951

Editorial Board
 • تعداد محتوا

  1,361
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  29

951 آخرین امتیاز شما در روز 21 مرداد

951 شما بیشتری مطالب مورد علاقه کاربران را دارید!

اعتبار در انجمن

6,304 نشان حکمت

3 دنبال کنندگان

درباره 951

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

3,052 نمایش های پروفایل
 1. با سلام این وسط یه چیز غافل مونده و اون این سلبریتی ها و خود سلبریتی پندارهایی که همون اول ماجرا وا دادند ( برخی هم عامدانه ) و اینطوری موضع گیری کردند ! یه درس اساسی باید به اینها داده بشه که اولا حد خودشونو بدونن . بعدشم وقتی توسط همین سیستم رسانه ای و ورزشی مملکتی که منتقدش شدن بالا اومدن و رشد کردن حداقل حرمت نگه دارند و سریع فاز اپوزیسیون بر ندارن . از طرفی بفهمند در دنیای امروز این تفکر که هرکسی که با ما نیست ، بر ماست ! دیگه جایی نداره . بعضی ازینها حتی باید دادگاهی بشن و جواب این خسارتی که به ملت زده شده رو بدن . همه جای دنیا سلبریتی ها توسط حکومت ساخته و پرداخته میشن که در همچین مواقعی به کمک کشور و مردم بیان ، اینجا برعکس شده و اینها همه جانب دشمن رو میگیرن ! اینها به حدی فاقد استعداد و تخصص واقعی هستن که حتی جرات مهاجرت ندارند ، چون میدونن در جای دیگه به هنری که اینها بخاطرش معروف شدن هیچ اهمیتی داده نمیشه و در بین هنرمندان واقعی جاهای دیگه حرفی برای گفتن ندارن . همین هنر بند شدن امثال اینها هم بخاطر روابط و متصل بودنشون به یسری جاهای خاص بوده . این باید به یه خواسته علنی تبدیل بشه که این دلقک ها بسته به تاثیری که در این آشوب ها داشتند محاکمه بشن و مثل سال 88 دوباره به اینها رحم بیخود نشه .
 2. بجز انتقال نیرو ، بقیه اون موارد انجام نشد و این لابی پانترکها در ایران اجازه تکمیل این فرایند رو نداد . یادمون نرفته اون بیانیه های مشعشع امامان جماعت مناطق شمال غربی ایران در مورد سرزمین شیعیان ( باکو ) و این جور چیزارو ! اگر همون موقع قاطعانه گوش این مردک قمار باز رو میپیچوندیم الان اینطوری هار نمیشد .
 3. اتفاقا نکردیم ، تا حالا فقط یکی ازین کارا رو اونم بصورت محدود انجام دادیم .
 4. سه کار همزمان 1 - فعال کردن پروکسیهامون در باکو ( در صورت وجود داشتنشون ) 2 - همزمان ، اعزام به مرز نیروهای ارتش در مرز ارمنستان و نخجوان و اعلام منطقه حایل تا سقف نفوذ فعلی باکویی ها در ارمنستان ! 3 - هشدار شدید امنیتی و دیپلماتیک به باکو بخاطر کشف اون اسلحه های قاچاق در مرز .
 5. الان این کواد کوپترهای ساده که برای سرگرمی هم تولید میشن ، سیستم بازگشت به مبدا دارن و تکنولوژی پیچیده ای نیست ، پهپادهایی در این سطح هم حتما این سیستم را دارند . فقط باید دید علت این سقوط در آب چی بوده
 6. با سلام عملا دارن مرز را از بالادست قطع میکنن که جبهه به ایران ندن و ایران حتی اگه بخواد مقابله هم بکنه نتونه ! چون ورود ایران مستلزم ورود به خاک ارمنستان غیر اشغال شده میشه !
 7. سلام از چند دقیقه قبل وبسایت بانک ملی هم از دسترس خارج شده ، احتمالا دچار حمله سایبری شده .
 8. نکته ی جالب این تصویب قانون اینه که حتی برای غارت و اعمال مشابه برای سربازان مجازات تعیین شده تا کسی دست از پا خطا نکنه ! کسی از دوستان اطلاع داره که آیا در آیین نامه انضباطی نیروهای مسلح ما ، چنین قانونی در مورد غارت و .... وجود داره یا نه ؟ اینکه در یک نیروی مسلح برای هر کار و رخداد و یا عملی ، پروتوکل و قوانین مدون وجود داشته باشه خیلی خوبه .
 9. تشدید مجازات فرار از خدمت سربازان ، توسط قانونگذاران روسیه سربازان ارتش روسیه در حین انجام ماموریت در مکانی نامعلوم در اوکراین آماده نبرد و خروج یک بالگرد نظامی می شوند مجلس عوام روسیه در تلاشی آشکار برای تقویت نظم و انضباط در صفوف در بحبوحه جنگ در اوکراین قانونی را تصویب کرد که مجازات سربازانی را که وظایف خود را زیر پا می گذارند، تشدید می کند. مجموعه اصلاحات قانون جزایی روسیه که به سرعت توسط دومای ایالتی تأیید شد، مجازات شدیدی را برای عدم پیروی از دستورات، فرار از خدمت یا تسلیم شدن به دشمن در نظر گرفته است. این لایحه طی مراحل تشریفاتی ، اکنون باید تصویب مجلس عالی را دریافت کند و سپس توسط رئیس جمهور ولادیمیر پوتین امضا شود تا به قانون تبدیل شود . بر اساس قانون جدید، ترک یگان نظامی در دوران بسیج یا حکومت نظامی تا 10 سال حبس دارد، در حالی که طبق قانون فعلی پنج سال است.همچنین کسانی که داوطلبانه تسلیم دشمن شوند با مجازات تا 10 سال زندان مواجه خواهند شد و کسانی که به غارت محکوم شده اند ممکن است به 15 سال زندان محکوم شوند.اصلاحیه دیگری برای افرادی که از رفتن به رزم یا پیروی از دستور افسر امتناع می ورزند تا 10 سال حبس تعیین می کند. تصویب این قانون جدید در پی گزارش رسانه‌ها مبنی بر امتناع برخی از سربازان روسی در اوکراین از شرکت در جنگ و تلاش برای استعفا از خدمت صورت می‌گیرد. برخلاف اوکراین که بسیج گسترده ای را با هدف دستیابی به یک ارتش فعال متشکل از 1 میلیون جنگجو انجام داد، روسیه همچنان به گروه محدودی از داوطلبان متکی است. ( این بخش مورد تایید نبوده و نظر طرفدارانه ی نویسنده اصلی ست ) مترجم . برخی از سیاستمداران ملی گرا خواستار بسیج برای تقویت صفوف شده اند، اما کرملین تا کنون آن را رد کرده است. فقط برای میلیتاری پی نوشت : 1- استفاده از مطالب برگردان شده به پارسی درانجمن میلیتاری،براساس قاعده " رعایت اخلاق علمی" منوط به ذکر دقیق منبع است.امیدواریم مدعیان رعایت اخلاق ( بخصوص رسانه های مدعی ارزشمداری ) بدون احساس شرمندگی از رفرنس قرار گرفتن بزرگترین مرجع مباحث نظامی در ایران ، از مطالب استفاده نمایند. 2 - منبع : https://www.military.com/daily-news/2022/09/20/russian-lawmakers-toughen-punishment-soldiers.html
 10. سلام ، نه بندگان خدا چه مشقتی رو تحمل میکردن اون زمان !