reza1982

Members
 • تعداد محتوا

  36
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

61

درباره reza1982

 • رتبه حساب کاربری
  سرباز یکم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

828 نمایش های پروفایل
 1. اون موقع صحبت از شوهر عمه اش بود که با ضدهوایی و ... اعدام شده و نه از عمه خانم
 2. البته مثل اینکه یک قانونی دارند که در وقتی که رئیس جمهور فوت میشود یک سری تعهدات رفع میشود و... ریالی به ما پرداخت نمیشود.
 3. http://www.tabnak.ir/fa/news/827124/نخستین-هواپیمای-جنگنده-ایرانی-رونمایی-شد
 4. والا من نمیدونم این چند هزار سو چه دردی از من و امثال من دوا میکنه.از دیشب تا الان خبر تعطیلی دو کارخانه همکار و کارخانه شرکت خودمان را شنیدم. به سلامتی کارخانه ای که تولیدش را روی هوا میزدند از بی پولی تعطیل شد.قسمت خوبش اینجاست که تعدیل نیروی یک ماه قبل شرکت ما از روز شنبه کاملتر میشه و مشت محکمی بر دهان من و امثال من خورده میشه.حالا آمریکا و اسرائیل بماند. امروز یک تولید کننده اومده پیش ما گفت قطعه ای که با 130 میلیون تومان وارد کشور میشد را با مهندسی معکوس و 15 میلیون تومان و کیفیت بهتر ساختم.گفت وقتی جلوی یک مسئول گذاشتم به من چی گفت خوبه؟گفت غلط کردی ساختی.چرا؟چون پورسانت میگرفت. ای کاش قبل از هر کاری به فکر اقتصاد کشور و مردم بودیم.اقتصاد پویا از هر بمب اتمی قویتر است.
 5. واقعا فداکاری میکنید که حاضرید یک سوم درامد ماهیانه تون کم بشه اونهم چند وقت دیگه.همین الان درامد ماهیانه شما بیشتر از نصف کم شده،هنوز هیچی نشده ریال ما با پهن برابری میکنه هر چی میخواهی بخری 2 برابر و 3 برابر شده.چند تا شرکت که باهاشون کار میکنیم ورشکست شدند پولدارها و طبقه متوسط دارند در میرند و یک مشت مردم بدبخت فلک زده بی آب و بی پول موندند که چند وقت دیگه همدیگه را تیکه پاره میکنند و یک مشت مسئول بیخیال که دیگه رد دادند. با این اوضاع به اونجا نمیرسیم.
 6. پرچم بریتانیا نیست.پرچم نیروی دریایی روسیه است.
 7. بین ثانیه صفر تا ثانیه اول  یک نور نزدیک ماشین میشه. کسی میدونه چیه؟
 8. توی ویدیوی کمین بالا مثل اینکه افراد مسلح دو نفر را به اسارت گرفته بودند.حرکت دستشون را نگاه کنید.
 9. نمیدونم.منهم درجه ها و پرچم عراق را دیدم گفتم شاید خودش نباشه ولی فرم بینی و قیافه شبیه.این هم فیلمش http://www.dalfak.com/w/rwzor/%D9%84%D8%AD%D8%B8%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%81%D8%B9-%D8%AD%D8%B1%D9%85-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%B9%D8%A7%D8%AA
 10. فونت نوشته ها و لوگو و فاصله بین نوشته ها نشون میده که دست کاری شده
 11. برادر کدام مقاومت؟ اسممون مقاومته.وقتی چهارتا تروریست با بهپاد میان و کلی نیرو را میبرن رو هوا وقتی ادم و عالم میدونند قراره حمله بشه و نتیجه اش اون میشه که نیروها غافلگیر میشن وقتی هنوز بعد ازچند سال نتونستیم چاره ای برای انتحاری ها پیدا کنیم یک منطقه را یک روزه از دست میدیم بعدش باید کلی نیرو را صرف کنیم تا بتونیم پس بگیریم. وقتی به سبک عملیات های ابتدای جنگ یک کلاش و خشاب دست نیروها میدیم و برو جلو به نظرم این اسمش مقاومت نیست. باز خدا رو شکر اینها قدرت درجه اول نیستند و گرنه.......... هر چی دوست دارید منفی بدید.
 12. سلفی سربازان روسی     اینها ادم اهنی هستند icon_cheesygrin ؟این چیه روی دست سرباز سمت راستی؟؟
 13. سوالی را که چند ماهه میخواهم بپرسم. مشخص شد که از فرودگاه ابوظهور کسی توانست نجات پیدا کنه یا نه؟