farhad29

VIP
 • تعداد محتوا

  258
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

529 نشان افتخار

درباره farhad29

 • رتبه حساب کاربری
  گروهبان یکم

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ???????

آخرین بازدید کنندگان پروفایل

484 نمایش های پروفایل
 1. اطلاعات بیشتر درباره حمله سایبری به بزرگترین سد برق آبی ونزوئلا. سد گوری (guri) با ظرفیت اسمی ۱۰۰۰۰ مگا وات در سال ۲۰۰۷ توسط کنسرسیومی متشکل از ABB کانادا و سویس و ونزوئلا بروزرسانی شد. حمله به این سد از طریق پورت اترنت و نفوذ به یکی‌ از تجهیزات کنترلی ABB با نام AC800M انجام شده. با دستکاری این تجهیزات کنترلی دریچه‌های سد بیش از اندازه باز شده و باعث ورود بیش از حد آب به توربینها و در نهایت تغییر فرکانس شبکه شده. این تغییر فرکانس در شبکه باعث از کنترل خارج شدن و خاموش شدن ۸۰ درصد شبکه برق ونزوئلا شده. کار به اینجا ختم نشده و حملات سایبری دیگری هم به شبکه برق ونزوئلا شده.
 2. امریکا انقدر دردش اومده از شکست در ونزوئلا که زده شبکه برق این کشور رو پوکونده. حمله سایبری بوده. پومپو گفته که دیگی که برای ما نجوشه سر سگ توش بجوشه.
 3. انگار قضیه حمله محدود به ونزوئلا بسیار جدیه و قرار بزودی اتفاق بیوفته !! دلم میخواد ببینم واکنش روس ها و چینی ها و همچنین ما به سقوط احتمالی مادورو چه خواهد بود.
 4. مذاکره سر چی به هر حال در مذاکره باید امتیاز بدی تا امتیاز بگیری. بعدش هم تا دولت سوریه هست ما چی کاره ایم که مذاکره کنیم. باید تمرکز رو روی زمین و کار با مردم و دولت سوریه گذاشت جای مذاکره با ابرقدرت ها و کشورهای منطقه.
 5. چقدر زود سالها میگذرن. مصطفی جان انشالا شاد و تندرست در کنار خانواده باشی و ترو خدا بیا این داستان ادامه بده. دلمون برای متن های بلندت تنگ شده.
 6. در مورد اینکه هدف اول این بحران بعد از سیاست داخلی امریکا چین و بعد روسیه هست شکی نیست. همین ماه پیش بود که بمب افکن‌های روسیه با تبلیغات زیاد وارد ونزوئلا شدن. ما هنوز بحران مشکی کوبا رو یادمون نرفته و آمریکا همچین حرکتی تحمل نمی‌کنه. اما یک نکته آمریکای‌ها همیشه خوب نقشه میکشن ولی وسط ماجرا تمام معادلات بهم میریزه. این جا هم متقیر‌ها زیاد هستن و مطمئنا معادلات آمریکای‌ها با عجله ایی که کردن بهم خواهد ریخت. من به شخصه معتقدم بحران ونزوئلا به زودی حل نخواهد شد و آمریکا+چین+روسیه، همگی در این قضیه هزینه خواهند داد. احتمالا این بحران هم مانند بحران جمال خاشقچی به نفع ما در کوتاه مدت تمام خواهد شد و اجازه میده برای مدتی توجه‌ها از روی ما کم بشه. گزارشگر روس با شادی فریاد میزنه nuclear capable
 7. دموکراسی به پایان خط رسیده. باید منتظر دیکتاتورهای جدید در جهان بود.
 8. کریس کایل ... بخوره در برابر یمنی ها این فیلم از دست ندید در اخر هم قناص های یمنی از خجالت دوربین های نظارتی و حرارتی در میان.(یاد سیستم دفاع فعال مرکاوا و از کار انداختنش توسط قناص های مقاومت افتادم ناخوداگاه) لینک دانلود مستقیم و دائمی بدر-۱ و دقت بی نظیر این موشک لینک دانلود مستقیم و دائمی
 9. متاسفانه یوتیوب اقدام به پاک کردن فیلم‌ها می‌کنه. دو فیلم بالا از دست رفت. فیلم پائین در سایتی جدید با ماندگاری بالا آپلود شده. فیلم زیر به دلیل محیط سبز و کوهستانی استان جیزان و دقت بالا آتش یکی‌ از فیلم‌های خوب جنگ یمن هست که تا به حال دیدم خصوصا دقایق پایانی فیلم و فرار نیروهای دشمن. لینک فیلم برای دانلود
 10. سلام خدمت برادران میلیتاریست ابتدا فیلم کوتاه زیر رو تماشا کنید. لینک فیلم در یوتیوب این حمله احتمالا توسط موشک بدر پی۱ انجام شده. دقت بسیار بالا این موشک، کوچکی سر جنگی رو جبران کرده هرچند که نیاز به سر جنگی بزرگتر احساس می‌شه. نکته مهم فیلم اشراف بالا یمنی‌ها به میدان نبرد هستش. به نظر میرسه که فاصله زمانی تجمع نیروهای دشمن تا شلیک موشک کمتر از ۳۰ دقیقه باشه که نیازمند به همکاری و هماهنگی گسترده در شبکه دفاعی هستش. یمنی‌ها با کمک کوادکوپتر ها و موشک بدر دارای یک نیروی هوای سبک و ارزان شدن که داره نقش پشتیبانی نزدیک رو به خوبی ایفا می‌کنه.
 11. سلام مقاومت الحدیده تاریخ ساز خواهد شد برای یمن. فیلمی از نبردهای ساحل غربی
 12. سلام پهپاد صادق که ۴ سال پیش رونمایی شد مجهز به دو تیر منپد میثاق هستش. لینک فیلم رونمایی ""https://www.youtube.com/watch?v=EndJmS4Kx9c"" این امر نشون دهند این است که فکر بکارگیری از پهپاد‌ها قدیمی هستش و در طول این چهار سال با تست و خطا گیری این دانش پیشرفت باید کرده باشه. پیشنهاد من تجهیز پهپاد‌های مهاجر۶ به ۴ عدد منپد میثاق هستش. باید این پهپاد رو به نحوی تغییر داد که توان پرتاب از روی سکو رو پیدا کنه و از طریق چتر بازیابی بشه. به این طریق نیاز به باند فرود نیست و از هر نقطهٔ توان آغاز پرواز هست.طبق اندازه گیری من از طریق نقشه گوگل کل مرز جنوبی آبی ما کمتر از ۱۵۰۰ کیلومتر هستش. من ۲۰۰ عدد پهپاد مهاجر۶ رو مامور می‌کنم که محافظت از این مرز رو به عهده بگیرن. در خط اول ۱۰۰ تا از پهپاد هارو که مجهز به اپتیک‌های قوی حرارتی و نظارتی و ۴ تیر میثاق شدن قرار میدم که هر کدوم در محدوده شعاع ۱۵ کیلومتری بچرخن. این پهپاد‌ها دارای هوش مصنوعی هستن و با هم شبکه شدن و نیازی به اپراتور زمینی به صورت تک به تک ندارند. در خط دوم ۷۵ تا از پهپاد‌ها رو قرار میدم که دور دایره ایی به شعاع ۲۰ کیلومتر پشت خط اول به فاصله ۵۰ کیلومتری از خط اول بچرخن و موشک‌های رو که از طریق خط اول شناسایی شدن اما مورد هدف قرار نگرفتن رو شکار کنن این خط دفاع میتونه از سایت‌های اپتیکی ضعیف تری استفاده کنه. ۲۵ تا پهپاد مهاجر۶ در پشت خط دوم خواهند چرخید وظیفه این خط پشتیبانی از دو خط اول هستش بگونه ایی که پهپاد‌های حاضر در این خط اقدام به جابجای با پهپادهایی که سوخت یا تیر تموم کردن میکنند تا اون پهپاد‌ها امکان فرود با چتر در پایگاه‌های تعیین شده رو داشته باشن و بعد از سوخت گیری و تجهیز مهمات دوباره از روی سکو پرتاب بشن. همچنین پهپاد‌های حاضر در خط آخر وظیفه دارن که خودشون رو همیشه در بهترین حالت برای زدن موشک‌های که در حال اومدن هستن قرار بدن تا اگه موشکی از دو خط اول عبور کرد توسط آنها شکار بشن. رمز موفقیت این ایده در شبکه شدن پهپاد‌ها برای انتقال اطلاعات و توان پردازش هوش مصنوعی برای پیدا کردن زود هنگام موشک‌ها از طریق سایت‌های اپتیک نصب شده‌ و قرار دادن پهپاد ها در بهترین زاویه ممکن برای شلیک هستش.
 13. انشالا در همین خط تولید که ایجاد شده در آینده نزدیک اف-۴ و تایگر شارک رو کپی کنیم. نکته مهم کسب تجربه تولید صنعتی هستش.
 14. دوباره طوفان شن باعث تلفات سنگین نیروهای اس دی اف دز شرق فرات شد.
 15. لینک فیلم برای دانلود به نظر میرسه که تانک به وسیله سلاح های سبک هدف قرار میگیره و تجهیزات کنترلی نصب شده بر روش از کار می افته. https://www.youtube.com/watch?v=_-hOhZ-9hOY&has_verified=1