو دید و خواهشن این اسم سایت رو یه گوشه عکس بنویسند ( از آقای Reichsmarschall یاد بگیرید )

بعضی از دوستان عین این ندید بدیدا :lol: میان اسم سایت رو بزرگ مینویسند روی بدنه خود اسلحه، تانک، موشک، و و و !

حالا عکس خیلی واضح بود، بقیه اش هم زیر نوشته پنهان میشه :lol:

اگه میخاین کسی عکستون رو نبینه و کپی نکنه، پس چرا انقدر به خودتون زحمت میدین و میذارینشون رو سایت !!!

پیشاپیش سپاسگزارم

[b]صلاح مملکت خویش خسروان دانند

گدای ره نشینی حافظا، مخروش[/b][/quote]

امر و فرمایش دیگه ای نبود؟ مثلا کتاب راهنمای تولید فلان موشک و تانک رو هم بدن برای افزایش سطح معلومات شما یا عده ای دیگر باید خوب باشه؟

دوستان عکاس لطف کرده و برای دوستان اون ور آبی با زوم دیجیتال 24x عکسهای دقیق از جزئیات تسلیحات بندازید! :x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد جان سلام

دستت درد نكنه برادر، من هنوز دارم ميخندم :lol:

آخه من هر وقت میخام جلوى اين همكار هاى خارجى پُز بدم و پيشرفت هاى جمهوري اسلامى را به رخِ اينها بكشم، تازه عزام ميگيره كه چه خاكى به سرم بريزم !

رو سايت هاى ايرانى كه قربونشون برم ( به غير از سايت [b]ايرنا[/b]، البته ) يا عكس ها[b] ۶ در ۴[/b] هستند، يا درست وسط عكس بزرگ نوشته شده [i][b]شمس على ميرزا عکاسباشی [/b][/i]:lol:

كوزه گر از كوزه شكسته آب ميخوره

عكس هاى خوب و واضح ايرانى را بايد تو اين سايت هاى خارجى پيدا كنم !

آخه خدا رو خوش مياد ؟!! :x

برای نمونه :

http://cdn-www.airliners.net/aviation-photos/photos/8/8/0/1414088.jpg

[color=red]خندیدن دوای هر درد بی درمانی پس بخندید!
SAEID[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.