zed

ایران ماهواره "بشارت" را برای کشورهای اسلامی می سازد

Recommended Posts

[quote]یعنی ماهواره با توان بالا![/quote]

حالا این یعنی چی؟؟ :oops:

لیچ حون بابا زیر سیکل صحبت کن ما آی کیومون زیر پنجاهه!!! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من که تا حالا نشنیدم که مالزی ماهواره بسازه
مثلا همین تازگی ها چین واسه ما و مالزی مشترکا ماهواره ساخت و پرتاب کرد[/quote]

مالزی اولین ماهواره اش رو سال 96 پرتاب کرد اسم ماهواره MEASAT است! ماهواره با مشارکت شرکت بوئینگ ساخته شد!

http://en.wikipedia.org/wiki/File:MEASAT-3_prep_Boeing_601.jpg اینم تصویر ماهواره!

پهنای باند ترانسپوندر ها 12 تا 36 مگاهرتزیه (در نمونه اولیه این ماهواره!). در هر صورت می خوام بگم که تکنولوژی ساخت ماهواره مالزی بیشتر ارتباطی هست تا نظامی! بیشتر برای کانال های ماهواره ای! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصولا چرا بیشتر یا اکثر ابزار نظامی یا دفاعی ایران اسمهای عربی دارند مثل همین ماهواره بر سفیر و غیره.
[b]لیچ[/b] جواب بدهد :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آذرخش جان شوخی می کنی برادر؟ :oops:

پنتاگون جان والله چه عرض کنم! :oops: من خودم هم همچین از این اسم گزاری مسئولین دل خوشی ندارم!! ولی خوب در عوض شهاب ها فارسی هستند! عقاب فارسیه! حوت فارسه! امید فارسیه؟!!

راستی دوستان من پیشنهاد می دم این سلاح دریایی جدید نامش خلیج فارس باشه! :oops: یا مدافع خلیج فارس یا چیزی شبیه این!!!!!!! icon_eek :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستی دوستان من پیشنهاد می دم این سلاح دریایی جدید نامش خلیج فارس باشه! Mr. Green یا مدافع خلیج فارس یا چیزی شبیه این!!!!!!![/quote]

آره این خوبه!!
مثلا موشک خلیج فارس!! یا موشک امید(اسم خودم) :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان خارج از شوخی! اگر بشه از این عربها یک پولی گرفت می شه روی پروژه های فضاییمون سرمایه گزاری کرد! ولی عرب هایی که من می بینم برای ما خیلی ناخن خشک هستند! حاضرند 8 میلیون دلار یک بنز سراسر ساخته شده از طلا بخرند ولی حاضر نیستند این پول رو در اختیار ایران قرار بدند! فوقش می رند به شرکت های ساخت ماهواره پول می دن می گم بگید ما ساختیم! چرا بیان به ایران پول بدن؟! مگه الان امارات به خارجی ها پول نمی ده تا براش روبات بسازند؟! یا الان عربستان داره همین کارو می کنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان خارج از شوخی! اگر بشه از این عربها یک پولی گرفت می شه روی پروژه های فضاییمون سرمایه گزاری کرد! ولی عرب هایی که من می بینم برای ما خیلی ناخن خشک هستند! حاضرند 8 میلیون دلار یک بنز سراسر ساخته شده از طلا بخرند ولی حاضر نیستند این پول رو در اختیار ایران قرار بدند! فوقش می رند به شرکت های ساخت ماهواره پول می دن می گم بگید ما ساختیم! چرا بیان به ایران پول بدن؟! مگه الان امارات به خارجی ها پول نمی ده تا براش روبات بسازند؟! یا الان عربستان داره همین کارو می کنه!
[/quote]

دقیقاً به همین دلیل هم من با حرف یکی از دوستان در یکی از تاپیک ها مخالفت کردم!!
متاسفانه بر اثر القائات آمریکا و اسرائیل ما شدیم دشمن خونی ، آمریکا و اسرائیل شدن رفیق شفیق!!
به نظر من اینها به هیچ وجه حاضر نمی شن با ایران همکاری کنند!! چون فکر می کنند این کار یعنی قرار گرفتن زیر سلطه ی ایران!! :oops:
ولی اگر می شد خوب بود !! ما با این پول هم دانش خودمون رو افزایش می دادیم هم می تونستیم تحریم ها رو دور بزنیم هم اینکه نامی از کشورهای اسلامی بر سر زبان ها بیفته!!

البته می شه در آینده از جنبه در آمد زایی هم بهش نگاه کرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]من که تا حالا نشنیدم که مالزی ماهواره بسازه
مثلا همین تازگی ها چین واسه ما و مالزی مشترکا ماهواره ساخت و پرتاب کرد[/quote]

مالزی اولین ماهواره اش رو سال 96 پرتاب کرد اسم ماهواره MEASAT است! ماهواره با مشارکت شرکت بوئینگ ساخته شد!

http://en.wikipedia.org/wiki/File:MEASAT-3_prep_Boeing_601.jpg اینم تصویر ماهواره!

پهنای باند ترانسپوندر ها 12 تا 36 مگاهرتزیه (در نمونه اولیه این ماهواره!). در هر صورت می خوام بگم که تکنولوژی ساخت ماهواره مالزی بیشتر ارتباطی هست تا نظامی! بیشتر برای کانال های ماهواره ای! :oops:[/quote]

اینجا چیزی در این مورد که این ساخت مالزی باشه ننوشته
همش اسم بوئینگه
حتما اونا(مالزیایی ها) پیچ هاشو سفت کردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب در هر صورت اونها خیلی زودتر از ما اقدام به این کار کردن! و دو ماهواره دیگر هم ساختند! جالب اینجاست که ماهواره هایی هم برای افزایش پهنای باند اینترنت کشورشون هم ساختند! :oops: در هر صورت نمی توان توان علمی مالزی رو پایینتر از کشورهای عربی شمرد!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.