امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

زمان قاجار روسها با دو جنگ و دو عهد نامه ننگین بهترین مناطق رو از کشورمون جدا کردند

زمان جنگ 8 ساله عراقی ها نتوسنتد وجبی از خاک عزیزمون رو بخاطر پدرانمون و جوانان مون ازمون جدا کنند

اما حالا بدون جنگ بدون شلیک حتی یک گلوله دو دستی داریم کشورمون رو میفروشیم یک روز خلیج فارس رو به چینی ها دیروز هم سهمون رو به پوتین ها 

thumb_photo_2018-08-13_23-20-09.jpgthumb_photo_2018-08-12_13-59-24.jpg

بدون شرح!!!

• Upvote 2
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگر کشورهای جدا شده از شوروی(مثل آذربایجان،ارمنستان و...)به ایران تعلق دارند، دولت این اراضی رو پس بگیره و الا چطور میشه یک کشور مستقل رو از داشتن دریا و مرز دریایی محروم کرد؟

جالبه که اپوزیسیون که حامی چوب حراج زدن به داشته های واقعی ایرانه(از برنامه هسته ای تا فضایی و موشکی و مقاومت)حالا سنگ دریای خزر رو به سینه میزنه!

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

"- آیا موارد دیگری در خصوص خزر لاینحل باقی مانده که در آینده نیاز به مذاکره بیشتر بین کشورهای عضو داشته باشد؟

تقریبا ۹۰ درصد کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر نهایی شده که در آکتائو به امضاء خواهد رسید. تنها دو مورد تعیین خطوط مبدا و تحدید حدود بستر و زیر بستر دریا باقی مانده که نیاز به مذاکره بیشتر و تعامل بین کشورهای عضو دارد. امیدواریم که با همکاری همه کشورها، این دو مورد نیز هر چه سریعتر نهایی گردد. بنابراین اجماع بی نظیری میان کشورهای ساحلی دریای خزر حاصل شده که برای همه این کشورها یک پیروزی به شمار می رود."

https://www.isna.ir/news/97052111232/پاسخ-وزارت-خارجه-به-۱۲-سوال-در-ارتباط-با-کنوانسیون-رژیم-حقوقی

پی نوشت: طبق این لینک اصلا هیچ تحدید و مرزبندی انجام نشده حالا اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارن بگن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
37 minutes قبل , Skyhawk گفت:

جالبه که اپوزیسیون که حامی چوب حراج زدن به داشته های واقعی ایرانه(از برنامه هسته ای تا فضایی و موشکی و مقاومت)حالا سنگ دریای خزر رو به سینه میزنه!

نکته اینه که عکس این موضوع هم صادق .چطور شما که سنگ یک سازه رو به سینه می زنید و هم فکران اقلیت شما هم همین حرفارو میزدن حالا همه در قبال بذل و بخشش خزر سکوت کرده اند!؟جناب اسکای هاوک دغدغه شما با تمام احترامی که براتون قائلم دغدغه حزبی و سیاسی است .نه ایران دوستی و منافع میهنی .دو حزب اصلی کشور خیلی وقت از جنگیدن برای منافع مملکت خارج شدن و فقط برای منافع حزبی دعوا میکنند.ما که از همون روز اول گفتیم راه کار برجام نیست .حالا بیاید به ما تهمت هم بزنید...

• Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
4 minutes قبل , Navard گفت:

نکته اینه که عکس این موضوع هم صادق .چطور شما که سنگ یک سازه رو به سینه می زنید و هم فکران اقلیت شما هم همین حرفارو میزدن حالا همه در قبال بذل و بخشش خزر سکوت کرده اند!؟جناب اسکای هاوک دغدغه شما با تمام احترامی که براتون قائلم دغدغه حزبی و سیاسی است .نه ایران دوستی و منافع میهنی .دو حزب اصلی کشور خیلی وقت از جنگیدن برای منافع مملکت خارج شدن و فقط برای منافع حزبی دعوا میکنند.ما که از همون روز اول گفتیم راه کار برجام نیست .حالا بیاید به ما تهمت هم بزنید...

من نمیدونم شما به زبان فارسی مسلط هستید یا نه در هر صورت ظواهر امر برمیاد که هستید خب اگر هستید به لینک پست قبلی من مراجعه کنید متوجه میشید که هیچ مرزبندی اتفاق نیافتاده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
11 minutes قبل , Navard گفت:

روی حرف بنده با کاربران سایت نیست بلکه با منشاء تولید کننده این محتواهاست که تلگرام،اینستا و توییتر رو تحت اختیار گرفتند.

دیگران محتواهای تولید شده توسط اینها رو بازنشر میکنند.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
39 minutes قبل , saeed55338 گفت:

من نمیدونم شما به زبان فارسی مسلط هستید یا نه در هر صورت ظواهر امر برمیاد که هستید خب اگر هستید به لینک پست قبلی من مراجعه کنید متوجه میشید که هیچ مرزبندی اتفاق نیافتاده

اولا که ادب مرد به از دولت اوست .

ثانیا که اگر معاهد مرز بندی هم مشخص شده بود.اون موقع مطلب تاریخی میشد نه بحث سر یک نشست در حال انجام شدن که قرار در اینده سرنوشت یک ملت رو مشخص کنه .روزی که عهدنامه ترکمنچای و گلستان و یا اخال داشت بسته میشد همه مردم و حتی درباریان تصور نمیکردن این پایان کار باشه.همه به اینده ای دل بسته بودند که هنوزم نیومده!شما هم اگر نگرانید نقد رو بچسبید  و منتظر نمونید تا اینده فرا برسه.نه اینکه اینقدر صبر کنید تا  وقتی کار از کار گذشته و مجبور شیم در مورد تاریخ بحث کنیم .نه سرنوشت اینده مملکت!

جناب اسکای هاوک :

داغ شدن بحث دریای خزر با تمام اختلافاتی که بین طرز فکر اقشار مختلف جامعه وجود داره .این تضمین میده  که ......در فکر بهترین قرار داد در جهت حفظ منافع ایران باشند

ویرایش شده در توسط Navard

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 minute قبل , Navard گفت:

اولا که ادب مرد به از دولت اوست .

ثانیا که اگر معاهد مرز بندی هم مشخص شده بود.اون موقع مطلب تاریخی میشد نه بحث سر یک نشست در حال انجام شدن که قرار در اینده سرنوشت یک ملت رو مشخص کنه .روزی که عهدنامه ترکمنچای و گلستان و یا اخال داشت بسته میشد همه مردم و حتی درباریان تصور نمیکردن این پایان کار باشه.همه به اینده ای دل بسته بودند که هنوزم نیومده!شما هم اگر نگرانید نقد رو بچسبید  و منتظر نمونید تا اینده فرا برسه.نه اینکه اینقدر صبر کنید تا  وقتی کار از کار گذشته و مجبور شیم در مورد تاریخ بحث کنیم .نه سرنوشت اینده مملکت!

اولا بند قصد توهین نداشتم اگر ناراحت شدید خب معذرت میخوام از اونجایی که نوع ارتباط کلامی نیست و مکتوبه باعث سوتفاهم میشه

ثانیا منم مثل شما در این مورد نگرانم اما معتقد به این هستم که همه کشورای خزر حق دارن به اندازه خودشون از خزر استفاده کنن همین الان که داریم باشما صحب میکنم سالهاست که روسیه و قزاقستان سر حدود خزر در قسمت شمالی به توافق رسیدن و تکلیفش مشخص مونده فقط حوضه ایران و ترکمنستان و آذربایجان که این سه کشور باید به طور سه جانبه در رابطه با تقسیم منافع با هم مذاکره کنن تا هرکس به سهم منطقی خودش برسه 

باقی حرفا هم همه ماهیگیری از آب گل آلودی هست که یک عده از جو روانی مریض ایران میخوان بگیرن  وگرنه هیچ موقع حدودی مشخص نشده که حالا بخواد ازش کاسته بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
11 hours قبل , karmania20152015 گفت:

اره شوروی ابر قدرت اونم در زمانی که در اوج قدرت بود و ایران در ضعیف ترین شرایط و انهم با داشتن بالای 80 درصد سواحل خزر  بیاد به ایران امتیاز بدهد در ضمن در اون قرارداد به هیچ عنوان از تقسیم منابع زیر  بستر سخن نگفته بودند.پنجاه درصد یعنی  شما بشینی داخل سواحل اذربایجان وترکمنستان وبگی مال منه!!!اصلا با عقل جور در نمیاد...درسته ایران رو دوست داریم اما از عقل نباید غافل شد

حالا خوبه اون رجب صفروف اومده و گفته ما خودمون تعجب کردیم که چرا ایران روی سهم 50 درصدی خودش پافشاری نکرد و شما ها اینجوری منکر میشید!!!!!!!!!

لطفا هم با این حرفای مسخره که بری بشینی تو آذربایجان و... موضوع رو به شوخی نگیرید

راستی شما ها مگه نمیگفتید باسه حفاظت از مرزهای ایران رفتید سوریه و دارید با مخالفای بشار اسد میجنگید حالا چی شده که اینقدر بخشنده شدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
2 minutes قبل , sina65 گفت:

حالا خوبه اون رجب صفروف اومده و گفته ما خودمون تعجب کردیم که چرا ایران روی سهم 50 درصدی خودش پافشاری نکرد و شما ها اینجوری منکر میشید!!!!!!!!!

لطفا هم با این حرفای مسخره که بری بشینی تو آذربایجان و... موضوع رو به شوخی نگیرید

راستی شما ها مگه نمیگفتید باسه حفاظت از مرزهای ایران رفتید سوریه و دارید با مخالفای بشار اسد میجنگید حالا چی شده که اینقدر بخشنده شدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه بفرمایید این شخصی که گفتید چه مسولیتی داشته و دارن و از کجا یک دفعه پیدا شده؟؟ 

جدای از اون هیچ موقع خزر ۵۰ ۵۰ تقسیم نشده و اساسا ۵۰ درصدی نبوده که بخواد کم یا زیاد یا تثبیت بشه شما هم دفعه بعد حتما به مدارک مستند مراجعه کنید نه حرف یکی که معلوم نیست تا الان کجا بوده و ظاهرا چون آخر اسمش اُف داشته حتما مذاکره کننده بوده رو مبنا قرار بدید

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
59 minutes قبل , saeed55338 گفت:

ما با امضای این کنوانسیون قراردادهای دو طرفه سایر کشورهای حاشیه دریاچه کاسپین رو به رسمیت شناختیم و این کشورها تو قراردادهای دو طرفه خودشون 87 درصد دریاچه رو برای خودشون تقسیم کردن و ما هم الآن قبولش کردیم.

از ماست که بر ماست

• Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
2 minutes قبل , saeed55338 گفت:

میشه بفرمایید این شخصی که گفتید چه مسولیتی داشته و دارن و از کجا یک دفعه پیدا شده؟؟ 

جدای از اون هیچ موقع خزر ۵۰ ۵۰ تقسیم نشده و اساسا ۵۰ درصدی نبوده که بخواد کم یا زیاد یا تثبیت بشه شما هم دفعه بعد حتما به مدارک مستند مراجعه کنید نه حرف یکی که معلوم نیست تا الان کجا بوده و ظاهرا چون آخر اسمش اُف داشته حتما مذاکره کننده بوده رو مبنا قرار بدید

الآن مدیر مرکز مطالعات ایران در مسکو

یادمه وقتی همین آدم تو بی بی سی از سردار سلیمانی تعریف و حمایت کرد همه داشتید برای کف و سوت میزدید حالا میگید از کجا اومده و از کجا پیداش شده؟؟؟

• Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1 minute قبل , sina65 گفت:

الآن مدیر مرکز مطالعات ایران در مسکو

یادمه وقتی همین آدم تو بی بی سی از سردار سلیمانی تعریف و حمایت کرد همه داشتید برای کف و سوت میزدید حالا میگید از کجا اومده و از کجا پیداش شده؟؟؟

من برای کسی کف و سوت نزدم <_< دوما حرف من اینه هیچ سند حقوقی موجود نیس که بگه ایران ۵۰ درصد سهم داشته که بعد حالا کم و زیاد بشه دوما ایران روی ۲۰ درصد ادعا داشته و ازش دفاع هم کرده مطمئنا در جریان اخطار نظامی به کشتی های اکتشافی آذربایجانی هستید تمام اینایی که گفتم تو همون بی بی سی هم هست برید میتونید بخونید :mrgreen:

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
4 minutes قبل , saeed55338 گفت:

من برای کسی کف و سوت نزدم <_< دوما حرف من اینه هیچ سند حقوقی موجود نیس که بگه ایران ۵۰ درصد سهم داشته که بعد حالا کم و زیاد بشه دوما ایران روی ۲۰ درصد ادعا داشته و ازش دفاع هم کرده مطمئنا در جریان اخطار نظامی به کشتی های اکتشافی آذربایجانی هستید تمام اینایی که گفتم تو همون بی بی سی هم هست برید میتونید بخونید :mrgreen:

امیدوارم ناراحت نشده باشید قصد توهین نداشتم

دو تا معاهده بین ایران و شوروی امضا شده بود شوربختانه اسم و سالشون رو یادم نیست و کشور های ایجاد شده از تجزیه شوروی در قرار دادی متعهد شدن که به تعهدات و قرار دادهای شوروی پایبند باشن.

• Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.