hamoun

Members
 • تعداد محتوا

  192
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

575 نشان افتخار

درباره hamoun

 • رتبه حساب کاربری
  گروهبان دوم

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Raincity

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

932 نمایش های پروفایل
 1. در فرض شما فقط اپراتور پدافند می تونه عامل نفوذی باشه، چون سیستم انالوگ بوده و کاربر عامل شلیک بوده، پس چرا همچین چیز واضحی متوجه نشدند و اعلام نکردن؟
 2. والا من اصراری ندارم که نظریه ای که گفتم درسته، اما زمانی نظر شما رو می پذیرم که دلیل منطقی برای اشتباه گرفتن هواپیمای مسافر بری با حمله پر تعداد موشک کروز پیدا بشه.
 3. سلام و عرض ادب زدن عمدی هواپیما که نفعی برای نظام نداره اشتباه گرفتن هواپیمای مسافربری با جنگنده هم خیلی بعیده یکی از دوستان،همافر بازنشسته هستن، ایشون هم نظر شما رو داشتن می گفتند آمریکا با جنگ الکترونیک سیگنال استانداردی که هواپیماهای مسافربری ارسال می کنند تغییر داده یا محو کرده و این باعث اشتباه گرفتن هواپیما توسط پدافند شده .
 4. وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون، در گزارشی گفته که این کشور به منظور یافتن و تخریب موشک‌هایی که به فضا فرستاده می‌شوند، باید درباره تکنولوژی‌های جدید از جمله لایه‌ای از حسگرهای مستقر درفضا تحقیقاتی انجام دهد. در آستانه انتشار این گزارش، یک مقام آمریکایی که نامی از او برده نشده گفته که فضا "کلید" دفاع موشکی است. این مقام آمریکایی به خبرنگاران گفت: "به منظور دریافت هشدار به موقع و ردگیری و تشخیص موشک‌ها پس از پرتاب، ما حالا به بررسی لایه حسگرهای مستقر در فضا پرداخته‌ایم." اما این مقام آمریکایی در عین حال تاکید کرده که ارتش تنها در حال بررسی این مسئله است که آیا چنین سیستمی کارایی دارد و هنوز تصمیمی در این مورد گرفته نشده است. 《 http://www.bbc.com/persian/world-46906599 》
 5. سلام علیکم جسارتا فکر نکنم دردی دوا کنه شاید یکم شدت خسارات رو کم کنه . چون که فکر نکنم پدافند کوتاه برد ما هم خیلی قوی باشه که بتونه تسلیحات پیشرفته رو منهدم کنه. اگر هم بتونه این کار فقط به درد مکان های استقرار طولانی مدت میخوره باز هم کاروان ها در خطرن. در مورد حزب الله سوریه به شخصه فکر نمی کنم سوریه این رو بپذیره واسه ما هم با دلار ۱۶۰۰۰ تومنی خیلی گرون می افته.
 6. گروه 《مقاومت ملی احواز》 و بعدش هم داعش مسئولیت حمله رو به عهده گرفتند. تا الان حدود ۲۵ کشته و ۶۰ زخمی
 7. بنده نگفتم اگر اتفاق بدی رخ بده ما از اون درس میگیریم و بعدش پیشگیری می کنیم. عرض بنده این بود که تا اتفاق بد پیش نیاد، از قبل کسی احتمالات رو در نظر نمیگیره و پیشگیری انجام نمیشه و از استاندارد هایی که دیگران با تجربه به دست آوردند هم استفاده نمیشه. امیدوارم که درست منظورم رو رسونده باشم .❤
 8. من کاری به اصول و ضوابط امنیتی نظامی قضیه ندارم اما ی چیز رو خوب می دونم اونم اینکه متاسفانه حتما باید اتفاق تلخی رخ بده تا ما به فکر چاره و پیشگیری باشیم .یعنی پیش بینی و پیشگیری اتفاقات ممکن و یا استفاده از تجربه دیگران برای ما تعریف نشده و این فقط در مورد مسائل نظامی نیست کلا همینطوره تو کشور ما، ما مصرف کننده پرورده شدیم. امیدم فقط به نسل های آینده هستش که درست اموزش ببینند و تربیت بشن.
 9. سلام این اعتماد هیچ وقت بر نخواهد گشت. چون لازمه اعتماد دوباره مردم اصلاحات و تغییرات بسیار اساسی است و ثابت شده جریان محافظه کار حاکم بنا بر عقاید و اصولی که دارند(منظور بنده جناح اصولگرا نیست) نسبت به کوچکترین تغییرات از ترس اینکه مبادا زمینه ساز تغییرات بزرگتر بشود برخورد های شدیدی رو بروز خواهند داد.(سیستم غیر قابل بروز رسانی است) همه شما بهتر می دونید که قبول اشتباه لازمه جبران اون هست اما ظاهرا اشتباهات وجود ندارد جز خدعه و دست خون آلود دشمن!
 10. سلام به نظر شما و دوستان علت اینکه اونها همچین دیدگاهی نسبت به شیعه دارند چیه؟ یعنی غرب و عربستان و... بهشون پول دادن تا بدون هیچ استدلال و منطقی همچین چیزایی رو بگن یا واقعا علتی وجود داره؟
 11. سلام به همه اگر باعث ایجاد بحثی خارج از موضوع تاپیک شدم عذر میخوام. عکسی از ژنرال عصام بیرون نیومده؟خیلی وقته خبری ازش نیست.
 12. hamoun

  نمایشگاه هوایی ماکس 2017

  عذر میخوام این حرفم ربطی به تاپیک نداره اما اونا دامی برامون پهن نکردن اونا از موضع گیری های نسنجیده ما استفاده کردن.
 13. hamoun

  اخبار برتر نظامی

  افتتاح دهکده نظامی مصر http://entekhab.ir/fa/news/356046/تصاویر-افتتاح-بزرگترین-پایگاه-نظامی-خاورمیانه-در-مصر
 14. مدت هاست هر اتفاقی در این کره خاکی افتاده ی ضرری به ما رسونده خدا این یکیو بخیر کنه.