call-of-duty

سپر ضد شورش....Riot Shield

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]برادر من من خودم از این نوع پلاستیکی استفاده کردم و مطمین هستم از ساخت هم باید گفت تکنولوژی بالایی نداره ولی شاید به همون دلیل عدم نیاز هنوز تحویل نیروها نشده و اونی هم که سر اون بچه های تیپ 65 پنجه پلاستیکه نه کولار و اونی هم که قرار دادین اصلا معلوم نیست ایزانیه یا نه یا زیر اون کاور جنسش چیه.
[/quote]

کلاه خود پلاستیکی ؟ هدف از ساختن اون چیه ؟ واسه موتور سواریه نکنه !!! اقا کولار داریم و تحویل نیروها شده !!!!!! اونی هم سر اون هست پلاستیک نیست - کولاره ! چرا باید سرش پلاستیکی کنه اون سرباز تیپ 65 ؟ واسه نصب دوربین دید در شب لابد ؟ !

انواع جلیغه های ضد گلوله و کلاه خودهای مدرن کولار رو من حدود 5 سال پیش تو نمایشگاهی تو مشهد دیدم ! جلیغه ها که تن بسیاری از نیروها بوضوح دیده شده همچنین کلاه ها !!! icon_idea

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سرگرد جان سپاه شاید یا در یگانهایی از پلیس اما نه همه کولار ندارن و نمایش هم دلیلی بر استفاده عمومی نیست من اشاره کردم شاید به دلیل عدم نیاز هنوز تحویل نشده و اگر مشکل خاصی پیش بیاد به همه نیروها بدن یا حداقل به نیروهای خاصی اونم باز می گم کولار نیست و مطمین هستم جنس کولار این خواص رو نداره و براق نیست اون پلاستیکی هست و برای راحتی و تمرین و رژها برای یکدستی استفاده میشه و در مواقع عملیاتی و ماموریتی نوع های اهنی و شایدبه قول شما کولار هم تحویل بشه.

نوع پلاستیکی هم کم گرم می شه هم سبکه و هم راحت و میشه به اون هم شکل کلاه های غربی رو داد و با کشیدن کاور روی اون کسی که نمی فهمه زیرش چه خبره و نیروها هم برای استفاده از اون زیاد ناراحت نمیشن من از این نوع کارا تا بخواین دیدم مثلا رنگ زدنم اسلحه ها که از دور این رو توی ذهن تماشاچی اشاره می کنه که کروم کاری شدن اما اینطور نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشكلي براي تامين كلاه كولار وجود نداره ...
حدود 10 سال پيش توي اولين نمايشگاه صنايع دفاع نمونه كلاه خود كولار ارايه شده بود و ميگفتن كه ساخت چينه و رنگ به صورت بدونه دست كاري و رنگ آميزي ... خاكيه خيلي روشن بود (رنگ جنس ماده سازنده) .
و فوق العاده سخت با قطر حدود2.5 سانت البته به صورت متغير در جاهاي مختلف .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.