SardarJangal

Members
 • تعداد محتوا

  144
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

462 نشان افتخار

درباره SardarJangal

 • رتبه حساب کاربری
  گروهبان سوم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

1,075 نمایش های پروفایل
 1. قسمتی از این روایت رسمی سناریوی ترور که معلومه من درآوردی هست اون هوش مصنوعی داشتن مسلسل هست هیچ راهی نداره از لاشه های مسلسل فرضی که انفجار چیز سالمی ازش باقی نزاشته بشه فهمید هوش مصنوعی هم داشته با هوش مصنوعی چهره شهید رو تشخیص داده و ترور کرده. دو تا حالت هست: ۱- موساد کلی به خودش زحمت داده و شهید فخری زاده رو با یک فروند ناهپاد (نیسان آبی هدایت پذیر از دور) مجهز به مسلسل رباتیک لیزری دارای هوش مصنوعی و سیستم تشخیص چهره با کنترل ماهواره ای ترور کرده. ۲- موساد به روال تمام ترورهای قبلی ایکه در ایران انجام داده باز از تیم ترور استفاده کرده و این سناریو ساختگی آقایون برای گل آلود کردن آب و توجیه سهل انگاری ها و ماست مالی کردن قضیه در نزد افکار عمومی هست. با توجه به اینکه ساده ترین جواب معمولا درست ترین جوابه بنابراین گزینه درست گزینه ۱ هست.
 2. کی این تجهیزات عجیب غریب رو آورده ایران؟ کی اونا رو رو نیسان آبی سوار کرده بوده؟ کی نیسان رو برده اونجا پارک کرده؟ اگر این دستگاه باگ پیدا میکرده یا ارتباطش با مرکز قطع می شده چه کسی می خواسته درستش کنه؟ اگر فرصت ترور رو سر این موضوع از دست میدادن چی؟ چه جوری میخواستن تو صحنه از کشته شدن هدف مطمئن شن تا نیسان رو بترکونن؟ این بیشتر به فیلم هالیوودی شبیه تا عملیات ترور.
 3. با توجه به موقعیت ماشین شهید و نیسان یه سوال پیش میاد که این طراحان عملیات ترور که میگن از اسلحه ریموت استفاده کرده بودن اینا دقیقا با خودشون چه فکری کرده بودن مثلا اگر هدفشون زنده می موند و می تونست خودش رو به پشت ماشین برسونه اینا اونموقع چیکار می خواستن بکنن با اون ریموتشون؟
 4. این جزئیاتی از عملیات لو رفته اطلاعات ما علیه مجاهدین خر در سال ۲۰۱۸ هست: https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2020/11/21/staatsveiligheid-iran-heeft-aanslag-proberen-plegen-op-massabij/ بخش جالب توجه این لو رفتن عوامل ما در سازمان مجاهدین خر هست که به عنوان پناهنده به اروپا رفته بودن و جذب مجاهدین خر شده بودن، در تظاهرات های مجاهدین شرکت می کردن و با رده های بالای مجاهدین هم عکس داشتن ولی لو می رن، نکته جالب اینه دستگاه های اطلاعاتی سفارت های کشورهای دیگر رو زیر نظر می گیرن چون کشورها از سفارت خونه هاشون به عنوان پایگاه برای کارهای اطلاعاتی در کشورهای دیگه استفاده می کنن ولی این دو نفری که لو رفتن به عنوان پناهنده به اروپا رفته بودن و جذب مجاهدین شده بودن بسیار غیرمحتمله که سرویس های اطلاعاتی با زیر نظرگرفتن این ها توانسته باشن شناسایی شون کنن، تنها حالتی که می تونن لو رفته باشن لو دادن از داخله. تا اونجایی که من می دونم هم اطلاعات ایران به صورت جزیره ای عمل می کنه و بخش های مختلف از کار هم اطلاعی ندارن اینکه این افراد رو نفوذی ها در رده های پایین اطلاعاتی لو داده باشن غیر محتمله، به احتمال بسیار بالا توسط عوامل رده بالا که به اطلاعات دسترسی داشتن لو رفتن. با این حوادثی که به طور پیوسته داره تو این مملکت اتفاق می افتن میشه با اطمینان گفت ما در بالاترین رده های امنیتی اطلاعاتی خودمون جاسوس های بیگانه رو داریم که به علت رده های بالا از مصونیت هم برخوردار و تا الان کشف نشدن. تنها راه نجات ایجاد یه سازمان ضد اطلاعاتی مستقل هست که توانایی تحقیق از بالاترین رده های اطلاعاتی امنیتی نظامی سیاسی کشور رو داشته باشه که بشه یه بار برای همیشه این شبکه رو شناسایی و منهدم کرد، چیزی شبیه اف بی آی آمریکا که تا چند سال بعد از انتخابات ۲۰۱۶ کمپین ترامپ که رئیس جمهور هم شده بود و نزدیکانش رو برای ارتباط با روسیه مورد تحقیق قرار داد که چند نفر هم محکوم شدن.
 5. احتمالا خیابان محل ترور اینه محلش هم کنار ساختمان سفیده هست عکسش رو از عکس های پروفایل یه راهنمای تور گردشگری تو گوگل مپس پیدا کردم: از عکس های اینجا پیدا کردم: See what amir posted to Google Maps Level 5 Local Guide https://maps.app.goo.gl/RpWKj9hpr1nLmztf7 خیابان محل ترور تو street view های آبسرد هست این street view از همین خیابان هست ولی لوکیشن دقیقش رو نتونستم پیدا کنم کسی بلده با گوگل مپس گوشی کار کنه لوکیشن رو پیدا کنه زحمتش رو بکشه Absard Tehran Province, Iran https://maps.app.goo.gl/gMH2DKkHnxXSMCnJ6
 6. لیستی بزارم از عملیات های موفق احتمالی اخیرا انجام شده توسط بر و بچ موساد که دارن در ایران ول می چرخند: ۱- انفجار پارچین ۲- انفجار نطنز ۳- آتش سوزی های زنجیره ای ۴- انفجار غرب تهران ۵- انفجار کلینیک سینا ۶- انفجار باقرشهر ۷- انفجار کارخانه پتروشیمی ماهشهر ۸- انفجار خط لوله اهواز ۹- انفجار مشهد ۱۰- آتش سوزی بندر بوشهر ۱۱- انفجار نیروگاه اصفهان ۱۲- آتش سوزی نیروگاه تبریز ۱۳- انفجار پتروشیمی بندر امام خمینی
 7. سطح حفاظت دانشمند تراز اول مملکت که قبلا ترور شده و موساد هم دنبالش بوده: حرف زیادی برای گفتن نیست فقط باید گفت زرششششک.
 8. انتخاب ترامپ یا بایدن دردی از ما دوا نخواهد کرد چون بی خاصیت ترین مسئولین سده‌های اخیر در ایران منصوب اند. مسئولینی بی‌کفایت و در عین حال پررو، که دست روی دست گذاشته تا مردم آمریکا سرنوشت ما را تعیین کنند.
 9. "بنیان گذاران تشییع" خودت هم در این "بنیان گذارای" نقش داشتی یا فک فامیلات هم کمک کردن ای بنیان گذار تشییع؟!
 10. حق ما......گرفتنی نیست...... آسمونشم بگیرید.....این پرنده...... مردنی نیست...........
 11. دوستان این پست رو هم ببینین رائفی پور قطعا از منابع امنیتی موضوع رو شنیده رائفی پور یکی از داستان باف ترین افراد روی زمینه، اصلن شغلش داستان بافیه.
 12. داره زر مفت میزنه بی بی سی، آره یه گروه هستن که تو کجا، تو دستگاه های امنیتی ایران نفوذ کردن بعدن خودشون با پای خودشون میان بیانه میدن تا عالم و آدم رو از وجود خودشون با خبر کنن و شاخک های سیستم های ضد اطلاعاتی رو حساس تا بگردن پیداشون کنن آره انگار کارهای سرویس های مخفی مثل شر و ورهای هالیوودیه. بی بی سی داره با این "یوزپلنگان وطن" کار ضد اطلاعاتی می کنه، داره بمب دودی میاندازه وسط برای غبار آلود کردن هوا و انحراف افکار که تمرکزها و بحث ها از متصدی های اصلی احتمالی شیفت بده رو این گروه تخیلی، مثل همینجا که من الان باید بیام وقت و انرژی بزارم این توضیحات رو بدم اینجا.
 13. من موافق گفته های دوستان درباره این حادثه و دولت افغانستان هستم و مخالف انتقادات دوستان به وزارت خارجه، همین چند وقت پیش تو یکی از حملات پهپادی آمریکا تو افغانستان یه خونه رو هدف قرار دادن که توش کشته شدن ولی اینجور سر و صدا به پا نشد ولی الان به خاطر این حادثه اینجور سر و صدا به پا شده، این نشون میده این بحران مصنوعی تولید شده توسط رسانه هاست، ما الان به خاطر این حادثه توجه ناخواسته بهمون جلب شده و رسانه ها هم دارن دنبال داستان بعدیشون میگردن حالا اگر ما سفیر اینا رو بخوایم و بیایم مثلا درباره حق آبه ایران از سد کجکی صحبت کنیم خودمون داستان جدید رو دو دستی تقدیم این رسانه ها کردیم باید بگزاریم تا آب از اسیاب بیفته. در مورد افغانستان هم به قول جناب محمدحسین جعفریان معلوم نیست ما با یه دولت طرفیم یا یه فرقه، اینا نه کشور خودشون رو آباد می کنن نه امنیت کشور خودشون رو برقرار می کنن نه کنترلی روی مرزها دارن و فقط هم برای ما دارن مهاجر میفرستند و مواد مخدر متاسفانه، و ظاهرا وضعیت هم قرار نیست درست بشه. دولت ایران هم تعهدش به تامین زندگی شهروندهای ایرانه که توی همین هم مونده دیگه مسئولیت شهروندهای کشور افغانستان که دیگه با دولت ایران نیست که اینجور سیل مهاجر دارند برای ما می فرستند. بالاخرا این روند باید یه جوری کنترل شه ولی اراده ای از این فرقه حاکم بر افغانستان نه تنها برای کنترل این روند نیست بلکه خیلی خوشحال هم هستند از این روند، با این داستان هایی هم که درست کردن دیگه مرزبانی ما هم نمیتونه جلوی ورود مهاجران غیرقانونی رو بگیره بدون راه افتادن یه داستان جدید، اگر دیدیم روند غیر قابل تحمل شد و اینا چاره ای برای ما نذاشتن متاسفانه بهترین کار برای کنترل کردن این روند ساخت یه همچین دیوار مرزی ای هست به نظرم.
 14. البته تا زمانی که امثال این کوته فکرها رو تو ایران داریم وضع ما همینه، آمریکایی ها به اینا میگن "احمق های پرفایده (Useful idiots)" :