hoseinfada

Members
 • تعداد محتوا

  197
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

868 نشان لیاقت

10 دنبال کنندگان

درباره hoseinfada

 • رتبه حساب کاربری
  گروهبان دوم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

670 نمایش های پروفایل
 1. تشکر از جناب امینور که اخبار رو همیشه دقیق منتقل میکنن نه بیشتر نه کمتر.پس با الکترال که اکثریت آرای یک منطقه به کسی رای بدن همه آرای اون منطقه مال فرد میشه مثل آمریکا فرق داره؟ یعنی به ظاهر (سوای نکات مطرح شده )همون ۱۲.۵ میلیون نفر به بشار رای دادن؟
 2. کنایه های جناب امینور رو (پادشاه سوریه )نفهمیدم.شفافتر میگفتن بهتر بود.جزییات این الکترال ها رو به تفکیک استان یا شهر نمی دونن الکترالش هر طوری بوده کسی داره بزاره؟
 3. اگه واقعا۱۴ میلیون نفر سوری در انتخابات شرکت کردند یک موفقیت بزرگه. خیلی عالیه
 4. بنظر چیزی بنام حمله مستقیم محدود به امریکا عملا وجود نخواهد داشت و گزینه حمله به ناوگان دریایی و ..ما را به یک جنگ تمام عیار با امریکا پیش خواهد برد و به دلیل حفظ پرستیژ ابرقدرتی امریکا مجامع داخلی امریکا که به شدت تحت تاثیر رسانه ها هستند و به راحتی هم افکار عموم مردم ، مدیریت رسانه ای می شوند از این اقدام دولتمردان امریکا نهایتا حمایت خواهند کرد.نتیجتا اینکه فکر کنیم با یک اقدام محدود نظامی و سپس پا درمیانی چند کشور مساله تحریمها ظرف مدت کوتاهی برچیده خواهد شد و ما را با کمترین هزینه به هدفمان میرساند ساده اندیشی است. بالعکس در این طرف قضیه اکثریت جامعه از این تز رودررویی مستقیم نظامی با امریکا حمایت نخواهند کرد و این مساله ،موضوع نحوه اغاز جنگ و ادامه انرا بسیار پیچیده تر خواهد کرد که البته خود به دلایل عدم حمایت اکثریت جامعه به دلیل تغایر مبانی فکری و عقیدتی انها با مسئولین رده بالای نظام اگاهی کافی دارید. در بلندمدت هم ادعای درست همیشگی صلح طلب بودن ایران را برای صدها سال اتی زیر سوال می برد که پاک کردن ان از حافظه تاریخ نسلها زمان نیاز دارد. با سایر مطالب گفته شده شما در باب وضع بحرانی موجود و بدتر شدن ان در اینده و راه کارهای اقتصادی بیان شده کاملا با شما موافق هستم و از خواندن ان لذت بردم.
 5. من که منتظر نشدم .مجبور شدم چند دست مافیا بازی کنم بفهمم کی راست میگه کی دروغ. حالا از نحوه بیان و روانشناسی کنفرانسها فهمیدم که امریکا دروغ میگه روسیه خیلی دروغ میگه.S200 از هشت تا هیچی اونوقت استرلا از 5 تا سه تا و بوک هم از 29 تا 23 تا .جمع شلیکها هم 112 تا برای 103 تا با موفقیت 71 ! باز هم میگم نهایتا 13 تا ساقط شده.
 6. بهانه همیشگی پوچ مقابله با مراکز تولید اسلحه شیمیایی بوده بقول خودشون پیام واضح برای اسد.4 تا تورنادو جی فور با موشک استورم به پایگاه موشکی قدیمی در 24 کلم غرب حمص.30 تا تاماهوک که سوریه میگه 13 تاشو زده.حدود 100 تا هم موشک از جنگنده ها و بمب افکن ها به مزه و تیپ 4 و برزه. فعلا باید منتظر واکنشهای سیاسی بود
 7. کلا عادت کردیم به حرف زدن احساسی و هیجانی بدون تحلیل منطقی و بدون اینکه اطلاعات کامل داشته باشیم . کلا نظام اموزشی و رسانه ها و مدیران سطح بالای حکومت طی دهها سال اینجور مارو بار اوردن .مسایل و مشکلات رو هیچوقت علمی و همه جانبه و بافرصت کافی که به نتیجه مشخص برسه بیان نمی کنیم نتیجه اش اینه که مشکلات جامعه هیچوقت حل نمیشوند و هر از گاهی که فرصت پیش بیاد به هر بهانه ای قشر کمی از مردم به نمایندگی از قشر وسیعی از مردم ناراضی، نارضایتی خود رو بروز میدن و صد البته بسیارند ادمهای فرصت طلب یا بی فرهنگ یا اراذل و اوباش یا معاند و ضد انقلاب که سوار بر موج میشن و البته دعواهای چپ و راست که به اونا فضای کافی میده تا جولان بدن. پایه های چهره مقدس و پاک نظام مدام در حال سست شدنه. در یک فضای چند نفره مجازی در یک اظهار نظر نابخردانه رییس دیوان محاسبات یا بازرسی یا ....در یک تاکسی یا در یک گفتگوی ویژه خبری. شیوه حکومتداری که روز بروز حجیم تر میشود و هرچه با مالیات و غیره درامد زایی میشود کفاف انرا نمی دهد و درامد زایی می کند حتی اگر تولید نابود شود استخوان کارگر خرد شود و صدای ملت از نرخ بالای خدمات دولتی در بیاد دولت باز هم به فکر تامین هزینه های جاری اش هست.برای کارگران همه جای دنیا شغل ایجاد می کنیم ولی از کارگر ایرانی بی خبریم.خلاصه اگر به فکر نباشیم روزی اعتراضات به مراتب بدتری رو شاهد خواهیم بود که .....
 8. از طرف دیگر ترکیه اعلام کرد عملیات درع الفرات با موفقیت به پایان رسید![/quote] پس فعلا ترکیه باید اوارگان سوری رو از خاک ترکیه به مناطق تحت تصرف مسلحین مثل باب ببره تا بعد ببینه چه کنه.
 9. امریکا 400 نیروی ویژه توپخانه ای را قرار است وارد معرکه ازادسازی رقه کند.فعلا به گمانم 500 نیرو در سوریه دارد.
 10. بر خلاف نظر عمده دوستان ، این سیاست که ارتش خط دفاعی تشکیل بده در محافظت از مناطق کردها سیاست کاملا درستی است. قبلا هم گفته شد که از باب به بعد باید جلو ترکیه رو گرفت ولو به تقابل ایران و ترکیه بینجامه.البته فعلا روسیه برگ برنده ماست در این تقابل .کردها باید فرصت کافی داشته باشند تا رقه رو بگیرن و از طرفی این بچه اژدهای درع الفرات رو نباید گذاشت زمین بخوره و بزرگتر بشه. خیلی وقت پیشها هم گفته شد کردها نباید جاده صاف کن مسلحین بشن.اونا داعش رو پاک کنن بعد مسلحین بیان با عربده کشی جناب اردوغان و خط و نشون کشیدن و سیاست پشت پرده ،مناطق رو از چنگ کردا در بیارن. احتمال قوی مسلحین به این دیواره ارتش حمله خواهند کرد. پس باید برنامه ریزی درستی صورت گیرد
 11. فبلا هم گفته شد که لواالاقصی باید بره پیش همونی که قبولش داره این اتفاق افتاده و لوا طی توافقی از ادلب جنوبی و حما شمالی و مناطقی مثل خان شیخون و مورک و تمانعه به سمت مناطق داعش و رقه رفته. لوا بالای 100 نفز از زندانیان رو در پادگان خزانات تو خان شیخون اعدام کرده. داعش که اکثر نیروهاش تو بزاعه و قباسین بودند عقب نشینی کرده و از مسیر بین بزاعه و تادف فرار کرده.تو شهرک سوسیان داعش از شکستش تو باب انتقام گرفته و با یک خودرو انتحاری سی چهل تا کشته از مردم گرفته.
 12. احتمال نیست برادر.قطعیه.خود اردوغان هم تصریح کرده که سمت منبج و رقه میریم در کنار تصریح به ایجاد منطقه امن 4 تا 5 هزار کیلومتر مربعی که ترامپ هم همین نظر رو داره .خوبی بستن جنوب باب اینه که گزینه دیگری فعلا ندارند.( البته تا زمانیکه روسها رو داریم)
 13. در حمله امروز درع الفرات به باب محله زمزم و بیمارستان حکمت در غرب شهر باب به تصرف تروریستای درع الفرات درامد.
 14. تا جاییکه که میدونم باید جدا باشه .تلفات اون حمله اشتباهی سه نفر ذکر شده. ضمن اینکه در روستای ابو زندین که جنوب غرب باب میشه به دلیل تماس محورها نیروهای نمر با درع الفرات درگیری جزیی داشتند
 15. بالاخره تکلیفمون رو مشخص کنیم.دو جبهه مخالف که بیشتر نداریم.داعش داریم و تروریستای ضد داعش (که البته بین خودشون درگیری داخلی پراکنده جهت ریاست کل با هم دارند) که خواه ناخواه و دیر یا زود با دومی هم (درع الفرات ) روبرو میشیم.اگه نه داعش رو میخوایم نه دیگری رو بذار سگ و گرگ همدیگر رو بدرند.ما چرا باب رو بگیریم ؟ همین حالا داعش کلی خسارت به مسلحین زده. تازه اولشه .مطمئن باشید به این نحو هر دو ضعیف تر خواهند شد ولو ترکیه تجهیزات بیشتری ببره. ولی اگر میخوایم از کانال روسیه و ترکیه با دومی توافقاتی داشته باشیم قضیه متفاوت خواهد شد.هر چی هست موضعمون رو هر چه زودتر بگیریم که با درع الفرات چه کنیم.