RedArmy

موشك ايراني زمين به هواي كروتال (Crotale)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

جناب صفاییان من قصد جسارت ندارم و بابت حرفم رسما" عذر میخوام ولی این مثل رو فراموش نكنین كه درخت باردار سرش پایینتره!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقای حمید عزیز من. اگر دین شرعی گردنم نبود سندهایی رو ارائه می کردم که شاخ در بیاری.ولی متاسفانه محدودم نه از نظر اینکه نفوذی قلمداد بشم نه فقط دین شرعی همین و بس.این مطالب که نوشتم و مورد اعتراض شما قرار گرفت چیز جدید و طبقه بندی شده ای نیست متاسفانه یه عده به همون قبلی ها رنگ و لعاب می دن که غلطه. شما مثلا در مورد موشکهای دریایی یا پدافند هوایی یا موشکهای هوا به هوا نگاهی بنداز یا امار نیروی هوایی این امار از سال97که اسرائیل ارائه کرده همینطور داره دهن به دهن می چرخه ولی کسی نیومده تحلیل کاملی کنه من هم نمی تونم تحلیل کنم اما ناقص چون می شم مثل قبلی ها و اگر دلیل ارائه کنم که دیگه مشکل دار می شم. اما درمورد این مطالب کمی بیشتر فکر بفرمایید. وقتی مکررا میراژها حتی گاهی بیشتر از سوخو24در خلیج فارس دیده می شه و موارد دیگر ایا یه سوال پیش نمیاد چرا اینها اینقدر پرواز میکنن؟همچنین برای موارد دیگه ای چون............. . عزیز من کمی صبور باش در رزمایش آتی چیزهای بسیار جالبی خواهید دید که بعد از اون حرفهایی برای گفتن دارم که البته اون موارد باید به اطلاع برسه بعد من عرایض رو خدمت همه سروران خودم عرض کنم . اگر هم می بینی اینها رو اعلام کردن فقط برای مقابله با امثال گلدن کرون بوده که ذهن بچه ها رو مسموم می کنه وگرنه هیچ گاه اینا رو اعلام نمیکردم و اینها جزء طبقه بندی نیست ولی توضیح بیشتر مطالب عنوان شده هم صحیح نیست.موفق باشی دوست من
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقای حمید عزیز من. اگر دین شرعی گردنم نبود سندهایی رو ارائه می کردم که شاخ در بیاری.ولی متاسفانه محدودم نه از نظر اینکه نفوذی قلمداد بشم نه فقط دین شرعی همین و بس.این مطالب که نوشتم و مورد اعتراض شما قرار گرفت چیز جدید و طبقه بندی شده ای نیست متاسفانه یه عده به همون قبلی ها رنگ و لعاب می دن که غلطه. شما مثلا در مورد موشکهای دریایی یا پدافند هوایی یا موشکهای هوا به هوا نگاهی بنداز یا امار نیروی هوایی این امار از سال97که اسرائیل ارائه کرده همینطور داره دهن به دهن می چرخه ولی کسی نیومده تحلیل کاملی کنه من هم نمی تونم تحلیل کنم اما ناقص چون می شم مثل قبلی ها و اگر دلیل ارائه کنم که دیگه مشکل دار می شم. اما درمورد این مطالب کمی بیشتر فکر بفرمایید. وقتی مکررا میراژها حتی گاهی بیشتر از سوخو24در خلیج فارس دیده می شه و موارد دیگر ایا یه سوال پیش نمیاد چرا اینها اینقدر پرواز میکنن؟همچنین برای موارد دیگه ای چون............. . عزیز من کمی صبور باش در رزمایش آتی چیزهای بسیار جالبی خواهید دید که بعد از اون حرفهایی برای گفتن دارم که البته اون موارد باید به اطلاع برسه بعد من عرایض رو خدمت همه سروران خودم عرض کنم . اگر هم می بینی اینها رو اعلام کردن فقط برای مقابله با امثال گلدن کرون بوده که ذهن بچه ها رو مسموم می کنه وگرنه هیچ گاه اینا رو اعلام نمیکردم و اینها جزء طبقه بندی نیست ولی توضیح بیشتر مطالب عنوان شده هم صحیح نیست.موفق باشی دوست من

من نمیدونم چه اصراری هست كه مدام روی آمارهای محرمانه و كمیتها و سیستمهای خاصی ایران اینجا صحبت بشه
سایت میلیتاری برای تبادل نظر فنی است
و مطمئن هم باشین كه آمارهای موجود در اون اقلا" در مورد توان ایران خیلی قابل اعتماد نیست!!! كه اگه كسی آمار واقعی داشته باشه كه اینجا نمیگه!!!
بهتره در حد همون بحث فنی تبادل نظر بشه
یك نكته ای رو هم فراموش نكنین اطلاعات كوچك وقتی كنار هم گذاشته بشه خیلی چیزها از توش درمیاد
پس اگر مطلبی در رشانه ها منتشر نشده و میدونین انتشار ندین
موفق باشین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب آقای سعید این دفعه دوم هست که داری این چند جمله رو برای من تکرار می کنی در یکی دیگه از فرومها موقع بحث سوخو27هم اینا رو گفتی .قدرت تخیل نیست تو اگه در سیستم نظامی و دفاعی نیستی و اطلاعات بسته ای هم داری مشکل من نیست.مشکل شماست که از فلان درجه دار یا افسر یه مطلب رو می پرسی و اونا هم جواب می دن یا درست یا غلط.پسر جان زمانی مامور بودم به ...........بودم پرسنل زمینی تامکت در مورد یه نکته خیلی معمولی اطلاع نداشتن اول فکر کردم بر اساس حفاظت این جواب رو بهم دادن وقتی برای همکارام تعریف کردن و اونها گفتن که اینها فقط در حیطه کار خودشون می دونن و در بقیه امور چیز زیادی نمی دونن.بعد شما می گی برو از فلان کس بپرس.شما غیر نظامی هستی برای همین اطلاعات با تاخیر بهت می رسه و این عیب نیست ولی برای من این چیزها رو تکرار نکن در ضمن هاوک ساخت داخل به همراه سام6جایگزین سام دو شده و سام2از رده عملیاتی خارج و اگر وجود داشته باشه در امور آموزش به کار می ره این عکس و چرندیات مربوط به گوگل ارث حداقل مربوط به سه سال پیش هست.در ضمن کمی در سایتهای نظامی فرانسه و آلمان بگرد چیزهای خوبی پیدا می کنی. این جملات رو من در حالی می زنم که از سال اخر هنرستان به خاطر یه سری کارهایی که در مورد منابع تغذیه (الکترونیک صنعتی)انجام دادم و طرح من در خوارزمی مقام گرفت دارم با .......کار می کنم و تا حالا که ارشد هم گرفتم هنوز ادامه دارم می دم و خواهم داد.من سعی در ایجاد تنش و شایعه ندارم اما در مورد گردان های هاوک اینو بدون موشکهای استاندارد که تعداد قابل توجهی موجوده با سیستم هاوک سازگار و از روی این لانچر پرتاب می شه و خیلی هم خوب کار میکنه.اون تفاوت 8گردان هم به خاطر بهینه سازی و ساخت سیستم های جدید و جایگزینی و بهینه کردن سیستمهای قدیمی داخل انبار بوده.کمی به تاریخ جنگ و کتاب های لاتین و قضیه ایران گیت نگاه کن متوجه می شی که بیش از12گردان هاوک بعد از جنگ در ایرن بود(12تا خریداری و تعدادی سیستم هم به صورت جدا جدا از .... دریافت شد طبق قرارداد ایران با امریکا قبل از انقلاب) که کمتر از نیمی از اون عملیاتی مونده بود که به مرور با بالا رفتن دانش ایرانی ها اونا رو تعمیر و ارتقاء دادن و موفق به ساخت چند گردان هم شدن(هاوک ها با هماهنگی امریکا با کمک.......در اختیار ایرن قرار گرفت ).مثل اینکه تو هم فکر میکنی ایران داره در صنایع الکترونیک دمپایی می سازه؟ نمیخواستم اینطوری جواب بدم اما مجبورم کردی ولی باز هم برای شما احترام زیادی قائلم .در مورد سوخو30 هم به زودی یه مطلب خیلی جامعی رو خدمت همه دوستانی که نیروی هوایی رو دوست دارن می گم. می دونستی در گزارش 6ماهه که در امریکا درباره ایران تنظیم شده رهگیرهای ایران رو 30تامکت24سوخو27-30تا50فروندمیگ29 که ارتقاء خوبی داده شده(حتی اونها مطمئن هستند که میگهای 29 ام و ام2 مال سوریه نیست مال ایرانه همیچنین اون چند فروند میگ هم اخرین دسته تحویلی بود که با نظر ایران در سوره مستقر شدن)-تعدادی میگ31که نمی دونن چه تعداد هست و سایتهای پدافندی ارتش رو سام6-هاوک-تور ام(باز می گید ارتش تور ام نداره چرا داره اما نگید باز مدرک بده به جاش اینو هم توضیح می دم)-اس200-تعدادی اس300-شهاب ثاقب که گفته شده کیفیت بالا باعث شده که نمونه ای برای پدافند زمینی و نمونه ای برای پدافند دریایی تولید بشه و اینو بدونید ایران در طی حدود4سال ارتباط بسیار خوبی با فرانسوی ها داشتن و همین ارتباط باعث احساس خطر روسها و تحویل تورها شد و همش تکرار نکنید چینی بوده چینی بوده اگه چینی بوده چرا ارتقاء داده شده طوری که از نمونه چینی هم بالاتره در دقت و یا موشک نور . ایران به اطلاعات بسیار خوبی با کمک فرانسوی ها دست پیدا کرد که شاید اگه شیراک یه دوره دیگه می موند دیگه ایران نیمی از تبادلات نظامی رو از روسیه به فرانسه انتقال می داد ایرانی ها خوش حساب و پول خرج کن هستن چیزی که در بازار نظامی بسیار مورد توجه قرار داره از گفتن بیش از این هم معذورم پرواز خوب و بی مشکل و تعمیر نگهداری میراژها گویای ارائه اطلاعات و تجهیزات کافی به ایرن هست) سپاه تعدادی سیستم سام3 داره که کم هست و از کشورهای دوست خریداری شده هرچند سام3 با ارتقاء همچنان می تونه کابوسی بشه برای مهاجمین مثل یوگسلاوی.موفق باشید

دوست من،
قوانین سایت را مطالعه کردی یا نه؟
اگر هم اطلاعاتی داشته باشی نباید بیان کنی چه کلی یا با جزئیات.
معمولا افرادی که ...
در ضمن افزایش تعداد گردانهای هاوک و ... را سه سال قبل در سایتی دیگر خود من بیان کرده بودم.
اطلاعات طبقه بندی شده رو هم نه من میدونم و نه شما و نه سردارها و امیرهای سپاه و ارتش جز چند نفر معدود.
پس یا شما فرمانده نیروی هوایی چیزی هستی یا هم که از یه جایی حرفی رو شنیدی.

این دومین و آخرین اخطار بود.
مطالبی که توسط مسئولین اعلام نشده نباید در سایت ارسال شود چه صحیح یا شایعه یا هر جور دیگر که فکر میکنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم