Recommended Posts

منون دوست عزیز من خیلی این هواپیمارو دوست دارم .

امیدوارم که ما بهترشو بسازیم در اینده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جدا لقب هرکولس برازده این هواپیماست.راستی 130cایران ازسیستمهای قدیمی استفاده میکنن یا نه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسیار عالی
[quote]جدا لقب هرکولس برازده این هواپیماست.راستی 130cایران ازسیستمهای قدیمی استفاده میکنن یا نه؟[/quote]
سوال منم همین هست !

دوستان اگر خبری دارند جواب بدهند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]همانطور که تو این ویدئو میبینید هواپیمای هرکولس به 30 تا راکت مجهزه که قابلیت اون رو تو تیک اف و لندینگ افزایش میده.[/right]
[right]همانطور که گفتم این هواپیما مخصوص آزادی کارمندان سفارت آمریکا در ایران طراحی شده بود
این پروژه فوق سری وقتی که این هواپیما تو یکی از تستها منفجر میشه کلا لغو میشه[/right]

[right]http://www.military.com/video/aircraft/military-aircraft/top-secret-c-130-with-rocket-boosters/912500478001/[/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی جالب بود. ممنونم برادر

تو فیلم میگه علت اینکه اون هرکولس منفجر میشه اینه که خلبان اشتباها قبل از تاچ داون چرخها با زمین راکتها رو روشن میکنه در نتیجه هرکولس نیروی لیفت خودشو از دست میده و به زمین برخورد میکنه.
خب سوال اینجاست که چرا وقتی مشکل از خلبانه، این پروژه منتفی میشه؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر
البته این ویدئو قبلا هم توی سایت گذاشته شده بود اما چون پیدا کردنش کار سختیه و ممکنه تا الان لینکش خراب شده باشه بسیار عالی است .
اما دقیقا هدف این پروژه آزادی جاسوسا نبوده اما با دستگیری جاسوسها این پروژه سرعت بیشتری میگیره
فیلم های دیگه ای هم از این آزمایشات وجود داره . ویرایش شده در توسط ESIBANDARI

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام . یه مسلمونی پیدا بشه مزیت های این هواپیما برای پشتیبانی نیرو زمینی رو نسبت به توپخانه زمینی و نسبت به هلکوپتر جنگی و همچنین هواپیمای جنگنده بمب افکن به ما بگه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخه تفنگ 106 تو اسمون دیگه مزیت گفتن نداره اصلا خودش مزیت هست ! دسترسی سریع به میدان نبرد بقا پذیری بالا حجم اتش بسیار سنگین دقت خوب دید عالی مهمات زیاد ارتقاع پروازی مناسب
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdiarmy' timestamp='1404417984' post='390230']
سلام . یه مسلمونی پیدا بشه مزیت های این هواپیما برای پشتیبانی نیرو زمینی رو نسبت به توپخانه زمینی و نسبت به هلکوپتر جنگی و همچنین هواپیمای جنگنده بمب افکن به ما بگه.
[/quote]

اصولا همچین هواپیماهائی برای هدف قرار دادن ستونهای پیاده و ستونهای زرهی بصورت توأمان کاربرد داره
مثلا هواپیمائی مثل آ-10 ، بیشتر بدرد هدف قرار دادن تانک و ماشین آلات دشمن میخوره و هلیکوپترهای توپدار بیشار بدرد تار و مار کردن پیاده نظام

حالا یه مثال به روز برات میزنم:
الان یک ستون مکانیزه داعش (وانت سوار rolling_on_the_floor rolling_on_the_floor ) به همراه تعداد بالائی از نیروهای انسانی در حال قشون کشی به سمت یکی از شهرهای عراق هستند
یک هلیکوپتر آپاچی میتونی چند وانت رو با موشک هلفایر بزنه و بعدش هم تعدادی از پیاده ها رو با تیربار. بقیه داعشی ها چی؟ با تموم شدن مهمات هلیکوپتر به راه خودشون ادامه میدن
یک هواپیمای آ-10 میتونه تعداد زیادی از ماشین آلات رو بزنه ولی پیاده ها چی میشن؟؟
اینجاست که نقش اسپوکی نمود پیدا میکنه . هم نیروها رو قتل عام میکنه و هم ماشین آلات شون رو تار و مار میکنه :winking: :winking: نه به این زودی ها مهمات اش تموم میشه و نه خطری تهدید اش میکنه و نه مهمات خودش برای نیروهای خودی خطر تلقی میشن

=======
اگه دقت کرده باشی بیشترین تأثیر این گان شیپ ها توی جنگهائی مثل ویتنام، سومالی و افغانستان بوده که دشمن ارتش غیر کلاسیک بوده تا جنگهائی مثل عراق و یوگوسلاوی و ... که نبرد کلاسیک حساب میشدن

---------
کاشکی ارتش عراق یکی دو تا اسپوکی برای این روزها خریده بود
---------
کاشکی ما هم یه مدل از این گان شیپ ها رو بصورت بومی با تغییراتی بر روی ایران-140 بتونیم تولید کنیم
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته جفت مثال هاتون اشتباه بود از نظر من !

گتلینگ گلوله اورانیومی A10 خودش به تنهایی از پس کل داعش و تجهیزاتشون بر میاد ! بالگرد ها هم گتلینگشون علیه نیروهای پیاده به اندازه کافی تیر داره ولی درست میگید بازم مهماتش کمه !

در صورتی که این گانشیپ ها می تونند مهمات بسیار زیادی حمل کنند و مدت زمان پروازی بالاتر هم دارند ! بزرگترین مزیتشون از نظر من همینه وگرنه به جز وظیفه اون توپ ۱۰۵ !‌ بقیه وظایفش از آ۱۰ ها هم ساخته است ...
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1404451412' post='390274']

گتلینگ گلوله اورانیومی A10 خودش به تنهایی از پس کل داعش و تجهیزاتشون بر میاد ! بالگرد ها هم گتلینگشون علیه نیروهای پیاده به اندازه کافی تیر داره ولی درست میگید بازم مهماتش کمه !

[/quote]
یعنی ارتش آمریکا حاضره گلوله اورانیومی A-10 رو به عراقی ها یا سایر کشورهای جهان سوم تحویل بده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من چیکار این مسائل دارم ! بحث سر برتری این گانشیپ به آ۱۰ بود و ... !

ساخته چنین گلوله هایی هم کار چندان مشکلی نیست ... یه اراده می خواد :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم