ColonelShak

نیروهای امنیتی جدید ایران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]برادرا !!!
[color=blue]من میگم فیلم این قضیه رو نزدیک دو ساعت دیدم!
همون موقع هم کلی با تریپشون حال کرد[/color]م[/quote]

خدا خیرت بده کاوه جان-
من می گم اینها رو از نزدیک دیدم باور نمیکنن !! بعدش شما میگی فیلمشونو دیدی ، انتظار داری قبول کنن!!

خدا وکیلی من دفعه اول که یه تیم صابرین دیدم یه دو ساعتی گیج بودم(توکتم نمیرفت ایتنها ایرانی باشن) بعدن به مرور فهمیدیم اونها کی بودن و چه کاره ان و واسه چی میانو میرن-

[quote][color=blue]دوستان گمان نمیکنید این عزیزان از نیروهای مرزبانی باشند ؟؟؟[/color]
[/quote]
البته در مورد مقوله لباس استاد امین خان کلنل باید نظر بدن ولی نه. لباس مرزبانی به تصدیق حرف دوستان متفاوته
در ثانی فراتر از لباس بحثه تجهیزات و آموزشه که قابل قیاس با مرزبانی نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه دوست دارم که عضو نیروی صابرین تیپ ... هست در مورد لباساشون هم لباس مرزبانی بهشون دان و هم لباسی که کاملا شبیه لباس نیروهای اامریکاییهست بهشون دادن که البته خود دوستم از لباس دوم به نام کامپیوتری و بلدرچینی یاد میکرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
لباس مرزبانی همان 3 رنگ صحرایی امریکایی است که نیروهای سپاه هم از ان استفاده می کنند البته در الگوی سپاه مقداری خیلی کم کوچکتر شده است . لباس دیگه تن ان 2 سرباز است استتار 6 رنگ صحرایی امریکایی است یا بلدرچین ! از این لباس نیرو مخصوص های سپاه استفاده می کنند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان خواهشا در نظر داشته باشن كه بچه هاي صابرين از فضا نيومدن. icon_arrowd
هر كسي بالاي 8 سال فعاله پايگاه بسيجشون باشه خواه نا خواه چنتا از اونها رو ديده.جالب اينجاست كه مثل بچه هاي اطلاعات نا شناس نيستند و سعي در ناشناس موندن هم ندارن.
اموزشهاي سطح متوسطي هم ميبينن.اگه دوستان مايل باشن يكي از اونها رو كه دوسته نزديكم هست تخليه اطلاعاتي كنم و واسطون شرح بدم تا بدونيد صابرين كجا ...كلاه سبزاي اصلي كجا icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا چقدر بحث ميكنين. بابا لباس مصوب نيروهاي مرزبانيه ديگه. 100 دفعه هم تلويزيون نشون داده. مگه حسيني باي چنددفعه نرفت لب مرز باهشون مصاحبه كرد؟ فقط ميخواين يه چيزي گفته باشينا.
ايراني جماعت شايعه درست نكنه ميميره. به شايعه هم دامن نزنه باز ميميره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اقا چقدر بحث ميكنين. بابا لباس مصوب نيروهاي مرزبانيه ديگه. 100 دفعه هم تلويزيون نشون داده. مگه حسيني باي چنددفعه نرفت لب مرز باهشون مصاحبه كرد؟ فقط ميخواين يه چيزي گفته باشينا.
ايراني جماعت شايعه درست نكنه ميميره. به شايعه هم دامن نزنه باز ميميره[/quote] icon_arrowd

icon_eek :( :( دمت گرم خيلي باحال بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ای بابا دوستان یک موضوعی را نادیده گرفتن و اون اینه که امریکایی ها خیلی قیافشون شبیه ما است نه قیافه ما شبیه اونا icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو تصوير اول وقتي بيشتر دقت ميكني متوجه ميشي ايراني نيستن ولي تصوير دوم از نيروهاي ويژه مرزبانيه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینکه جای بحث نداره اینها همشون نیروهای مخصوص سپاه هستن احتمالا صابرین این تجهیزاته عادیشونه بهدشم کسایی که الان در حاله خدمت هستن میدونن که همه نیروهای ارتش وسپاه به این تجهیزات انفرادی مجهز شدن یا دارن میشن پسره خاله من الا سربازه نیروی زمینی ارتش در تیپ مستقل 72 پیاده مکانیزه است چندروز پیش که مرخصی بود گفت لبلسهامون عوض شده واستتار جدید ارتش شده و هممون تجهیزات انفرادی حفاظتی ضدترکشوضد گلوله بیسیم عینک دیددرشب کوله ها جلیقه های تجهیزات و... دارن بهشون دادن درهنگام پست دادن استفاده ازشون اجباریه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینها بچه های صابرین هستند. اگر مشکل نبود عکس چند تا از دوستان رو میزاشتم با لباس و تجهیزات.در ضمن تیپشون هم عادیه مثل این که ما ایرانی ها قوم خوش تیپی هستیم ها . البته اکثرا :applause:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.