Bavar373

Members
 • تعداد محتوا

  31
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

34

درباره Bavar373

 • رتبه حساب کاربری
  سرباز یکم

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. هدف خودروسازی چیه؟فروش بیشتر عامل فروش بیشتر چیه؟کیفیت عامل کیفیت چیه؟علم هدف موشکی(برای ما) چیه؟بازدارندگی بیشتر عامل بازدارندگی بیشتر چیه؟قدرت و دقت بیشتر عامل رسیدن به قدرت و دقت بیشتر چیه؟علم همه چیز به علم ختم میشود.....چیزی که ما داریم.....اما انگار اراده ای برای استفاده از ان نیست!!!!
 2. باتوجه به سوابق وزارت خارجه(قهرمانان دیپلماسی!!)این اتفاق بعید نبود!!
 3. شاید باور رو ارتقاء دادن که اس ۴۰۰ رو نخواستن!!!....فردا معلوم میشه....وقتی روز دوم باور شلیک میکنه دیگه روز اخر قراره چیکار کنن؟
 4. هنوز هم معتقدم شلیک باور سوپرایز روز های اخر رزمایش هست....مثل مزرعه موشکی
 5. خیر اون پستی که اولش نوشته شده ‌"فرمانده اسمان ایران سقوط کرد" مال اذر ۹۸هست ......تصاویر بازدید مال دیروز هستند
 6. حالت رنگ کف کابین شاید به خاطر نور لامپ هست......رو نمایی از این ترابری سبک بعد از رونمایی از جهش اعلام شد و همون موقع هم برخی حدس زدند که ارتقای ایران صد و چهل باشه
 7. بنظرم ایشون بهتره رو بافتن مو تمرکز کنن تا مسائل کلان مملکت
 8. اگر انها حاظر به فروش یک جنگنده ی به درد بخور به ما بودند و نظام نخرید مشکل از نظام هست......ولی اگر انها حاظر به فروش یک جنگنده ی به درد بخور به ما نبودند و نظام نتوانست بخرد مشکل از تفکرات شماست......این وضعیت را در مورد دیگر نیرو ها هم تصور کنید.......در ضمن شما بار ها از شهربانی و ژاندار مری نام بردید که باید عرض کنم این دو ارگان دیگر وجود ندارد.....انگار شما هم در گذشته فریز شدید که از اتفاقات پیرامونتان خبر ندارید:)
 9. ما هم امید واریم که همه چیز تحت کنترل باشه و با سیاست. انشاءالله که حرف شما درست از اب در می اد
 10. روسیه و ترکیه با هم هماهنگ هستند......قره باغ ازاد میشه و اردوغان شروع می کنه به مانور دادن روی این موضوع و احتمالا ارتش مشترک ترک ها رو ایجاد می کنه و روسیه هم دولت مخالف خودش رو در ارمنستان به بهانه نا کار امدی بر کنار میکنه و از شرش راحت می شه. اگر از چند روز دیگه رسانه های وابسطه به روسیه شروع کردند به انتقاد از دولت ارمنستان بدونید این نقشه حتمی هست.
 11. Bavar373

  روزی که جنگ را باختیم ...

  بنده از دوستان خواستم که جمع بندی شون رو ارئه بدن قبل از این که بحث بیشتر سیاسی بشه ولی خب مثل اینکه صلاح ندیدن.در مورد اون شوخی ها هم شما درست می فرمایید. بنده از همه عذر خواهی میکنم.امید وارم که عزیزان حلال کنن
 12. Bavar373

  روزی که جنگ را باختیم ...

  مسخره کردن کار بچه های چهار پنج ساله است. استدلال بیارید.
 13. Bavar373

  روزی که جنگ را باختیم ...

  در مورد پیشنهاد تون:وقت ندارم!!......بنظرم بهتره هر کدوم مون جمع بندی و بر داشتش رو بگه........من به این نتیجه رسیدم:شما می گید پول ها رو برای به دست اوردن نفوذ خرج کردند و مشکلات اقتصادی رو با همون پول ها میشد و میشه حل کرد.....من میگم حالا پول زیادی هم نبوده و اگر دولت از همون اول می رفت سراغ قرار داد هایی مثل قرار داد بیست و پنج ساله با چین و یا قرار دادهای دو جانبه ی پولی که رسما دور زدن تحریم هستند ان هم به شکل قا نونی الان مشکلات ما خیلی کمتر بودند. در واقع اگ مشکلی هست به خاطر بی عرضه بودن دولته........طنز تلخ روزگار میدونید چیه؟به ما می گن همه پول مملکتو توی عراق،سوریه،یمن و لبنان خرج کردن بعد به اونا می گن همه پول های مملکتو دادن به ایرانی ها.
 14. Bavar373

  روزی که جنگ را باختیم ...

  منظورم از اداره کردن این بود که به حداقلی ترین شکل ممکن روز ها رو بگذرونن.........الان حشد منافع مردم عراق رو دنبال می کنه یا منافع ایران ؟؟از نظر من منافع عراق رو که البته منفعت عراق منفعت ماست.