jackturbo

مانور های مرگبار توسط SU-37 terminator

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان عزیز در این کلیپ مانورهای مرگباری که توسط یک su-37 انجام می شود با دقت به این مانورهای بنگرید و نظر خود را در باره این جنگنده بیان کنید:

http://www.youtube.com/watch?v=bNFiIuTvneI&feature=related

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خیلی خوب رو انتخاب کردم چون امروز یک جنگنده نسل 4++ نمیتواند عالی باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
su3 icon_cheesygrin 7 بهتري و پايدار ترين جنگنده ي حال حاضر جهان ميباشد لطفا آقا سعيد شما كه از قابليت هاي terminator خبر نداريد و نمي دانيد كه اين جنگنده مخصوص مقابله و نابودي f35 ساخته شده پس به آن نسل4++ نگوييد نسل4++f14D مي باشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا اونجا که من خبر دارم SU-37 تنها یک پیش نمونه proto-type بود و در همون حد هم باقی موند و اصلا قرار نیست به تولید انبوه برسه پس میشه گفت که بحث در مورد تواناییهای بالقوه و بالفعلش بی فایدس، تنها SU-35 بنظر میرسه در نهایت در سال 2011 به مرحله تولید انبوه برسه، تا حالا هم سه پیش نمونه از اون ساختن که یکی همین چند وقت پیش سقوط کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]su3 icon_cheesygrin 7 بهتري و پايدار ترين جنگنده ي حال حاضر جهان ميباشد لطفا آقا سعيد شما كه از قابليت هاي terminator خبر نداريد و نمي دانيد كه اين جنگنده مخصوص مقابله و نابودي f35 ساخته شده پس به آن نسل4++ نگوييد نسل4++f14D مي باشد.[/quote]

ببخشید جسارت شد بر محضر استاد گرام!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تا اونجا که من خبر دارم SU-37 تنها یک پیش نمونه proto-type بود و در همون حد هم باقی موند و اصلا قرار نیست به تولید انبوه برسه پس میشه گفت که بحث در مورد تواناییهای بالقوه و بالفعلش بی فایدس، تنها SU-35 بنظر میرسه در نهایت در سال 2011 به مرحله تولید انبوه برسه، تا حالا هم سه پیش نمونه از اون ساختن که یکی همین چند وقت پیش سقوط کرد.[/quote]

ّبرادر گریپن عزیز شما دقیقا" اطلاع دارید ؟ سوخوی-37 نمونه پیشرفته تر سوخوی-35 است سوخوی-37 ترمیناتور بدلیل قابلیت های بالای خود کاندید جایگزین سوخوی 27 های نیروی دریایی روسیه است قابلیت های پروازی و مداومت بالای آن در میدان نبرد و استفاده از بهترین تسلیحات ساخت روسیه و رادار و سیستم حمله پیشرفته آن از ترمیناتور یک جنگنده تمام عیار ساخته است راستی لقب ترمیناتور را در نمایشگاه هوایی پاریس بدلیل همین مانورهای در خور تحسین و شگفت انگیز از سوی مردم به این پرنده اعطا شد اگر می بینید این جنگنده هنوز عملیاتی نیست یک دلیل عمده آن کمبود بودجه است وگرنه خود نیروی های مسلح فدراسیون روسیه نیز بر روی این طرح تاکید بسیار دارند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سوخو37 قرار نیست به تولید برسه و با ارایه su-35bm تصمیم بر تولید این مدل گرفته شده که پیشرفته ترین مدل در جنگنده های فلنکر محسوب میشود. این جنگنده از بسیاری لحاظ جزو نسل پنج قرار میگیرد از جمله رادار ، آیونیک ، کاکپیت شیشه ای ، پوشش 360 درجه اطراف هواپیما ، تسلیحات جدید و هوشمند ، سیستم یکپارچه تسلیحاتی ، ارتباط ماهواره ای و دیتالینک ، خاصیت پنهانکاری ، پرواز خودکار و سیستم تغییر نیروی رانش موتور اما در یک اصل مهم که پنهانکاری به میزان بالا باشد ازش برخوردار نیست و بنابراین در گروه نسل پنج نمی تواند جای بگیرد. همین یک اصل مشکل بزرگی ایجاد میکنه که باعث میشه اف35 نسل پنج با مشخصات مشابه و رادار با برد کمتر سوخو35 با رادار برد بیشتر رو زودتر شناسایی و احتمالا شلیک کند!

در کل این جنگنده گزینه مناسبی برای کشورهای در حال توسعه هست و برای کشورهای روسیه و چین هم که آواکس دارند با صرفه ترین گزینه فعلی میباشد و میدانیم که با بودن آواکس و ارتباط دیتالینک دیگه چیزی به نام پنهانکاری معنا ندارد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]تا اونجا که من خبر دارم SU-37 تنها یک پیش نمونه proto-type بود و در همون حد هم باقی موند و اصلا قرار نیست به تولید انبوه برسه پس میشه گفت که بحث در مورد تواناییهای بالقوه و بالفعلش بی فایدس، تنها SU-35 بنظر میرسه در نهایت در سال 2011 به مرحله تولید انبوه برسه، تا حالا هم سه پیش نمونه از اون ساختن که یکی همین چند وقت پیش سقوط کرد.[/quote]

ّبرادر گریپن عزیز شما دقیقا" اطلاع دارید ؟ سوخوی-37 نمونه پیشرفته تر سوخوی-35 است سوخوی-37 ترمیناتور بدلیل قابلیت های بالای خود کاندید جایگزین سوخوی 27 های نیروی دریایی روسیه است قابلیت های پروازی و مداومت بالای آن در میدان نبرد و استفاده از بهترین تسلیحات ساخت روسیه و رادار و سیستم حمله پیشرفته آن از ترمیناتور یک جنگنده تمام عیار ساخته است راستی لقب ترمیناتور را در نمایشگاه هوایی پاریس بدلیل همین مانورهای در خور تحسین و شگفت انگیز از سوی مردم به این پرنده اعطا شد اگر می بینید این جنگنده هنوز عملیاتی نیست یک دلیل عمده آن کمبود بودجه است وگرنه خود نیروی های مسلح فدراسیون روسیه نیز بر روی این طرح تاکید بسیار دارند .[/quote]

راستش رو بخواهید در یک فوروم فرنگی زبان یک تاپیک در مورد SU-35 بود، بعضیا در مورد SU-37 پرسیدن که سرانجام اون به کجا رسید چند نفر از روسهایی که اونجا فعال بودن و مطلع هم بنظر میرسیدن گفتن که اون طرح به تاریخ پیوست و SU-37 اصلا قرار نیست که به تولید انبوه برسه و SU-35bm در آینده و گویا تا سال 2011 به تولید خواهد رسید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جنگنده بسيار عالي اميدوارم كه بتونيم يك تعداد رو براي كشور عزيز مان بخريم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با جنگنده هاي نسل 5 آمريكايي قابل قياس نيست ولي ميتونه با امكانات راداري فوق پيشرفته موفق باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]جنگنده بسيار عالي اميدوارم كه بتونيم يك تعداد رو براي كشور عزيز مان بخريم ![/quote]

امیدوارم هیچوقت نخریم ای کاش جنگنده ای بهتر از این و کاملا ایرانی داشته باشیم icon_cheesygrin
پی نوشت : پست 1000 :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.