nasirirani

بهترین مودم adsl تا 55 هزار تومن!

Recommended Posts

سلام

می خواستم یه مودم adsl بگیرم اما متاسفانه اطلاع چندانی از مودم های adsl ندارم می خواستم لطف کنید و بنده را راهنمایی کنید.

به نظر شما بهترین مودم adsl تا 55 تومن کدام است؟
راستش خودم یه جستوجویی در نت کردم دیدم Link-sys و Asus بد نیستند!

با تشکر پیروز و موفق باشید
یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من asus دارم مونتاژ چین دو سالی میشه خریدم خیلی راضی هستم حداکثر دانلود رو میگیره یعنی از 512 راحت 440 رو دارم! قیمتش اون موقع 55 تومن بود الان خبر ندارم. پورت شبکه و usb و ethernet هم داره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]من خيلي وقته از مودم D-Link مدل DSL-200 استفاده ميكنم . واقعاً نظير نداره . با اينكه قرار ADSL من 128K بود ولي نميدونم چرا سرعت دانلود 900 و سرعت آپلودم 220 است . اين سرعت رو با سايت http://www.speedtest.net آزمايش هم كردم و كاملاً درسته . به هر حال من اين مدل رو پيشنهاد ميكنم . قيمتش هم الان بايد حدود 25000 باشه .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از دوستان عزیز سعید و بابک

بابک جان راست می گی!! 900k اونهم با سرویس 128 !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]بله حتي در ساعتهاي كم ترافيك به 960 هم ميرسه icon_cheesygrin

دانلود يه فيلم 35 مگابايتي كمتر از 5 دقيقه طول ميكشه .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دقت کن نصیر جان که این سرویسهای 128 که دانلود بیشتر میگیرن در واقع همون سرعت توسط آی اس پی بهشون اختصاص یافته و برای فرار از قانون محدودیت سرعت برای کاربران خانگی میگن 128! بستگی به شرکتی داره که ازش خرید کنی و چقدر پهنای باند باز بزاره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم يه ديلينك مدل 2520u
دارم قیمتش 37هست و یه اسپیلیتر هم روش داره که خودش 5-6تومنی میارزه و ازش راضیم icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان من TP-Link 8811 دارم که چند روزی هست دارم استفاده میکنم...پهنای باندم 64kb و سرعت دانلودم 8Kb !! مشکل از مودمه؟خطه؟یا ISP ؟
گویا میگن سرعت دانلود یک هشتم پهنای بانده!!! :lol:
سعید، بیشتر از 128 به کاربرای خانگی نمیدن...چطور 512 گرفتی؟ icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر پهنای باندی که دوست داری بهت میدن.این قانونم مثل هزاران بند قانونیه که در کشور ما فقط نوشته شده که به خانه گی از 128 بیشتر ندین! اما نمیتونم باور کنم حرف آقا سعید و babakim رو!!!!!! چطور همچین سرعتی دارین؟!!!!!! :lol:
من با adsl 128 سرعتم 12 اما شما با 128 پهنا 900 میگیرید؟!! بیشتر شبیه افسانست! :oops:
حتما isp شما روی account شما قاط زده!
من فکر میکردم پهنای باند تقسیم بر 8 میشه سرعت دانلود!! اما شما این فرمول رو نقص کردین مثل اینکه!
یعنی بخاطر مودمه؟ یا isp ؟ icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]حالا شما چه باور كني يا نه سرعت من در 90% اوقات 960K هستش . يعني به طور ميانگين با سرعت KB/S 120 دانلود ميكنم . اگه فرصت كردم فردا از نتيجه سايت speedtest يه پرينت اسكرين ميگيرم و اينجا قرار ميدم icon_cheesygrin [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در اکثر نقاط کشور که صبانت هست ازش بخرید تا +128 بده بهتون!

اون قانون محدودیت 128 هم از نظر قانونی باید اجرا بشه که معمولا نمیشه! البته من مشکلی ندارم چون برای افراد خاص (پژوهشگران و محققان و مسئولان ...) محدودیت نیست بخاطر سایت میتونم هر سرعتی بگیرم که 90% مصرفم هم برای سایته! حجم بکاپ که میگیرم 2 گیگابایت هست با اینترنت دیزلی که دانلود کردنش شبیه رویاست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=brown]حالا شما چه باور كني يا نه سرعت من در 90% اوقات 960K هستش . يعني به طور ميانگين با سرعت KB/S 120 دانلود ميكنم . اگه فرصت كردم فردا از نتيجه سايت speedtest يه پرينت اسكرين ميگيرم و اينجا قرار ميدم :lol: [/color][/quote]
برادر جان آخر نفهمیدیم سرعت شما 960 هست یا 120 :lol:
تکلیفمونو روشن کن!
گفتی قراردادم 128 بود! دانلودم 900 و آپلودم 220! در حالی که سرعت آپلود از دانلود بیشتره! من خودم یه عمره سایت دارم برادر icon_cheesygrin
بعدا گفتی سرعت من در 90% اوقات 960K هستش . يعني به طور ميانگين با سرعت KB/S 120 دانلود ميكنم !!! اگه کسی اینجا سر در آورد واسه منم دوبله کنه :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من فکر میکردم پهنای باند تقسیم بر 8 میشه سرعت دانلود!! اما شما این فرمول رو نقص کردین مثل اینکه!
[/quote]

[color=brown]ببين دوست عزيز ، اين عين جمله شما بود كه من نقل قول كردم . درسته ؟ خودت ميگي كه پهناي باند تقسيم بر 8 ميشه سرعت دانلود . درسته ؟

وقتي ميگم سرعت دانلودم KB/S 120 هستش ، اين عدد رو ضرب در 8 كني ميشه 960K . درسته ؟ icon_cheesygrin

شما ميگي يه عمره سايت داري . به سلامتي ان شاءالله . بعد هم ميگي سرعت آپلود از دانلود بيشتره ! درسته ؟

اي بابا منم تيك درسته ؟ گرفتم . درسته ؟ :lol: [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]من فکر میکردم پهنای باند تقسیم بر 8 میشه سرعت دانلود!! اما شما این فرمول رو نقص کردین مثل اینکه!
[/quote]

[color=brown]ببين دوست عزيز ، اين عين جمله شما بود كه من نقل قول كردم . درسته ؟ خودت ميگي كه پهناي باند تقسيم بر 8 ميشه سرعت دانلود . درسته ؟

وقتي ميگم سرعت دانلودم KB/S 120 هستش ، اين عدد رو ضرب در 8 كني ميشه 960K . درسته ؟ icon_cheesygrin

شما ميگي يه عمره سايت داري . به سلامتي ان شاءالله . بعد هم ميگي سرعت آپلود از دانلود بيشتره ! درسته ؟

اي بابا منم تيك درسته ؟ گرفتم . درسته ؟ :lol: [/color][/quote]
بله! به طور معمول پهنای باند بر 8 میشه دانلود! :lol:
خوب! شما اول گفتین قرارداد من 128 درسته؟ یعنی پهنای باند 128 درخواست کردین! اما حالا میگید پهنای باندم 960 هست! که البته همچین پهنای باندی وجود خارجی نداره!
به این ترتیب پهنای باند شما باید 1024 باشه!!! که در ایران بیشتر از 512 به کسی نمیدن! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توضیح که دادم چرا بحث رو کش میدید! بعضی شرکتها مثل صبانت 128 رو بدون محدودیت میدن! یعنی چه؟ یعنی فقط تو قرارداد 128 هست در عمل باز گذاشتن اگر خلوت باشه تا هر چقدر میتونه مودم بگیره سرعت دانلود میده!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.