mahdavi3d

تعرفه و جزييات فروش اينترنت پرسرعت ADSL در كشور

Recommended Posts

متاسفانه برخی شرکتهای ADSL کم فروشی می کنند.مثلا بنده اینترنت 256 پارس آنلاین دارم ولی سرعت دانلودم 340 کیلو بایت هست.یعنی سرعت یه اشتراک 3 مگابیت.اما یکی از دوستانم همین اشتراک رو از یه شرکت دیگه خریده ولی سرعت دانلودش 80 کیلو بایت هست.هزینه ای که من پرداخت میکنم هر 3 ماه 27000 تومن هست ولی هزینه ای که دوستم پرداخت میکنه 31000 تومن. طبق قوانین مشترک در صورت قطعی حتی 1 ساعت حق داره از اون شرکت شکایت کنه اما متاسفانه هیچ مرجعی برای پاسخگویی و شکایت وجود نداره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من ماهی 34 هزار تومان پرداخت می کنم برای اینترنت 128 که سرعت دانلودش هم از 23 به هیچ وجه بالا تر نمی ره و تنها مزیتش اینه که دانلودش نا محدوده که اونم اگه از یه حد بیشتری دانلود کنی محدود می شی hee_hee

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Generalmohammad' timestamp='1349249219' post='275418']
[quote name='hamedof' timestamp='1349242730' post='275406']
دوستان این adsl رو بیخیال icon_cheesygrin

فقط وایمکس (مال من مبین نت) ! خیلی هم خوبه ! ارزون هم هست ، اشتراک سالینه من با خرید موردم و نصب و ما بقی تجهیزات 200 تومن در اومد (110 تومن مودمه) .....
[/quote]

سرعت ؟؟
قطعی ؟؟
پشتیبانی ؟
[/quote]

سرعت مثل حالت کروز هواپیماست ! مثلا اگه 100 باشه همیشه 100 هستش
قطعی خیلی کم دیدم من
پشتیبانی هم ای خوبه بد نیست ....
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب جای تعجب نیست بالاخره در یک کشور جهان سوم زندگی میکنیم با حلوا حلوا و شعار پیشرفت هم ..!

بهتره بیشتر از این حرف نزنم چون از اینکه مردم ایران رو یک عده خر فرض کردن ...!

چکار به اینترنت دارین! برین فوتبال دستی بازی کنین.
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]این سایت خود سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هست .[/b]
[b]نحوه شکایتش هم اینجوری است :[/b]

[quote][font='tahoma','sans-serif'][size=3] [/size][/font][font='tahoma','sans-serif'][size=3]مراحل ثبت و پيگيري شكايت در اين سامانه به شرح ذيل مي باشد: [/size][/font]
[right][font='tahoma','sans-serif'][size=3]1[/size][/font][size=3][font='tahoma','sans-serif'][size=3]- ابتدا با مراجعه به پايگاه اينترنتي اپراتور سرويس دهنده خود مراجعه و نسبت به تنظيم شكايت، دريافت كد رهگيري و پيگيري مراحل رسيدگي به شكايت خود اقدام نمائيد.[/size][/font] [/size][/right]
[right][font='tahoma','sans-serif'][size=3]2-چنانچه پس از گذشت مدت 14 روز از اپراتور سرويس دهنده خود پاسخي دريافت ننموده و يا پاسخ دريافتي مورد قبول شما واقع نگرديده، شما مي توانيد با مراجعه به اين سامانه و ارائه كد پيگيري اي كه از پايگاه اينترنتي اپراتور خود دريافت نموده ايد، نسبت به تنظيم شكايت اقدام نمائيد.[/size][/font][/right]

[right][size=3][font='tahoma','sans-serif'][size=3]3[/size][/font][font='tahoma','sans-serif'][size=3]- برحسب نوع و موضوع شكايت كه شما در اين سامانه انتخاب مي نمائيد، شكايت شما به مناطق هفت گانه سازمان و يا يكي از اعضاء تفاهم نامه كه صلاحيت رسيدگي به شكايت شما را دارند ارسال مي گردد.[/size][/font][/size][/right]
[right][size=3][font='tahoma','sans-serif'][size=3]4[/size][/font][font='tahoma','sans-serif'][size=3]- شما همواره مي توانيد با وارد نمودن كد پيگيري خود در قسمت پيگيري شكايت اين سامانه نسبت به آگاهي از نتيجه شكايت خود اقدام نمائيد.[/size][/font][/size][/right]
[right][font='tahoma','sans-serif'][size=3]5[/size][/font][font='tahoma','sans-serif'][size=2][size=3]- همچنين شما مي توانيد برخي از سئوالات متداول را به همراه پاسخ ذكر شده در اين قسمت سئوالات متداول مشاهده[/size] نماييد.[/size][/font][/right]

[right][url="http://complaint.cra.ir/Pages/View/Default.aspx"]http://complaint.cra.ir/Pages/View/Default.aspx[/url][/right]

[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد سرعت اینترنت:
فضای امنیتی نیازمند برخورد امنیتی!
ساده است...!
البته قضیه بعضی گران فروشی ها و اهمال کاری ها فرق میکند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][url="http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1772804"][color=#800000][b]جدول تعرفه‌های جدید ADSL/ دریافت هزینه نگهداری اینترنت از مشترکان[/b][/color][/url][/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که از اینترنت پرسرعت مخابرات استفاده میکنم هر گیگ 2500

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خو حداقل سرعت ها رو ازاد بکنن....
این نامردیه.... این رفیقمون اون بالا نوشته با اینترنت 256 داره 300 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه.... بعد رفیقش داره با 256 تا 80 تا دانلود میکنه و جفتشون اعتراض دارن!! در صورتی که قانونا سرعت 256 باید 34 کیلوباید باشه و 80 کیلوبایت برای 512 هم رویاست!!! یعنی من که 1.5 سال 512 نامحدود مخابرات داشتم، سرعت دانلودم حداکثر 70 تا بودش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این دیگه خیلی خیلی نامردیه که بین شهرها هم حتی فرق میذارن.... من دوستانی دارم که با 128 تا 2 مگ در ثانیه دارن دانلود میکنن و دلیلش هم تهرانی بودنشونه!!!! انگار فقط پایتختی ها و تبریزی ها و شیرازی ها ادمن و حق استفاده از اینترنت رو دارن و بقیه‌ی مردم هم برگ چقندرن!!!!!
ای خدا این نفت و گاز رو از شهرهای ما بگیر... ما خودمون عادت داریم به این بی‌امکاناتی!! لااقل این کلان شهر نشین ها کمی حالشون گرفته بشه ما حال کنیم!!
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هفته قبل ، يك ساله ، پهناي باند يك مگابيت ( واقعي ، سرعت از اينم بيشتره ، حدودا 1400 تا 1500 كيلوبيت ) و ترافيك ماهانه 6 يا 8 ( يادم نمياد ) رو ماهي 16 - 17 تومن خريدم كه هر دوماه هزينه مياد روي قبض تلفن !
با اين تعرفه جديد سود كردم يا ضرر ؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1356254063' post='289890']
خو حداقل سرعت ها رو ازاد بکنن....
این نامردیه.... این رفیقمون اون بالا نوشته با اینترنت 256 داره 300 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه.... بعد رفیقش داره با 256 تا 80 تا دانلود میکنه و جفتشون اعتراض دارن!! در صورتی که قانونا سرعت 256 باید 34 کیلوباید باشه و 80 کیلوبایت برای 512 هم رویاست!!! یعنی من که 1.5 سال 512 نامحدود مخابرات داشتم، سرعت دانلودم حداکثر 70 تا بودش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این دیگه خیلی خیلی نامردیه که بین شهرها هم حتی فرق میذارن.... من دوستانی دارم که با 128 تا 2 مگ در ثانیه دارن دانلود میکنن و دلیلش هم تهرانی بودنشونه!!!! انگار فقط پایتختی ها و تبریزی ها و شیرازی ها ادمن و حق استفاده از اینترنت رو دارن و بقیه‌ی مردم هم برگ چقندرن!!!!!
ای خدا این نفت و گاز رو از شهرهای ما بگیر... ما خودمون عادت داریم به این بی‌امکاناتی!! لااقل این کلان شهر نشین ها کمی حالشون گرفته بشه ما حال کنیم!!
[/quote]
دوست عزیز سرعت اینترنت با فاصله تا شرکت ارائه دهنده و دی اس لم رابطه مستقم داره.
در همین تهرن کسی که خونش شریعتی هست داره با 128 تا 200 کی دان میکنه و کسی که خونش در جنوب شهر و دور از مخابرات مرکزیشون هست داه با 512
200 کی دان میکنه که این از مشکلات سرویس لیزد لاین دی اس ال هست که به تازگی دوستانم در ال سی تی گفتن یک برنامه ای برای محدودیت یا بندویت لیمیت
ریخته شده که حجم در یک پهنای باند رو به مقداری مشخصی تبدیل کنه که این طرح 100 درصد به نفع مخابرات و صفر درصد به نفع مردم هست.خدا بخیر کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینم می تونن یک انقلاب اینترنتی ایجاد کنن! یک چیزی مثل انقلاب نان!
واقعا آدم در میزان فهم و شعور برخی متعجب و متحیر می مونه!
دور از جوون....
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
من نمیدونم چرا سرعت اینترنتو افزایش نمیدهند؟ به خدا 128 کیلوبیت برای کاربران خانگی خیلی کمه!
چند بار خواستن افزایش بدهند ولی نماینده های مجلس مخالفت کردن ایا اینها نماینده های مردم هستند؟ اگر هستند پس ما خواهان افزایش سرعت اینترنت خانگی هستیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='rezamohamadi' timestamp='1356264680' post='289926']
با سلام
من نمیدونم چرا سرعت اینترنتو افزایش نمیدهند؟ به خدا 128 کیلوبیت برای کاربران خانگی خیلی کمه!
چند بار خواستن افزایش بدهند ولی نماینده های مجلس مخالفت کردن ایا اینها نماینده های مردم هستند؟ اگر هستند پس ما خواهان افزایش سرعت اینترنت خانگی هستیم!
[/quote]
الان دیگه اینقدر ها هم سخت گیری نمی کنند اگه کارت دانشجویی و یا جواز کسب داشته باشین راحت می تونین هر سرعتی رو که بخواین بگیرین،البته بدون اون هم خیلی راحت می شه گرفت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]آیا میدانید هم اکنون افغانستان تحت پوشش نسل سوم موبایل هست و روی گوشی هاشون2 تا 20 مگابیت سرعت دارند؟[/b] :clown:
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.