amin_sahande

10 پرونده از حضور اجرام ناشناخته فضایی در زمین

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

خبرگزاری مهر - گروه فناوریهای نوین: اجرام ناشناخته یا یوفوها پدیده های مرموزی هستند که اکثر مردم آن را باور داشته و در مقابل توسط مقامات انکار می شوند. یک نشریه معتبر در گزارشی به بررسی 10 مورد برتر و حل نشده از مشاهده این پدیده ها در جهان پرداخته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، پرونده های جدیدی که توسط وزارت دفاع انگلستان ارائه شده متشکل از 800 گزارش مبنی بر مشاهده یوفوها در سالهای 1981 تا 1996 است.

برخی از این مشاهدات توسط دانشمندان توجیه شده اند اما بسیاری از آنها همچنان در هاله ای از ابهام و ناشناخته باقی مانده اند. در ادامه 10 گزارش از مشاهده یوفوها در جهان که تا کنون هیچ توضیح علمی و منطقی برای توجیه آن ارائه نشده است، معرفی خواهند شد.

برخورد راسول در سال 1947: حامیان نظریه یوفو ادعا می کنند ارتش آمریکا هواپیمای ناشناخته سقوط کرده را در این پدیده ضبط کرده است. این رویداد جنجالی که به خوبی تحت پوشش رسانه ای قرار گرفت به یکی از پر طرفدارترین پدیده های ناشناخته جهان تبدیل شده است. ارتش آمریکا برای توجیه این پدیده اعلام کرده است این انفجار به برخورد بالنی اکتشافی متعلق به برنامه ای طبقه بندی شده به نام مغول تعلق داشته است.

مورد کنت آرنولد در سال 1947: پس از اینکه تاجری آمریکایی به همراه خلبانش ادعا کردند 9 جسم پرنده را به صورت زنجیره ای در نزدیکی کوهستان رنیر دیده اند، رسانه ها این پرونده را مورد بشقاب پرنده نامیدند. آرنولد این اجرام را بشقابهای پرنده ای توصیف کرد که بر روی آب حرکت می کردند. تا کنون توجیهی برای این پرونده ارائه نشده و ارتش آمریکا آن را توهم خوانده است.

پرونده شایعات واشنگتن در سال 1952: این پرونده شامل سری گزارشاتی از مشاهدات یوفوها است که توسط رادارهای فرودگاهها در سه نقطه متفاوت به ثبت رسیده است. پس از وقوع این پدیده رسانه های داخلی از شکل گیری هیئت رابرتسون در سی آی ای خبر دادند. نیروی هوایی آمریکا در نهایت با این توجیه که پدیده در اثر واژگونگی در اتمسفر زمین به وجود آمده و سیگنالهایی را به اشتباه به رادارهای فرودگاه ها ارسال کرده است جنجالهای به وجود آمده را آرام کرد.

مورد لولند در سال 1957: در این سال پلیس گزارشهای متعددی مبنی بر اینکه موتور خودرو این افراد در هنگام نزدیک شدن جسمی درخشان و تخم مرغی شکل به صورت ناگهانی از کار افتاده است از رانندگان دریافت کرد. به گفته رانندگان موتور خودروها پس از دور شدن این جسم مجددا به صورت خوکار فعال شده است. نیروی هوایی علت این پدیده را طوفان الکترونیکی عنوان کرد.

برخورد وستال در سال 1966: در این پرونده بیش از 200 دانش آموز و معلم در دو مدرسه در ملبورن اعلام کردند فضاپیمای بیگانه ای را دیده اند که بر روی دشتی بزرگ فرود آمده و سپس به سوی حومه شهر حرکت کرده است. با وجود اینکه شاهدان این پدیده همچنان بر آنچه دیده اند پافشاری می کنند، سازمانهای استرالیایی این جسم ناشناخته را هواپیمای آزمایشی ارتشی خوانده اند.

برخورد اسکله شگ در سال 1967: گزارشهای این واقعه نشان می دهد در این سال جرمی بزرگ با بندر شگ برخورد کرده است که وزارت دفاع کانادا پس از انجام تحقیقات و بررسی های متعدد این واقعه را به عنوان پدیده ای مرموز و حل نشده دسته بندی کرد و کمیته کاندان که مسئولیت تحقیق درباره یوفوها را به عهده دارد موفق به کشف واقعیت این حادثه نشد.

[size=18]حادثه 1976 در تهران: در این حادثه جسم پرنده ناشناخته ای تجهیزات الکتریکی دو فروند هواپیمای F-4 را به همراه تجهیزات کنترل زمینی از کار انداخت. مقاماتی که بررسی این موضوع را به عهده داشتند جسم بیگانه را فرازمینی خواندند. توجیهی که توسط متخصصان ارائه شد نقص تجهیزات الکترونیکی و اشتباه در دید خلبان بوده است.[/size]

تعقیب و گریز سائوپائولو در سال 1986: در این سال در حدود 20 جسم بیگانه پرنده توسط مردم دیده شده و رادارها در نقاط مختلف برزیل آنها را به ثبت رسانده اند. به محض اینکه پنج هواپیمای نظامی برای متوقف کردن این اجسام پرنده به هوا بلند شدند، اجسام از رادارها پاک شده و ناپدید شدند. محققان این اجسام پرنده را ذرات ناشی از برخورد ایستگاه فضایی سوویت با اتمسفر اعلام کردند.

حادثه بلژیک در سالهای 1989 و 1990: در حدود 13 هزار و 500 نفر در این سالها اعلام کردند شاهد پرواز جسمی سه ضلعی عظیم، بی صدا و سیاه رنگی بوده اند و در حدود دو هزار و 600 اظهاریه در رابطه با آنچه دیده شده بود نوشته شد. این جسم توسط رادارهای ناتو نیز ردیابی شد. توضیح و توجیه قانع کننده ای درباره این این جسم پرنده ارائه نشده است و تنها برخی معتقدند تعدادی از شاهدان به احتمال زیاد هلیکوپتری را با یوفو اشتباه گرفته اند.

تصویربرداری از یوفوها در سال 2008 در ترکیه: نگهبان شب مجتمع ینی کنت در این سال ادعا کرد از چندین جسم پرنده بیگانه طی دوره ای چهار ماه تصویر برداری کرده است. این تصاویر توسط مرکز تحقیقات علوم فضایی سایروس به عنوان مهمترین تصاویری که تا کنون از یوفوها به ثبت رسیده است، مورد بررسی قرار گرفتند.


http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=932444

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امين جان تشكر بابت ارسال مطلب icon_cool
تو قرآن به صورت كنايي به وجود موجودات فرازميني اشاره شده. البته اين نظر عده‌اي هست و نه همه.

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]امين جان تشكر بابت ارسال مطلب icon_cool
تو قرآن به صورت كنايي به وجود موجودات فرازميني اشاره شده. البته اين نظر عده‌اي هست و نه همه.[/quote]

مهدي جان
شكي نيست كه در چند مورد به صراحت از وجود 7 اسمان و زمين مثل اسمان و زمين ما صحبت به ميون اومده ( خلق سبع سموات و الارض مثلهن ). منتها اين جهانهاي موازي حيات دارند يا خير بحث جداگونه هست و مساله بعدي حيات باشعور هست يا مثل حيوانات فقط اگاهي غريزي دارند.
اگر به روايت رجوع كنيم اشاراتي چند شده كه بحثش اينجا نيست.

امين جان دستت درد نكنه. چند مورد بحث بود در اين زمينه كه فكر كنم در متفرقه نيروي هوائي موجود باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]نه میتوان آن را قبول کرد نه میتوان تکذیب...
[quote]برخورد وستال در سال 1966: در این پرونده بیش از 200 دانش آموز و معلم در دو مدرسه در ملبورن اعلام کردند فضاپیمای بیگانه ای را دیده اند که بر روی دشتی بزرگ فرود آمده و سپس به سوی حومه شهر حرکت کرده است.[/quote]
icon_cool
تشکر امین جان
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جدیدا هم در چین مشاهده شدن.
هنوز معلوم نیست یه تعدادیش ساخت امریکاست و برای جاسوسی و یه تعدادیش از زمان باستان بودن و کتیبه های فراوانی راجبشون نوشته شده!
خودم یه فرضیه تو ذهنم دارم! بهم نخندین ها! اینو بدونین اگه 100 سال پیش میگفتین انسان میره کره ماه دیوونتون میکردن! بنظر من و با توجه به نظریه انشتین این هایی که مشاهده میکنیم البته بعضی هاشون همین انسان ها هستن ولی از آینده میان! مثلا 200 سال دیگه که بشر میتونه به وسیله سرعت نور و یا یک فرآیند خاص مثل اونچیزی که در سیاه چاله ها اتفاق میوفته در زمان سفر کنه! نظر شما چیه؟

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رضا جان در یوتوب اگه سرچ کنی میتونی فیلمشو ببینی.
چند تا یوفو دارن اف 16 ها اسرائیل رو تعقیب میکنن!

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه اين اتفاق ميفتاد كه خبرش ميتركيد! :lol:
با اين وضعيت جلوه‌هاي ويژه فردا اگه ديديد دايناسورا افتادن دنبالتون زياد تعجب نكنيد! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
[quote]حادثه 1976 در تهران: در این حادثه جسم پرنده ناشناخته ای تجهیزات الکتریکی دو فروند هواپیمای F-4 را به همراه تجهیزات کنترل زمینی از کار انداخت. مقاماتی که بررسی این موضوع را به عهده داشتند جسم بیگانه را فرازمینی خواندند. توجیهی که توسط متخصصان ارائه شد نقص تجهیزات الکترونیکی و اشتباه در دید خلبان بوده است. [/quote]
توجيهشون چرته اگه شد تا عصر در مورد اين اتفاق كامل توضيح ميدم

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قبلا برادر armani عزیز تاپیکی با همچین موضوعی ایجاد کرده بودند
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6699

این دوتا هم جالبند اگر وقت کردید مطالعه کنید
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7498
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7559

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مثلا 200 سال دیگه که بشر میتونه به وسیله سرعت نور و یا یک فرآیند خاص مثل اونچیزی که در سیاه چاله ها اتفاق میوفته در زمان سفر کنه! نظر شما چیه؟[/quote]

نظريه جالبي بود. شايد.شايد.شايد. به قول رپتور نه ميشه تائيد كرد نه ميشه تكذيب كرد.

[quote]قبلا برادر armani عزیز تاپیکی با همچین موضوعی ایجاد کرده بودند [/quote]

امين جان
اونها موارد دست ساخت بشر بودند. ميشه اينجا مواردي رو كه از حيطه بشري خارج بوده بررسي كرد. يه سوژه ميدم هر كس تونست مطالبش رو پيدا كنه جالب خواهد بود.

كشاورز سوئيسي هست كه از دهه 70 ميلادي با اين موجودات در ارتباط بوده و دهها عكس و فيلم در اين رابطه داره. چيزهايي اين موجودات بهش گفتند كه بعدها علم در سال 2002 (اگر اشتباه نكنم ) ثابت كرد. اين كشاورز ادم بي سوادي هست كه يك دست هم نداره.
در ويكي هم مطالب اين شخص هست.. پيشگويي در مورد جنگ جهاني سوم داره. اگر ترجمه كنيد جالبه.

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آرمانی عزیز به این لینک مراجعه کنید http://yahoo2.blogfa.com/8402.aspx رضا جان

خيلي مطلب كوتاهي هست. در مورد همين بيلي ماير تو ويكي به زبان انگليسي و هم تو سايت رسمي خودش مطلب زياد هست. فكر كنم با دو مردو يك زن صحبت كرده و اونها مطالبي رو در مورد اينده بهش گفتند. همچنين مستندات علمي رو. يكي همت كنه ترجمه كنه.

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بي بي سي سه ـ چهار ماه پيش اسناد مربوط يوفو ها را كه در انگليس مشاهده شدند را كه توسط وزارت دفاع انگليس در سال 2000 منتشر شده بود را نشان ميداد.اين اسناد تا قبل از اين سال محرمانه بودند . نظريه ي انشتين مال 60 سال پيش يعني اون زمان هم يوفو ها ديده ميشدند حالا به نظر شما ممكن انسان 60 سال پيش تونسته باشه پرنده اي را بسازه كه از ديد تمام رادار ها پنهان بشه؟البته در قرن حاضر ممكن كه بعضي از اون ها ساخت دست بشر باشه

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد اون F-4 های ایرانی .من مصاحبه خلبانش رو تودانشمند خوندم... این اتفاق تو زمان شاه افتاده و به نظرم اصلا "چرت"نیست و واقعیت داره....

به اشتراک گذاشتن این پست


لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نماییدورود به سیستم