Recommended Posts

دوستان گرامي حركتهاي اينچنين عربها نبايد مارو عصباني كنه.هرچند بيشتر باعث خنده ميشه. :lol: اگر شرايط اجازه مي داد يه روزه نسخه همه اينهارو ميشه پيچيد.اينو خودشون هم مي دونن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان از ازواژه های عرب و عربها چنینن چنانند خودداری کنند. اینها برادران مسلمان و ثروتمند مایند. انهام میخوان پیشرفت کنند پیشرفت آنهام پیشرفت مایه. چند مدت پیش خوندم که همین عمارات یا دبی یک مرکز بیو تکنیک یا لوژی که تو آسیا قراره بزرگترین باشه در حال ساخت و ساز داره و قصد دارند دانشمنهای کشورهایی چون ایران، هند و امثالهم را با پولهای کلان بکشند آنجا. عربستان هم داره یه مرکز نانو میسازه تا دانشمندهای بیکار و بی پول رو جذب کنند ببرند آنجا بهشون حال بدند. اینو میگن میا نبر، نزدیکترین راه میان دو نقطه A- B :lol:. آنهام ۲زار یشون افتاده که این نفت آینده زیاد روشنی نداره. اینم که میدانید هر چیزیهم که درست میلنند بلندترین، بزرگترین قشنگترین و مدرن ترینشو میسازند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
أقاي ingeا چجوری پیشرفت اونا پیشرفت ماست؟مگه همین عربستان نبود که به صدام برای حمله به ایران پول داد?مگه دبی رو تجار ایرانی نساختن؟پس چرا اماراتیا به دستور امریکا دارن بیرونشون میکنن؟چرا عربستان تروریست میفرسته که تو کربلا بمب بذارن؟عربا میخوان سر به تن ایران نباشه.یه کم انصاف هم خوبه. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینم که میدانید هر چیزیهم که درست میلنند بلندترین، بزرگترین قشنگترین و مدرن ترینشو میسازند.

آخه اون هم كه خودشون نميسازند كه !

همش مهندس هاي خارجى هستند !

مثل ريگ هم پول خرج ميكنند، خوب ميخواى قشنگ و بزرگ نباشه !

البته عرب ها يك چيز از خود شون دارند كه خيلى بزرگه ولى اون رو هم خودشون نساختند ! خدا داديه !

منظورم كوه احد است، اشتباه نشه :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه ضرب المثل قدیمی میگه برای حفظ صلح اماده ی جنگ باش. یعنی ایران برای حفظ صلح در منطقه تلاش می کنه. اگه این اقایون به فکر منطقه هستند یه چیزی به این اسرائیل بگن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان این همه بد نگید. خوب اینها اگه پایگاهاشون در اختیار امریکا قرار بدهند بد میشه دیگه. دست برادری به سوی ایران درازه، باید گرفت و خوشحال بود. اگه این کشورهای حاشیه جنوبی خلیج خدای ناخاسته بگن به امریکه بسم الاه بفرما این پایگاها در اختیار شما دیگه وضع قاطی پاطی و حمله رو توکشه. پس نگین این حرفا را، خطر ناکه . من از سعید مخواهم که یکم نصیحت کنه و چند تا از دوستان که خوشبختانه قلیلند رو از گفتن و بحثهای ضد اعراب بر حظر کند. البته منظور سانسور نیست. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه این کشورهای حاشیه جنوبی خلیج

شما اول برادري را ثابت كن بعدا دعواي ارث ميراث كن !

شما اول بگو منظورت كدوم خليج است كه ما هم اقلا بدونيم راجع به چى حرف ميزنى !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان این همه بد نگید. خوب اینها اگه پایگاهاشون در اختیار امریکا قرار بدهند بد میشه دیگه. دست برادری به سوی ایران درازه، باید گرفت و خوشحال بود. اگه این کشورهای حاشیه جنوبی خلیج خدای ناخاسته بگن به امریکه بسم الاه بفرما این پایگاها در اختیار شما دیگه وضع قاطی پاطی و حمله رو توکشه. پس نگین این حرفا را، خطر ناکه . من از سعید مخواهم که یکم نصیحت کنه و چند تا از دوستان که خوشبختانه قلیلند رو از گفتن و بحثهای ضد اعراب بر حظر کند. البته منظور سانسور نیست.

اولا كه امريكا تو همشون پايگاه داره
تو عربستان كويت قطر.......تازه امارات مي خواد به فرانسه هم پايگاه بده
هرچي پايگاه هاي امريكا تو منطقه بيشتر باشه به نفع ما تعداد بيشتري تجهيزات و نيروي انسانيشون تو تيررس ماست
امريكا براي حمله لنگ پايگاه نيست اگه دور تا دور ايران رو نگاه كني همش پايگاه امريكاست عراق تركيه آذربايجان افغانستان قطر امارات عربستان كويت....تو همشون پايگاه داره
دوما بخوايم يا نخوايم آب عرب و عجم تو يه جوب نميره
بيخود هم فكر نكنيد اينا برادر ما هستن اينا دشمنان قسم خورده ما هستن
زمان جنگ كه يادتون هست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان این همه بد نگید. خوب اینها اگه پایگاهاشون در اختیار امریکا قرار بدهند بد میشه دیگه. دست برادری به سوی ایران درازه، باید گرفت و خوشحال بود. اگه این کشورهای حاشیه جنوبی خلیج خدای ناخاسته بگن به امریکه بسم الاه بفرما این پایگاها در اختیار شما دیگه وضع قاطی پاطی و حمله رو توکشه. پس نگین این حرفا را، خطر ناکه . من از سعید مخواهم که یکم نصیحت کنه و چند تا از دوستان که خوشبختانه قلیلند رو از گفتن و بحثهای ضد اعراب بر حظر کند. البته منظور سانسور نیست. :lol:

جناب به نظر من شما بیشتر عامل اعراب هستی تا ایرانی! ناراحت نشی ها! دارم از پستات متوجه می شم! اولا باید بهت بگم کل کشورهای عربی با هم جمع بشند قدرت حمله به ایران رو ندارند! و این ایرانی های احمق به جای اینکه توی این کشورها سرمایه گزاری کنند بیان ایران الان وضعیت ما خیلی فرق می کرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دم تمام متخصصان ايراني گرم حال كرديم --ازون ور هم حال دشمنامونو گرفتن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه من میگم دوست باشیم عامل اعرابم. ای والا ، شما ببینید ما باید از تجربه های هم استفاده و کمک بگیریم. اقتصاد ازاد و تجارت، شهر سازی وووو. بالاخره ما تجربه داریم انهام هم دارند . اتحادیه اروپا مثال خوبیست در ارتباط به همکاری. تنها نمیشه قویی بود دولت ج .ا هم دنبال اینه. چندین بار احمدی نژاد رفته تو این کشورهای عربی خلیج، آخر باید واقعیت را قبول کرد. شما این عکس پایین را ببینید متوجه عرایض من خواهید شد. دبی تا چند سال دیگه مرکز تجارت منطقه است دنیا رو داره به آن سمت میکشه. همین کشورهای کچک عربی در اقتصاد دنیا خیلی تاثیر گذارند. سهامدارهای بزرگ در کشورهای صنعتی اند. بنابرین نظر من کنار آمدن و دوستی و همکاریست.

تصویر :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزیز من این برجا و غیره رو که می بینی 10 برابرش توی همین تهران خودمون هست می خوای ادرس بدم برو نگا کن ! فقط اینا بدلیل کوچک بودن کشورشون ( :lol: ) اومدن کنار هم ساختن تا جای زیادی نگیره و جمعیت بیشتری رو جا بده همین وگرنه صرف ساختن چندتا برج نشان دهنده تکنولوژی نیست (تازه اونم خودشون نساختن) در اخر ایرانی با غیرت را با عرب بی غیرت کاری نیست . دارن جلو چشمشون هم خوناشون رو تو فلسطین و غزه و..... میکشن هیچ صداشون در نمی یاد بجاش ما باید زنگ بزنیم بهشون برای تشکیل .......... ولشون کنید این ........ها رو که فقط بفکر غرایز حیوانی خود هستن مخصوصا نوع امیرنشینش :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كي گفته كه مابايد عربها رو دوست خودمون بدونيم.اصلا براي اينكه اقتصاد اونهارو دست بگيريم نيازي به دوستي نيست.من توي يه پست ديگه هم نوشته بودم دو باره ميگم.....بابا اين سياست پدر و مادر نداره.ازكجا معلوم كه ما با آمريكاييها دستمون توي يه كاسه نباشه.مثلا مي ايم به هم فحش مي ديم و سر هم داد ميزينم تا اين عربها رو تلكه كنيم.آخرش هم ما شيتيل خودمون رو ميگيريم امريكاييها هم همينطور.به همين راحتي دلارهاي نفتي از توي جيب اين شكم گنده ها در مي آد و ميره توي جيب اهلش. :lol: اين بدبختها از ما مي ترسن.آمريكاييها هم اينو گنده ميكنن و اسلحه هاشون رو به چند برابر قيمت بهشون مي فروشن...نه ببخشيد ميندازن.خوب ماهم پورسانتمون رو ور ميداريم. الان هم كه اين همه ما رو تهديد مي كنن پاي 30 يا 40 ميليارد دلار پول وسطه كه با گرون شدن نفت افتاده توي دست عربها. فكرشو بكنيد كه اگه ما با اين عربها دوست باشيم منطقه هم در صلح و امنيت كامل باشه ديگه آمريكا بهانه اي براي حضور توي منطقه رو نداره. دوستان اين تحليل غير واقعيه.زياد جدي نگيريد :lol: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين پشرفتها باعث افزايش غرور ملي ميشه.اما مابايد با برنامه ريزي دقيق و سرمايه گذاري مناسب به اين اقدامات سرعت ببخشيم تا به يك عامل بازدارنده مناسب دست پيداكنيم.اونوقت نه تنها ابراز نگراني نميكنن بلكه به ما تبريك هم ميگن.چون راه ديگه اي ندارن. به اميد آن روز كه نزديك است. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم