demolotion

زير در يايي پرتاب كننده ي موشك بالستيك

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بيا اومدی منبع بياری برامون :lol:
خوب حتما اينو ساختيم تا از روی کشتی شليک بشه نه زيردريايی
الان آلمان و هند زيردريايی پرتاب کننده موشک ندارند چه جوری ميشه ما داشته باشيم
اين زيردريايی ها فقط در اختيار آمريکا روسيه انگليس فرانسه و چين هست که تازه ساخته

ما چیکار المان و هند داریم! المان برد موشکیش هم به اندازه ما نیست! هند هم که از خودش نتونسته یک هواپیما بسازه و همه اش مونتاژه ولی ما خودمون ساختیم! اون منبع ویکی پدیا بود! یعنی یک زیر دریایی استراتژیک اینقدر برای شما عجیبه؟! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منبع پيدا نکردی چرا بحث رو عوض ميکنی:lol: ما از اين زيردريايی ها نداريم ميگی نه منبع بيار :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای افزایش اطلاعات عمومی این پست رو ارسال کردم و ربطی به بحث ندارد. موشکهای بالستیک از نظر برد به شش گروه اصلی تقسیم میشود که عبارتند از: 1- موشك بالستيك جنگي كوتاه برد، با برد کمتر از 150 كيلومتر، ملقب به BSRBM 2- موشك بالستيك كوتاه برد، با برد 150 الی 799 کیلومتر، ملقب به SRBM 3- موشك بالستيك ميان برد، با برد 800 الی 2399 کیلومتر، ملقب به MRBM 4- موشك بالستيك دوربرد، با برد 2400 الی 5499 کیلومتر، ملقب به IRBM 5- موشك بالستيك قاره پيما، با برد بیشتر از 5500 کیلومتر، ملقب به ICBM 6- موشک بالستیکی که از زیردریایی شلیک میشود، ملقب به SLBM گروه اول تا جایی که خبر دارم چندان کاربرد ندارد و بجای آن از موشکهای تاکتیکی با برد یکسان استفاده میشود. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منبع پيدا نکردی چرا بحث رو عوض ميکنی ما از اين زيردريايی ها نداريم ميگی نه منبع بيار :lol:

عزیزم داریم فردا جنگ شد دیدی آمریکا رو زدن بدون کار همین زیر دریایی ها بوده! :lol: درضمن من از کجا برای شما اطلاعات زیردریایی بیارم شما فکر کن یک منبع موثق به من گفته! icon_cheesygrin

خوب سعید جان من این ها رو به سه گروه اصلی تقسیم کردم دیگه! وقتی دریادار کوچکی می گه دور برد این موشک حداقل باید بردش 2400 کیلومتر باشه دیگه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بگو منبع ندارم خلاص ديگه !ايران زيردريايی استراتژيکش کجا بود تازه 2 روز نشده زيردريايی معمولی ساختيم خودمم کم کم داره باورم ميشه که ايران خيلی قوی اونقدر تو اين سايت گفتيد ما تکنولوژی ساخت همه چی رو داريم! خود شما آقای ليچ فکر نمی کنم جايی گفته بودی که ما مثلا تکنولوژی ساخت فلان چيز رو نداريم از ناو هواپيمابر گرفته و زيردريايی هسته اي تا بمب افکن بی 2 همه رو در داخل توليد ميکنيم ! چون بحث منحرف نشه همين جا تمومش کنيم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بگو منبع ندارم خلاص ديگه !ايران زيردريايی استراتژيکش کجا بود تازه 2 روز نشده زيردريايی
معمولی ساختيم خودمم کم کم داره باورم ميشه که ايران خيلی قوی اونقدر تو اين سايت گفتيد
ما تکنولوژی ساخت همه چی رو داريم! خود شما آقای ليچ فکر نمی کنم جايی گفته بودی
که ما مثلا تکنولوژی ساخت فلان چيز رو نداريم از ناو هواپيمابر گرفته و زيردريايی هسته اي تا
بمب افکن بی 2 همه رو در داخل توليد ميکنيم !
چون بحث منحرف نشه همين جا تمومش کنيم .

من همچین چیزی نگفتم! :lol: درضمن بی-2 هم ما در داخل نمی سازیم! تکنولوژی ناو هواپیمابر رو داریم ولی مگه ما قصد لشکر کشی به جایی رو داریم؟ تکنولوژی ساخت زیردریایی هسته ای رو هم داریم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا كوتاه بيان ايران كي از زيردريايي موشك بميان برد شليك كرده اگه اينجور بود كه به خليج فارس نمي گفتن خليج عرب اون اش... ها. فكر نكنم ايرن چنين چيزي داشته باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بابا كوتاه بيان ايران كي از زيردريايي موشك بميان برد شليك كرده اگه اينجور بود كه به خليج فارس نمي گفتن خليج عرب اون اش... ها. فكر نكنم ايرن چنين چيزي داشته باشه.

چه ربطی داره؟! من منبع اون بالا دادم! مثل اینکه شما بگید ایران اف-35 نداره! ولی داره قطعه یدکی براش می سازه! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.