zAa9

VIP
 • تعداد محتوا

  461
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

950 نشان لیاقت

درباره zAa9

 • رتبه حساب کاربری
  استوار دوم

Profile Information

 • Gender
  Male

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

1,432 نمایش های پروفایل
 1. اصلا کاری با جزئیات این مزاحمت ندارم در یک تصویر کلی اگه دقت کنیم، اونا دارن قدم به قدم جلو میان و ما عقب میریم. خیلی ریز دارن مشروعیت میدن به اقدام علیه کشور ما... امیدوارم اشتباه کرده باشم ولی احساس بدی دارم نسبت به این وضعیت! تهدید به بستن تنگه هرمز در صورت تحریم نفتی به کجا رسید؟! موشک باران اسرائیل در صورت حمله به تاسیسات اتمی به کما رسید؟! انتقام خون سرلشکر کشور به کجا رسید؟! (حمله به عین الاسد شبیه یه شوخی بود!) آیا این سیگنال ها کافی نیست برای فهم وضعیت وخیم ما؟ ما شبیه اون بوکسوری شدیم که ابتدای مسابقه تا تونست مشت پرتاب کرد ولی طرف مقابل جاخالی داد و الان خسته و از پا افتاده دربرابر ضربات حریف قرار گرفته! پولی برای کشور باقی نمونده به لطف کاغذ پاره های تحریم و بدون پول هیچ کاری نمیشه کرد! فقط میشه حرکات و ضربات حریف رو درک کرد... خداوند به مردم این کشور رحم کنه...
 2. علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، آمریکا رو به انتقام سخت تر تهدید کرد. انتقام سخت قبلی بدترین پیامد های اقدام های انجام شده در 4 دهه اخیر رو برای کشور داشت (176 مسافر هواپیما و بیش از 70 شرکت کننده مراسم تدفین فقط ضرر جانی قضیه بود! ضرر اقتصادی ناشی از کاهش ورود هواپیماها به فضای هوایی کشور و ضرر آبروی بین المللی ناشی از 1- خود سرنگونی هواپیما و 2-انکار سه روزه انهدام توسط پدافند و بدتر از همه اینا افزایش ناامیدی بین مردم و بی اعتمادی بیش از پیش) حالا آقایون حرف از انتقام سخت تر میزنن! خیلی واضحه که این فقط یک عوام فریبی از جنس عوام فریبی های سابق هست وگرنه کدام آدم عاقلی وقتی میخواد انتقام بگیری به ‌طرف اعلام میکنه؟! اون هم به آمریکا! دفعه قبل که اعلام کردید و صفحه رادار ها جولانگاه کروز ها شد به قول خودتون و شد اونچه که نباید! اگر مرد عمل هستید و میخواید انتقام بگیرید رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا رو باید بزنید و بعد اعلام کنید! در غیر اینصورت سکوت بهترین گزینه است!
 3. بنظر من این طرح انتقال پدافند هوایی اونم باور به سوریه از الان شکست خورده! تنها به یک دلیل اونم فقدان کادر قرمز چارت جناب MR9 !!! به شکل عجیبی برای من یک حرکت اشتباه به حساب میاد!
 4. فکر میکنم در اون زمان قصد داشتن طی همکاری با کشور دیگه ای بسازن موتور رو که همکاری به نتیجه نرسید به هر علتی... البته که در دهه دوم از دو دهه مورد نظر هم درگیری های سوریه و بعد عراق رخ داد و آنچه از منابع ارزی کشور باقی بود رو بلعید و امروز دیگه چیزی تهِ دیگ باقی نمونده! و این یکی از دلایل اصلی (اگر نگیم تنها دلیل) بستن قراردادهای نسبتا طولانی مدت (فارغ از خوب و بدی قرارداد) با کشورهای شرقی شد...
 5. اسرائیل ادعا کرده ایران قصد داشته به تلافی اتفاقات اخیر به تعدادی از سفارتخونه های اسرائیل در اروپا حمله کنه! احتمال اینکه جنگ روانی باشه وجود داره، اما اگه 1 درصد صحیح باشه یعنی وضعیت اصلا خوب نیست!
 6. چیزی که من میبینم نصف سازه رفته هوا! اگه حمله از طریق پهپاد نبوده باشه احتمالا باید یوزپلنگان وطن (فرق پلنگ و یوزپلنگ رو نمیدونن با توجه به اعلامیشون!) جدی گرفته بشن و قبل از اینکه خرابی های بیشتری به بار بیاد بساطشون جمع بشه!
 7. با فرض اینکه این حوادث ناشی از خرابکاری باشه (که بنظر من قطعا هست) موضوعی که به ذهن میاد اینه که دستگاه های اطلاعاتی نظامی دارن چه میکنن؟ آیا غافلگیر شدن و در آچمز به سر میبرن؟ یا اینکه با دخالت این دستگاه ها تازه به این حوادث رسیدیم که در صورت عدم مداخله وضعیت بدتر میشد؟ آیا دارن انتقام حملات آرامکو و فجیره و نقل و انتقالات به ونزوئلا رو میگیرن؟ آیا این حوادث سلسله وار زنگ خطری بزرگتر هستن؟ حادثه بعدی کجا خواهد بود؟! هرچی که هست کم کم داره نگران کننده میشه!
 8. با توجه به سلسله آتش سوزی ها و انفجارات اخیر فکر نکنم دیگه کسی منکر این بشه که این اتفاقات بخشی از *هایبرید وار* در جریان هست!
 9. اگر تکنسین های خارجی باشن (که با توجه به رنگ پوست و کلاه احتمالش زیاده) پس میشه یک مقدار (اما نه کاملا) امیدوار بود به این جت
 10. اجازه بدید سیستم استارلینک تکمیل و راه اندازی بشه... خواهیم دید فضای مجازی و شبکه های ارتباطی چه چالش هایی به دنبال داره!
 11. وقتی چنین رونمایی ها و پروازهایی میبینیم آرزو میکنیم چنین چیزی رو در داخل هم شاهد باشیم! سکان رو تغییر دادیم شد صاعقه و 15 سال موند، بعد اویونیک رو تغییر دادیم شد کوثر، احتمالا چندین سال بعد هم بال هارو تغییر میدیم و اسم دیگه ای میذاریم! اینجوری بخوایم پیش بریم شاید چشم نوه هامون به جمال یه جنگنده کامل روشن بشه شخصا فقط امیدوارم آمریکا موفق نشه تحریم هارو تمدید کنه تا زودتر چنتا فلانکر سرحال با استتار خاورمیانه ای ببینیم در نیروی هوایی کهن سالمون
 12. چه انگیزه ای بهتر از مانی؟! البته یه عده هم مسلماً انگیزه های ایدئولوژیک دارن...