Battlefield2

Members
 • تعداد محتوا

  58
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

5

درباره Battlefield2

 • رتبه حساب کاربری
  سرجوخه

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. آماری از تجهیزات نابود شده ارتش اسد تا 3 مارچ. امروز گفته شد که تلفات انسانی به 3200 نفر رسیده.
 2. چند نکته به نظر من وجود دارد: 1.اگر ارتفاع ادعا شده درست باشه، بعید میدونم در شب هیچ اپراتور و سیستم دوش پرتابی بتونه در ارتفاع 7000 متری هدفی رو پیدا و سپس قفل حرارتی و به اون شلیک کنه. قاعدتا کار یک سیستم راداریست. 2.مشخص نیست فقط یک شلیک صورت گرفته باشد. اگر احتمال بدیم موشک اول باعث قطع سیستم های برقی هواپیما شده، فیلم بردار در همین زمان شروع به فیلم برداری کرده و فقط تونسته از شلیک دوم فیلم بگیره. 3.برخورد موشک به هدف موجب آسیب میشود. نوع آسیب بسته به شرایط متفاوت است و هر برخوردی لزوما موجب انفجار و از هم پاشیدگی نمی شود. اتفاقا در مورد سازه های بزرگی مثل هواپیماهای مسافربری این احتمال بیشتر است. 4.اگر پدافند شلیک نکرده باشد می توانست تا الان آن را تکذیب بکند چون شلیک موشک چیزی نیست که فرمانده یک نیرو از آن بی خبر باشد.
 3. اون قسمت خالی بندی بود .اگر واقعا Mi-24 به همچین ساختمونی با راکت و گتلین شلیک کنه کمترین اتفاقی که میفته اتیش گرفتن اون ساختمونه. به نظر من برخلاف چهره ای قشنگی که این هلیکوپتر داره اصلا مناسب عملیات هجومی نزدیک نیست و راحت میشه جثه بزرگش رو بزنن.
 4. سلام مثل همیشه به نکات دقیقی اشاره کردید نیروی هوایی ایران جنگ سختی رو پشت سر گذاشت که باعث فرسودگی اون شد.اما دوستان شما فکر میکنید روسیه چقدر میخواد به ایران تجهیزات پیشرفته بده به نظر شما میشه باهاش یه نیرو هوایی مدرن ساخت.ما تا کی باید تجیهزات قدیمی رو به روز کنیم ؟؟همیشه باید کمیت پیرو کیفیت باشه درسته نمیشه یکدفه معجزه کرد اما باید به فکر چاره در مورد بدنه نیروی هوای بود بعضی از دوستان صحبت از خرید f-15e می کنند!! که در حد یک رویا است با وجود مسئله اول سیاست امریکا و در اخر تحریم تنها ما به ساخته های روسی میتونیم حساب باز کنیم که از نظر من با فروش جنگنده به ایران ریسک بزرگی میکنه .
 5. من یه عکس تو روز ملی فرانسه گرفتم اما تجهیزاتش کمتر از عکس پست اوله! ویرایش شد karkas
 6. Battlefield2

  اخبار عمومی منطقه و جهان

  فقط به خاطر اینه که ما روی صلاح های روسی حساب باز کردیم والا روسیه هم مثل امریکاست
 7. البته اینو بدونید هر چی از سطح زمین دور بشیم نیروی گرانش بیشتر میشه یعنی در هسته زمین جاذبه صفر است.
 8. اينم 1 عكس البته صحت و سقمش پاي سايتي كه گرفتم http://gallery.military.ir/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0 از همون اول میدونستم نیروی هوایی و نیرو زمینی میخوام ادغام بشن ولی عجب هلیکوپتر نفربریه !
 9. Battlefield2

  اخبار عمومی منطقه و جهان

  به نظر من اتفاقاتی که تا الان افتاده از جمله همین گزارش همچین بی ربط نیستند
 10. su-25 به هیچ وجه گزینه مناسب برای خرید نیست این بمب افکن حدود 3 دهه ی پیش طراحی وساخته شده حتی توی جنگ ایران وعراق برعلیه ما استفاد شدو مطمعن باشید تا چند وقت دیگه به موزه میره چون دیگه با تکنولوژی امروزه دیگه کمکم جاشو به جنگنده بمب افکن ها میده.فکر نکنم سپاه قصد خریدش رو داشته باشه وداره روی su-39 حساب باز میکنه که چند فروندی هم تحویل گرفته
 11. سوالتون با اگر شروع شد پس نتیجش احتمال است نه واقعیت .به نظر من باید از کلمه اگر درباره اینده استفاد بشه تا احتمال واقعیت داشته باشه.موفق باشید
 12. fc-1 جنگنده نسل چهارمی با مانور پذیری بالاست .یک موتور RD-93 پیکر 9.000 کیلگرمی این جنگنده را تا سرعت 1.6 ماخ پیش میبرد .البته برای جایگزینی با f-7 بسیار گزینه خوبی است و میتونه با سیستم BVR پروازهایی با مسافت طولانی انجام بده.از دیگر مزیت هاش قابلیت حمل تسلیحات روسی است.
 13. برای من مسدود لطفا بزاریدش تو سایت از واژه ف*ی*لت*ر استفاده نکنید.
 14. امریکا با توجه به اخبار موجود که از ماهواره هاش میرسه قطعا اطلاعات بیشتری از ایران نسبت به امریکا داره و این همان برگ برنده است .از طرفی با روسیه سر سفره اسراییل میشینه و انگلیس غذا میاره .این جبهه گیریو که اخیرا بین روسیه وامریکا هست برای گمراه کردن جامعه جهانی است.از طرفی ژاپن وچین هم بچه هایی هستن که نباید تو کار بزرگتر ها دخالت کنند(نوعی دستمالیزم).اتحادیه اروپا و کشورهای عربی خاورمیانه ازطرف دیگر هم نیازی به توضیح نداره. با این وجود ایران تنها میمونه
 15. سپاه حدود 100 فروند t-90 داره یه پنج شیش سال پیش خرید اخبار هم اعلام کرد