armani

دو تصوير عجيب از سطح مريخ

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_hwyj5k.jpg[/img]

سلام

اين دو تصوير اوائل سال 2008 ميلادي توسط كاوشگر مريخ به زمين ارسال شد. اين تصاوير ( و احتمالا تصاوير بيشتر) مدت بيش از 6 ماه منتشر نشد و دانشمندان ناسا در حال تحقيق بودند. دست اخر همراه با انتشار اين تصاوير گفته شده كه تصاوير حاصله سنگهايي است كه توسط طوفانهاي سطح مريخ به اين شكل فرسايش پيدا كردند. چون جالب بود من بي هيچ شرح اضافه اي براتون نقل كردم.

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/1248393.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون اقاهه کیه رو سطح مریخ ؟ نکنه القاعده به اونجاهم رسیده ؟ :mrgreen: :mrgreen: حیله ی تبلیغاتیه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با تشکر از armani عزیز
البته ممکن این عکس ها واقعی نباشند[/quote]

در اين دنياي راست و دروغ هر چيزي ممكن هست. ولي عكسها توسط ناسا منتشر شده. راست و دروغ گردن خودشون....
( در كشورهاي مختلفي فرسايش سنگ در ساعات خاصي از روز و در جهت مشخصي تصاوير عجيبي ميسازند. )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نکنه آرمانی جان

واقعا جالبه تو سیاره ای که بیشترین احتمال وجود حیات رو می دادن چنین مجسمه ای از یک انسان خیلی عجیبه!!

شاید هم فرسایش دلیلش باشه!!

من بیشتر تو فکر منابع و معادن عظیم انرژی و اورانیوم و .... هستم که به احتمال زیاد در این سیارات کشف شده و از حالا بین خودشون تقسیم کردن!!!!!! و به کسی هم نگفتن!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر تصاویر جالبی بود فقط یک سوال بنظر شما منظور از پخش این تصاویر چیست سازمان ناسا دارای آرشیوی از تصاویر بسیار محرمانه است که هر از گاهی تصاویر بنجلی مثل این را منتشر می کند ولی تصاویر دیگری که خیلی واضحتر و بهتر از این است را منتشر نکرده و نمی کند؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته ممکن این تصاویر واقعی باشه اما یکی از نکاتی که در این تاپیک هست پیشرفت امریکا در تکنولوژی فضایی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با تشکر تصاویر جالبی بود فقط یک سوال بنظر شما منظور از پخش این تصاویر چیست سازمان ناسا دارای آرشیوی از تصاویر بسیار محرمانه است که هر از گاهی تصاویر بنجلی مثل این را منتشر می کند ولی تصاویر دیگری که خیلی واضحتر و بهتر از این است را منتشر نکرده و نمی کند؟؟؟[/quote]

در قرن انفجار اطلاعات هيچ تصويري بنجل نيست و همگي حاوي اطلاعات هست. حال ممكنه در بعضي كمتر و در بعضي بيشتر. فكر كنم اگر هر كشور ديگه اي هم با صرف ميلياردها دلار هزينه براي ساخت و پرتاب اين مريخ نوردها اقدام ميكرد مقدار زيادي از اطلاعات تا مدتها در بخش طبقه بندي مورد بررسي قرار ميگرفت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دستت درد نکنه آرمانی جان

واقعا جالبه تو سیاره ای که بیشترین احتمال وجود حیات رو می دادن چنین مجسمه ای از یک انسان خیلی عجیبه!!

شاید هم فرسایش دلیلش باشه!!

من بیشتر تو فکر منابع و معادن عظیم انرژی و اورانیوم و .... هستم که به احتمال زیاد در این سیارات کشف شده و از حالا بین خودشون تقسیم کردن!!!!!! و به کسی هم نگفتن!!!!!!!!!!![/quote]

در دهه هاي گذشته اين تصور بود كه معادن ارزشمندي داشته باشه ولي در صورت احتمال اين امر هزينه و زمان براي اين كار مقرون به صرفه نيست. اول از همه نياز به مركزي در سطح اين كره هست كه باتوجه به دما و طوفانهاي مريخي اگر ناممكن نباشه مقدور نيست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون يارو رو من ميشناسم يه مدت توي محل ما بادكنك ميفروخت

[color=brown]سايت ميليتاري جاي اين حرفها نيست . البته منظورم همه كاربران بود . :mrgreen:

Babakim1 [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اون يارو رو من ميشناسم يه مدت توي محل ما بادكنك ميفروخت[/quote]
دوست عزیز شوخی چیز خوبی است فقط مکان و زمان دارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]با تشکر تصاویر جالبی بود فقط یک سوال بنظر شما منظور از پخش این تصاویر چیست سازمان ناسا دارای آرشیوی از تصاویر بسیار محرمانه است که هر از گاهی تصاویر بنجلی مثل این را منتشر می کند ولی تصاویر دیگری که خیلی واضحتر و بهتر از این است را منتشر نکرده و نمی کند؟؟؟[/quote]

در قرن انفجار اطلاعات هيچ تصويري بنجل نيست و همگي حاوي اطلاعات هست. حال ممكنه در بعضي كمتر و در بعضي بيشتر. فكر كنم اگر هر كشور ديگه اي هم با صرف ميلياردها دلار هزينه براي ساخت و پرتاب اين مريخ نوردها اقدام ميكرد مقدار زيادي از اطلاعات تا مدتها در بخش طبقه بندي مورد بررسي قرار ميگرفت.[/quote]
نه فکر می کنم بنده نتوانستم خوب توضیح بدهم که منظورم چیست منظور از بنجل تصاویری است که یا ساختگی است یا به قدری مرموز است که تعجب انسان را بر می انگیزد با نگاهی به عکس در می یابیم که شاید هدفی از انتشار این عکس وجود نداشته است ولی نباید سیاست های مرموز آمریکا را در رابطه با توسعه برنامه های فضایی فراموش کنیم. با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.