reza4087

VIP
 • تعداد محتوا

  1,253
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  2

reza4087 آخرین امتیاز شما در روز 28 آبان 1395

reza4087 شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

1,948 نشان شجاعت

درباره reza4087

 • رتبه حساب کاربری
  05 - ???????? ???

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ?????

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

1,452 نمایش های پروفایل
 1. شما هم با این بخشی که بزرگ کردم موافق هستین ؟ ( مانورپذیری کم تامکت) بهترین موشکی که در خوشبینانه ترین حالت باهاش مواجه میشن چیه از نظر شما؟
 2. این چیزا زیاد شنیدیم که ما ال کردیم و بل کردیم ، ولی در عمل ...
 3. تو اون پاسخ چه صدماتی به اسرائیل وارد شد؟ بلافاصله بعد از اون به قول شما پاسخ علاوه بر لانچری راکت اندازی که راکت ها رو شلیک کرده بود ، شدید تر از گذشته حمله کرد ، به اون حمله هم پاسخی داده شد؟
 4. تلویزیون سوریه همچنین گزارش داد چهار موضع اسرائیلی‌ها هدف قرار گرفته و همچنین با پخش تصاويری مدعی شد که ارتش این کشور يک موشک اسرائيل را ساقط كرده است. پس از این حملات، اسرائيل بار دیگر حمله به سوریه را آغاز کرده و این بار در ابعادی گسترده‌تر. رسانه‌های سوری گزارش دادند که چند انفجار شدید مناطق مختلف دمشق را به لرزه درآورد و صدای آن در سراسر پایتخت شنیده شد. همزمان با این انفجارها، سامانه‌های ضد هوایی سوریه در این منطقه نیز فعال شدند. خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) نیز گزارش داد پدافندهای هوایی سوریه موشک‌های اسرائيلی را ره‌گیری کردند. این خبرگزاری همچنین گفته است که برخی موشک‌ها به جنوب شهر حمص اصابت کردند.
 5. چند نمونه از سخنان ایشون رو هم میاوردین تا همه متوجه بشن با چه طرز تفکری روبرو هستن.
 6. شما بهینه سازی میبینید؟ این که کلاه سبزها هم از این استفاده میکنند نه بخاطر کاراییشه ، چون چیز دیگه ای ندارن. ایشون گفتن PMP !!! اگر BMP هم میگفتن قبول بود.
 7. دستاورد جدید نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بازسازی سلاح اسرائیلی یوزی که حداقل شصت سال از طراحیش میگذره !! دستاورد بزرگیه. هشدار دهنده لیزری محمول نفر : هیچ کدوم از بالگرد های هوانیروز هشدار دهنده لیزری ندارن اونوقت اقایون همچین چیزی تولید کردن.
 8. http://cclip.ir/v/645651/ انتشار برای اولین بار؛ تصاویری ناب از نبرد سپاه با تروریست‌ها برشی از مستند "قصر قند" که تصاویری ناب از نبرد سپاه پاسداران با تروریست‌های شرق کشور را نمایش می‌دهد تصاویری از لحظه بازداشت یکی از اعضای گروهک‌های تروریستی توسط سپاه تصاویری از بمباران مهمات گروهک تروریستی توسط بالگرد‌های سپاه ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- کلیپ رو ببینید و به عمق فاجعه پی ببرید.
 9. هر بالگرد فقط دو موشک اصلا مناسب نبردهای امروز نیست ، بردش هم از بریمستون کمتره
 10. خیر ، بمب یاسین ، در اصل کیتی هست که بروی بمب های سقوط ازاد سوار میشه چیزی مثل SDB های امریکایی
 11. سایدوایندری در کار نیست تایگر یک هدف پرنده ( راکت TDU) رو شلیک میکنه ، فولکروم با ارچر میزنتش ، برای اموزش شلیک موشک هوا به هوای حرارتیه. نکته مثبت این رزمایش شلیک مهمات هواسر از ایرگارد بود که البته تو رزمایش قبل هم اعلام شده.
 12. کلا 20 تا تایگر داره ولی حداقل اپگریدی روشون انجام داده مقداری توان رزمیشو ارتقا داده ولی ما با این همه ادعا...!
 13. دستاورد سی ساله ، جنگنده ای بدون هشدار دهنده راداری و حرارتی ، سامانه های اقدام الکترونیکی ، موتور توربوفن و ...
 14. عکسای مربوط به دوران جنگ سرد هم که ساختگیه منتظر تضمین سردار ما بودن فقط