امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

برادرsadrafخوب از خيلي لحاظ ارتش احساس كمبود ميكند واين درروحيه انها تاثير دارد.يكي تجهيزات ديگري تبعيضات و...

سلام

دوست عزیز sadraf و president

این حرفها آخر عاقبت نداره ولی این طور هم فکر نکنید ارتش یتیمه، درسته گستردگی فعالیت غیر نظامیش به اندازه سپاه نیست ولی با این حال بزرگترین نیروی نظامی کشور است و تا زمانی فرماندهانی همچون سرلشگر سعدی و سلیمی در ارتش وجود دارند کسی نمی تونه روحیه ارتش رو هدف بگیره. این دو نفر و بعد هم سرلشگر صالحی دارای صراحت لحجه ای هستند که غیر قابل انکار است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
sidad گرامی

[color=red]ارسال 2 پست متوالی مجاز نمی باشد[/color]

تنها مشکل هماهنگی زمانی می باشد. که باز به نظر بنده با حداکثر یک سال تمرین مداوم و جدی بر رروی این قضیه مشکل حل خواهد شد. اگر ان را بر فرض یک موضوع بسیار سنگین و سخت و پیچیده نیز در نظر بگیریم که نیاز به تجربه داشته باشد. فکر می کنم 30 سال(قبل از انقلاب هم نیروها رژه می رفتند و تمرینات نیز داشتند) زمانی کاملا کافی و حتی زیادی نیز می باشد. چندین دهه تجربه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام

دوست عزیزhans

[quote]sidad گرامی

[color=red]ارسال 2 پست متوالی مجاز نمی باشد[/color]

تنها مشکل هماهنگی زمانی می باشد. که باز به نظر بنده با حداکثر یک سال تمرین مداوم و جدی بر رروی این قضیه مشکل حل خواهد شد. اگر ان را بر فرض یک موضوع بسیار سنگین و سخت و پیچیده نیز در نظر بگیریم که نیاز به تجربه داشته باشد. فکر می کنم 30 سال(قبل از انقلاب هم نیروها رژه می رفتند و تمرینات نیز داشتند) زمانی کاملا کافی و حتی زیادی نیز می باشد. چندین دهه تجربه.[/quote]

[color=red] به سه نفر در دو پست جواب دادم ولی به روی چشم دقت بیشتری خواهم کرد[/color]

روی تجربیات قبل از انقلاب زیاد نمیشه تکیه کرد چون افراد اون زمان امروز یا در بین ما نیستن یا بازنشسته شدن. در ایران هم تا همین چند سال پیش بیشتر رژه شبیه راهپیمایی با رنگ و بوی رژه بود. اما بازم تو این سالها وضعیت داره بهتر می شه .

نم[color=darkblue]یشه یه ناپیک بزنیم برای رژه ایران دست از سر این چینی ها برداریم[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]این حرفها آخر عاقبت نداره [/quote]

ببخشید کدوم حرفها !!!!؟؟؟؟

[quote] ولی این طور هم فکر نکنید ارتش یتیمه،[/quote]

بنده بی جا کنم یه همچین فکری بکنم !!!! حالا شما چطور به همچین نتیجه ای رسیدین که بنده و جناب president یه همچین فکری کردیم دیگه ......

[quote]درسته گستردگی فعالیت غیر نظامیش به اندازه سپاه نیست ولی با این حال بزرگترین نیروی نظامی کشور است و تا زمانی فرماندهانی همچون سرلشگر سعدی و سلیمی در ارتش وجود دارند کسی نمی تونه روحیه ارتش رو هدف بگیره. این دو نفر و بعد هم سرلشگر صالحی دارای صراحت لحجه ای هستند که غیر قابل انکار است.[/quote]

آهای ایها الناس برمنکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرش لعنـــــــــــــــــــــــت !!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

[quote][quote]این حرفها آخر عاقبت نداره [/quote]

ببخشید کدوم حرفها !!!!؟؟؟؟

[quote] ولی این طور هم فکر نکنید ارتش یتیمه،[/quote]

بنده بی جا کنم یه همچین فکری بکنم !!!! حالا شما چطور به همچین نتیجه ای رسیدین که بنده و جناب president یه همچین فکری کردیم دیگه ......

[quote]درسته گستردگی فعالیت غیر نظامیش به اندازه سپاه نیست ولی با این حال بزرگترین نیروی نظامی کشور است و تا زمانی فرماندهانی همچون سرلشگر سعدی و سلیمی در ارتش وجود دارند کسی نمی تونه روحیه ارتش رو هدف بگیره. این دو نفر و بعد هم سرلشگر صالحی دارای صراحت لحجه ای هستند که غیر قابل انکار است.[/quote]

آهای ایها الناس برمنکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرش لعنـــــــــــــــــــــــت !!!![/quote]

بگو لعنت

منظورم این نبود که شما احبانا .....

به هر حال فکر می کنم در این مورد دیگه بشه گفت همه خواهان تقویت ارتش ایران هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به هر حال فکر می کنم در این مورد دیگه بشه گفت همه خواهان تقویت ارتش ایران هستند.[/quote]

بله دوست عزیز همه خواهان تقویت ارتش و ... هستن . اصلا" کیه که بدش بیاد !!! ولی اوضاع یه جوریه که بجز شیخ نشین های حوزه خلیج فارس فعلا" تموم کشورها به خاطر مسائل اقتصادی دست به عصا هستن !!!! اجازه بدین یه واقعیت تلخی رو که شاید من وشما ندونیم ولی اونهایی که دستی برآتش دارن خوب میدونن من چی می گم بهش اشاره کنم ! فقط در یک کلام میگم وبس . به قول معروف خود بخوان شرح مفصل این حدیث را ....

رکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود اقتصــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی !!!!!!!!!!!!!

پس دوستان:
اولا" نباید ناامید شد که همانطوری که گفتم این اوضاع در همه کشورهای دیگه هم هست که نمونه هاش رو از ارتش امریکا که در خیلی از برنامه های نظامیش تجدید نظر یا لغو کرده میتونین مشاهده کنین تا ارتش های جهان سومی کشورهای دیگه !!

دوما" به مسئولان مملکت اعتماد کنین که باور کنین دارن هوشمندانه عمل میکنن مثل کشورهای دیگه ( برخلاف شیخ نشین های خلیج فارس که فعلا" خرید اسلحه و ... براشون یه جور تفریحه و چند وقت دیگه که به هوش اومدن دیگه به این سادگی ها نمی تونن جبران مافات بکنن !)
پس خواهش میکنم همه تلاشهایی رو که در داخل برای ساخت و تجهیز انجام میشه حالا هر قدر هم که میخواد باشه قدر بدونین که فعلا" عاقلانه ترین کار با توجه به شرایط جهانی اقتصاد همین کارایی هست که در حال انجامه !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب دوستان بحث در مورد رژه بود که تمام شد که در چند پست اخر به بیراهه رفته است و به رژه مربوط نمی شود.
[color=red]تاپیک قفل می شود.[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkred]نيروهاي ويژه ارتش ضد تروريست چين در حال آموزش در محيط باتلاقي و لجنزار هستند...[/color]

نیروهای ویژه ارتش ضد تروریست چین در حال آموزش در محیط باتلاقی و لجنزار هستند.کمپ دونگوآنگ در استان گوآنگدونگ و نیروهای ویژه ارتش چین که در حال آماده سازی خود برای برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات آسیایی و امنیت آن خود را آماده می کنند.
[img]http://www.hipersian.com/uploads/admin/0bd7d6dd42.jpg[/img]

[url=http://www.hipersian.com/content/11972-%D8%B9%D9%83%D8%B3-%D8%AA%D9%85%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4-%D8%B6%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%B1%D9%8A%D8%B3%D8%AA-%DA%86%D9%8A%D9%86.html]منبع[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداش دستت دد نکنه،خیلی داری زحمت میکشی بابت این عکس ها و کلا گالری سایت

حتما ادامه بده کلا خیلی دوست دارم با نیرو زمینیشون آشنا بشم،راستی فراموش نکن تانک های قدیمیشون هم بزاری البته اون هایی که هنوز در خدمت هستن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر دستت درد نکنه.
واقعا زحمت کشیدی.
میگم ای کاش تو نظر سنجی گزینه متوسط هم میذاشتی!!
چون نه ضعیفه نه قوی :mrgreen:
..............................................
آدم رنگ آمیزی تسلیحاتشونو میبینه کیف میکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/thumb_Type_96_%288%29.jpg[/img]
این دیگه چه استتاریه حتما فرماندهاشون زیادی قارچخور بازی میکردند :mrgreen:

حیف که دکمه تشکر نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به به بالاخره تاپیک نیروی زمینی رو هم ایجاد کردید الحمدالله...lممنون مخصوصا بابت تایپ 96 چون همیشه منو یاد ذوالفقار 3 میندازه :mrgreen:
نیروی زمینی چین بر عکس نیروی هوایی این کشور وضعیت خیلی بهتری داره و کلا یگان های زرهی چینی از لحاظ سازه اورگونومی مناسبی دارند نسبت به باقی تولیدات نظامی این کشور.
چین در زمینه جنگال هم بسیار پیشرفت کرده و اون رو در اکثر تانکهای جدیدی خودش هم در نظر گرفته و یکی از بزرگترین تولید کنندگان پادهای اخلالگر در نبرد زمینی است.
همینطور در زمینه سیستم های آِی اف اف و حتی استفاده همزمان از گلوناس و جی پی اس.
در نهایت هم سعی کردند تمام این تجربیات رو در مدل 99 پیاده کنند.

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.