karkas

تاپیک جامع بررسی ماهواره برهای غیرنظامی ایران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با عرض سلام

من اینجا دو تا فیلم گذاشتم که ببینید و ببینید که بهتون ثابت بشه وقتی می گم ایران دو تا موشک فضایی پرتاب کرده نگید نه .

این عکس موشک شهاب 3 هست که اصلا نمی خواد توضیحی در موردش بدی .
http://hydepark.hevre.co.il/upload0706/2006811_917320385_Shahab3_B_1.jpg

حالا این هم فیلم پرتاب موشک سفیر هست که لطفا ببینید . کاملا از هر لحاظ شبیه موشک شهاب هست و فقط شکل رنگ بدنه فرق می کنه .
http://www.youtube.com/watch?v=2C4xSwcKxWs

و حالا به این عکس نگاه کنید .

سر جنگی این موشک رو خوب توجه کنید .
تصویر
تصویر

به سر جنگی این موشک یک بار دیگه نگاه کنید و ببینید که چقدر تفاوت داره با موشک شهاب 3 .

تصویر
تصویر
http://server33.irna.com/filesystem/86/11/16/657511-28-20_n.jpg

ببخشید نتوسنتم عکس از همون موشک شهاب فضایی براتون پیدا کنم ولی فیلمشو براتون گذاشتم می تونید ببینید که از شبکه ی خبر هم می تونید این فیلم رو ببیند . :oops:

موفق باشی

لینک سایتهای مسدود را بین تگهای کد قرار دهید.
اکانت گالری که دارید از سایتی دیگه عکس نذارید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وای که چقدر خنديديم سر اين شمردن اين يارو دفعه دوم مجبور شد بر عکس بشمره به ده نرسيده پرتاب شد جدا ضايع بود :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
msh جان ان رو راست می گی . البته چون این اولین موشک فضایی ایرانی بود در جهان واکنش بسیاری داشت و باید بیشتر دقت کرد که از این صوتی ها ندیم . خوب البته باید گفت مهم اینه که این موشک به هوا رفت . :oops: حالا چون این اولین موشک فضایی ایرانی بود نباید انتظار داشت که مثل موشک های آمریکایی که سر دیقه ی مخصوص تنظیم شدن بره هوا به هر حال این موشک باعث افتخار جهان اسلام و ایران هست . موفق باشی :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دلیل اشتباه در زمان پرتاب این بود که فردی که شمارش رو انجام می داد اپراتور پرتاب موشک نبود!!!!!!!!(یکی نیست بگه مگه مجبوریم از این قرتی بازی ها در بیاریم؟!) :oops:
کی گفته ایران یک موشک جدید پرتاب کرده؟
موشکی که پرتاب شد شهاب-3 با موتور تقویت شده بود که این رو از مقایسه سرعت اوج گیری این دو موشک می شه فهمید! :oops:
هیچ جا هم گفته نشده این یه موشک جدید بوده!!!!!!!!!
این موشک مجموعه ای از ادوات رو با خودش حمل می کنه که دماسنج،فشارسنج و ... که برای انجام مقدمات پرتاب سفیر هست،رو شامل می شه. :oops:
سفیر در خرداد ماه ماهواره امید رو به مدار می برد. :oops:
این برای دهمین بار :سفیر هنوز پرتاب نشده!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نخستین کاوشگر فضایی ایران به منظور تعیین مکان صحیح استقرار ماهواره، برداشت اطلاعات از محیط فضایی پرتاب گرها، ایستگاههای فضایی، ماهواره ها و کپسول های برگشت پذیر در جو مورد نظر وظیفه خود را آغاز کرد. راکت کاوشی که امروز به فضا پرتاب شد از جمله مقدمات اولیه پرتاب ماهواره به فضاست. کاربرد دیگر این راکت کاوشی آزمایش سیستم های طراحی شده برای استفاده در سامانه های فضایی است به این منظور سیستمی در این کاوشگر قرار داده شده است که در شرایط عملکردی واقعی قرار میگیرد. هدف دیگر پرتاب نخستین کاوشگر فضایی ایران، برداشت اطلاعات از لایه های مختلف جو برای طراحی و ساخت کپسول های برگشت پذیر به جو است. متخصصان وزارت دفاع کشورمان همچنین توانسته اند ایستگاه پرتاب ماهواره را طراحی کنند و بسازند که نخستین ایستگاه پرتاب ماهواره نیز امروز به بهره برداری رسید و از این پس دیگر ایران هیچ نیازی به کشورهای خارجی برای پرتاب ماهواره ندارد. (من این رو از توضیح یه ویدیو در youtube برداشتم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين رو نگاه كنيد كه ديگه انقدر با هم جر و بحث نكنيد !

اين يكى ويدئو همه چيز رو روشن ميكنه !

http://fr.youtube.com/watch?v=_XDZc_auKMo&feature=related

اين يكى مثل اينكه داره سقوط ميكنه :oops:

http://fr.youtube.com/watch?v=pJaeS4ZpIzk&feature=related

اگر كسى اطلاعي داره، لطف كنه ما را از نگرانى در بياره.

دسته تمامي كسانى كه براى سر بلندى و پيروزى ايران تلاش ميكنند درد نكنه !

لینک سایتهای مسدود را بین تگهای کد قرار دهید. :oops:
SAEID

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب البته اون موشكي كه رپيس جمهور كنارش ايستاده بود خيلي با شهاب 3 فرق داشت ولي اون موشكي كه شليك شد همون شهاب 3 دي بود به نظر من.... راستي يه سوال : كدوم يك از شما تا حالا ديده موشكي كه قراره به فضا بره از روي يك لانچر متحرك پرتاب بشه ؟ چون در پرتاب موشك هاي ماهواره بر دقت فوق العاده زيادي لازمه و به يك سكوي ثابت نياز هستش ...... و به همين دليله كه من مي گم اين همون موشك شهاب 3 بود ولي اون موشك توي سمنان داراي يك سكوي پرتاب ثابت بود و همون موشك سفير خواهد بود كه خرداد ماه به فضا پرتاب مي شود ... به اميد خدا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Sotfan-Soot جان دستت دردنکنه که این فیلم ها رو گذاشتی . درست به این فیلم هایی که Sotfan-Sooti جان گذاشته نگاه کنید کاملا شبیه شهاب 3 هست . حالا من کار ندارم از لحاظ برد و دقت بیشتر شده ولی کاملا شبیه شهاب 3 هست ولی اون عکسی که ایرنا گرفته بود و اون عکسی که آحمدی نژاد پیششش وایساده بود زمین تا آسمون با این فیلم فرق می کنه . :oops: من می گم دو تا موشکه شما می گید نه . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

Sotfan-Soot جان دستت دردنکنه که این فیلم ها رو گذاشتی .

درست به این فیلم هایی که Sotfan-Sooti جان گذاشته نگاه کنید کاملا شبیه شهاب 3 هست . حالا من کار ندارم از لحاظ برد و دقت بیشتر شده ولی کاملا شبیه شهاب 3 هست ولی اون عکسی که ایرنا گرفته بود و اون عکسی که آحمدی نژاد پیششش وایساده بود زمین تا آسمون با این فیلم فرق می کنه . :(

من می گم دو تا موشکه شما می گید نه . :(

این دفعه دهم هست که دارم بوضیح میدم!!!! :oops: :x icon_biggrin موشکی که پرتاب شد شهاب-3 با موتور تقویت شده بود که این رو از مقایسه سرعت اوج گیری این دو موشک می شه فهمید! :oops:
هیچ جا هم گفته نشده این یه موشک جدید بوده!!!!!!!!!
این موشک مجموعه ای از ادوات رو با خودش حمل می کنه که دماسنج،فشارسنج و ... که برای انجام مقدمات پرتاب سفیر هست،رو شامل می شه. :oops:
سفیر در خرداد ماه ماهواره امید رو به مدار می برد. :oops:
این برای دهمین بار :سفیر هنوز پرتاب نشده!!!!!!!
در ضمن با توجه به ماموریت این موشک نیازی به دقت زیاد اون نیست،حتی بسیاری از ماهواره هایی که امروزه پرتاب می شوند در محل تقریبی قرار می گیرند و با استفاده از موتور خودشون،مکانشون رو تنظیم می کنند!!!!!!!!!! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
FeldMarshall عزیز من هم می دونم که این موشک شهاب 3 هست ولی پس اون موشک دوم که عکسش با این فرق می کنه چیه . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون موشک دوم که رئیس جمهور با هاش عکس گرفته سفیر هست که هنوز ساختش تموم نشده!!!!!!!!(این رسانه ها هم با این اطلاع رسانیشون نوبر هستن)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
FeldMarshall جان شما فکر کنم اشتباه می کنید چون توی همین سایت در خبر ها هست در صفحه ی اول که عکس این موشک با آقای رئیس جمهور که تیترش هم اینه که موشک سفیر برای تسخیر فضا به هوا پرتاب شد اون وقت شما می گید نه پس حتما دو تا موشک . اون موشک شهاب هست و بعدیش هم که سفیر هست دو تاشون سر یک پایه بودند و به سمت هوا بودند و با یک شکل واقعا عجیبه آدم سر از کار این رسانه ها و این مخفیکاری ها در نمی یاره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده 20 دفعه گفتم اون موشکی که پرتاب شد شهاب-3 دی می باشد! ولی کسی به حرف من گوش نکرد! :oops: این موشک شهاب-3 برای فرستادن ماهواره به فضا کاربرد داره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كسى هم جواب من رو نداد كه اون موشكي كه داشت سقوط ميكرد جريانش چى بود ؟! بعد هم همون موقع كه موشك داشت اوج ميگرفت يه بابايي داشت با چتر فرود مى اومد، اون ديگه چه صيغه اي بود ؟!!! از اين سوالها كه بگذاريم ( كه كسى جواب ام رو نميده :oops: ) به نظره من اين موشك رد گم كنى است، ايران داره شهاب ۴ يا ۵ رو آزمايش ميكنه ولى با نام كاوشگر !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Sotfan-Sooti درست زدی به هدف . ممکنه این آزمایش موشک های شهاب 4 یا 5 بوده باشه که به این نام فرستاده شدن چون اگر می گفتند که این موشک اهی ش 4 یا ش 5 هست آمریکا سپر موشکیشو می زاشت و دلیلی هم می اورد برای روسیه و آمریکا زمان داشت که خودش رو برای مقابله با ایران کار آماده کنه . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.