Blaze

بدون سرنشین آر.کیو-4 شاهین جهانی ( RQ-4 Global Hawk)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]داداش میگم من خودم دیدم شما میگی وجود نداره؟

این فیلم هم مثل بمب صدا کرده در رسانه های ایران ولی قدیمیه

بزارید چیزی رو که دیدم بهتون بگم:

ساعت 6:30 دقیقه بود داشتیم کنار دریا قدم میزدیم هوا کم کم داشت تاریک میشد که صدای شلیک توپ ضدهوایی شهرو پر کرد و آسمون رو کاملا روشن و گلوله ها کاملا واضح بود ما که نگاه کردیم ببینیم گلوله ها از کجا میاد دیدیم از طرف نیروگاه و از فاصله دور یه شیع دایره واری رو دیدم که در ارتفاع بالا پرواز میکرد و پدافند نیروگاه داشت بهش شلیک میکرد تا از نظر دور شد و رفت.

این بود دیده ی من.

به نظر من این بشقاب پرنده ها متعلق به سرویس های جاسوسی آمریکاست و برای این که کسی ندونه این شایعه رو سر زبون انداخت که موجودات مریخی و... اینا واسه انحراف افکار عمومیه در حالی که آلمان اولین بشقاب پرنده رو ساخت و طی مطالعاتی که من کردم تکنولوزی اون به آمریکا رسید و اونا ارتقاعش دادن و دارن ازش استفاده میکنن.[/quote]

آقا واقعا استفاده كرديم - اگه كليپ جلوه هاي وي‍ژه جديد هم داري بذار لطفا آخه اين يكه زيادي قديمي بود !!

---------------
شوخي كردم ناراحت نشي ها - ولي خوب يه مقدار تفكر و تحقيق قبل از هر اقدامي لازمه حتي اگه اون كار گذاشتن يك كليپ باشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سايت فوردو !! icon_cheesygrin

مركزي كه قراره با جايگزين شدن به جاي سايت نطنز ميزان غني سازي 20 درصد را 3 برابر كنه!!...
......

نيروي هوايي كجا بود!! :rose:

جنگنده هاي آلرت با مسلسل سالم!!!!!!!!!!!!!!!!...............

......
احتمالآ دير شناسايي شده و يا با سرعت 10 ماخ در حال حركت بوده!!........... icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یکی که تا با چشم خودم تصویر خبری رو نبینم نمیتونم باور کنم

این خبرم رو هم صد در صد کذب میدونم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند وقت پیش یک مستند در مورد فعالیت های آلمان رو بشقاب پرنده دیدم که بعد تکنولوژی آن به امریکا رفت که هدف این بود که یک صندلی پرنده برای سربازان بسازن که البته متوقف شد . این ها هم که تو بوشهر دیده میشن احتمالا جاسوسی هستن و یا شایدم یک جور جنگ روانی !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سايت فوردو !! :oops:

مركزي كه قراره با جايگزين شدن به جاي سايت نطنز ميزان غني سازي 20 درصد را 3 برابر كنه!!...
......

نيروي هوايي كجا بود!! icon_cheesygrin

جنگنده هاي آلرت با مسلسل سالم!!!!!!!!!!!!!!!!...............

......
احتمالآ دير شناسايي شده و يا با سرعت 10 ماخ در حال حركت بوده!!........... icon_cheesygrin[/quote]
نیروی هوایی توانمند ایران در همون امضاء شما خلاصه میشه :mrgreen: همون پدافند بزنه سنگین تره
یعنی میشه امسال انتظار به سرآید و چشممان به رخسار زیبا ی معشوق خود منوّر شود(معشوق ایهام دارد:1-امام زمان(عج) 2- جنگنده درست ودرمون باموتورایرانی) :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]توپ های ضد هوایی خوبن ولی نه اینقدر که ما روش اصرار داریم زمان جنگ خلبانان ما با فانتوم میرفتن بمبارون میکردن توپ ضدهوایی نمیتونه تا یه ارتفاع مشخص تیر اندازی کنه باید به فکر پدافند های جدید بود.وقتی ما با فانتوم میتونستیم از توپ ضد هوایی در امان باشیم پس امریکا هم میتونه با اف 22 اینکارو بکنه[/quote]

توپ ضد هوایی بدون هدایت کامپیوتری و سیستم های اپتیکی/رادری/ فرو سرخ قاعدتا به درد نمی خوره گر چه شاید فقط تاثیر روانیشو روی خلبان دشمن بزاره. ولی با چنین سیستم هایی(که الحمدلله دو نوع مختلف ازشون تو کشور تولید میشه) حتی میشه موشک کروز رو زد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من اینکه تا قم اومده چیزه عجیبی نیست از اولش هم پدافند ایران رو خودمون زیادی گندش کردیم معلومه که آمریکا با اون همه تجهیزات به راحتی میتونه باگ های زیادی در سیستم راداری و نقاط کور زیادی در پوشش اون ها پیدا کنه تازه این احتمالا بالاترین حد تکنولوژیش هم نیست وقتی f22 و f 35 با اون جثه و وزن براحتی از سیستمی مثل s300 رد میشن عبور یه بیسرنشین از سیستم هایی خیلی ضعیف تر مثل تور ام وان کجاش عجیبه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
[quote]وقتی f22 و f 35 با اون جثه و وزن براحتی از سیستمی مثل s300 رد میشن عبور یه بیسرنشین از سیستم هایی خیلی ضعیف تر مثل تور ام وان کجاش عجیبه[/quote]
اقای محترم ازکی تا حالا اف22 و اف 35 از اس 300 رد شدن که ما خبر دار نشدیم ؟
ثالثا خوبه که همه دارند می گند تور ام1 این پهپاد رو زده بعد شما می گید که پهپاد از تور ام1 رد شده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام به دوستان عزیز
برادر عزیزم جناب ali75
این موردی که دوستمون جناب alpachino66 بنده هم در یکی دو وب سایت یا ظاهرا تاپیک های قبلی در میلیتاری در حد شایعات خوندم؛ خوشحال میشم اگر تنویر ذهن بفرمایید که اصل ماجرا چیه یا ممکنه چی باشه (برتری اف22 و اف35 در رویارویی با سامانه اس300)
ارادتمند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصولا هدف اصلی ساخته شدن نسل جدید جنگنده ها در اواخر دهه 90 توسط آمریکا در کل برای رد شدن از سیستم های دفاع هوایی کارآمد به خصوص همینs300 هستش تقریبا همه اینو میدونن
http://oldkateb.blogfa.com/post-189.aspx
منابع زیاده اینم یکیش
اینم یه نقل قول
به گفته مایک دان،‌ [size=18]رئیس نیروی هوایی آمریکا[/size]، F-22 تنها جنگنده در دنیاست که می‌تواند از S-300 محفوظ بماند.
شما هم اینقدر مطمین و حق به جانب حرف میزنید انگار من گفتم که زمین مربعه
در ضمن اون پهباد قبل از رسیدن به قم از چی رد شده بعدشم شما فکر میکنه دفعه چندمه که وارد شده یا الان که ما داریم این متن رو میخونیم آسمون خالیه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز اس300هر جسمی با ابعاد 25سانتیمتر رو هدف قرار میده اف22 هم کمی بزرگتر از اس300هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنابراین هواگردی وجود نداره که در نبرد با اس300 بتونه از سد این سامانه موشکی عبور کنه؟ درسته؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمتر از ابعاد بحث آلیاژ هستش بحث اخلال و فریب سیستم هست و خیلی چیزا که ما به فکرمون هم نمیرسه در ضمن این ادعای لاکهید مارتینه نه من بعدشم اگه s300 این قدرتی که شما میفرمایید رو داشت دیگه روسها که خیلی اوضاع مالیشون هم رو به راه نیست به نظر شما نیازی میدیدن که روی s400 و پروژه s500 کار کنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهینه سازی اس300 لزوما نشون نمیده که ضعف جدی در برخورد نزدیک با دو هواپیمای گفته شده داره شاید هدف روس ها بهبود فنی در زیربخش های دیگه ای از این سامانه باشه ... ممکن نیست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسی ماجرای بشقاب پرنده ای که در بیست و هشت شهریور 55 ( فکر کنم) با فاتوم های نیروی هوایی ( سرتیپ امیر جعفری) درگیر شد اطلاعی داره؟؟ توسط رادار مهر آباد ورادار فانتوم ها و در پرتغال شناسایی شد و یک موشک فکر کنم ساید وایندر هم به سمت شلیک شد که البته کل هواپیما قفل میکنه به مرز سقوط میرسه :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.