reza4087

VIP
 • تعداد محتوا

  1,257
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  2

reza4087 آخرین امتیاز شما در روز 28 آبان 1395

reza4087 شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

2,011 نشان شجاعت

درباره reza4087

 • رتبه حساب کاربری
  05 - ???????? ???

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ?????

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

2,284 نمایش های پروفایل
 1. شهادت ۲ مرزبان در درگیری با گروهک تروریستی در منطقه جکیگور به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، مرزبانان هنگ مرزی جکیگور در استان سیستان و بلوچستان با تشدید اقدامات کنترلی در نوار مرزی، از حضور تعدادی تروریست مسلح که به قصد ضربه زدن به یگان‌های مرزی به سمت مرزها پیشروی کرده بودند، مطلع شدند. این گزارش حاکیست، مرزبانان بلافاصله با آتش سنگین با اعضای این گروهک تروریستی به مقابله برخاستند که در این درگیری تعدادی از آنها با توجه به مقاومت شدید مرزبانان با دادن تلفات به سمت خاک کشور مقابل متواری شدند. در این درگیری مسلحانه، متأسفانه دو نفر از مرزداران هنگ مرزی جکیگور به نام استوار یکم «احمد رحمانی فرد» و سرباز «احمد توکلی» به فیض والای شهادت نائل آمدند. گفتنی است؛ فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی برای بررسی موضوع عازم منطقه شد. https://www.mehrnews.com/news/4859505/شهادت-۲-مرزبان-در-درگیری-با-گروهک-تروریستی-در-منطقه-جکیگور بدون شرح !!!
 2. امرپ طوفان در خدمت حشد : و ارس در خدمت مرزبانی خودمون!!
 3. ما تو یمن به اون شکل داریم سعودی ها رو عاصی میکنیم از این ور هیچ گونه فکری برای تلافی احتمالیشو نمیکنیم ، اگر به تروریست های شرق کشور ضدتانک و دوشپرتاب ضد هوایی بدن چه فجایعی که رخ نمیده و همچنان عین خیال اقایون هم نیست ، به جای 500 تا ارس 100 تا طوفان میدادن مرزبانی
 4. شما هم با این بخشی که بزرگ کردم موافق هستین ؟ ( مانورپذیری کم تامکت) بهترین موشکی که در خوشبینانه ترین حالت باهاش مواجه میشن چیه از نظر شما؟
 5. این چیزا زیاد شنیدیم که ما ال کردیم و بل کردیم ، ولی در عمل ...
 6. تو اون پاسخ چه صدماتی به اسرائیل وارد شد؟ بلافاصله بعد از اون به قول شما پاسخ علاوه بر لانچری راکت اندازی که راکت ها رو شلیک کرده بود ، شدید تر از گذشته حمله کرد ، به اون حمله هم پاسخی داده شد؟
 7. تلویزیون سوریه همچنین گزارش داد چهار موضع اسرائیلی‌ها هدف قرار گرفته و همچنین با پخش تصاويری مدعی شد که ارتش این کشور يک موشک اسرائيل را ساقط كرده است. پس از این حملات، اسرائيل بار دیگر حمله به سوریه را آغاز کرده و این بار در ابعادی گسترده‌تر. رسانه‌های سوری گزارش دادند که چند انفجار شدید مناطق مختلف دمشق را به لرزه درآورد و صدای آن در سراسر پایتخت شنیده شد. همزمان با این انفجارها، سامانه‌های ضد هوایی سوریه در این منطقه نیز فعال شدند. خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) نیز گزارش داد پدافندهای هوایی سوریه موشک‌های اسرائيلی را ره‌گیری کردند. این خبرگزاری همچنین گفته است که برخی موشک‌ها به جنوب شهر حمص اصابت کردند.