Recommended Posts

دوست عزیز نگران نباش! آمریکا هیچ گونه تجهیزات پیشرفته ای به کشورهای حاشیه خلیج فارس نمی فروشه، مثلا همین اف-16 ها نسخه اولیه اف-16 هستند که تجهیزات مهمشون هم در آوردن! جای نگرانی نیست! آمریکا حاضر نیست اسرائیل از جانب کشورهای عربی تهدید بشه! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعضی از دوستان می گن آمریکا ابتدا پایگاه های شکاری مارو بمبارون می کنه که جنگنده ها نابود بشن! ولی باید بگم جناب شاه!! اگر یک کار درستی کرده همین بوده! با توجه به برداشت از جنگ رمضان (جنگ اعراب و اسرائیل) اومده پارکینگ جنگنده ها رو زیر باند احداث کرده! و الان هم به همین شیوه پایگاه های شکاری جدید احداث می شه! icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشکلی که در استفاده از بی-2 وجود داره هزینه زیاد نگهداری و همچنین هزینه زیاد یک سورتی پرواز هست.فقط تصور کنید این هواپیما پس از هر سورتی پرواز باید به آشیانه های مخصوصی که تنها تو چند پایگاه نیروی هوایی آمریکا وجود داره منتقل بشه و به دلیل سمی بودن رنگ بوسیله بازوهای روبوتیک خاصی روی اون پاشیده بشه. و همین طور در صورت سقوط یکی از این بمب افکن ها آمریکا تحت فشار تبلیغاتی زیادی قرار می گیره و یک همچین اتفاقی شدیدا روی افکار عمومی درون آمریکا تاثیر می ذاره. الآن بهترین کار افزایش توان بازدارندگی ایران هست که احتمال وقوع جنگ رو کم کنه. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جدا در حدی نیست که با بی-2 بیاد؟ :evil: :| :x از بی-2 در عراق هم استفاده شد، اف-117 رو نمی گم خود بی-2 اشکال نداره اقا ایران هیچی نداره! کلاشینکف هم نداره من نمی دونم آمریکا از چی می ترسه؟! :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اولا امریکا با جنگ با ایران با بی 2 نمیاد چون ایران در حدی نیست که با بی2 بیاد!
چون ایران یک کشور جهان سومی میدونند و ایران هم مثل عراق یا یک مقدار قوی تر میدانند و به خدا خنده داره که حرف هایی میزنید مثل بستن تنگه ی هرمز که ایران هیچوقت این کارو نمیکنه حرف هایی بزنید مثل مشکلاتی که در جنگ با امریکا اتفاق می افتد که دیگه مثل جنگ با عراق نشه

ایران وطنم اتش زدنش

خوب این نظر شما است مثل نظر دوستی که میخواست با من سر شکست حزب ا... از اسرائیل یه میلیون تومن شرط ببنده! من توضیح دادم که چطوری میشه تنگه هرمز رو مسدود کرد نیازی هم به سرباز و تجهیزات نیست. شما یه مطالعه کن ببینی مشخصات جغرافیایی تنگه هرمز مانند طول و عرض و عمق و عمق غوطه وری و ... چیست بعد میبینی که با یه نفتکش بزرگ که بیش از 50 متر ارتفاع داشته باشد میتوان این تنگه را مسدود کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پول رو داد بالاخره؟! :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شرط نبستم که پولی بده و شرط بندی حرام است. بحث رو هم منحرف نکنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظر شما برای انهدام یا برای جلوگیری از ورود چنین جنگنده ی پیشرفته ای به ایران باید چیکار کرد ... مطمئنا از جنگنده ی بی-2 استفاده می شه چون هم رادار گریز هست و هم خصوصیتی مثل بمب افکن بی-52 داره.. باید از مهندسان روسی در این باره کمک گرفت .. :evil: :| :x

در راستای احداث دوباره بحث!

این بی-2 رو از روی بی-52 و بی-1 لنسر ساختن و کلا جدیدتر از بی-52 است! و در جنگ با ایران باید احمق باشن که از بی-52 استفاده کنند. چون قابلیت استتار هم نداره! :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی ببخشیدا ولی مثل اینکه بی2 رو با اف-4 اشتباه گرفتید ... icon_cheesygrin آمریکا یان بمب افکن رو ازش استفاده می کنه ... خوبش هم می کنه .... این رو نساخته که بزاره تو زیر زمین های آمریکا تا بپوسه .... برای بمباران نیروگاه های ایران حتما از این بمب افکن استفاده می شه چرا چون ما می تونیم تمام موشک های کروز و جنگنده ها رو منهدم کنیم ... بنابر این آمریکا راهی نداره مگر اینکه از انی بمب افکن استفاده کنه ... چرا ؟؟؟؟ چون این بمب افکن هم رادار گریز هم چهار پنجم خصوصیت بی-52 رو داره ... شما می گی آمریکا فقط بیستا از این ها داره .. به نظر من 10 از این ها کافیه برای اینکه تمام نیروگاه های هسته ای زده بشه . یادتون نره آمریکا تنها نمی یاد اون دوست همیشگیش باهاشه ((( اسرائیل ))))) :mrgreen: :evil: :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر من karkas به نظر من 2 تا از این جنگنده ها هم کافیه(هر بی-2 توان عملیاتی حدود 72 f-18 دارد) گیرم از پایگاه دیه گو گارسیا بلند شد اومد یه bunker-buster انداخت بالفرض ایران حتی یه رهگیر برای رهگیری اون نداشت بعدش چی!!! icon_cheesygrin به نظر شما نیروهای مسلح ایران هم پاشون رو میندازن رو پاشون آسمون رو نگاه می کنند. به نظر من الآن اسراییل بیشتر می خواد برای ایران مشکل ایجاد کنه(در سفر بوش اسراییل آمریکا رو به اقدام علیه ایران تشویق می کرد در حالی که آمریکا خودش به دنبال متحدانی در منطقه بود)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این سفر ها و فروش ها برای اینه که به طور غیر مستقیم پول نفت رو از چنگشون در بیارن این عرب ها دلشون رو به چند تا هواپیما خوش کردن. اگه اتفاقی بیافته که رابطه شون با آمریکا خراب بشه می شن مثل اول جنگ ما با عراق که مجبور بودیم به نصف تسلیحاتمون فقط نگاه کنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نگفتم مخالف ایران بود و اصلا درباره ایران حرفی نزدم. این خانم باید میفهمید که اعتماد به گرگ یعنی همین که بعد از ترور متوجه شد! وگرنه تمام عالم از نوکری مشرف برای آمریکا خبر دارند. نوکری که چندان مورد قبول ارباب نیست و بدش نمیاد یه مهره دیگه جاش بزاره! icon_cheesygrin

بقول اسناد آمریکایی ها منبع معتبر دارم! این خانم بوتو چند سال پیش (موضوع به زمان بابا قوری!). بر می گرده! خیلی تلاش کرد که مقامات پاکستان را برای فروش سلاح راضی کنه این مکالمه اشون!

طرف ایرانی: آیا ما می توانیم بمب داشته باشم!
جنرال پاکستانی: در کل بله! منهتی ما خودمون اون رو ساختیم و کسی بهمون نفروخته و شما هم باید همین کار رو بکنید!

... هرچند بنده به طور کل به اسناد آمریکایی ها شک دارم!
:mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ششمین محموله سوخت اولیه نیروگاه اتمی بوشهر بامداد امروز پنجشنبه وارد ایران شد. به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت تولید و توسعه انرژی اتمی ایران اعلام کرد که ششمین محموله سوخت اولیه نیروگاه اتمی بوشهر، بامداد امروز (پنجشنبه) وارد ایران شد. ششمین محموله که ‪ 11 ‬تن وزن دارد، پس از ورود به ایران، به محل ساختگاه نیروگاه اتمی بوشهر حمل شد. روسیه تاکنون از ‪ 82 ‬تن سوخت اولیه نیروگاه اتمی بوشهر، ‪ 66 ‬تن را در قالب شش محموله به ایران ارسال کرده است . بر اساس توافق میان تهران - مسکو، سوخت اولیه نیروگاه اتمی بوشهر در 8 مرحله به ایران ارسال می‌شود که عملیات انتقال دو محموله باقیمانده طی جدول زمانی معین انجام خواهد شد . نخستین محموله سوخت نیروگاه اتمی بوشهر روز ‪ 26 ‬آذرماه جاری (‪17 ‬دسامبر) وارد نیروگاه اتمی بوشهر شد. تاریخ انتشار، تهران: ۰۹:۰۱ , ۱۳۸۶/۱۱/۰۴ منبع: مهر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز! می شه بگید پرزیدنت احمدی نژاد چکاری انجام داده که شما اینقدر از ایشون بدگویی می کنید؟! این حرف توهین مستقیم به انتخاب مردمه! و لطفا رعایت کنید!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.