sina12152000

Members
 • تعداد محتوا

  1,663
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

59

11 دنبال کنندگان

درباره sina12152000

 • رتبه حساب کاربری
  ???? ????????

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. مقاله جامعی بود دست شما درد نکنه ...
 2. سلام برادر مصطفی مطلبی در اینگونه مطالعه نکرده بودم و برای من جدید است. خوشحال شدم که دوباره فرصتی شد تا مطالب زیبای شما را بخوانم. ممنون
 3. لطفا بحث های سیاسی و نامرتبط مطرح نشود
 4. sina12152000

  اخبار عمومی منطقه و جهان

  نظر به اهمیت موضوع تاپیک های مرتبط ادغام شده و به بخش مربوط منتقل گردید.
 5. تاپیک تکراری است. فکر کنم خودم یکی دو سال پیش مطلبی در این مورد فرستاده بودم. [color=red]با اجازه و هماهنگي برادر سينا، تاپيك باز ميشه و در صورت نياز، ادغام صورت ميگيره. REZAT1980[/color]
 6. sina12152000

  صحنه واقعی در دفاع مقدس

  با تشکر فیلم برای من تکراری بود. فکر کنم تو همین سایت دیدمش ولی یادم نیست کجا بود.
 7. همانطور که شما هم فرمودید حضور این ناوگروه و ماموریت های مشابه صرفا برای کسب تجربه است . ایران سالهاست حضوری در اقیانوس و دریاها و آبراههای بین المللی نداشته است (لااقل بعد از اسلام) این حرکت ها را باید بفال نیک گرفت و علاوه بر هراسی که در دل دشمن می اندازد راه را برای ساخت شناورهای با تناژ بیشتر باز می کند. در صورت سرمایه گذاری می توان در یک برنامه منظم چند ساله ناوگان مطمئنی برای کشور در دریاهای بین المللی فراهم کرد.
 8. [quote]دوستان کسی میدونه تقریبا چندتا تامکت اماده داریم ؟؟؟؟[/quote] طبیعی است کسی نمی داند و جزء اسرار نظامی کشور محسوب می شود.
 9. بسیار زیبا بود. ممنون منتقل شد.
 10. واقعا متاسفم موضوع تاپیک یک چیز دیگر است و شما راجع به مساله دیگری صحبت می کنید. بغیر از 4-5 پست بقیه ارتباطی به موضوع نداشت. تاپیک قفل شد.
 11. مثل اینکه برخی از کاربران عزیز عنوان تاپیک را نخوانده اند : [color=red]"روش های آمریکا برای مقابله با بسته شدن تنگه هرمز"[/color] حالا خودتان را جای آنها بگذارین و قضیه را تحلیل کنید. متاسفانه در صورت انحراف چاره ای جز بستن تاپیک نیست.
 12. sina12152000

  اخبار برتر نظامی

  حالا این رزمناوهای اسراییل و آمریکا چطوری می خواهن خودشون را به خلیج فارس برسونن مگر قرار نیست آنها را در تنگه هرمز بزنیم. عجب !
 13. sina12152000

  اخبار برتر نظامی

  خب به سلامتی ... فکر می کنم این ناوشکن با توجه به امکاناتی که دارد بیشتر پشت جبهه ! فعالیت داشته باشد. البته شاید !! نیروی دریایی سلطنتی انگلیس سابقه بسیار طولانی دارد و یکی از نقاط قوت امپراطوری رو به افول بریتانیا است . از ته دل آرزو می کنم بخاطر صدمات زیادی که این روباه استعمارگر به کشورمان زده تاوان سنگینی بپردازد. شاید روزی این انگلیسی های از دماغ فیل افتاده کمی بقیه مردم جهان را هم آدم حساب کنند. -------------- به بخش اخبار نظامی منتقل شد.
 14. ممنون بسیار آموزنده بود. و چه بسیار کم اند عبرت گیرندگان ....
 15. از از پست به بعد خواهشا کسی بحث را شخصی نکنه و به قوانین سایت پایبند باشه اگر کسی هم اطلاعات نظامی خاصی داره نیازی به داد زدن آن از اینترنت نیست. با متخلفین برخورد خواهد شد.