mahdavi3d

گسترش واحد جنگ سایبری اسرائیل برای مقابله با ایران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[align=justify]
[color=blue]روزنامه جوروزلم پست طی گزارشی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی برای مقابله با حملات سایبری ایران، واحد جنگ سایبری خود را گسترش می‌دهد.[/color]

به گزارش خبرنگار مشرق، ارتش رژیم صهیونیستی دست به تاسیس یک واحد سایبری زده است که مسئول مقابله با تهدیدات ایران است. پس از اینکه این رژیم به همراه آمریکا در سال گذشته از طریق ویروس استاکس‌نت به نیروگاه هسته‌ای ایران حمله کردند و چهره جنگ را تغییر دادند، این رژیم در نظر دارد تا از این طریق بتواند قابلیت‌های جنگ سایبری خود را افزایش دهد.
جوروزلم پست طی گزارشی اعلام کرد که این واحد جدید مستقر در فرماندهی کنترل C4I ــ که در زمینه‌های فرماندهی، کنترل، ارتباطات، رایانه، و جاسوسی فعالیت می‌کند ــ تحت ریاست یکی از سرهنگ‌های رژیم صهیونیستی می‌باشد که قبلاً فرماندهی ماتزو، مرکز کدگذاری و امنیت اطلاعات این رژیم، را بر عهده داشته است.
این واحد قبلاً مسئول حفاظت از شبکه‌های ارتش و تأسیسات استراتژیک این رژیم همچون تأسیسات آب و برق در مقابل حملات سایبری بوده است.
بخش جدید واحد دفاع سایبری این رژیم پس از این مطرح شد که نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو در ماه جولای اعلام کرد که این رژیم باید نیروی عملیاتی سایبری ایجاد کند. جوروزلم پست بیان داشت که این بخش جدید شامل حدود 80 نفر است که وظیفه آنها محافظت از زیرساخت‌های حیاتی این رژیم در مقابل حملات اینترنتی می‌باشد.
این روزنامه با استناد به استفاده از ویروس استاکس‌نت علیه ایران، مدعی شده است که رژیم صهیونیستی در جنگ سایبری در جهان پیشرو می‌باشد. کارشناسان سایبری جهان عامل انجام حمله استاکس‌نت را سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی موساد می‌دانند.
همچنین هفته‌نامه اشپیگل اظهار داشته است که منابع اسرائیلیِ آشنا با حمله استاکس‌نت بر این امر پافشاری می‌کنند که این حمله «یک عملیات آبی و سفید و یک عملیات کاملاً اسرائیلی بوده است»، که در اینجا منظور از آبی و سفید رنگ پرچم این رژیم است.
به گزارش جوروزلم پست یکی از واحدهای مخفی جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی ــ به نام واحد 8200 که قبلاً مسئول کدهای جاسوسی بود ــ مسئول برنامه‌نویسی بیشتر کدهای استاکس‌نت بوده است.

[color=olive]۳۰ مرداد ۱۳۹۰[/color]
منبع: مشرق نيوز
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/63090/%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF-%D8%AC%D9%86%DA%AF-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

[i]لطفا به بخش سايبري منتقل شود/ متشكرم[/i][/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با فعال شدن اینتر نت ملی حمله سایبری غیر ممکن میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام یعنی ایران قدرت دفاع وجبران این حمله ها رونداره؟ icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام یعنی ایران قدرت دفاع وجبران این حمله ها رونداره؟ [/quote]
البته كه دارد.
نمونه اش نفوذ به شبكه سايبري آنها بود كه در ضمن ماموريت شاسايي و دستگيري تروريست قاتل شهيد دكتر عليمحمدي انجام شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته با طرحی که قرار اجرا بشه به نوعی اینترانت شکل میگیره و چرخش اطلاعات در داخل خواهد بود ولی همییشه در نرم افزار و الکترونیک باگ ها و حفره هایی برای ورود هست در ضمن قرار نیست که حمله سایبری فقط اینترنتی باشه... همین استاکس نت مگه از راه اینترنت وارد سده بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی درصد آسیبدیدگی ما در برابر ویروس در آمارجهانی رسمی خیلی بالا بود. خیلی ناراحت شدم.
ما که مهد تمدن و دانش و به قول بزرگان دانش و فن آوری در رتبه های 1-10 جهان و خاورمیانه ایم خیلی بد بود. این ویروس و یا بدافزار تا محل زیست من رسیده بود در دورترین بخش کشور از نیروگاه و تهران و مراکز هسته ای. تقریبا در هر رایانه ای وجود داشت. آموزش افراد در حفاظت سایبری بسیار کم است. بیشتر بحث صدا و سیما فرایندهای گذشته نگر است و بحث حقوق و درامد فوتبالیست و کارگردان و بازیگر سیما و حضور افراد قدیمی با بیش از 30 سال سابقه و دیدگاه گذشته و مدیریت بر مبنای هنر.
اصولا باید دانش و تکنولوژی وارد بحث شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]سلام یعنی ایران قدرت دفاع وجبران این حمله ها رونداره؟ [/quote]
البته كه دارد.
نمونه اش نفوذ به شبكه سايبري آنها بود كه در ضمن ماموريت شاسايي و دستگيري تروريست قاتل شهيد دكتر عليمحمدي انجام شد.[/quote]

دستگیری اون تروریست ربطی به مسئله سایبری نداشت ، به صحبتهای وزیر اطلاعات گوش میکردین توضیح دادند که یک گزارش مردمی از رفت و آمدهای مشکوک یک نفر موتوری ( همین مردک که توی دادگاه میگفت تا فهمیدم چیکار کردم پشیمون شدم و 4-5 نفر بعدی را ترور نکردم!!!! ) ، منجر به دستگیریش شده.

حمله سایبری چندساله استارت خورده و داره به خوبی کار میکنه icon_frown ، دفاع سایبری این چند وقت رسما اعلام شده و دارن نیرو جذب میکنند. البته چون ملت از اصطلاح حمله بیشتر استقبال میکنند اینطوری برداشت میشه :(

[quote]
[/quote]
ربطی نداره ، اصول ارتباطات شبکه برمبنای IP ، تغییر ناپذیره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
joker جان استاد ما هستی منم ازت خیلی یاد گرفتم یادش بخیر سیمرغ

من در مورد طرح اینترنت ملی مطالعه کردم اگه اطلاعات داری بیا بگو تا روشن بشه دقیقا با چه چیزی طرف هستیم با توجه به این که در این زمینه ها درگیری (هنوزم کرک می کنی؟)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]سلام یعنی ایران قدرت دفاع وجبران این حمله ها رونداره؟ [/quote]
البته كه دارد.
نمونه اش نفوذ به شبكه سايبري آنها بود كه در ضمن ماموريت شاسايي و دستگيري تروريست قاتل شهيد دكتر عليمحمدي انجام شد.[/quote]

دستگیری اون تروریست ربطی به مسئله سایبری نداشت ، به صحبتهای وزیر اطلاعات گوش میکردین توضیح دادند که یک گزارش مردمی از رفت و آمدهای مشکوک یک نفر موتوری ( همین مردک که توی دادگاه میگفت تا فهمیدم چیکار کردم پشیمون شدم و 4-5 نفر بعدی را ترور نکردم!!!! ) ، منجر به دستگیریش شده.

حمله سایبری چندساله استارت خورده و داره به خوبی کار میکنه icon_wink ، دفاع سایبری این چند وقت رسما اعلام شده و دارن نیرو جذب میکنند. البته چون ملت از اصطلاح حمله بیشتر استقبال میکنند اینطوری برداشت میشه :mrgreen:

[quote]
[/quote]
ربطی نداره ، اصول ارتباطات شبکه برمبنای IP ، تغییر ناپذیره[/quote]

با سلام . اتفاقا كاملا فرمايش شما درسته ! همين جا به خيلي از عزيزان كه ايت جريان تبليغاتي رو باوركردن ميگم شناسايي اون تروريست هيچ گونه ربطي به حملات سايبري ما نداشت !! اين قسمتش تبليغاته عزيزان !!
اما اينكه با اينترنت ملي مشكل ما حل بشه هم اشتباهه

نه تنها مشكلمون حل نميشه كه من نگران حمله به بك بن همين اينترنت ملي هستم !!! :(

بلاخره شما بايد به سايتهاي اونها متصل بشيد يا نه ؟؟‌صرفا مسير اتصال فرق ميكنه . ضمنا اين اينترنت ملي يعني ف ي ل ترينگ در حد 200 ٪ !! عملا حتي به سايتهاي آشپزي هم دسترسي نخواهيد داشت ! icon_frown

مضراتش بيشتر از خدماتش است !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

بحمدلله تا اونجایی که بنده اطلاع دارم سپاه سایبری ج.ا.ا. جز برترین نیروهای نظامی سایبری دنیاست ( جز 3 رتبه ی اوله )

پس ان شالله حتما سربازای امام زمان (عج) بیکار نشستن

و اونها هم خودشون برای هر شرایطی آماده می کنن

icon_frown :( icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سپاه سایبری رو که نگو توپه!===

اینترنتملی یعنی فقط سایتهایی که توی ایران هاست میشن (سرورشون ایرانه ) باز میشه که اونم کلی باید مجوز بگیری!!!سایتهای خارجی تعطیل!!!!!!
یعنی یه اینترانت داخلی (اینترنت نه ها اینترانت ) یعنی سایتهای دولتی و شرکها و لا غیر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک خبر هایی رسیده بود از اینکه میخوان گوگل رو هم تعطیل کنن icon_frown (فیلتر)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه واقعا اینتر نت داخلی فعال بشه وباعث قطع ارتباط با جهان بیرون بشه !!! همگی با هم به خاک سیاه میشینیم کلا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه واقعا اینتر نت داخلی فعال بشه وباعث قطع ارتباط با جهان بیرون بشه !!! همگی با هم به خاک سیاه میشینیم کلا[/quote]

انشاالله كه اينطور نخواهد شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.