SardarJangal

Members
 • تعداد محتوا

  132
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

388 نشان افتخار

درباره SardarJangal

 • رتبه حساب کاربری
  گروهبان سوم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

1,005 نمایش های پروفایل
 1. انتخاب ترامپ یا بایدن دردی از ما دوا نخواهد کرد چون بی خاصیت ترین مسئولین سده‌های اخیر در ایران منصوب اند. مسئولینی بی‌کفایت و در عین حال پررو، که دست روی دست گذاشته تا مردم آمریکا سرنوشت ما را تعیین کنند.
 2. "بنیان گذاران تشییع" خودت هم در این "بنیان گذارای" نقش داشتی یا فک فامیلات هم کمک کردن ای بنیان گذار تشییع؟!
 3. حق ما......گرفتنی نیست...... آسمونشم بگیرید.....این پرنده...... مردنی نیست...........
 4. دوستان این پست رو هم ببینین رائفی پور قطعا از منابع امنیتی موضوع رو شنیده رائفی پور یکی از داستان باف ترین افراد روی زمینه، اصلن شغلش داستان بافیه.
 5. داره زر مفت میزنه بی بی سی، آره یه گروه هستن که تو کجا، تو دستگاه های امنیتی ایران نفوذ کردن بعدن خودشون با پای خودشون میان بیانه میدن تا عالم و آدم رو از وجود خودشون با خبر کنن و شاخک های سیستم های ضد اطلاعاتی رو حساس تا بگردن پیداشون کنن آره انگار کارهای سرویس های مخفی مثل شر و ورهای هالیوودیه. بی بی سی داره با این "یوزپلنگان وطن" کار ضد اطلاعاتی می کنه، داره بمب دودی میاندازه وسط برای غبار آلود کردن هوا و انحراف افکار که تمرکزها و بحث ها از متصدی های اصلی احتمالی شیفت بده رو این گروه تخیلی، مثل همینجا که من الان باید بیام وقت و انرژی بزارم این توضیحات رو بدم اینجا.
 6. من موافق گفته های دوستان درباره این حادثه و دولت افغانستان هستم و مخالف انتقادات دوستان به وزارت خارجه، همین چند وقت پیش تو یکی از حملات پهپادی آمریکا تو افغانستان یه خونه رو هدف قرار دادن که توش کشته شدن ولی اینجور سر و صدا به پا نشد ولی الان به خاطر این حادثه اینجور سر و صدا به پا شده، این نشون میده این بحران مصنوعی تولید شده توسط رسانه هاست، ما الان به خاطر این حادثه توجه ناخواسته بهمون جلب شده و رسانه ها هم دارن دنبال داستان بعدیشون میگردن حالا اگر ما سفیر اینا رو بخوایم و بیایم مثلا درباره حق آبه ایران از سد کجکی صحبت کنیم خودمون داستان جدید رو دو دستی تقدیم این رسانه ها کردیم باید بگزاریم تا آب از اسیاب بیفته. در مورد افغانستان هم به قول جناب محمدحسین جعفریان معلوم نیست ما با یه دولت طرفیم یا یه فرقه، اینا نه کشور خودشون رو آباد می کنن نه امنیت کشور خودشون رو برقرار می کنن نه کنترلی روی مرزها دارن و فقط هم برای ما دارن مهاجر میفرستند و مواد مخدر متاسفانه، و ظاهرا وضعیت هم قرار نیست درست بشه. دولت ایران هم تعهدش به تامین زندگی شهروندهای ایرانه که توی همین هم مونده دیگه مسئولیت شهروندهای کشور افغانستان که دیگه با دولت ایران نیست که اینجور سیل مهاجر دارند برای ما می فرستند. بالاخرا این روند باید یه جوری کنترل شه ولی اراده ای از این فرقه حاکم بر افغانستان نه تنها برای کنترل این روند نیست بلکه خیلی خوشحال هم هستند از این روند، با این داستان هایی هم که درست کردن دیگه مرزبانی ما هم نمیتونه جلوی ورود مهاجران غیرقانونی رو بگیره بدون راه افتادن یه داستان جدید، اگر دیدیم روند غیر قابل تحمل شد و اینا چاره ای برای ما نذاشتن متاسفانه بهترین کار برای کنترل کردن این روند ساخت یه همچین دیوار مرزی ای هست به نظرم.
 7. البته تا زمانی که امثال این کوته فکرها رو تو ایران داریم وضع ما همینه، آمریکایی ها به اینا میگن "احمق های پرفایده (Useful idiots)" :
 8. این پروتوتایپ نیست نسخه اصلیه، عکس close up از پروتوتایپ اف-35 با رنگ green primer منتشر نشده (شاید هم من پیدا نکردم)، این عکس close up رو گذاشتم تا ببینید بدنه اف-35 هم تکه تکه ای پرچ شده هست این رو با پروتوتایپ یاسین مقایسه کنید هی بهش نگید "جنگنده ی اوراقی".
 9. تمام هواگردها چه همون اف-35 و اف-22 بدنه تکه تکه ای هست که این ها رو با پرچ به هم وصل می کنند این وقتی پوشش اصلی روش نخورده معلوم تره و همه وصله پینه ای به نظر میرسند با پوشش اصلی این کمتر مشخصه نمای نزدیک پرچهای اف-22 اینجا هم به خاطر جهت تابش نور تکه های بدنه مشخصه اینم اف-35 بعد عبارت "جنگنده اوراقی" نمیدونم چیه دوستان اختراع کردن، مگه جنگنده مثل ماشینه که تصادف کنه ببرنش اوراقی برای اسقاط کردن و استفاده از قطعات؟ کسی قرار نیست بر اساس یه پروتوتایپ بیاد از ما این هواپیما رو بخره، و کسانی هم که این خریدها انجام میدن خودشون می دونن روند کار چیه لازم به این توضیحات نیست. به خاطر دلایل فنی روی پروتوتایپ فقط زیرپوشش میزنند نه رنگ اصلی، یکیش اینه که عیوب و مشکلات از لحاظ بصری راحت تر قابل تشخیص هستن یعنی همین چیزی که شما اینجا دارین ازش ایراد میگیرین. مگه درب پراید و بدنه سمند و سقف پیکان قابل ترکیب هست که تو جت ها بشه همچین کاری کرد؟! چیزی که رونمایی شده پروتوتایپ بوده، تو رونمایی پروتوتایپ هم ماکزیمم چیزی که گیر ادم میاد همینه، البته تو این رونمایی روند طراحی و تست هایی که نشون دادن از دید مهندس های هوافضا و مکانیک واقعا خوب بوده.
 10. اینها پیش نمونه اند روی پیش نمونه فقط Primer میزنند این شکلی میشه زیبایی زشتی نداره، شکلی هم که میگین اوراقی به خاطر نداشتن پوشش اصلی پیش نمونه قسمتهای مختلف بدنه و پرچ ها از نمای نزدیک مشخصه اینجوری به نظر میرسه مثل تصویر سوخو-34 که قرار دادم. تصویر از نمای دور:
 11. این روند معمول ساخت در همه جای دنیاست و رنگ سبز مایل به زرد زیرپوشش روی کرومات هست که روی آلومینیوم می زنند. اف-22 اف-35 جی-۳۱ سوخو-34
 12. خود آبراهام لینکلن معتقد به برتری سفیدپوستان بر سیاه پوستان بود همچنین مثل جفرسون برنامه اش برای برده ها آزاد کردن آنها و سپس با اردنگی از کشور بیرون کردنشان به آفریقا و جاهای دیگه (به صورت نایس دیپورت کردنشان) بود، رئیس جمهوری ترامپ یوتوپیای آبراهام لینکلن است.
 13. دستاوردهای آبراهام لینکولن:
 14. این داده ها به تنهایی کافی نیست، باید اطلاعات دیگه ای هم باشه برای رفرنس که بشه مقایسه کرد. مثلا این داده ها با داده های سال های پیش در بازه زمانی یکسان و همچنین داده های کشور های اطراف مقایسه بشه تا ببینیم روند غیر عادی ای مشاهده میشه یا نه، اگر مشخص شه کارهای عمدی سازمان یافته پشت این قضیه هست باید شلوار افراد دخیل چه داخل چه خارج رو سرشون کشیده بشه و منابع طبیعی کشورهای پشتیبان اینها هم باید به همین شیوه مورد حمله قرار بگیره.
 15. اف بی ای از مردم خواسته کمک کنن رهبرهای معترضین رو شناسایی کنن: لشکرکشی پنتاگون به واشنگتون دی سی: ترامپ خبر پرت کردن کوکتل مولوتف به سمت پلیس در میلواکی رو ریتوییت کرده از پلیس خواسته شدید تر برخورد کنند: