shahhed

Members
 • تعداد محتوا

  94
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

85

درباره shahhed

 • رتبه حساب کاربری
  سرجوخه

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ?.?

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. جمر واخلال خیر . روشی به عنوان اشکار سازی در فاز نهایی وحیاتی. قاعدتا عملیات حفاظتی .تک بعدی جوابگو وکارامد نیست. این حفاظت باید در یک پروسه چند وجهی انجام پذیر باشد.
 2. سلام. ایا مشخص با چه موشکی خودرو اینها هدف قرار میدن؟ تراکینگ از نوع نشانه گذاری لیزری یا موج میلیمتری یا از روش پردازش تصویر.یا از یک روش ترکیبی وانحصاری برای ترور استفاده میکنند. اگه روشها مشخص شود می توان یک هشدار دهنده را هنگام حمله توسعه داد.
 3. احتمال داره اینجا سامانه پدافندی داشته. که توسط ان بالستیک.ر.ص. پایین کشیدن.بعد بتلافی به ان حمله کردن؟
 4. حوادث واتش سوزی مکرر پالا یشگاهها وپتروشیمیها درسال گذشته ممکنه در همین رابطه باشد؟
 5. نفوذ درون هرسیستم برای کشوری که مخترع وبوجود اورنده اکثر پروتکولها واستانداردهای ارتباطی در جهان می باشد کار دشواری نیست.
 6. دوستان کسی راجبه معاهداته موشکی MCTR و HCOC اطلاعاتی دارند لطف کنند؟
 7. ه گزارش اسپوتنیک به نقل از اسکای نیوز عربی، در اطراف فرودگاه شهر حما در سوریه صدای چندین انفجار به گوش رسید. مدتی پس از شنیدن صدای این انفجارها این شبکه تلویزیونی گزارش داد که براساس اطلاعات اولیه حملات علیه سیستم پدافند هوایی دور برد ایرانی "باور 373" واقع در فرودگاه حما صورت گرفته است. به گزاش اساس نیوز عربی، بشار اسد رئیس جمهور سوریه دستور تخلیه بالگردها از فرودگاه حما را صادر کرده است.
 8. کاملا غافلگیر شدن این ناشی از اشراف کامل صهیونیصتها در زمان ومکان است سوریها اگر s300هم دشته باشند فاتحه ش خوندست
 9. روحانی با بیان اینکه "همچنین باید تصمیم شرکت های خارجی طرف قرارداد و سرمایه گذار در ایران برای مواجهه با خروج آمریکا از برجام صریح و شفاف اعلام شود"، گفت: اگر در مدتی محدود و معین به تصمیم روشنی درباره برجام برسیم، می توانیم تعامل گسترده تری میان ایران و اروپا را شاهد باشیم.
 10. با نفت خام یا با محصولات جانبی ان وپترو شیمی میتوانیم با اتخاذ سیسات کاهش قیمت مشتریان بلقوه دشمنانمون (امریکا عربستان امارات بحرین اسراییل..)رفت.با پیشنهادهای وسوسه کننده حتی اگر از ما نخرند هم باعث کاهش منافع بای انها شد؟
 11. (موضوع خلخالی) لازم ولی کافی نیست.شفاف سازی همراه با مشت اهنین.شاید راهگشا شود تنها راه مقابله با دشمنان اتحاد داخلی وتنها راه اتحاده داخلی شفاویت سریح وجامع از راس هرم گرفته تا لایه های زیرین(اگر رهبری نظام شفاویت را از خود وخانواده خود شروع کنند ان گاه سلسله اتفاقات دومینوار وبصورتی شگرف راه برای حله مشکلات پیشه رو باز خواهد شد.کلید وازه شفاویت تنها راه برون رفت از اوضاع پیشا مده است
 12. ترامپ: فردا تصمیم خودم درباره برجام را اعلام خواهم کرد چی تو فکر ترامپ چرا چند روز زودتر ؟
 13. بسیار پاسخ در خوری استفاده از محسن رضایی شمخانی ورحیم صفوی برای وزرات خارجه وزارتکشور واقتصاد برای مقابله با چالشهای پیش رو؟؟؟ و جای یک فردی مثل خلخالی خالی برای برخورد با مفاسد.