f117

اف14 يا ميگ31

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

انشاءالله درسایه ی حق پیروز باشید

شما موفق و پیروز باشید، ولی جواب آن سه مورد را نداده بودید:

رپتور در سه جا نقطه ضعف اساسی داره: 1-در زمان گردش شدید به طرفین 2- زمانی که رهگیر در ارتفاعی بیشتر از رپتور باشه و از همه مهمتر 3- در زمان شلیک موشک که دریچه محفظه های داخلی باز می شود به دلیل بازتاب شدید به راحتی قابل رهگیری می شود.
حداقل مورد اول و سوم روی اف117 در یوگوسلاوی پیش آمد و دیگه جای حرف و حدیث نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رپتور در سه جا نقطه ضعف اساسی داره: 1-در زمان گردش شدید به طرفین 2- زمانی که رهگیر در ارتفاعی بیشتر از رپتور باشه و از همه مهمتر 3- در زمان شلیک موشک که دریچه محفظه های داخلی باز می شود به دلیل بازتاب شدید به راحتی قابل رهگیری می شود. حداقل مورد اول و سوم روی اف117 در یوگوسلاوی پیش آمد و دیگه جای حرف و حدیث نیست 1 - در این حالت شاید بتوان اف 117 را رهگیری کرد چون باعث باز شدن دریچه های کمکی ورود هوا به موتور باز میشود ولی در اف 22 نیازی به این دریچه ها نیست 2- این هم در مورد اف 117 و بی 2 ممکن است چون ورودی هوای موتور در این دو بالای هواپیماست ولی در اف 22 در پهلوهای ان است که در نتیجه فرقی نمی کند از بالا یا پایین رهگیری بشود 3-این یک زمان خیلی کوتاه است و پایدار نیست تا بتوان ان را رهگیری کرد امیدوارم ناراحت نشده باشید که من جوابتان را دادم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Mr_Fox, اگر از ابتدا قرار نبود بحث کنید چرا پست میدی که بعد پاک کنی؟! این کار غیر منطقی است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
javadjab
نه عزیز من واسی چی باید ناراحت بشم.
می خواستم نظرم رو در مورد حرف های شما بگم ولی حالا که سعید قراره زحمتش رو بشکه من هم منتظر می مونم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.