SardarJangal

Members
 • تعداد محتوا

  58
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

35 Neutral

درباره SardarJangal

 • رتبه حساب کاربری
  2nd Sergeant

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

383 نمایش های پروفایل
 1. نماینده ویژه پوتین: ایران از سوریه خارج شود http://fararu.com/fa/news/360416/نماینده-ویژه-پوتین-ایران-از-سوریه-خارج-شود LAVRENTIEV: ALL BUT RUSSIA NEEDS TO GET OUT OF SYRIA https://sivtelegram.media/lavrentiev-all-but-russia-needs-to-get-out-of-syria/16070/
 2. لعنت بر این شانس و بر این بی برنامه گی ما. باید تو این سالها حداقل چند تا کار می شد. 1- با استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری نیاز به آزمایشات هسته ای رو کاهش می داد. 2- با پرداخت پول به کره شمالی، نتایج ازمایشات کره شمالی دریافت می شد که نیاز به آزمایش رو باز هم به حداقل برسونه. 3-آزمایشات هسته ای مورد نیاز در صورت امکان تو کره شمالی انجام می شد. 4- یه تاسیسات مخفی آب سنگین دایر می شد که بتونه مواد اولیه برای ساخت سلاح اتمی رو فراهم کنه تا الان می شد راهش بیاندازی. با توجه به شرایط ایران، احتمال لو رفتن این برنامه خیلی بالا بود، ولی حداقل الان به خاطر این دوباره تحریم می شدیم نه به خاطر اسلایدای نتانیاهو. کاش جناب روحانی فرار به جلو نکنه، الان بیان بگن اینهمه شعار که برجام توافق نامه بین المللیه و آمریکا نمی تونه از برجام خارج بشه و براش عواقب داره چی شد؟!
 3. نشست کابینه ترامپ در کاخ سفید، هدف نهایی مجبور کردن ایران به مذاکره دوباره است، ترامپ چند باری هم با تحدید غیر مستقیم (به حمله نظامی؟) میگه یا دوباره مذاکره می کنن یا یه اتفاقی می افته که امیدوارم نیفته. در پاسخ به سوال خبرنگار که می پرسه "اگه ایران برنامه اتمی اش رو دوباره شروع کنه چی کار می کنی"تحدید هم می کنه که ایران خودش می فهمه، من فکر نمی کنم که اونا باید این کار رو بکنند، من به ایران توصیه می کنم برنامه هسته ای شون رو دوباره راه اندازی نکنن، به شدت توصیه می کنم. اگه این کار رو بکنند عواقب شدیدی در پی خواهد داشت. هدف از این حرف ها هم ترسوندن ما هست. https://www.youtube.com/watch?v=gFtBb9c5b9Q اگر با خروج ترامپ از برجام ما با امید به وعده های تو خالی اروپا در برجام باقی بمانیم، به مرور زمان شاهد افزایش فشار اقتصادی به ایران هستیم و وضیعت اقتصادی و توان کشور را به تحلیل تدریجی ببرد. دوباره ما رو سر میز مذاکره می کشونن و با این تیم های مذاکره کننده ای که تو چنته خیلی چیزها برای چانه زدن داشتند و به این برجام رسیدند، اونوقت که دیگه چیزی برای چانه زدن ندارن، فقط خدا باید به خیر کنه. باید تا تنور داغه و نگاه ها به آمریکاست و ترامپ رو مقصر می دونه، اعلام کنیم از برجام خارج می شیم و تا تمرکز خبری و افکار عمومی دنیا بر روی این مسئله است ترامپ و امریکا را مسئول این فاجعه نشان دهد، وگر نه با دستگاه های تبلیغاتی که آنها دارند، به تدریج افکار عمومی دنیا را هم طوری شکل خواهند داد که ما مقصر از بین رفتن برجام هستیم. به تدریج اروپا و چین و روسیه و دنیا مانند دور قبل از تحریمهای امریکا تمکین خواهند کرد، چون کسی اقتصاد آمریکا رو ول نمی کنه اقتصاد ما رو بچسبه. و در نهایت ما باید یک دور دیگر مذاکره را شاهد باشیم. پس چه بهتر از همین حالا با بالا بردن هزینه امریکا و ادامه حفظ تمرکز دنیا و اروپا به این بحران جدید زمینه را مانند کره شمالی برای مذاکره از موضع قویتر با اروپا و امریکا فراهم اوریم و به یاد داشته باشیم هر روز باقی ماندن در برجام بعد از ترک ان توسط امریکا دست ما را خالی و خالی تر برای مذاکرات قطعی پیش رو خواهد کرد.
 4. برجام موشکی یعنی چه؟ برجام موشکی یعنی نوشتن وصیت نامه کشوری به نام ایران، یعنی خوندن فاتحه ی مفهومی به نام وطن. هر فرد سیاسی، فرهنگی، دانشگاهی، ...... که بخواد اینو مطرح کنه، خائن به وطن، خائن به ایران و خائن به ایرانیه.
 5. الان که دیگه تمامی دشمنای این مملکت با هم متحد شدن وقت منفعل بازی کردن و درگیر شدن تو مسائل روزمره و تکراری داخلی و تو سر و کله هم زدن نیست. الان دیگه باید کمربندها رو سفت کرد، دیگه الان موقع انتصابات با رابطه و ضابطه و پارتی نیست. مثال بارزش همین سفیر ایران تو سازمان ملل جناب آقای خوشرو هست که اصلا معلوم نیست به چه علتی شده سفیر ایران تو سازمان ملل؟ وقتی آمریکا و اسرائیل هر روز یه نمایش علیه ایران راه می اندازن این پست باید حداقل دست کسی باشه که بتونه انگلیسی رو روان صحبت کنه که جواب اینا رو بده، حالا دیگه با خبرگزاری ها مصاحبه کردن و مثل اونا نمایش و پرواگاندا و جنگ روانی راه انداختن پیشکش. با این وضع اگه طرف مقابل خودش هم از برجام خارج بشه تقصیر رو می اندازه گردن ما و ما رو به خاطر عمل نکردن به برجام تو جامعه جهانی و افکار عمومی محکوم می کنه، حالا هر چی هم که آژانس پایبندی ما به برجام رو تایید نکرده باشه.
 6. نیکی هیلی: هدف آمریکا در سوریه جلوگیری از بسط نفوذ ایران در منطقه است http://www.entekhab.ir/fa/news/403554/نیکی-هیلی-هدف-آمریکا-در-سوریه-جلوگیری-از-بسط-نفوذ-ایران-در-منطقه-است هیلی: تا زمان رسیدن به اهدافمان در سوریه می‌مانیم/فردا تحریم‌های تازه‌ای علیه روسیه اعلام می‌کنیم http://www.entekhab.ir/fa/news/403533/هیلی-تا-زمان-رسیدن-به-اهدافمان-در-سوریه-می‌مانیمفردا-تحریم‌های-تازه‌ای-علیه-روسیه-اعلام-می‌کنیم
 7. داداش اشتباه ننوشتید؟ آخرین نرخ تایید ترامپ تو این نمودار 40 درصد و نرخ عدم تاییدش 56 درصده.
 8. گزارشات تایید نشده از حملات هوایی به مواضع دولت سوریه در دیرالزور، خان ارنبه، ابوکمال و الميادين.
 9. امیدوارم درست نباشه. اگه نه دیگه حتما باید یه جوابی چیزی به ارتش عبری داده بشه، وگر نه این کار اسرائیل و عدم پاسخ از طرف ما شیخک های حاشیه خلیج فارس که تا حالا از ترسشون به پر و پای ایران نپیچیدن رو هم جری تر می کنه، مخصوصا این بن سلمان احمق رو، و واقعا خطر جنگ رو می بره بالا. توییتر اسکای نیوز عربی. https://twitter.com/SkyNewsArabia_B/status/985233516777627648
 10. اورشلیم پست گزارش کرده که به پایگاه نظامی ایران در جنوب حلب توسط هواپیمای ناشناس حمله شده. گفته منابع تایید نشده هواپیما رو اسرائیلی معرفی کردن.
 11. آسیاب به نوبت، به نظرم الان تو سوریه ما فعلا نباید تشنج ایجاد کنیم که بهونه دست طرف مقابل بدیم و اوضاع از کنترل ما خارج شه. باید فعلا همین فرمون رو بریم. تا حالا که جواب داده، یه زمانی اسرائیل می گفت اگه غربی ها جلوی ایران رو نگیرن ما خودمون نطنز رو بمبارون می کنیم حالا دارن ناله می کنن که اگه جلو ایران رو نگیرید ما خودمون به اهداف تو سوریه حمله می کنیم! این یعنی الان ما تا بیخ گوش اسرائیل رفتیم. باید صبور بود، باید کم کم میخ ها رو تو زمین سوریه محکم کرد. به موقع اش یک پدری از اینا دربیاریم که حساب کار دستشون بیاد.
 12. اینکه دیده بان حقوق بشر سوریه که عمدتا دست مخالفان سوریه است اینو اعلام کرده احتمال اینکه روسها درست گفته باشند رو بیشتر می کنه. به هر حال فرماندهان نظامی ما به صورت میدانی شاهد اینکه چه اتفاقی افتاده هستند و بر همون اساس برای آینده برنامه ریزی خواهند کرد.
 13. داداش اینجا همه شوتن. شما به روشنگریتون ادامه بدید برادر، خدا قوت.