sina12152000

Members
 • تعداد محتوا

  1,663
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

42

11 دنبال کنندگان

درباره sina12152000

 • رتبه حساب کاربری
  ???? ????????

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. مقاله جامعی بود دست شما درد نکنه ...
 2. سلام برادر مصطفی مطلبی در اینگونه مطالعه نکرده بودم و برای من جدید است. خوشحال شدم که دوباره فرصتی شد تا مطالب زیبای شما را بخوانم. ممنون
 3. لطفا بحث های سیاسی و نامرتبط مطرح نشود
 4. sina12152000

  اخبار عمومی منطقه و جهان

  نظر به اهمیت موضوع تاپیک های مرتبط ادغام شده و به بخش مربوط منتقل گردید.
 5. تاپیک تکراری است. فکر کنم خودم یکی دو سال پیش مطلبی در این مورد فرستاده بودم. [color=red]با اجازه و هماهنگي برادر سينا، تاپيك باز ميشه و در صورت نياز، ادغام صورت ميگيره. REZAT1980[/color]
 6. sina12152000

  صحنه واقعی در دفاع مقدس

  با تشکر فیلم برای من تکراری بود. فکر کنم تو همین سایت دیدمش ولی یادم نیست کجا بود.
 7. sina12152000

  تظاهرات روسیه,ما پوتین نمیخوایم!

  نیازی به نبش قبر و صحبت های تکراری نیست. قفل شد.
 8. همانطور که شما هم فرمودید حضور این ناوگروه و ماموریت های مشابه صرفا برای کسب تجربه است . ایران سالهاست حضوری در اقیانوس و دریاها و آبراههای بین المللی نداشته است (لااقل بعد از اسلام) این حرکت ها را باید بفال نیک گرفت و علاوه بر هراسی که در دل دشمن می اندازد راه را برای ساخت شناورهای با تناژ بیشتر باز می کند. در صورت سرمایه گذاری می توان در یک برنامه منظم چند ساله ناوگان مطمئنی برای کشور در دریاهای بین المللی فراهم کرد.
 9. sina12152000

  آنجلینا جولی هم وارد پروژه "ایران هراسی" شد!

  کاربران جوان و البته احساتی با الفاظی در سایت صحبت می کنند که حتی در محفل های خصوصی هم صحیح نیست استفاده شود. این خانم هر چه هست به خودش ارتباط دارد . حرف هایش هم ارزش خبری ندارد اقتدار و آرمان های یک مملکت با حرف های بزرگتر از وی هم صدمه نخواهد دید. برای یک بچه مسلمان (اگر باشیم) درست نیست اینگونه صحبت کند.[quote] شما رو تو رو حضرت عباس ببین کی واسه ما دم از الگو گیری و الگو بودن میزنه البته فک کنم تمامی ملت اون فیلم مستجهن چند دقیقه ای ایشون رو دیدن باور کنین اگه از ترس اخراج از سایت نبود همین فیلم معروف رو تو این تایپک قرار میدادم تا ببینین این عروسکای خیمه شب بازی چه جرثومه های فسادی اند واقعا یاد این فیلم و صحنه هاش میافتم حالم بهم میخوره بنظرم ایشون اگه میرفت ستاره پورنو میشد جای پیشرفت بیشتری داشت لااقل مردا بیشتر ازش .......... یعنی بهترین لقبش فک کنم هرزه و .........هست [/quote] احساساتی نشو دوست من گناه کسی که اینچنین فیلم هایی را نگاه می کند فکر نمی کنم خیلی با بازیگر فرق داشته باشد ناراحت نشو ولی این حرف اسلام است . مگر اینکه معنی اسلام عوض شده باشد. پس سعی کن وقتی فیلم جدید این بنده خدا آمد زودتر از همه برای دیدنش سر و دست نشکنی .
 10. sina12152000

  ایران در کمتر از ۹ دقیقه اسرائیل را نابود می‌کند

  ببخشین اونوقت خود ما تو چند دقیقه با بمب های اتمی و هیدروژنی از بین می رویم
 11. [quote]خوب ما هم اعلام میکنیم سکوهای نفتی کشورهای حاشیه خلیج فارس رو میزنیم و تنگه هرمز رو مین گزاری میکنیم دیگه هیچ کس جرات حمله نمیکنه کاری داشت؟[/quote] چندی است از این دست نظرات کودکانه در سایت زیاد شده ، بهتره کاربران گرامی قبل از وارد شدن به بحثی قوه تحلیل و تعقل خودشان را بکار بیندازند. کلی گفتم توهین به کسی نشود.
 12. [quote]اطلاعات تکمیلی حاکیست که قراراست درتهران 100 نیروگاه کوچک با فضای هریک 300 متر مربع و با ظرفیت 6 مگاوات ایجاد شود که با این وصف و با تکمیل این روند درکل کشور میتوان به یک نقطه اتکاء مهم در سیستم دفاع موزائیکی مناطق مختلف کشور درشرایط نامتقارن رسید[/quote] این مساله تنها علتش جنگ احتمالی نیست بلکه دلایل فنی و اقتصادی هم دارد. پایداری شبکه و کاهش تلفات و توزیع بار مناسب از دیگر دلایل است شهری مانند تهران محدودیت های زیادی برای احداث شبکه های هوایی دارد احداث شبکه های پراکنده و زیرزمینی با اینکه هزینه بالایی دارد ولی در دراز مدت کارایی بالایی خواهد داشت. خطراتی از قبیل زلزله را هم در نظر داشته باشید.
 13. [quote]دوستان کسی میدونه تقریبا چندتا تامکت اماده داریم ؟؟؟؟[/quote] طبیعی است کسی نمی داند و جزء اسرار نظامی کشور محسوب می شود.
 14. sina12152000

  قطع صادرات گاز ترکمنستان به ایران هدف بعدی آمریکا

  [quote]قطع صادرات گاز ترکمنستان به ایران هدف بعدی آمریکا [/quote] چه سیاست کثیفی ! اگر این قضیه عملی شود فشار بسیار زیادی به مردم وارد خواهد شد. این مساله در کنار مشکلات دیگر کشور دست کمی از اعلان جنگ همه جانبه به ما ندارد.
 15. بسیار زیبا بود. ممنون منتقل شد.