Blaze

بدون سرنشین آر.کیو-4 شاهین جهانی ( RQ-4 Global Hawk)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اگه کسی بشقاب پرنده رو باور نمیکنه اینم لینکه فیلمش

http://www.aparat.com/v/48abd1b3f5452995d995eb78a77013c810430

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اینم یکی دیگه اینم بوشهر

http://www.salijoon.info/cp/Boshghab_parande_%5BSaliJooN.Info%5D.mp4[/quote]

اینا که به نظر خیلی خوش دستن برای پدافند! چرا نزدن؟! سرعتشون هم مالی نبود و یع ذره قدرت مانور دارن به نظر که اونم با نزدیک بودنشون به سطح زمین حل بوده!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینو نمیدونم مال بوشهر بود یا نه ولی یکی داشتم که یکی از بچه های بوشهر گرفته بود و کنار دریا هم بود متاسفانه حذف شده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
icon_cheesygrin واقعا باورش سخته
ایا تاحالا رسانه ای تاییدش کرده؟ :rose: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یک جست و جوی اجمالی کردم و تو بعضی سایتها نوشته بود فیلم مال هاییتیه و بوشهر نیست! باورش هم از این جهت سخته که اگر ایران بود مثل بمب اتم تو سایتها و خبرگزاری ها و روزنامه ها صدا میکرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
این کلیپ کاملا ساختگی و اصلا در ایران نیست! خیلی هم قدیمیه و مربوط میشه به پشت صحنه یه فیلم سینمایی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداش میگم من خودم دیدم شما میگی وجود نداره؟

این فیلم هم مثل بمب صدا کرده در رسانه های ایران ولی قدیمیه

بزارید چیزی رو که دیدم بهتون بگم:

ساعت 6:30 دقیقه بود داشتیم کنار دریا قدم میزدیم هوا کم کم داشت تاریک میشد که صدای شلیک توپ ضدهوایی شهرو پر کرد و آسمون رو کاملا روشن و گلوله ها کاملا واضح بود ما که نگاه کردیم ببینیم گلوله ها از کجا میاد دیدیم از طرف نیروگاه و از فاصله دور یه شیع دایره واری رو دیدم که در ارتفاع بالا پرواز میکرد و پدافند نیروگاه داشت بهش شلیک میکرد تا از نظر دور شد و رفت.

این بود دیده ی من.

به نظر من این بشقاب پرنده ها متعلق به سرویس های جاسوسی آمریکاست و برای این که کسی ندونه این شایعه رو سر زبون انداخت که موجودات مریخی و... اینا واسه انحراف افکار عمومیه در حالی که آلمان اولین بشقاب پرنده رو ساخت و طی مطالعاتی که من کردم تکنولوزی اون به آمریکا رسید و اونا ارتقاعش دادن و دارن ازش استفاده میکنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستی تو این فیلمه خوب دقت کنید یه چیز هایی داره به سمت این بشقاب پرنده ها شلیک میشه فکر کنم توپ ضد هواییه یکم دقت کنید تو آسمون میبینید و صداشم میاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این اشیا نورانی وجود دارند و بارها هم در نقاط مختلف ایران دیده شدند این که دقیقا چی هستند مشخص نیست(برای ما البته)
fardinstst جان شما هم کسی نمیگه دیدی یا نه
اما اون فیلم مربوط به ایران نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اشیاء نورانی که در آسمان ایران دیده شدند ظاهرا بالن های بی سرنشین جاسوسی بودند . ابتدا در ایران هویتشون مشخص نبود اما پس از مشخص شدن هویت اونها بدستور فرماندهی نیروی هوایی وقت ، نیروها وظیفه دارند هر زمان که مشاهده شدند آنها را سرنگون کنند . و ظاهرا بعد از اون تعدادی از اونها هم سرنگون شده و بدست نیروهای خودی افتادند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای دوستانی که میگن ضعف پدافنده؛ یه احتمال هم میشه در نظر گرفت:

ما بارها در نزدیک مرز، با پهبادهای امریکا درگیری داشتیم. با این اوصاف، اونها با ادامه این وضعیت می تونن تقریبا کل پوشش راداری ما رو متوجه بشن. بنابراین در مواردی اجازه میدن پرنده دشمن از چند پایگاه پدافندی رد بشه (که محل رادارها یا سیستمهای پدافندی به طور کامل لو نره) و وقتی قصد ورود به محلهای حساس رو دارن اونها رو هدف قرار میدن. اینطوری دشمن نمی تونه توان پدافند در فاصله مرز تا مثلا قم رو به درستی تخمین بزنه و کل این منطقه میشه یه علامت سوال.

یه خواهشی هم دارم لطف کنین درمورد موضوع تاپیک بحث بفرمایین. ممنون.

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.