امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]اقا من ميدونم شما خودتون يه بار اين فيلمارو دانلود نميكنيد. اخه اين چه سرورهايين ميذاريد. اميد20 و 2شيرد چين اخه. هيچكدوم قابل دانلود نيست. منن نميدونم اين چه مسخره بازي ايه[/quote]
عزيزم اون كليپهايي كه دانلو نميشه ماله سال 2009 هستش و خيلي وقت پيش لينكش خراب شده .
فقط اين داداش alexandre بعد از 2 سال اين تاپيك رو كشيده بالا icon_eek
آخه چرا تاپيكهاي 1000 سال پيش رو ميارين بالا. icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب Esibandari چند تا كليپ داشتم گفتم حيفه به خاطرش يك تاپيك جديد باز كنم براي همين مجبور شدم اين تاپيك را بالا بيارم.بازم شرمنده

اينم يك كليپ زيبا از يك عمليات در افغانستان پيشنهاد مي كنم دانلود كنيد.حجمش حدود 18 مگابايته(فرمتش flv هستش)

3rd Special Forces Group attacks Taliban fighters in Afghanistan
[url=http://www.militarynewsnetwork.com/videos/video418.flv]دانلود[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چند تا کلیپ دیدم گفتم بزارم دوستان هم فیض ببرن!!

اول از همه آزمایش جالب موشک جاولین! پیشنهاد می کنم حتما ببینید علی الخصوص آخرش!!تانکه تقریبا پودر میشه!!icon_arrowd
http://www.omid20.com/mehr88/2/Javlin(omid20.com).3gp

این یکی هم مجموعه ای از آزمایشات اتمیه!!
http://www.omid20.com/mehr88/2/bomb-Atom(omid20.com).3gp

منبع هم که مشخصه![/quote]

آقا ببخشید ما نظر میدیم ولی از اونجا که من یه کم اطلا عات دارم و از اونجایی که قبلا چند تا فیلم در مورد این لینکی که گذاشتید و باز نمیشه و احتمال میدم همون باشه اون انفجاری که گفتید دروغه و تانک رو با مواد منفجره اضافی هم زمان با برخورد موشک منفجر میکنن جولین قدرت نابودی تانک رو داره اما نه اینشکلی دروغ و بزرگ نمایی صلاح در انظار عمومی(دیکتش درسته؟!) با شما نبودم ها با اون کسی که کلیپ رو درست کرده!
یوتوب دانلودر م تموم شده وگرنه کلیپ رو و واقعیت عمل رو براتون میزاشتم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من همين امشب از يه نفر چند تا كليپ از عمليات هاي نيروهاي جيش المهدي ( صدري ها ) گرفتم ...ولي اينكه بتونم بذارم يا نه معلوم نيست چون بايد ازش اجازه بگيرم ... آخه ناسلامتي خودش از همين نيروهاست و تو كليپ ها مثلا ميدونست اوني كه پشت نقابه اسمش چيه و كيه ... يعني از خود صاحب شخص اون كليپ رو گرفته
فقط بگم كه هم عليه امريكايي ها كليپ داره هم عليه نيروهاي وهابي و بمب گذاران

تو يكيشون دارن به سمت يه تانكر تير اندازي ميكنن......بعد نشون ميده كه اون تانكر خالي بوده و توي محفظه ي تانكر چند تا وهابي مخفي شده بودن و جنازه ها رو هم نشون ميده icon_eek

تو يه كليپ ديگه هم حدود چهار خودوري امريكايي كه در حال عبور جاده اي بودن طعمه ي يه بمب خيلي بزگ ميشن :( شدت انفجار خيلي بالاست

اگه اجازه گرفتم كليپ ها رو ميذارم ... icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ویدئوهایی که باید دید ، مقالاتی که باید خواند .

در این ویدئو محققان سعی کردند که با استفاده از هوش مصنوعی ، یک سیستم مالیاتی طراحی کنند .

نکته ی جالب اینجاست که از این سیستم مالیاتی رو به همراه سیستم مالیاتی فدرال آمریکا و سیستم مالیاتی بازار آزاد به صورت موازی و همزمان « شبیه سازی و اجرا » کردند .

Can An AI Design Our Tax Policy?

https://www.youtube.com/watch?v=Sr2ga3BBMTc

احتمالا در آینده ، سیستم های اقتصادی کشورهای برتر توسط ترکیبی از هوش مصنوعی و اقتصاد دانان کنترل می شه و با جمع آوری هنگفت داده ها توسط شرکت های فناوری ، هر کشوری سعی می کنه که بهترین نتیجه رو بگیره .

اینم لینک مقاله ی اصلی :

و اینم نتیجه ی شبیه سازی های محدود بین سیستم های مختلف مالیاتی

figure-5-4.png

چارت بالا سمت چپ دو محور داره :

• Productivity  ( تولید )
  • Equality ( برابر طبقاتی )

همانطور که می بینید ، در حالتی که از Free Market استفاده شده ، بیشترین تولید ولی کمترین برابری طبقاتی رو داریم ولی در مدل Ai Economist ، تعادل بهتری میون تولید و برابری طبقاتی ایجاد شده .

ویرایش شده در توسط Ghalam
  • Like 1
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 ساعت پیش, Ghalam گفت:

در این ویدئو محققان سعی کردند که با استفاده از هوش مصنوعی ، یک سیستم مالیاتی طراحی کنند .

نکته ی جالب اینجاست که از این سیستم مالیاتی رو به همراه سیستم مالیاتی فدرال آمریکا و سیستم مالیاتی بازار آزاد به صورت موازی و همزمان « شبیه سازی و اجرا » کردند .

Can An AI Design Our Tax Policy?

https://www.youtube.com/watch?v=Sr2ga3BBMTc

احتمالا در آینده ، سیستم های اقتصادی کشورهای برتر توسط ترکیبی از هوش مصنوعی و اقتصاد دانان کنترل می شه و با جمع آوری هنگفت داده ها توسط شرکت های فناوری ، هر کشوری سعی می کنه که بهترین نتیجه رو بگیره .

اینم لینک مقاله ی اصلی :

و اینم نتیجه ی شبیه سازی های محدود بین سیستم های مختلف مالیاتی

figure-5-4.png

چارت بالا سمت چپ دو محور داره :

• Productivity  ( تولید )
  • Equality ( برابر طبقاتی )

همانطور که می بینید ، در حالتی که از Free Market استفاده شده ، بیشترین تولید ولی کمترین برابری طبقاتی رو داریم ولی در مدل Ai Economist ، تعادل بهتری میون تولید و برابری طبقاتی ایجاد شده .

اقتصاد دانان و سیاستمداران کشورهای مختلف با این تحقیقات می تونند سیاست های اقتصادی و فرهنگی رو تدوین کنند .

مثلا اگر کشوری عقب افتاده هست و دارای مشکلات تولید و کمبود کالا و تورم بالا هست ، برای یک دوره ی 10 تا 15 ساله سیاست  « بازار آزاد » رو پیش بگیرند تا تولید « بیشینه » بشه بعد از تثبیت تولید و مهارم تورم ، سیاست های دیگه ای برای متعادل کردن فاصله ی طبقاتی می گیرند . ( من اقتصاد دان نیستم و یک مثال رو به ساده ترین شیوه ی ممکن گفتم ، شاید کلا حرف من از اساس غلط باشه )

البته همه ی اینها پیشنیازش وجود سیستم قضایی متناسب و قانون های درست و عدم دادن « امتیازات و انحصارات » مختلف هست .  علاوه بر این باید ثبات در سیاست گذاری و تامین امنیت هم مد نظر قرار گرفته بشه .

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
23 hours قبل , Ghalam گفت:

آقا از این کارها بازم بکن، خیلی خوب بود...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
50 minutes قبل , worior گفت:

آقا از این کارها بازم بکن، خیلی خوب بود...

کلیپ ها و مقالات علمی زیادی هست ، بیشتر تنبلی و مشغولیت خودم  هست . حتی سایت های فناوری زیادی هم هستند که اخباری می گند که گاها بار نظامی و امنیتی داره . مثلا هفته ی گذشته آمریکا به صورت رسمی اعلان کرد که یک هواپیمای جاسوسی U2 پرواز رو  با کمک هوش مصنوعی ( نه هدایت خودکار ) انجام داد .  

ساده ترین حالت هوش مصنوعی که اینجا به کار رفته می تونه دریافت ورودی و موقعیت رادارها و جنگنده ها و پدافند باشه و محاسبه ی بهترین و امن ترین ارتفاع ، مسیر و سرعت پرواز باشه .

(4) U-2 Spy Planes Are Now Getting an AI Upgrade - YouTube

(4) First-ever AI co-pilot for Air Force spy plane - YouTube

البته آمریکایی ها این کار رو انجام دادن که A.I به همراه انسان به کار ببرند ، که به اصطلاح آمریکایی بهش Human Machine  Interface می گند و احتمالا تا 20 الی 30 سال آینده ، این نوع به کارگیری وسایل جنگی ( تانک ، نفربر  ،جنگنده و ... ) حالت قالب باشه ، در این حالت A.I بهترین گزینه ها رو بر اساس داده های ورودی تنظیم می کنه و حتی حرکت و رفتار دشمن رو با توجه به شبیه سازی هایی که از قبل داشته پیش بینی می کنه و در لحظه بهترین گزینه رو در اختیار انسان قرار می ده . 

کم کم اکثریت کارها رو هوش مصنوعی انجام می ده و انسان زمانی که یک شرایط خیلی خاص رخ داد ، دخالت می کنه . 

اینجا هم یک شبیه سازی داگ فایت بین دوتا اف 16 رو می بینید که یکی از اون ها توسط خلبان واقعی و دیگری توسط A.I کنترل می شد رو می بیند ، نتیجه شکست کامل خلبان انسانی بود . 

(4) Watch DARPA's AI vs. Human in Virtual F-16 Aerial Dogfight (FINALS) - YouTube

احتمال داره در آینده ، اف 16 و جنگنده های نسل 4 آمریکا که توسط A.I کنترل می شوند برای سرکوب پدافند ، اهداف حساس و همچنین پوشش هوایی سایر جنگنده ها ، به کار گرفته بشوند . 

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
11 hours قبل , MR9 گفت:

بسم ا...

ویدئویی از شرایط پرواز در کابین جنگنده اف-16

یاد بازی خاطره انگیز Ace Combat پلی استیشن افتادم ، چقدر ازین مانورهای پر جی توش انجام میدادیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
35 minutes قبل , MR9 گفت:

بسم ا...

نسل آینده حملات دوربرد موشکی با دقت بالا

پیشنهاد برادر عزیز جناب @worior

ما این تکنیک تو رزمایش پیامبر اعظم 14 تمرین کردیم؛

اگر تو این فیلم هایمارس بتونه اس 400 رو بزنه، قطعا هرمز و ذوالفقار در زدن تاد و پاتریوت راحت ترند.

INFOGRAPHICS-Fa-3.jpg

05~16.jpg

EeF8BLwXkAUvmxr.jpg

• Like 1
  • Upvote 11

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.