reza4087

تاپیک جامع سلاح انفرادی M-16

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]این کلاش ها که گزاشتین
خیلی باحالن ولی به نظر فانتزی می رسن
فکر می کنید کسی این مدل کلاش ها رو توی ارتشش استفاده کرده باشه؟
[/quote]

البته چند نمونه از اینها جهت بیان مفهوم و مقصودم بود ولی نمونه های اپ گرید شده کلاش موجود است و تغییرات مد نظر من روش داده شده است . در همان تصاویر چند تا از عکس ها مربوط به اسلحه های کاملا عملیاتی است .

[quote]من که می گم اگه قرار اسلحه های ارتش تغییری بکنه AK-107/108 بهترین گزینست.[/quote]

با این حرف موافقم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کلاش خوبه ولی بشرطی که تغییراتی روش داده بشه .

1 - نصب دوربین برای دقیق زدن
2 - نصب نارنجک انداز زیر لوله ای
3 - نصب دو پایه
4 - نصب دستگیره جلویی برای کنترل بهتر سلاح
5 - نصب سیستم های دید در شب بر روی سلاح برای تیر اندازی دوربرد درشب
6 - ایجاد تغییرات بر روی قنداق و روکش روی لوله به منظور سبک کردن و خوش دست کردن سلاح
7 - استفاده و اموزش از مهمات جدید ضد زره برای درگیری با اهداف انسانی مجهز به جلیغه های ضد گلوله

در کنار این گزینه ها باید روی کیفیت تیراندازی دقیق کار بشه - باید به نیروها اموزش های طولانی مدت دقیق زنی با سلاح داده بشه - استفاده از مهمات جدید و ضد زره خیلی مهمه - دشمنان ما تا دندان مسلح هستند . جلیغه های ضد گلوله ای که دارن براحتی نمیشه اونها را از فواصل دور از پا در اورد - علاوه بر کلاش باید روی سلاح های دورزن و کماندویی نظیر نمونه های تک تیرانداز روسی مجهز به صدا خفه کن سرمایه گذاری بشه - کالیبر جدید 9 م م روسها که در VSS استفاده میشه واقعا قدرتمنده - توانایی نفوذ به جلیغه های ضد گلوله مدرن تا فاصله 400 متری را داراست .[/quote]

ColonelShak جان يه چيز خيلي ساده رو يادت رفت بگي !
اون هم شعله پوش هاي جديد AK_74 هست .مثل همين شعله پوش هايي که تو عکس هاي قبل بود نود درصد برتري کلاش هاي جديد تو همين وسيله ساده هستش !

خلي راحت يک کلاش قديمي رو به اسلحه مدرن تبديل ميکنه ! شکل خاصش باعث ميشه تا اسلحه در هنگام شليک بر خلاف AK_47 معمولي اصلا به بالا يا اطراف حرکت نکنه.
اگه فيلم هاي مربوط به شليک AK_74 رو ديده باشيد ميبيند که طرف يه خشاب خالي ميکنه ولي اسلحه اصلا حرکت نميکنه بر خلاف کلاش معمولي که چند تا تير خالي کني نوکش ميره به آسمون ! نميدونم چرا به کلاش هاي ايران اضافه نميکنن ??? ساختنش که راحته خلي هم ارزون در مياد ? !
يه چيز ديگه هم يه دوربين کوچيک با قدرت بزرگنمايي دو يا سه هست لازم نيست زياد باشه مثل همين دوربيني که روي M-16 هست که براي فواصل نزديک و متوسط مناسبه. با همين دو تا کار يه کلاش قديمي تبديل ميشه به اسلحه کاملا به روز.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست من در يكي از تمرينات تك تيراندازهاي ارتش در شهر ... (براي مقابله با اشرار) ژ-3 هاي جديدي ديده بود كه برگه ناظم آتش اونها در كنار رگبار،حالت 3 تير هم داشت و دوربين بسيار قوي با مارك صاايران روي اون نصب شده بود[/quote]
تک تیر اندازان ارتش رو برای عملیات شهری آماده می کنند که با اشرار مبارزه کنند ؟
تا اونجایی که من می دونم این جور مسائل به هیچ وجه به ارتش مربوط نمی شه. بعدشم مگه اشرار رو با تک تیر هدف قرار می دهند ؟
این قانون کجاست ؟ icon_rolleyes
احتمالا منظور شما از ارتش نیروهای ویژه ی سپاه نبوده ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دوست من در يكي از تمرينات تك تيراندازهاي ارتش در شهر ... (براي مقابله با اشرار) ژ-3 هاي جديدي ديده بود كه برگه ناظم آتش اونها در كنار رگبار،حالت 3 تير هم داشت و دوربين بسيار قوي با مارك صاايران روي اون نصب شده بود[/quote]
تک تیر اندازان ارتش رو برای عملیات شهری آماده می کنند که با اشرار مبارزه کنند ؟
تا اونجایی که من می دونم این جور مسائل به هیچ وجه به ارتش مربوط نمی شه. بعدشم مگه اشرار رو با تک تیر هدف قرار می دهند ؟
این قانون کجاست ؟ icon_rolleyes
احتمالا منظور شما از ارتش نیروهای ویژه ی سپاه نبوده ؟[/quote]

نه دوست من، منظورم دقيقاً نيروهاي ويژه ارتش بود. منظورم از در شهر..." عمليات شهري" نبود بلكه نميخواستم محل آموزش هاي ارتش رو بگم. تعدادي از درجه داران مستعد و باهوش ارتش رو انتخاب مي كنن و به مدت چند هفته ميبرن تو بيابون و بهشون آموزش هاي طاقت فرسايي ميدن.
در مورد مقابله با اشرار هم...نميدونم منظورتون چيه. اما تا جايي كه من در جريانم هميشه براي موارد حساس و مهم از نيروهاي ويژه ارتش استفاده ميشه و البته مشخصه كه اين موارد در جايي عنوان نميشه. سپاه نيروي ويژه اي كه بخواد در چنين مواردي ازش استفاده كنه نداره، گهگاه يه گروهان يا چند دسته رو ميبرن جايي كه محل تردد اشراره و كمين مي كنن. اما اين نيروهاي ارتش كه من گفتم براي موارد خاصي چون آدم ربايي در شرق كشوره كه به كرات پيش اومده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
ColonelShak جان يه چيز خيلي ساده رو يادت رفت بگي !
اون هم شعله پوش هاي جديد AK_74 هست .مثل همين شعله پوش هايي که تو عکس هاي قبل بود نود درصد برتري کلاش هاي جديد تو همين وسيله ساده هستش !

خلي راحت يک کلاش قديمي رو به اسلحه مدرن تبديل ميکنه ! شکل خاصش باعث ميشه تا اسلحه در هنگام شليک بر خلاف AK_47 معمولي اصلا به بالا يا اطراف حرکت نکنه.
اگه فيلم هاي مربوط به شليک AK_74 رو ديده باشيد ميبيند که طرف يه خشاب خالي ميکنه ولي اسلحه اصلا حرکت نميکنه بر خلاف کلاش معمولي که چند تا تير خالي کني نوکش ميره به آسمون ! نميدونم چرا به کلاش هاي ايران اضافه نميکنن ??? ساختنش که راحته خلي هم ارزون در مياد ? !
يه چيز ديگه هم يه دوربين کوچيک با قدرت بزرگنمايي دو يا سه هست لازم نيست زياد باشه مثل همين دوربيني که روي M-16 هست که براي فواصل نزديک و متوسط مناسبه. با همين دو تا کار يه کلاش قديمي تبديل ميشه به اسلحه کاملا به روز.....[/quote]

بله اون شعله پوش روش بسیار کارامد و خوبی برای گرفتن لگد سلاح و انحراف لوله است . در صدای سلاح هم تاثیر می گذاره .

در مورد دورین هم باید با خواص بالستیکی گلوله 7.62 جور باشه - سری `PSO-1 روسی خیلی مناسبه . البته چند مورد دیگه هم هست مثل نمونه دوربین های نصب شده روی تابوک های عراقی که اون هم از خانواده همین PSO-1 روسی است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.