Azarakhsh

انهدام تعدادي شبكه سازمان ‌يافته ضد ديني و ضد فرهنگي

Recommended Posts

اول سلام
يك مدتي بود همه از دست من تروريست راحت بودند.
سال جديد رو به همه دوستان عزيز تبريك ميگم و اميدوارم زير سايه امام زمان عج الله تعالي فرجه الشريف سالي پر از موفقيت و پيشرفت نصيب خودتون و خانواده محترمتون بشه.
به بروبچس سپاه هم تبريك ميگم . واقعا گل كاشتن و يه عيدي توپ به جوانان وبگرد اين سرزمين دادند اميدوارم اين حركات قدرتمند و خوبشون ادامه داشته باشه . خدا رو چه ديدي يه روزي شد كل سيستم زيربنايي امنيت آمريكا رو هك كرديم .
فقط از اين حال كردم كه اين جونورها رو كشوندن ايران و ... .
خدا قوت.
پرچم بالا :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]در كنار اين تلاشها براي مقابله با ترويج فساد اخلاقي در جامعه بايد تلاشهاي بيشتري براي اينكه جووناي مملكتمون بتونن شاغل بشن و ازدواج كنن و تشكيل خانواده بدن تا از دام شهوت رهايي يابند هم صورت بگيره.
خداييش جووني كه[color=red] مجرد [/color]باشه و [color=red]بيكار [/color]هم باشه خود بخود مستعد گناه و فساده.
بايد[/quote]
نفس ات را مشغول کن قبل از انکه نفس ات تو را مشغول کند.....امام علی (ع)[/quote]

مهم همين مشغول شدنه هستش ديگه برادر..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا دست تمام دست اندرکاران این اقدام درد نکنه . به همشون خسته نباشید می گم .

البته هنوز راه های زیادی رو باید بگذرونیم چراکه هر روز تعداد این سایت ها اضافه می شه و فضای اینترنت که باید سرشار از آموزش و تدریس و اطلاعات بدرد بخور علمی و معنوی باشه ، پر از این مزخرفات می شه .

امیدوارم قدم های بعدی فقط به اینترنت ختم نشه و بشه این ها رو گسترش داد و با برنامه ریزی درست بتونیم جوانان رو از اعتیاد و فساد اخلاقی و بی کاری در بیاوریم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]در كنار اين تلاشها براي مقابله با ترويج فساد اخلاقي در جامعه بايد تلاشهاي بيشتري براي اينكه جووناي مملكتمون بتونن شاغل بشن و ازدواج كنن و تشكيل خانواده بدن تا از دام شهوت رهايي يابند هم صورت بگيره.
خداييش جووني كه[color=red] مجرد [/color]باشه و [color=red]بيكار [/color]هم باشه خود بخود مستعد گناه و فساده.
بايد[/quote]

مهم همين مشغول شدنه هستش ديگه برادر..[/quote]
دیدی این جوانهایی که همش غر می زنن کار نیست نیست.
به شخصه و عمو خودم که مدیر موفقی هست این موضوع با هم همعقیده هستیم که اشکال از خودشون هست که بیکارن. از تلاش نکردن خودشون هست.
نفس هم خیلی کارها هست که بشه مشغولش کرد یکی اش همین تفکر درباره ایات قران، کار کردن، خواندن کتاب ها علمی، [color=blue]عضو شدن در سایت میلیتاری[/color]، خواندن نهج البلاغه و هزاران کار دیگه

[color=red] این پست ویرایش شد[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]که اشکال از خودشون هست [/quote]
[color=red]ما هم فراموش می کنیم[/color][/quote]
باور کن موقع حرف زدن هم می میگم سه نقطه.
بعدش برادر من این یک اصطلاحه یعنی از تنبلی خودشون است. به هر حال اگر که من هر کدام از اینها را می نوشتم باز هم حقیقت تلخ است و به این افراد بر می خورد.
از تمام اعضا عذر خواهی می کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به کار بردن اصطلاح هم جا و مکان دارد
این جا مکان عمومی هست و اگر چیزی به کسی بر بخورد جواب میدهد

در ادامه

البته توجه داشته باشید که این سه نقطه ای که قرار دادید از بزرگواری بیش از حد شما نیست
بلکه از ترس بعضی ها هست

البته حقیقت تلخ است و من هم حوصله یاد آوری حقیقت را به کسانی که نمیفهمند ندارم

در ضمن هر وقت به جمع امامان پیوستید و توانستید بفهمید من که هستم و چه میکنم ان وقت غیب گویی بفرمایید لطفا[/quote]

من کی اظهار بزرگ گواری کردم.
اگر یک ذره در عالم نجوم سیر کنی خواهی فهمید که ما انسان ها ذره ای در این دنیا حساب نمی شویم.
خدا رو شکر عادت غیبت هم ندارم همیشه هم انتقاد خودمو از طرف در یک جای خلوت و با احترام زیاد کردم. ترسی هم نداشتم که الان منو می زنه. سه نقطه هم عادت دارم همیشه هر وقت می خواهم این جور اصطلاح ها را به کار ببرم می گم سه نقطه.
من گناه کار تر از این هستم به جمع امامان بپیوندم.
در ضمن من نخواستم بفهمم که شما چه کاره هستید اصلا شما هرکه هستید برای خودتان هستید به من ربطی نداره.
من هم هر ادمی هستم چه بد و چه خوب برای خودم هستم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote]در كنار اين تلاشها براي مقابله با ترويج فساد اخلاقي در جامعه بايد تلاشهاي بيشتري براي اينكه جووناي مملكتمون بتونن شاغل بشن و ازدواج كنن و تشكيل خانواده بدن تا از دام شهوت رهايي يابند هم صورت بگيره.
بايد[/quote]

مهم همين مشغول شدنه هستش ديگه برادر..[/quote]
دیدی این جوانهایی که همش غر می زنن کار نیست نیست.
غلط کردن که کار نیست.
به شخصه و عمو خودم که مدیر موفقی هست این موضوع با هم همعقیده هستیم که اشکال از خودشون هست که بیکارن. از تلاش نکردن خودشون هست.
نفس هم خیلی کارها هست که بشه مشغولش کرد یکی اش همین تفکر درباره ایات قران، کار کردن، خواندن کتاب ها علمی، [color=blue]عضو شدن در سایت میلیتاری[/color]، خواندن نهج البلاغه و هزاران کار دیگه

[color=red] این پست ویرایش شد[/color][/quote]

اگه شما و عمويتان در كار موفقيد دليل بي كفايتي ديگران نيست..حيف كه من مثل شما به خودم اجاره نميدم در يك فضاي عمومي(مجازي) اينگونه صحبت كنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]دوستان لطف كنن ادامه بحثشون و منتقل كنن به pm .[/color]

واقعا دستشون درد نكنه هم اثبات كردن از لحاظ اطلاعاتي در سطح عالي قرار دارن.
هم شر اين عاملاي فسادم كم كردن .
ولي بايد برنامه هاي فرهنگي ما خيلي بالا باشه كه باشنيدن يا ديدن اين سايت ها و برنا مه هاي مستهجن خيلي راحت كشيده نشيم به سمت آن ها.
اين كار تنها با برنامه ريزي از طريق آموزش و پرورش و تلوزيون فقط امكان دارد اونم به نوعي كه جوان ها رابه سمت اين برنا مه ها جذب كند.
به نظر من بايد بوجه هاي اموزش و پروش و كلا بوجه هاي اموزشي بايد در حد بالاتري يعني دررتبه اول قرار گيرد به نحوي كه دست همه باز باشد.
و بعد هم يك مقداري خجالتم بزارن كنا ر و در مدارس به اين مسائل پرداخته شود آن هم توسط معلمان مخصوص تا جوان ها به نحوي عالي آموزش پيدا كنن .
سن 15 به بالا سني هست كه آمادگي پذيرش گناه خيلي زياد دارد و به نحوي عالي بايد آموزش داده شود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت هموشون درد نکنه
واقعا ثواب چنین کارهایی از جهاد در راه خدا بیشتر نباشه کمتر نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستشون درد نکنه.واقعن جای تعجبه که چطور یک مطلب خاص یا شایعه به سرعت گسترش پیدا می کنه.

باید برای غنی سازی محتوای اینترنت فارسی کارای زیادی انجام بشه و فقط برخورد کردن - هر چند لازمه - کافی نیست.خوب اینها رو گرفتند یه عده دیگه رو استخدام میکنن! آدم مریض هم که کم نیست! پول چاپ کردن هم که برای دولت امریکا کاری نداره!

مهمترین کار اینه که هسته هایی تشکیل بشه برای غنی سازی محتوا! نیاز به هیچ پولی هم نیست! ماشاءالله بیش از 10000 پایگاه بسیج توی کشور داریم. کلی دانشجو و دانش آموز و معلم و استاد دانشگاه و دکتر و مهندس معتقد داریم. فقط باید یه جوری فعال بشن یا ساماندهی بشن برای غنی سازی محتوای اینترنت! ایجاد سایت های مفید. انجمن های گفتگو! سایت های آموزشی! سایت های خبری! سایت های مذهبی! و ....فعالیت در وبلاگ های گروهی و ....

یه نمونه اینکه میگن ما حدود 2 تا 3 هزار مجتهد فقط در قم داریم! چند تا سایت مذهبی خوب داریم؟چند نفرشون تو انجمن های گفگتو و سایت ها فعالیت می کنند؟فرض کنید 1000 نفرشون شروع کنن به فعالیت در اینترنت! اینترنت میشه حوزه علمیه!

نتیجه اش این میشه که نوجوان ما وقتی میره توی اینترنت مطلب خوب هم هست و بیشتر هم هست و البته بد هم هست. پیدا کردن راه براش ساده تر میشه. نه اینکه وقتی میره توی اینترنت 90 درصد مطالب کذب و فساد و دروغ و شایعه و تضعیف ایران و ایرانی باشه!

باید اهمیت این فضای مجازی رو به اطلاع همه کسانی که میتونن مفید و تاثیرگذار باشن رسوند تا احساس تکلیف کنن و شروع کنن. بقیه کارها خودش انجام میشه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام
دم همشون گرم
طرف رو از کانادا کشوندن ایران و دستگیرش کردن
بابا ایول
[quote]غلط کردن که کار نیست.[/quote]
کار هست شیطان هم هست
[quote]باید برای غنی سازی محتوای اینترنت فارسی کارای زیادی انجام بشه و فقط برخورد کردن - هر چند لازمه - کافی نیست.خوب اینها رو گرفتند یه عده دیگه رو استخدام میکنن! آدم مریض هم که کم نیست! پول چاپ کردن هم که برای دولت امریکا کاری نداره! [/quote]
دقیقا
این غنی سازی هم باید توسط خود ماها صورت بگیره
حالا نه فقط توی اینترنت
اگه همین خودمون اگه در ارتباط ب 3 نفر توی دنیای واقعی قوی برخورد داشته باشیم و دوستی داشته باشیم و نه با توجیه اینکه ما گنه کاریم و یکی باید خودمون رو هدایت کنه دست از این کار برداریم و بر حسب اینکه اونا در چه زمینه ای علایق دارن تفکرشون رو سعی کنیم در راه درست هدایت کنیم خیلی خوب میشه
یکی از سیاست خوشش میاد تناقضات سیاسی رو نشونش بدیم
یکی از علم همین طور و غیره
نباید انتظار از دیگران داشته باشیم
خودمون تلاش بکنیم و وقتمون رو الکی هدر ندیم
چند تا از ماها وبلاگ اسلامی و خوب در این زمینه داریم؟
خود من متاسفانه هنوز ندارم
بر ما هست که این فضاها رو ایجاد کنیم
[quote]مهمترین کار اینه که هسته هایی تشکیل بشه برای غنی سازی محتوا! نیاز به هیچ پولی هم نیست! ماشاءالله بیش از 10000 پایگاه بسیج توی کشور داریم. کلی دانشجو و دانش آموز و معلم و استاد دانشگاه و دکتر و مهندس معتقد داریم. فقط باید یه جوری فعال بشن یا ساماندهی بشن برای غنی سازی محتوای اینترنت! ایجاد سایت های مفید. انجمن های گفتگو! سایت های آموزشی! سایت های خبری! سایت های مذهبی! و ....فعالیت در وبلاگ های گروهی و ....[/quote]
احسنت
ایجاد هسته ها از خود ما باید شروع بشه
حمایت هم از ارگانها شد که شد
اگه نشد چیز خاصی نیست
ولی من تا اونجایی که میدونم میشه توی سازمان ملی جوانان حتی سایت رو هم به عنوان یک سمن(سازمان مردم نهاد) ثبت کرد که بعد از اطلاع از کارها و تاثیرات مطلوب داشتن حتی در بودجه هم کمک میکنن
-------
بیاید از همین الان شروع کنیم
به جای اینکه بیایم اینجا در مواردی که مربوط به این سایت نیست یا حتی در مواردی هم که مربوط هست پست ها و پاسخ هایی بدیم که اگه دقیق بهش نگاه کنیم ارزش آنچنانی نمی تونه داشته باشه و وقتمون رو میگیره
به جای اینها که زیاد هم میشه همچین وقتی رو بزاریم توی یه وبلاگ یا یه سایت مطلب بزاریم یا توی دنیای واقعی کار بکنیم
خیلی از دوستان در همین جا با هم آشنا هستن یا اینکه توسط همین سایت با هم آشنایی خوبی پیدا کردن و میتونن گروه تشکیل بدن و ایجاد سایت کنن
نمی خوام تعریف خود و سایتمون رو بکنم
ولی بنده و چندی دیگر از دوستان که از شهرهای مختلف(اصفهان-قم-کرج-سبزوار-یزد-بوشهر) توی انجمن دیگری از طریق فعالیت هامون با هم آشنا شدیم و چون فضای اون انجمن مناسب فعالیت ما نبود انجمن دیگه ای تاسیس کردیم و در همین راستا فعالیت میکنیم
خرج زیادی هم نداره وقت زیادی رو هم نمیگیره
پس همین الان وقتشه
یه جمله قشنگ هست که میگه : امروز همان فرداییست که در انتظارش بودی
------
سعید جان یه وقت ناراحت نشی که دارم دوستان رو تحریک میکنم از سایتت برن
نه
اینطور نیست
سایت خوب شما در مورد اطلاعات نظامیه و استراتژیک هست که بهتره دوستان اطلاعاتشون رو اینجا زیاد کنن نه اینکه با بحث هایی که شاید فایده زیادی نداشته باشه وقتشون رو بگذرونن
مثلا اینکه کدام اسلحه قشنگ هست
آیا واقعا اطلاعات ما رو زیاد میکنه یا اینکه گول شیطان رو داریم میخوریم و وقت جوانیمون رو هدر میدیم؟
از همه عذر میخوام اگه حرفام اشتباه هست یا نارحتتون کرده
علی علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام
دوستان در این قسمت از سایت گرداب میتونید آدرس سایت های متخلف رو برای پیگیری اطلاع بدید
http://gerdab.ir/fa/pages/report.php
امیدوارم سعید خان این لینک رو در یک قسمتی از سایت که در صفحه اصلی قرار بدن
علی علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.