Azarakhsh

جدیدترین ناگفته‌های جنگ 33 روزه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ه گزارش شیعه آنلاین، "غسان بن جدو" ابتدا گفت: من رابطه شخصی و نزدیكی با "سید حسن نصرالله" دبیركل حزب الله لبنان دارم و ایشان از دوستان بسیار خوب من هستند از همین رو در طول جنگ 33 روزه، ایشان مرا به عنوان نماینده شبكه الجزیره برای مصاحبه با خود انتخاب كرد.

"بن جدو" در ادامه افزود: رفتن برای انجام آن مصاحبه زندگی مرا به خطر انداخت زیرا سید حسن خود مستقیما آن جنگ را فرماندهی می كرد و این امر موجب شده بود كه صهیونیست ها به شدت به دنبال وی باشند از همین رو ممكن بود كه در زمان مصاحبه زندگی ما به خطر می‌افتاد، اما من به دلیل علاقه‌ای كه به سید دارم آن را پذیرفتم.

رئیس دفتر شبكه الجزیره در بیروت همچنین افزود: تمام دستورات در طول جنگ را خود سید حسن صادر می‌كرد و حتی در مورد زمان هر حمله و نوع موشك یا سلاحی كه باید استفاده می‌شد را نیز خود سید به تنهایی تصمیم می‌گرفت. یادم می‌آید كه حتی دستور زدن ناوچه دریایی را در چه لحظه ای صادر كرد.
"غسان بن جدو" در ادامه گفت: زمان انجام مصاحبه من با سید حسن را هیچ كس از كاركنان شبكه الجزیره نمی‌دانستند مگر كسی كه آن مصاحبه را فیلمبرداری و مونتاج كرد.

وی در ادامه افزود: روز سی‌ام جنگ دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی با من تماس گرفتند و تهدید كردند كه اگر شبكه الجزیره بیش از این برای حزب الله و سید حسن تبلیغ كند، دفتر این شبكه مورد حمله موشكی قرار خواهد گرفت.

"بن جدو" گفت: البته بلافاصله پس از اینكه مصاحبه من با سید حسن نصرالله پخش شد، سازمان اطلاعات و امنیت صهیونیستی (موساد) با من تماس گرفت و مرا تهدید كرد.

وی در پایان گفت: كار برای من در لبنان خیلی سخت تر از كار در ایران است زیرا لبنان كشور طوایف و مذاهب است اما جمهوری اسلامی ایران یك كشور واحد و یكپارچه است.
منبع:تبیان
http://www.tebyan.net/politics_social/news/world/2009/2/22/86266.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یک تصویر دارم از 2 سرباز کشته شده حزب الله که مقامات اسراییلی ادعا کرده اند این 2 کشته ایرانی و متعلق به سپاه قدس هستند . چگونه می توانم این تصویر را قرار دهم در سایت و تاپیک ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من یک تصویر دارم از 2 سرباز کشته شده حزب الله که مقامات اسراییلی ادعا کرده اند این 2 کشته ایرانی و متعلق به سپاه قدس هستند . چگونه می توانم این تصویر را قرار دهم در سایت و تاپیک ؟[/quote]

منم شاهد بودم ، مرده خودش به حرف اومد گفت من ایرانیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من یک تصویر دارم از 2 سرباز کشته شده حزب الله که مقامات اسراییلی ادعا کرده اند این 2 کشته ایرانی و متعلق به سپاه قدس هستند . چگونه می توانم این تصویر را قرار دهم در سایت و تاپیک ؟[/quote]

حتما چون ریش داشند سپاهی بودند؟! خوب حالا جدیدا ادعا کردند یا قدیماً؟! اینها هر وقت کم می ارند از این ادعاها می کنند! تازه اینها این دو حزب اللهی رو از کجا گیر آوردند؟! دو تا فلسطینی بنده خدا که به شهادت رسوندن لباس تنشون کردن! دروغ که کنتور نداره!! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درهر حال چه ايراني باشند چه جزو حزب اله خدا بيامرزدشون واقعاًمرد بودند.[color=darkred]به يادشون صلوات[/color].

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیزان من یکم جدی باشید ! همه چیز رو به طنز نگیرید ! نه اتفاقا ته ریشن این 2 شهید . با لباس و تجهیزات و کلاه خود کولار . منم ادعای اسراییلی ها رو تایید نکردم . گفتم عکس دارم می خوام قرار بدم در تاپیک چطور > که روش بحث کنیم ببینیم ایا صحت دارد یا نه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عزیزان من یکم جدی باشید ! همه چیز رو به طنز نگیرید ! نه اتفاقا ته ریشن این 2 شهید . با لباس و تجهیزات و کلاه خود کولار . منم ادعای اسراییلی ها رو تایید نکردم . گفتم عکس دارم می خوام قرار بدم در تاپیک چطور > که روش بحث کنیم ببینیم ایا صحت دارد یا نه ![/quote]
دوست عزيز شما بايد اكانت گالري داشت باشيد تابتونيد عكس آپلود كنيد .حالا اگه نداريد مي تونيد به يكي از دوستان پي ام بزنيد وعكس رو تويه سايت آپلود عكس بذاريد وبه كي از دوستان بديد تا درگالري سايت قرار بده .من هم منتظر ديدن اين شهدا هستم .شايد هم ايراني باشند .شايد هم دروغ باشه چه اشكالي داره ما درزمان اشغال بيروت به طور رسمي نيرو به لبنان فرستاديم حالاشايد غير رسمي .
درضمن يه راه براي تشخيص هويت ايراني يا خارجي بودن وجود داره راهي كه گروه تفحص شهدا از اون استفاده مي كنه وجنازه هاي عراقي رو با شهداي ايراني از هم تميز مي دهند .واون راه تشخيص ژنتيكي هست.از طريق استخوان ونوع اسكلت بندي استخوان افراد .اين ژن دراستخوان براساس شرايط اقليمي هر شهري متفاوت مي باشه.از بدو تولد تا4الي 5سالگي افراد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عكس وپي ام برام بزن ولي من پسورد گالري ام قفل شده وسعيد قراره برام ريست ش كنه ولي دوست دارم اين عكس ها رو ببينم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من با این که مطمئنم اون شهدا ایرانی نیستند و حتی مطمئنم به حزب الله هم تعلق ندارند لطفا برای من هم بفرست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولي بعيد مي دونم ايراني باشن در زمان جنگ 33 روزه گشور ما در شرايط بحراني از لحاظ هسته اي قرار داشت خيلي زير فشار بوديم به خاطر همينم بود كه اسراپيل حمله كرد البته تو محاسباتش اشتباه كرد.... به همين راحتي بيگودار به آب نمي زديم كه خيلي راحت نيرو هامون شناسايي بشن :lol: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رئیس دفتر شبكه الجزیره در بیروت همچنین افزود: تمام دستورات در طول جنگ را خود سید حسن صادر می‌كرد و حتی در مورد زمان هر حمله و نوع موشك یا سلاحی كه باید استفاده می‌شد را نیز خود سید به تنهایی تصمیم می‌گرفت. یادم می‌آید كه حتی دستور زدن ناوچه دریایی را در چه لحظه ای صادر كرد.

كلي خنديديم . ايا اينا فكر ميكنند مردم احمق هستند icon_cheesygrin .شايدم خدشون احمق هستند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این هم تصویری که مقامات اسرلیلی ادعا کرده اند . به گفته ی اونها این 2 سرباز از سپاه قدس می باشند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.