rozbeh

Members
 • تعداد محتوا

  250
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

1,024 Excellent

درباره rozbeh

 • رتبه حساب کاربری
  Master Sergeant

Profile Information

 • Gender
  Male

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

1,412 نمایش های پروفایل
 1. پایگاه سوریه رو با جریکو زدن؟؟ جریکو میدونین چیه؟؟ خداوکیلی آدم نمیدونه چی بگه!!
 2. جهت ثبت در حافظه میلیتاری. https://www.mashreghnews.ir/news/811854/یلدای-خونین-کرمانشاه-با-۱۵۰-شهید
 3. با شرایط و سیاست های فعلی کار بسیار بسیار اشتباهیه، ارتش به باید این شکل (به دور از مسائل غیر مرتبط با وظایف یک ارتش) بمونه، یه روز وجود این نیرو بکار میاد و نبودش شیرازه کشور رو از هم میپاشونه.
 4. موشک Hwasong-15 که به نظر همون موشک قبلی هاوسنگ 14 هست ولی با مرحله دوم بزرگتر و کلاهک متفاوت (ممکن هست موشک کلا بزرگتر شده باشه، از روی ظاهر صرفا نمیشه تشخیص داد که فقظ مرحله دوم بزرگتر شده ممکنه مرحله اول هم تغییراتی کرده باشه)، تغییر دیگه‏ هم حذف موتورهای ورنیه در مرحله اول نسبت به موشک hs14، فعلا من این هارو دیدم تو عکسها، کشنده هم نوع دیگریه.
 5. موشک خیلی اوج گرفته، گام به گام دارن ارتفاع رو بیشتر می‌کنن، بعیده کلاهکی با تکنولوژی کره‌ای بتونه اصطکاک ناشی از اون سرعت وحشتناک به دلیل سقوط از ارتفاع بیش از ۴ هزار کیلومتری رو با اتمسفر دفع کنه، احتمالا اینبارم کلاهک ذوب شده باشه.
 6. بنظرم موشک هواسنگ ۱۲، ممکنه فقط مرحله اول موشک هواسنگ ۱۴ باشه، بنظر موتور که همونه، یه آر دی ۲۵۰ در مرکز و چهارتا ورنیه جهت تغییر بردار رانش.
 7. با سلام. ترکیه خودش پر از شهروندان سلفی هست اعم از ترک و کرد و درصد قابل توجهی از تروریستهای سلفی در جای جای دنیا حتی چجن رو اتباع ترک تشکیل میدن، نیازی به اعراب ندارند، خود نخورده مست اند.
 8. با سلام، منظور از این جمله چیه؟؟ ایران شدیدا در چه چیزی دخیل بوده؟؟ لطفا مقداری شفافتر بیان بفرمایید.
 9. شکی در این موضوع نیست، البته این گفته نشان دهنده اون نیست که سیستم روسی در صورت درگیری موفق می بود.
 10. این کلیپ کاملش رو لطفا لینک بدین. جالب بود.
 11. جای تعجب نداره سامانه kn-06 هم کولد لانچ هست، قبلا از زیر دریایم شلیک داشتند، چیز جدیدی نیست.
 12. هر چی جنوبتر بهتر، چون نزدیک استوا میشه، اون سمتشم اقیانوسه اگه فیل بشه مشکلی پیش نمیاد.
 13. اون تاو اگه از پشت خورده بود به برجک همشون کباب میشدن، در واقع به مستحکمترین بخش تانک که بخش جلویی برجکه خورد، وگرنه چیزی ازشون باقی نمیموند.
 14. بمب هارو با چیزی غیر از این پهپاد مینداختن (تازه اگه تصاویر واقعی بوده باشن) چطور؟ چون پهپاد ثابت ایستاده بود رو هدف تا بمب بخوره به زمین، در حالی که پهپاد نشون داده شده توانایی عمود پرواز کردن و ثابت موندن رو نداشت، احتمالا از یه کواد استفاده شده بود.
 15. جالبه داعش همه جا درگیره، دیر یا زود موصل رو از دست میده و کارش تو عراق یه سره میشه، کردهام دارن میرن سمت رقه، بعد داعش بجای حفظ موصل و پایتختش میره هرچی توان داره میزاره رو پالمیرا و دیرالزور، که چرا؟ تا یه وقت ارتش سوریه دستش باز نشه بره سمت نیروهای اشغالگر ترکیه و توهمات ترکیه از هم بپاشه، قشنگ تابلوهست افسار داعش دست کیه، سالهای پیشم زمانی که میتونست بیشتر تو عراق و سوریه پیشروی کنه رفت با کردها درگیر شد مخصوصا تو کوبانی و حساسیت جامع جهانی رو بیشتر کرد و همین موضوع به همراه پشتیبانی نزدیک خوبی که آمریکایی ها از ypg کردن داعش رو عقب روند، دقیقا اونجام داعش مجری طرح های ترکیه بود تا نزاره کانتون های کردی به هم بچسبن، الانم ارتش سوریه رو درگیر کرده تا یه وقت نرن سمت الباب، کاش یه نیروی هوایی بدرد بخور داشتیم پوست داعش رو اطراف تدمر و دیرالزور میکندیم، از این سقوط آزادای روسی بخاری بلند نمیشه.