hexman

Members
 • تعداد محتوا

  1,448
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

69

5 دنبال کنندگان

درباره hexman

 • رتبه حساب کاربری
  09- ?????

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Tehran

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. با درود چند سال پیش تو این فروم اگه کسی چنین چیزی میگفت توسط برادران محاکمه صحرایی میشد الان آزادی بیان بیداد میکنه
 2. [quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1360524003' post='299404'] [quote name='hexman' timestamp='1360500833' post='299331'] سلام به همه دوستان قدیمی.. دوستان من یه سوال در مورد برنامه گوگل ارت دارم میخوام بدونم چطوری میشه فاصله بین دو نثطه رو با این برنامه بدست اورد؟ [/quote] سلام [img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/11~4.jpg[/img] [/quote] خیلی ممنونم از شما حالا اگه بخوام ببینم بین 2 تا ساختمون در فاصله حدود 15 کیلومتری چه موانعی است و اختلاف ارتفاع این 2 نقطه رو هم بدست بیارم باید چکار کنم؟
 3. سلام به همه دوستان قدیمی.. دوستان من یه سوال در مورد برنامه گوگل ارت دارم میخوام بدونم چطوری میشه فاصله بین دو نثطه رو با این برنامه بدست اورد؟
 4. hexman

  «آقا سعید» مظهر روحِ حزب الله

  اون صحنه شهادت شهيد اويني و همراهانش چقدر جگر سوزه..
 5. hexman

  بررسی چگونگی آغاز جنگ تحمیلی

  من منظورم مقايسه ابران و كويت نبود كه اين 2 اصلا قابل مقايسه با هم نيستند.. من منظورم نشون دادن حماقت صدام در عدم عفب نشيني از كويت با وجود فطعيت حمله امريكا بود.. به نظر من عراق و در راس اون صدام برنامه اي حتمي براي حمله به ايران و اشغال خوزستان ايران رو داشت و برنامه خريد تسليحات و تقويت ارتش عراق براي همين بود و گرنه شما فكر كرديد صدام از همون زمان به اميد به ثمر نشستن انفلاب ايران و سقوط شاه نشسته بود تا ارتش ايران ضعيف شه و بعد حمله كنه؟به نظر من بالاخره اين اتفاق ميافتاد و وقوع انقلاب ايران شايد زمان اون كار رو به جلو انداخت..
 6. hexman

  بررسی چگونگی آغاز جنگ تحمیلی

  فرمايش شما كاملا درست اما اوج حماقت صدام رو زماني ميشه متوجه شد كه وفتي كويت رو اشغال كرد و با اولتيماتوم شديد امريكا و سازمان ملل براي خروج از كويت مواجه شد اقدام به عقب نشيني نكرد در حاليكه ميدونست حمله نيروهاي سازمان ملل قطعيه! در حاليكه در اون زمان از حمايت شوروي هم حتي ديگه برخوردار نبود در ضمن دخالت امريكا هم به همين سادگي ها نميتونست باشه چون در اون صورت احتمال دخالت شوروي كه در اون زمان در اوج قدرت بود ميرفت..
 7. hexman

  بررسی چگونگی آغاز جنگ تحمیلی

  [quote] چنین ادعایی از طرف صدام بسیار مضحک به نظر می رسه ! حتی اگر پس از پیروزی انقلاب هم اون شرایط در ارتش به وجود نمی آمد و شیرازه امور از هم نمی پاشید امکان حمله ارتش بعث عراق بسیار کمتر بود چه برسد به این که این حمله در زمانی صورت بگیره که ایران هنوز دوست و متحد آمریکاست و به میزانی باور نکردنی (هنوز هم باورش برای خیلی ها سخته!) اسلحه و تجهیزات مدرن (بهتره بگیم مدرن ترین ها) رو سفارش داده و از قضا تاریخ تحویل اکثر آن ها هم در اواخر دهه 50 و اوایل دهه 60 بود...[/quote] خب حمافت صدام رو هم نبايد از ياد برد..عراق با اون حجم بالاي خريد اسلحه در دهه هفتاد و برخورداري از حمايت شوروي بعيد نبود كه در هر صورت به ايران حمله كنه..
 8. hexman

  بررسی چگونگی آغاز جنگ تحمیلی

  [quote]روابط به ظاهر حسنه و گرم دو كشور با پیروزی انقلاب اسلامی ایران و سقوط شاه به سردی گرایید. رژیم بعث عراق پس از اطمینان از قطع روابط بین ایران و آمریكا و برداشته شدن پشتوانه سیاسی و تبلیغاتی آمریكا از ایران و همچنین تحریك و تشویق صدام از طرف دشمنان انقلاب اسلامی برای تجاوزی آشكار به ایران اسلامی آماده شد. [/quote] ضمن سلام البته صدام ادعا داشت در هر صورت(حتي اگه اتفلاب ايران پيروز نميشد) به ايران حمله ور ميشد..كه بايد بررسي كرد اگه جنگ ايران و عراق در زمان شاه صورت ميگرفت چه حالتي پيش ميومد..
 9. [quote]سگی که بتونه گاز بگیره، پارس نمی کنه[/quote] [color=red]برادر گرامي سگ پارس نميكنه واق واق ميكنه..اين .وا‌‌ژه پارس نام سرزمين و نام نژاذ ما ايرانيان است كه به احتمال بسبار تازيان براي تحقير نژاد ايراني ما رو پارس سگ صدا ميردند چه راحت ما اين واژه رو بصورت روزمره به كار ميبيرم و اب هم از اب تكون نيمخوره در صورتيكه كسي مثلا همينجا تو همين سايت بگويد عر.. سگ از سايت احراج خواهد شد خواهشا دفت بفرماييد[/color]
 10. با درود و سپاس ميشه در اين مورد منو بيشتر راهنمايي كنيد: [quote]به منظور حفاظت از المان های اپتیکی این سامانه در مقابل نور ناشی از شلیک گلوله ی توپ ، کانالهای اپتیکی این سامانه مجهز به حسگرهای نوری شده اند که در هنگام کشف نور شلیک توپ ، کانالهای اپتیکی بطور اتوماتیک خاموش میشوند تا از آسیب جلوگیری شود[/quote]
 11. درود بر دوستان توي فيلم 33 روز يه پهباد اسراييلي بر فراز جنگل پرواز ميكرد و از اون بالا هر ادمي كه حركت ميكرد رو شناسايي ميكرد وبهش راكت شليك ميكرد..ميدونيد چه مدل پهباد و چه مدل موشكي بوده؟
 12. [quote]دقت كنيد كه آلمان بعد از جنگ اول جهاني بشدت تحت نظر و تحريم بود و اجازه داشتن ارتش يا صنايع نظامي را نداشته [/quote] سلام پس اين ارتش پيشرفته رو چطوري تا شروع جنگ دوم مهيا كردن؟
 13. hexman

  کیم جونگ ایل رهبر کره شمالی درگذشت

  عزا عزاست امروز..روز عزاست امروز..كيم جونگ ايل بت پرست با رفقاست امروز!!
 14. با سلام و عرض سپاس بايت مطلب بسيار اموزنده و پر بارتون [quote]عبدالله انتظام ، نخست وزیر وقت ایران[/quote] جسارتا بايد عرض كنم انتظام هيچگاه نخست وزير ايران نبود بلكه در كابينه علا وزير خارجه بود
 15. با درود سپاس من يه پرسشي تو ذهنمه..اگه المان و ژاپن در جنگ پيروز ميشدند و از باختر و خاور موفق به تسخير شوروي ميشدند و ارتش دو كشور در مسكو به هم ميرسيدند چه اتفاقي ميافتد؟ اين دو ابر قدرت چطور ميخواستن با هم كنار بيان؟(فك كنيم كه امريكا هم به ل شكست ميخورد و از هم ميپاشيد)