nasirirani

"حمله 2000 هواپیمای عمل کننده باپشتیبانی دو ناوگان دریایی امريكابه ایران " و سه سوال مهم!؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

لیچ جان این کانتر استراتژی چیه؟!

یعنی کوماندوها برن بترکونن و بیان!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]لیچ جان این کانتر استراتژی چیه؟!

یعنی کوماندوها برن بترکونن و بیان![/quote]

درود بر برادر بزرگ! fi_lone_ranger

نه بطور قطع ولی به مجموعه تدابیری که برای جلوگیری از به موفقیت پیوستن یک استراتژی واحد در قبال یک موضوع صورت می گیرد counter strategy می گند! fi_lone_ranger این تدابیر می تونه افزایش حضور نظامی در مناطقی که احساس می شه آسیب پذیر تر هستند، بهبود وضعیت استتار زیر ساخت ها (اللخصوص زیر ساخت های نظامی) تغییر آرایش سکوی های پرتاب موشک و حتی آموزش نیروهای ویژه برای عملیات بر علیه منافع آمریکا و غرب در سطح منطقه و جهان باشه! البته تدابیری که می شه در نظر گرفت بسیار زیاد هستند و فهرست بلند بالایی دارند! به همین دلیل فقط به بعضی از آنها اشاره کردم. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این طرح از بیخ و بن غلطه اخه این همه هواپیما رو امریکایی ها کجا میخواهند جا بدند ت.ی این منطقه نه پایگاهشو دارند و نه کشور دیگه ای توی این منطقه چنین توانی رو برای سرویس دادن به این هواپیماها داره
در ضمن امریکا 320 هواپیما در نیروی هواییش داره که از هواپیمای ترابری و سوخترسان و جنگنده و هواپیماهای اموزشی و... که البته خیلیهاشون هم باید بازنشسته شوند حالا چطور از 2000 تاش میخواهد بر ضد یک کشور جهان سومی استفاده کنه من نمیدونم جلو روسیه و چین هم این تعداد جنگنده رو نمیتونه استفاده کنه
برای ایران حداکثر 200 تا 300 تا جنگنده کافیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من موندم این همه رو با هم استفاده کنه چطور می خواد کنترلشون کنه ،

منظورم اینه اگه بخواد 2000 تا برای ما بفرسته حداقل باید 20000 تا بریا دفاع از خودش داشته باشه

کلا داستان کال آو دوتی 6 هم اینقدر تخیلی نبود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نصير عزيز ُ‌خيلي چيزها رو ناديده گرفتي برادر

يكيش گپ فيلره كه rwr جنگنده ها رو از کار میندازه

می دونی بدون RWR عملا نه ecm وجود خواهد داشت و نهSEAD؟

این فقط از پدافنده برادر!

یک دهم فرض بگیر خبری که فارس از ازمایش kh-31 ها روی جنگنده های نهاجا زد و حذف کرد واقعیت داشته باشه و ما ده تیر فقط ده تیر از این موشک داشته باشیم .....

چند تا ناو هواپیما بر می ره.

حالا این فقط نیرو هواییه ،

یه فرض کوچیک دیگه هم بگیر، فقط 5 تیر موسکیت در ایرن عملیاتی وجود داشته باشه ،

یا اصلا موشک نور رو به سرعت مافوق صوت رسونده باشن! fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یک دهم فرض بگیر خبری که فارس از ازمایش kh-31 ها روی جنگنده های نهاجا زد و حذف کرد واقعیت داشته باشه[/quote]
میشه توضیح بیشتری بدید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باز دوستان زدن تو اون کانال هایی که من خوشم نمی یاد . . . . اقایون عزیز . . . برادران و خواهران گرامی . . . .اقا مگه بازی رایانه ایه ؟ نکنه نیروهای امریکایی خون قفل بازی می کنن ؟ شاید رمز زدن نیروهای ما همگی محو شدن . . . . درگیری های حوزه ی بالکان و خلیج رو اصلا با ایران مقایسه نکنید . . . . .از همه لحاظ با هم فرق دارند . . . اونجا یک عده مزدور روس و ادم کش صرب بودن اینجا مردم مسلمان و وطن پرست وجود داره . عراق هم که باید از بین می رفت چون مهره ی خودشون بود . حمایت مردمی نداشت . مردم عراق حس وطن پرستیشون کجایه اقا ؟ اصلا دارن ؟ در ثانی چرا همیشه همه این کلمه رو فراموش می کنند ؟؟؟

الله اکبر - ما خدا را داریم و او همه چیز است .

البته باز دوستان الان می گن که پس دست رو دست بزاریم دیگه ؟ نخیر اقایون - نمی دونم چرا بعد از انتخابات یکهو قدرت نظامی و توان بازدارنگی ایران تو ذهن همه زیر سوال رفت ؟!!! ( البته لطفا هیچ جبهه گیری جناحی دوستان نفرمایند ) .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگم یکی لطف کنه ایمیل پنتاگون رو بزاره اینجا ، اخه میخوام یه کوچولو سورپرایزشون کنم و بهشون امیدواری با خلوص 99 درصد تزریق کنم !
قصد دارم ادرس این تاپیک رو براشون بفرستم.

وقتی شب خواستم بخوابم خدا رو هزار مرتبه شکر می کنم که استراتژیست های امریکایی مثل افراد این تاپیک فکر نمی کنند !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خداييش 2000 تا هواپيما كه ديگه نميشه. يعني تابلو كه نميشه ! ولي قضيه تعداد نيست. شايد با 400 500 تا هواپيما كه تو منطقه هست هم بشه يه ضد حال درست به ما بزنن. هواپيما نه اصلا چيزي كه زياد دارن موشك كروز ! چند تا ميخواهين دوستان ؟!!! fi_lone_ranger
آقا من بارها گفتم. فرماندهان نيروهاي مسلح هم اشاره كردن. ((((مهم اينه كه بتونيم ضربه اوليه و سنگين دشمن رو دفع كنيم. بقيه ماجرا به لطف خدا به نفع ما تمام خواهد شد.))))

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست من یکم برام راجبه اون بقیه ماجرا بگو؟[/quote]

هنوز سیزن جدیدی ازش بیرون نیومده ! fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام به دوستان حمله دشمن با اين ابعاد نه عاقلانه و نه از لحاظ فني ممكن مثلا دوستان ميزان سوخت مصرفي اينهمه جنگنده چقدر و از لحاظ مالي داراي چه ارزشي ميزان نيروي انساني ارتش امريكا چقدر از اين نيرو رو ميتون تامين كنه دستمزد اونا چقدر ميشه و درصورت بروز جنگ به چه ميزان به اين نيروي انساني تلفات وارد ميشه در مقابل چقدر اونا ميتونند در شرايط غافل گيري به ما خسارت وارد كنند آيا همه چيز طبق برنامه پيش خواهد رفت اين ميزان هواپيما چقدر مهمات نياز دارند و آيا نوع مهمات مصرفي با اهداف مطابقت داره مبلغي اين مهمات چقدر ه آيا بعضي از اهداف كه اونا فكر ميكنند هدف با ميزان مبلغ مهمات مطابقت داره بهر حال ما خودمنو براي يك جنگ غير متقارن بلند مدت آماده كرديم گاهي اوقات علاوه بر گرفتن تلفات از دشمن منابع مالي و تداركاتي دشمن رو هم شايد ما هدف قرار داديم اينهمه هواپيما اگه يكم اوضاع از كنترلشون خارج بشه به اهداف خوبي براي هدف قرار گرفتن واقع ميشن و شرايط آب وهوا كشور ما وسيع در آن واحد شما چهار فصل رو داريد براي كنترل و هدايت اينهمه هواپيما محدويت آب و هوا وجود داره درست مثل عمليات طبس كه باشكست مواجه شد بايد زمان مناسب باتوجه به شرايط جوي انتخاب بشه كه كارسختي و خيلي امكانهاي ديگه كه نشان دهنده اين هست كه اين جنگ در اين بحران اقتصادي نه تنها كار عاقلانه اي نيست بلكه ديوانه گي محض اين حمله براي دشمن تلفات و هزينه كمر شكني داره كه تاريخ شروعش با اون و تاريخ خاتمه اين جنگ معلوم نيست و ميزان ضربات وارده اصلا قابل پيش بيني نيست و با توجه به پراكندگي نيزوهاي ايراني ميزان تلافي نيروهاي ايراني به هيچ عنوان قابل پيش بيني نيست ميزان تلفات نامشخص و يك مسيله مهم حمله اي با اين ابعاد و با توجه تجربه ناو استارك و حادثه اخير برخورد يك ناو و يك زيردريايي اگه ما جنگ الكترونيك كنيم ميزان هدف قرار دادن كشورهاي همسايه به جاي ايران و حتي نيروهاي خودشون غير قابل پيش بيني بلكه يك فاجعه اساسي خواهد بود!
و ما ايرانيها در تاريخ بنام خودمون بارها ثبت كرديم كه با نيروي اندكي به يك ارتش تا دندان مسلح غالب شديم ايندفعه ممكن تاريخ تكرار بشه اصلا فكر نكنندمتجاوزين كه مثل جنگ دوم از همه طرف ريختن و خاك ايران رو تصرف كردند شرايط امروز مثل اون موقع نيست اين سناريو دوباره تكرار نخواهد شد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببین یه عدد نادرست چه بلایی سر تاپیک آورد. fi_lone_ranger
حالا دوستان عدد رو نادیده بگیرند.
ولی کلا این بحث حمله ی آمریکا به ایران و سناریو های مختلفش از روزی که سایت اومد بالا تا الآن بوده. هیچ وقت هم به نتیجه نرسیده. بی خیال fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا منظور نصیر جان 200 تا بود! حله؟ بگید با این 200 تا اف 22 .35 و 16 و 15 چیکار کنیم؟ fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نصير عزيز ُ‌خيلي چيزها رو ناديده گرفتي برادر

يكيش گپ فيلره كه rwr جنگنده ها رو از کار میندازه

می دونی بدون RWR عملا نه ecm وجود خواهد داشت و نهSEAD؟

این فقط از پدافنده برادر!

یک دهم فرض بگیر خبری که فارس از ازمایش kh-31 ها روی جنگنده های نهاجا زد و حذف کرد واقعیت داشته باشه و ما ده تیر فقط ده تیر از این موشک داشته باشیم .....

چند تا ناو هواپیما بر می ره.

حالا این فقط نیرو هواییه ،

یه فرض کوچیک دیگه هم بگیر، فقط 5 تیر موسکیت در ایرن عملیاتی وجود داشته باشه ،

یا اصلا موشک نور رو به سرعت مافوق صوت رسونده باشن! [/quote]

انشا الله مرتضي جان! fi_lone_ranger

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/kh-55_cruise_missile.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.