call-of-duty

یک سوال در مورد کاهش ping

Recommended Posts

[color=brown]مسعود جان وی پی#ان هم خیلی پینگ رو میبره بالا. نکنه مواقع عادی هم ازش استفاده میکنی؟!

همون که سعید گفت منطقی تر به نظر میاد. [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
گفت چنده؟ گفتم 800 تا 1000 اونم گفت بخاطر اینه که سرعتت پایینه! گفتم پینگ ربطی به سرعت نداره! تو خرجش نرفت که نرفت! :mrgreen:[/quote]

ایشون واقعاً آدم باهوش و متخصصی بوده! :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا یه دختر منشی بود بدبخت! البته فکر کنم این منشی از مسئولش باهوش تر باشه! :mrgreen:
باورت نمیشه برادر لیچ روز اول که ازشون اکانگ گرفتم تا دوروز سرعت دانلودم با 128 فقط 6 کیلو بود! به اونجا زنگ زدم مسئولش برداشت گفتم اینجوریه اونم گفت شانس شماست و الان سرعت کل نت پایینه! گفتم باشه! بعد از چند روز همینجوری بود پاشدم رفتم دفتر این دختر خانوم اونجا بود.روی سرش غرشی کردم ( :mrgreen: :mrgreen: ) و گفتم اکانتمو قطع کنید! گفت چرا؟ icon_eek گفتم سرعتم اینجوریه! یه نگاه به کامپیوترش انداخت گفت ببخشید برای شما سرعتی تعریف نکرده بودیم!!!!!!!! icon_eek icon_eek :mrgreen:
...
داداش بابک از وی پی ان استفاده نمیکنم! چون سرعت رو میگیره.
اسم این کابل ها چیه؟ کدوم جنسش مرغوبه بخرم؟ تاثیر لازم رو دارن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هاهاها! شنیده بودم اون رو برادر! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کابل دو زوجه درجه یک که طولش بیشتر از 2 3 متر نباشه. کابلهای ارزان به علت وجود ناخالصی قدرت رسانایی کمی دارند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]سلام،راستش من با 128 پینگ کمتر از 230 ندارم،معمولش هم همین حدوداست!

چند راه داری:
1. تغیر ISP ، هرچه نزدیک تر ، بهتر
2. تعویض سیمکشی خانه از جایی که مخابرات بهت کابل رو تحویل میده تا مودم[b]( هرچه فاصله از مودم کمتر،بهتر)[/b]
3. استفاده از کابل درست حسابی و مرغوب خط تلفن،نه هر کابلی،یه نوع کابلی هست بهشون میگن کابل غلافدار فلزی، بیشتر باهاشون کابل یو اس بی و ماهواره میسازند،اگه گیرت بیاد حرف نداره و نویز خیلی پایینی داره...من که پیدا مکردم
4. احتمالا بهینه سازی نرم افزاری با برنامه های موجود هم میتونه کمکت کنه...

موفق باشی :mrgreen:
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از هر دری و سخنی! :mrgreen:
میگم یک دفعه برم از مخابرات سیم کشی رو عوض کنم اونم با کابل نوری تا مودمم! :mrgreen:
آل اس پی که تا خونمون چند قدم راه داره.هیچ برنامه ای هم وجود نداره در این زمینه.فقط میمونه سیم کشی که یه فکری براش میکنم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]خوب به هر حال باید نظر همه رو بپرسی دیگه، مگه جواب نمیخوای؟ :mrgreen: :mrgreen:
راستی دور و نزدیک بودن فقط به آی اس پی نیست،به فاصله تا مرکز مخابراتی هم ربط داره...[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه ناراحت نشو داداشی! منظورم از هر در و سخنی این کابل بود که داداش سعید گفت از تلفن تا مودم شما گفتین کلا!
تا آی اس پی حدود 100 متری فاصله دارم و تا مخابراط شاید یه 600 متری! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]ناراحت نشدم! :mrgreen:
خیلی عجیبه! خوب اول از همسایه ها اگر کسی از اون ISP استفاده میکنه و 128 هم هست پینگشون رو بپرس،اگر اون هم بالا بود که مشکل از خود ISP هست و باید تغیر ISP بدی و اگر پایین بود که مشکل از خودته باید تغیر سیم کشی کنی...
سرعت دانلود چقدر داری؟
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مسعود جان من هم مشكل شما رو داشتم و دارم. من پينگم رو تا سرور هاي بازي كانتر توي ايران مي گم.
اول كه پينگم 50-60 بود خيلي خوب بود. بعد كه محدوده ي آي پي رو عوض كردند پينگ رفت رو 170-200 . همون موقع يك پيغام به شركت اصلي دادم. از فرداش ديدم سرعت دانلود رو 2 برابر كردند (حدود 100 كيلوبايت در ثانيه) ولي پينگ تغييري نكرد. بعد از چند روز هم سرعت به حال اولش برگشت. به نمايندگي زنگ زدم گفت مشكل از مودمت هست. مي خواستم آخر امسال مودم رو عوض كنم آخه يه 3 سالي بود ازش مي گذشت. كه يكي دو ماه پيش براي چند ساعت اينترنت قطع بود. بعد كه وصل شد باورم نمي شد. پينگ من 25-45 بود. خوشحال شدم كه همه چيز بالاخره درست شد. چند هفته اين جور بود تا اين كه دوباره براي يك روز كامل اينترنت قطع بود. فرداش ديدم پينگ شده 75-90 . ديگه فهميدم كه هر چي مي كشيم از اين مهندسين ISP و يا تجهيزاتشون هست.
البته براي كشور هاي خارجي بالاي 350 هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.