Recommended Posts

بابا اين صدا سيما پدر ما رو درآورد تا رژه رو نشون بده.
ساعت نه كه وسطش اخبار پخش كردن.دوباره يه نيم ساعت بعد يه اخبار ديگه بين رژه بخش كردنُد. بعد دوباره وقتي داشت به جاي حساسش مي رسيد،کاملا قطعش کردن و برنامه خردسال بخش کردن icon_cool icon_frown :oops:
آخه من نمی فهمم ارزش رژه به این مهمی از برنامه خردسال کمتره.، icon_frown
چطور وقتی مسابقه زنده فوتبال باشگاه x و y پخش می شه جرات نمی کنن یه لحظه قطعش کنن تا وسطش یه اذان بدن.
واقعا شرم آور بود که این طوری به این رژه کم لطفی شد.

فكر ميكنم به خاطر همون پنهانكاريه تجهيزات نظامي باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

میرفتی رو شبکه خبر!

شبكه خبر هم بعد چند دقيقه دوباره وسطش قطع كرد.

فكر ميكنم به خاطر همون پنهانكاريه تجهيزات نظامي باشه

برادر من،پنهانکاری کدومه؟بازدید از رژه برای عموم آزاد بود،کسی که می خواست اطلاعات بدست بیاره می رفت بهشت زهرا (س) به اندازه موهای سرش از هرچی که می خواست عکس می گرفت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام .
نه بابا مخفي كاري چيه از كي مخفي كنن .

عصبانيت شما رو درك ميكنم ولي خواهش ميكنم از الفاظ خارج از شان سايت جددا پرهيز كنيد

ويرايش شد

arshya4171

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر من،پنهانکاری کدومه؟بازدید از رژه برای عموم آزاد بود،کسی که می خواست اطلاعات بدست بیاره می رفت بهشت زهرا (س) به اندازه موهای سرش از هرچی که می خواست عکس می گرفت.

مردم عادي اطلاعات زيادي در مورد تجهيزات نظامي ندارن

دوم اينكه هر كسي نميتونه عكس واضهي از تجهيزات بگيره فقط افراد معتمد اون جلو هستن

وقتي هم كه ادوات از جلوي سكو رد شدن دوباره استتار ميشن ولي فيلم تجهيزات مثل مدرك معتبر ميمونه واسه كارشناسان نظامي خارجي

منظور من سعي در پنهانكاري بود يعني چيزي حدود 50٪

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ارشيا جان،عاقلانه است که فکر کنیم سرویس های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل هیچ عاملی در ایران ندارند که براشون چند تا دونه عکس بگیره.
ثانیا پرس تی وی داشت مراسم رو به طور مستقیم پوشش می داد.نمی تونستد اونجا رو ببینن؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ... من امروز اونجا بودم و از هر چیزی که اونجا بود عکس گرفتم ... می تونید عکس ها رو در تاپیک مربوط به اون ببینیند ... واقعا مراسم با شکوهی بود ... icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ارشيا جان،عاقلانه است که فکر کنیم سرویس های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل هیچ عاملی در ایران ندارند که براشون چند تا دونه عکس بگیره.
ثانیا پرس تی وی داشت مراسم رو به طور مستقیم پوشش می داد.نمی تونستد اونجا رو ببینن؟!

منو ببخشيد كه نتونستم منظورمو خوب بيان كنم

شما كه فكر نميكنيد تو مراسمي كه كل مقامات بلندپايه نظامي و رييس جمهور حضور دارن اقدامات شديد امنيتي انجام نشه

با اين وضعيت ميشه متصور بود كه گارد امنيتي مستقر در محل تعدادشون از مردم عادي بيشتر باشه و اين طبيعيه هر جاي ديگه دنيا هم كه باشه همينه پس خوب مراقب اوضاع هستن و مردم رو زير نظر دارن
من گفتن 50٪ يعني اين كارا ميتونه فقط عمليات جاسوسي دشمن رو با سختي مواجه كنه مثل اين ميمونه كه شما ماشينتو جايي پارك ميكني و به قفل فرمون هم ميزني خب معلومه هر دزدي ميتونه قفل فرمون رو باز كنه ولي چيزي كه اينجا مهمه كار آقا دزده هم سختتر ميشه هم زمانبره و امكان داره ريسك نكنه

درست به خاطر همين ريسك هست كه 50٪ استتار بصورت نامنظم(پخش نصفه و نيمه در تلويزيون و اقدامات شديد امنيتي) انجام ميشه

اين كار باعث شك و ترديد دشمن ميشه

دوست عزيز ادوات نظامي در كل دنيا تقريبا شبيه به هم هست لازم نيست كه حتما اون چيزي كه هست نمايش داده بشه

با كمي تغييرات روي اونها ميشه واسه گمراه كردن دشمن تو رژه شركتشون داد ( تازه اين چيزايي كه امروز نشون دادن دستاوردهاي جديد نبوده)

با تشكر از دوست عزيزمali_64

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام ...
من امروز اونجا بودم و از هر چیزی که اونجا بود عکس گرفتم ...
می تونید عکس ها رو در تاپیک مربوط به اون ببینیند ...
واقعا مراسم با شکوهی بود ... icon_cool

Nestorعزيز

منتظر عكسهاي زيباي شما هستيم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشكر از ارشيا يا عرشيا عزيز.

با اين وضعيت ميشه متصور بود كه گارد امنيتي مستقر در محل تعدادشون از مردم عادي بيشتر باشه و اين طبيعيه هر جاي ديگه دنيا هم كه باشه همينه پس خوب مراقب اوضاع هستن و مردم رو زير نظر دارن

به نظر شما شخصي كه مثل ده ها نفر از مردم عادي داره عكس مي گيره،باید در حال انجام عمل خاصی باشه که زیر نظر گرفتن مردم باعث پیدا شدنشون بشه.کشوری که بازدید از رژه رو آزاد می زاره،این عواقب رو هم می پذیره.

دوست عزيز ادوات نظامي در كل دنيا تقريبا شبيه به هم هست لازم نيست كه حتما اون چيزي كه هست نمايش داده بشه
با كمي تغييرات روي اونها ميشه واسه گمراه كردن دشمن تو رژه شركتشون داد ( تازه اين چيزايي كه امروز نشون دادن دستاوردهاي جديد نبوده)

پس با فرض این،بازهم به این مسئله می رسیم که دلیلی نداشت،برنامه قطع بشه.

درست به خاطر همين ريسك هست كه 50٪ استتار بصورت نامنظم(پخش نصفه و نيمه در تلويزيون و اقدامات شديد امنيتي) انجام ميشه

اول اینکه حرف ما فقط بر سر قطع برنامه بود و موارد دیگه انجامش ارتباطی به قطع برنامه نداشت.دوم با فرض اینکه طبق گفته شما قطعی های
20 دقیقه ای (آیا نمی شد حرفه ای تر دوربین رو روی موارد دیگه برد؟) به خاطر پنهانکاری بود،به من نگفتید که چرا پرس تی وی برنامه رو کاملا پوشش داد؟؟!!و چرا بیشتر قطعی ها دقیقا زمان بخش برنامه هایی بود که هر روز بخش می شد و همچنین می شه بگید چرا در بسیاری از موارد قطعی ها فقط داشتند افسران ساده عبور می کردند،که عکساشون بعد از رژه در همه خبرگزاری ها موجود هست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ساعت نه كه وسطش اخبار پخش كردن.دوباره يه نيم ساعت بعد يه اخبار ديگه بين رژه بخش كردنُد. بعد دوباره وقتي داشت به جاي حساسش مي رسيد،کاملا قطعش کردن و برنامه خردسال بخش کردن icon_cool icon_frown :oops:
چطور وقتی مسابقه زنده فوتبال باشگاه x و y پخش می شه جرات نمی کنن یه لحظه قطعش کنن تا وسطش یه اذان بدن.

آره واقعا. هميشه و همه ساله صدا و سيما اينجوري ادا در مياره . اعصاب واسه آدم نميذاره. يه رژه رو بلد نيست درست حسابي و كامل نشون بده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به من نگفتید که چرا پرس تی وی برنامه رو کاملا پوشش داد؟؟!!و چرا بیشتر قطعی ها دقیقا زمان بخش برنامه هایی بود که هر روز بخش می شد و همچنین می شه بگید چرا در بسیاری از موارد قطعی ها فقط داشتند افسران ساده عبور می کردند،که عکساشون بعد از رژه در همه خبرگزاری ها موجود هست؟

من پرس تي وي رو نديدم و با توجه به صحبت قبلي شما

ساعت نه كه وسطش اخبار پخش كردن.دوباره يه نيم ساعت بعد يه اخبار ديگه بين رژه بخش كردنُد. بعد دوباره وقتي داشت به جاي حساسش مي رسيد،کاملا قطعش کردن و برنامه خردسال بخش کردن
آخه من نمی فهمم ارزش رژه به این مهمی از برنامه خردسال کمتره.،
واقعا شرم آور بود که این طوری به این رژه کم لطفی شد

فكر ميكنم شما هم موفق به ديدنش نشديد

حرف من اينه كه شما انتظار نداشته باشيد تو رژه نظامي همه چيز رو نشون بدن اگه مصاحبه شب قبل آقاي احمدي نژاد رو با خبرنگاران به خاطر داشته باشيد چند بار برنامه قطع شد و اخبار جاي اونو گرفت و بعد دوباره وسط اخبار يكدفعه پريدتو كنفرانس خبري رييس جمهور
فكر ميكنم دليلشو خودتون ميدونيد نگيد كه بخاطر ضعف كارگرداني بوده
چرا اين رژه تو مرقد امام برگزار شده
چرا شب قبلش راههاي منتهي به مرقد امام بسته شد
چطور ميشه بدون وسيله رفت مرقد امام راحل و يه جاي خوب نشست و عكس گرفت

البته دوستان قرار هست كه يه سري عكس تو سايت قرار بدن

در كل بدليل اينكه بحث ما يه خورده به سمت مخالف قوانين سايت پيش ميره من همينجا از شما معزرت خواهي ميكنم و ختم كلام
با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

علي جان گل گفتي.
اعصابم خرد شد امروز صبح! شبكه‌ي يك كه هيچي نشون نداد! شبكه‌ي خبر هم كه خودت ديدي! نوبت داشت به نيروي دريايي مي‌رسيد كه قطعش كردند!

بالاجبار ويرايش شد

ارشیا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این عمل صدا و سیما هیج توجیهی نداره اگه محرمانه باشه که تو رژه نمیارند نشون بدن اصلا رژه برای قدرت نماییه هر سال پخش مستقیم تا آخر مراسم ادامه داشت گیرم که دوربین به جای نشان دادن ادوات محمول یا چرخ و چراغ تانک بر ها رو نشان می داد یا تو اسمون دنبال چترباز می گشت ولی حداقل تا اخر مراسم رو پوشش می دادند صدا و سیما ما رو مسخره کرده icon_frown من که حسابی کفری شدم. آخه پخش برنامه کودک ان هم وسط مراسم رژه ... icon_frown icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا اينقدر سر صدا و سيما دعوا نكنيد! icon_cool نون و آب نميشه برامون...دوستي كه عكس هاشو گرفته لطفا بگذاره تا ما ببينيم..تازه فكر كنم اگر پرس تو وي كامل نشون داده بزودي ويدءوش در youtube قرار داده بشه...اگر كسي پيدا كرد حتما لينكش رو بده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Please, somebody translate this. I hear every now and then we have hidden military warfare, but the reality is that we do not have anything to hide. They are same old things over and over. We improve something but nobody knows what. I guess in the event of a conflict we will have very butter surprises.
لطفا فارسي تايپ كنيد

با تشكر

ارشيا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم