Electro_officer

زیردیایی‌های تهاجمی هسته‌ای کلاس Astute شاهکار مهندسی بریتانیا

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

مهدی عزیز مقاله فوق العاده ای بود. ممنون بابت زحمتی که کشیدید.
زیر دریایی قدرتمندی هست. ولی به نظر من برای المانها نسبت به ان بهتر است. نظر شما چیست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]زیر دریایی قدرتمندی هست. ولی به نظر من برای المانها نسبت به ان بهتر است. نظر شما چیست؟[/quote]
راستش من كه ديزل‌الكتريك رو ترجيح ميدم چون ارزانتر در مياد و پيشران اتمي هم كه دردسرهاي خاص خودش رو خواهد داشت. به نظر من Type 212 و Lada از لحاظ مخفی‌کاری میتونن قوی‌تر از این زیردریایی عمل کنند. ولی در کل من اعتقاد دارم برتری فقط تو نبرد واقعی مشخص میشه. تا حالا که درگیری دریایی نبوده تا این زیردریایی‌ها یا سایر تجهیزات مدرن دریایی آزمایش واقعی بشن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]زیر دریایی قدرتمندی هست. ولی به نظر من برای المانها نسبت به ان بهتر است. نظر شما چیست؟[/quote]
راستش من كه ديزل‌الكتريك رو ترجيح ميدم چون ارزانتر در مياد و پيشران اتمي هم كه دردسرهاي خاص خودش رو خواهد داشت. به نظر من Type 212 و Lada از لحاظ مخفی‌کاری میتونن قوی‌تر از این زیردریایی عمل کنند. ولی در کل من اعتقاد دارم برتری فقط تو نبرد واقعی مشخص میشه. تا حالا که درگیری دریایی نبوده تا این زیردریایی‌ها یا سایر تجهیزات مدرن دریایی آزمایش واقعی بشن![/quote]

درسته, ولی ایا به نظرت برای کشورهای صنعتی و ثروتمند که توان بالایی دارند .ساخت پیشران اتمی موجب افزایش قدرت دریایی انها نمی شود؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب!
به نظر مياد حق با شماست! icon_eek براي كشوري كه توان مالي دارد پيشران هسته‌اي مناسبتر خواهد بود. :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.