msy

Members
 • تعداد محتوا

  78
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

41

درباره msy

 • رتبه حساب کاربری
  سرجوخه

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. هرچند خودم معتقدم انتقام سخت فقط با زدن ناو هواپیمابر محقق می شد. اما پایگاه هم خوب بود. شاید بیشتر چشم به پیروزی دیپلوماتیک داخلی در امریکا داشته باشیم. -چرایی عدم فیلم بردای ایران از تلفات ادعایی قابل بحث است. درست است جواب ایران ایراد داشت اما ایراد اصلی بالا بردن توقع مردم توسط صدا سیما با مانور تبلیغاتی بود. در کل با توجه به وقایع اخیر و بی تدبیری در ماجرای بنزین و بدتر از اون قتل عده کثیری از هموطن هامون, خون این محبوب قلوب شکاف های ریز و درشت رو تا حدی پر کرده و این بزرگترین پیروزی داخلی بود. اما بی کفایتی مسئولین در ماجرای تلفات کرمان و سقوط مشکوک بوئینگ که تعداد تلفات غیر نظامی رو به بیش از 200 رسونده کار رو سخت و تلخ کرد. انچه در تصاویر هم پیداست خسارت شدید نبوده. تلفاتی هم تاکنون دیده نشده. یک کلام ... خودم راضی نشدم اما. هنوز برای اظهار نظر نهایی زوده که حتی اگر 80 تلفات و 200 زخمی هم در روزهای اینده درست از اب در بیاد واقعا قابل قبوله اگر امریکایی ها جواب ندن البته. شرایط دیپلوماتیک منطقه و خروج بی حلشیه یو اس از منطقه و انتخابات پیش روی یو اس می تونه تکمیل کننده این روند باشه. باید صبر کرد. اما وقتی دو دو تا چارتا می کنم می بینم الان شرایط جنگ نیست. مسئولین بسیار بی کفایت فرتوت و بی عرضه و پرمدعائی داریم. غالب مردمم زیر خط فقر دارن فقط سعی می کنن زنده بمونن.
 2. افسوس و صد افسوس کاش در اقتصاد هم مثل اویی بود. به نظر میاد اولین رگه های وانکشی ایران شروع شده با برداشتن گام پنجم کاهش تعهدات برجامی و تهدید رسمی اسرائیل در صورتی که آمریکا به انتقام ایران جواب دهد.
 3. البته این عنوان ایهام هم داشت ... چرا که میتوان گفت ما در سوریه , روسیه را آزمودیم و گزیده هم شدیم.
 4. یه روزی می گفیتم کی بشه 2010 بشه بریم نماشگاه هوایی کیش رونمایی از جنگنده پنهانکار شفق.... صدحیف که الان حدود 9 سال از اون زمان گذشته ... الان شاید فقط به در اموزش بخوره .این پروژه هم شده نوش دارو بعد سهراب.
 5. سلام بر دوستان    تا حالا رنکی از مسابقات اعلام شده؟
 6. یادش به خیر ... اونایی هر وقت حرف پدافند میشد می گفتن ستون فقرات پدافند ما هاگ 40 -50 سال پیشه. ارمانی جان می تونید در باره قسمت بولد شده توضیح بیشتری بدهید.
 7. شایعه پراکنی نکن داداش.
 8. داغون شدم....................... دو تا از بهترن ها............   روحمان با یادت شاد
 9. چشمه امیدوار کننده ا بود ... خون شهید تهرانی مقدم و یارانش به ثمر نشسته تبریک به همگی
 10. دوست عزیز طرز فکرت هم مثل نام کاربریت رنده.............................................!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
 11.   غالبا شتاب اولیه سوخت جامد بیشتره و ذرات خروجی (دود) غلیظ و رنگی و ممتد دارد بسیار خلاصه  فیلم پرتاب شهاب سه به عنوان سوخت مایع و سجیل به عنوان سوخت جامد می تونه تفاوت رو نسبتا خوب نشون بده.
 12. دوست عزیز جو محاسباتی حدود 100 کیلومتره و جوی واقعی در 10000 کیلومتری به صفر تقریبی می رسه
 13.  خاطره ای هم از ایشون خوندم که تو در گریری شهری و خونه به خونه از داخل خونه ها ار پی جی میومد اما شهید اکیدا مانع این میشود که خونه رو با ارپی جی بزنن و فقط می گفت دقیق بزرید فقط با گلوله  شاید بیگناهی یا زنو بچه ای داخل خونه باشه .
 14. جای تبریک داره به نظر میاد صنایع الکترونیک ایران در این چند سال اخیر یه تکونی بخودش داده.
 15. برای فیلم می تونستن ناو وینسنس رو ماکت کنن حالا چرا نیمیتز... ان شاا... بعد فیلم استفاده های بهتری ازش بشه همچین ماکت هایی خیلی هزینه داره............