basijee

نیروهای جبهه مقاومت و مدافعان حریم اهل بیت (س) در عراق و شامات

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1379345318' post='339010']
سلام

برادر بسیجی ، اگر منظور از کاربران قدیمی تر من و امثال من هست که بنده کاملا مخالف این اقدامات از این دست شما و امثال شما هستم و هیچ دلیلی هم براش نمیبینم

من همین دو سه روز پیش از یک دوره دیگه برگشته بودم دقیقا بحث ما هم همین دیدگاه نابودکننده فعلی هست ....

دوست عزیز ، فیس بوق و امثال فیس بوق برای این امروز میتونند موج سازی کنند که امثال ما تفکرات مون متعلق به چند دهه پیش هست ...

ای بابا ....

اه ولش

یه مثال میزنم و یا علی مدد :

وقتیکه استالین و چرچیل و روزولت اومده بودند کنفرانس برلین .... لب استخر بحث میکشه به نحوه اداره مملکت براساس ماهی های داخل استخر

استالین اسلحه میکشه میره تک تک ماهی رو میزنه ، میگه هرکی روداری کرد همینطور باهاش رفتار میکنی مملکت ارام میمونه

روزولت ، میره یه تور میندازه ماهی ها رو میندازه توی تور داخل آب گیر میده ، میگه اینطور فکر میکنند آزادند هروقت پررو شدند تور رو میکشم بالا ، فشار بهشون میاد از آب دور میشن و توی هم میلوند میفهمند دنیا دست کیه

چرچیل هم ، میره زانو میزنه کنار استخر شروع میکنه با دستاش آب استخر رو خالی کردن

استالین میگه دیوانه شدی وینستون ؟

چرچیل میگه نه ، فقط اینقد آب میریزم بیرون که یا ماهی ها بیان تو دستم یا آب استخر کم بشه ، اینطور ماهی ها قشنگ تو کنترلت در میان !

روزولت میگه ، دیوانه 50 سال طول میکشه اینطور با دست بخوای آب رو خالی کنی

چرچیل میگه " خوب دقیقا من برای 50 سال آینده میبینم !!!

نتیجه گیری ش ساده ست ، دموکراسی امریکایی همراه با سیاست بریتانیایی ....

متاسفم واسه خودم و امثال خودم ... عمری کتاب عملیات روانی مطالعه میکنیم و تز میدیم آخرشم هنوز حرف ماها نمیره جلو ...

یا حق
[/quote]

چند پست بالاتر حرفم را زدم
منحرف کردن تاپیک به هر طریقی ممنوع است
بحث کردن در مورد شهدای ایرانی ممنوع است
این تذکر آخر است
  • Upvote 5
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1377096678' post='331737']
[img]http://abna.ir/a/uploads//421/8/421828.jpg[/img]
مطمئنی!الله اکبر!باورش سخته! اشکال نداره همه ی ما انسان ها یه دوره ی جهالتی داریم ایشون هم مث همه تو دوره ی جهالتش این کارارو کرده
[/quote]
خواهش می کنم در مورد افراد اینقدر راحت اظهار نظر نکنییم . به شما توصیه میکنم سرگذشت کریم ترک رو بخونید . این عزیزان مدافعان حرم رسول ا.. هستند ویرایش شده در توسط F313
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مباركش باشد اين شهادت .... ولي اي كاش در ركاب مولايش پر مي كشيد ...... بودنش در جبهه ي نبرد ترسي بود بر دل كثيف ترين انسان هاي تاريخ بشريت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنظرم باید حزب الله سریع دست بکار شه تکلیف درعا رو یه سره کنه.....تا زمانی که این وحوش محاصره شده در ریف دمشق راه ارتباطی با جنوب سوریه دارن پاکسازیش غوطه محاله

اینا اصولا در غوطه شرقی دو راه تغدییه و ساپورت دارن یکی القصیر و حمص که خداروشکر بسته شد و دیگری درعا
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ximosi' timestamp='1379338855' post='338987']
[center]ابوهاجر فرمانده گردان های ذوالفقار امروز به آسمان پرکشید...به آرزویش رسید و در راه دفاع از حرم حضرت زینب (س) شهید شد[/center]

[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/524024_408799195907820_929039919_n.jpg[/img][/center]

[center][color=#ff0000][b][size=6]زندگی زیباست اما شهادت زیباتر[/size][/b][/color][/center]
[/quote]
آقا من حالم تو این روز عیدی خیلی گرفته شد. خیلی بهش افتخار می کردم و خواهم کرد. انشاء الله با امام رضا سلام الله علیه محشور بشه.
دوست داریم فرمانده دلاور
دوستان کسی خبر از چگونگی شهادت این دلاور پهلوان نداره ؟
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اگر اشتباه میکنم دوستان بگن ، ایشون بود فکر کنم که تصاویرش در ارادت به حرم امام رضا ، با احترام نظامی که گذاشته بود داخل صحن نزدیک به حرم ، نشون داده شد نه ؟

خیلی اتفاق جالبی بود ...

مزد زحمات ش رو اونی که باید تو روز ولادت خودش داد ... خوشا به سعادت ش

یا حق
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دمش گرم... مرد بود...

در زمین عشاق گمنامی هستند که تا معرکه های عظیم برپا نشه شناخته نمی شوند... مثل یک شراره در دل شب می افتند و با خودشون دشتی رو به آتش می کشند ... و بعد چرخ زنان آرام اوج می گیرند به ملک اعلی... عند ربهم یرزقون...

تبریک...

===
ویرایش: یاد این شعر افتادم:

[center][size=5][color=#FF0000][font=Geneva, Arial, sans-serif][background=rgb(255, 255, 204)]يا عباس ﮔوم و ارفع الراية [/background][/font][/color][color=#FF6347][font=Geneva, Arial, sans-serif][background=rgb(255, 255, 204)]..[/background][/font][/color][color=#FF0000][font=Geneva, Arial, sans-serif][background=rgb(255, 255, 204)] أرى الاعداء على خيمنا و الله جايه[/background][/font][/color]
[color=#FF0000][font=Geneva, Arial, sans-serif][background=rgb(255, 255, 204)]أرى المظلوم بـﮕللبي هموم تحرﮔني [/background][/font][/color][color=#FF6347][font=Geneva, Arial, sans-serif][background=rgb(255, 255, 204)]..[/background][/font][/color][color=#FF0000][font=Geneva, Arial, sans-serif][background=rgb(255, 255, 204)] بني سفيان من كل صوب تحاصرني[/background][/font][/color][/size][/center]
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من مطمئن شدم شهید تو درعا شهید نشده...تو شبعا شهید شده....چون یکی از صفحات کتائب حزب الله هم نوشته بود علی طریق المطار..تو جاده فرودگاه درگیری ها در شهرک شبعا هست...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.