GOLDEN-CROWN

Members
 • تعداد محتوا

  424
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

21

2 دنبال کنندگان

درباره GOLDEN-CROWN

 • رتبه حساب کاربری
  استوار دوم

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. خیلی باحال بود..... میتونم عکس دم این میگ ها رو براتون بزارم.........ولی اول معذرت خواهی و ........
 2. متاسفانه این جور پیغام ها فقط هشدار برای امریکا برای امتیاز گیری هست و بدبختانه ایران تبدیل به مهره شطرنجی بین غرب و شرق شده. روسها لطف کنند نیروگاه اتمی رو تکمیل کنند میگ و سوخو بعدا !!! زیاد توجه نکنید
 3. GOLDEN-CROWN

  اخبار مرتبط با تهدیدات امریکا و اسراییل

  دوست عزیز با سلام خدمت شما اولا روسیه و چین خودشون رو بخاطر ایران وارد یک جنگ اتمی با کشوری که بیش از 250 کلاهک اتمی داره و اقتصاد جهانی و کلا سیاست جهانی داره روی انها میچرخه و کل اروپا و امریکا پشتش هستند نمیکنند.جالب بدونید صحنه گردان سیاست و بزرگترین سرمایه داران همین روسیه یهودیان هستند. بعد هم اسرائیل این بمب ها رو ساخته برای تامین امنیتش نه برای ترسوندن دیگران اگر روزی ببینه رو به نابودی داره میره بین نابودی و چره بد جهانی حتما چهره بد رو انتخاب میکنه. عرب ها هم اگر روزی این سلاح ها علیه ایران استفاده بشه تا ابد میشینن سرجاشون و اسرائیل قدرت اول منطقه برای مدت نامعلوم خواهد شد.
 4. نیروی هوایی افغانستان تا پایان سال جاری به بیش از 50 فروند اف-16 و اف-15 دست دوم نیروی هوایی امریکا مجهز میشه. به جای خنده به وضع نیروی هوایی خودمون که در یک مانور دو سقوط-3 خلبان شهید و یک سانحه داشته بگریید!!!
 5. GOLDEN-CROWN

  اخبار مرتبط با تهدیدات امریکا و اسراییل

  بعضی از دوستان فکر کنم زیادی بازی های کامپیوتری میکنند!
 6. GOLDEN-CROWN

  اخبار مرتبط با تهدیدات امریکا و اسراییل

  [quote]به به جناب تاج طلایی(گلدن کرون) !! از این طرفا ؟!؟ چه خبر؟؟! خوش می گذره ؟؟! حال زیزی گولو و کاکرو و حسن کچل خوبه؟؟؟! می بخشید گلدن جون تا حالا عنکبوت دیدی؟؟! نه ببخشید رتیل دیدی؟؟![/quote] ببخشید شما چند سالتونه؟ [quote] قرون وستایی ساختن ایران! کافیه فقط اسرائیل فقط اندکی تئوری بازدارندگی سلاح هسته ایشو عوض کنه و فقط فکر چنین کاری رو بکنه که در آن صورت ایران نه پیمانN.P.T رو میشناسه نه سازمان ملل و نه هیچ سازمان تحت امر غرب را! بقول شما ایران تحمل 25 تا بمب اتمی رو هم داره اما آیا اسرائیل تحمل یکیش رو هم داره!؟[/quote] دوست من اقتصاد و سیاست جهانی به صورت کلی در دست یهودیان هست و تمامی کشورهای دنیا و همینطور افکار عمومیشون برای تکرار نشدن هلوکاست دوم (به راست و دروغش کاری ندارم) به اسرائیل هر گونه حقی رو جهت دفاع از خودش میدهند. اگر روزی امنیت اسرائیل به شدت توسط ایران به خطر بیفته و به قول شما اسرائیل کمی احساس کنه که رو به نابودی هست ابایی از به کار گرفتن سلاح اتمی نداره. 250 کلاهک اسرائیل هم نه تنها برای ایران بلکه برای قرون وسطایی ساختن کل سه قاره اسیا و اروپا و افریقا کافیه! اسرائیل حقوقی رو داره که ما نداریم-مثلا اجازه استفاده از اسمان عراق ما داریم؟ نیروی هوایی اسرائیل که دومین نیروی هوایی زبده جهان هست رو هم یادتون نره. بزرگترین گناه در جنگ دست کم گرفتن دشمنه که باعث نابودی قوای خودی و بالا بردن احتمال پیروزی دشمن میشه
 7. GOLDEN-CROWN

  اخبار مرتبط با تهدیدات امریکا و اسراییل

  ایشون مثل اینکه اسرائیل رو با افغانستان اشتباه گرفتند! با بیش از 250 کلاهک اتمی و هزاران موشک جریکو اسرائیل و بیش از 1000 فروند جنگنده مدرن اسرائیل میخواهند چی کار کنند؟ از این 250 کلاهک فقط 25 تاش برای قرون وستایی ساختن ایران کافیه!
 8. بنده همیشه مواقع دل تنگی وصیت نامه ایشون رو میخوانم و میفهمم که انسان تا کجا ها میتونه بزرگ باشه روحش شاد
 9. فیلمی هم در مورد این عملیات ساخته شده است
 10. GOLDEN-CROWN

  مروری بر فاجعه هسته ای چرنوبیل

  بنده دو سالی هست در اوکراین-کیف زندگی میکنم و برای کار چند هفته ای یک بار از کنار چرنوبیل میگذرم. دوست من اونها توریست نیستند و اون دستگاه مورد نظر بیش از 10.000 دلار پولشه !!! و جزو ابزار ممنوعه و نظامی هستش و فقط در اختیار ازانس انرزی اتمی هر کشوره. این منطقه ممنوعه مطلقس . بسیاری از روسها اغتقاد دارند این انفجار عمدی و به جهت جدا نشدن اوکراین از شوروی و پیوستن ان به اتحادیه اروپا بوده است. در ان سال اروپا اعلام کرد که حاظره اوکراین رو ه عضویت بگیره.جالبه بدونید یکی از دلایل اصلی به عضویت در نیامدن اوکراین با وجود استعداد های بسیار بالا و دارا بودن از بهترین خاک زراعی جهان همین الودگی اتمی هست که مردم اوکراین دارن چوبش رو میخورند.
 11. GOLDEN-CROWN

  مروری بر فاجعه هسته ای چرنوبیل

  همچین امکانی وجود نداره. بعدش هم واقعا دیوانگی محض هست رفتن به اونجا. حتی هنوز که هنوزه مردم از رودخانه ها و سد های بزرگ استفاده نمیکنند چون ابر های رادیو اکتیو روی این رودخانه ها تخلیه شدند . چند وثت پیش تعدادی مرگ پی در پی و بسیار فجیع رخ داد بعد معلوم شد انها تجار اهن الات بودن و تانک و نفر بر ها رو پاره میکردند و میفروختند و فقط تماس دستی انها با این تجهیزات موجوب مرگ بسیار فجیع انها شد.ورود به این مناطق بسیار خطر ناک هست . بنده اگر مسافرتی دارم و باید از کنار چرنوبیل رد شم 300 کیلومتر دور میزنم تا از کنار این شهر رد نشم!!!
 12. GOLDEN-CROWN

  مروری بر فاجعه هسته ای چرنوبیل

  ده ها کیلومتر به دور این شهر مانع و سیمخار دار است و هنوز توسط نیروی مخصوص محافظت میشود. اگه دوست دارید 2-3 سالی برید اب خونک خوری یا الله