super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

نه دیگه نشد ، برفرض براساس اعتبار منبع اعتبار تحلیل زیر سوال بره خوب این بدین معنی نیست که بنده خلاف این مسئله رو تایید میکنم یا رد به خصوص اینکه بنده در مورد منابع دو طرفه صحبت کردم نه یک طرفه

همانطور که عرض شد شما زمانی میتونی بنده رو به چنین چیزی متهم کنی که حداقل یک پست (به عنوان پیش زمینه) در این باره وجود داشته باشه که بنده رو به سمتی سوق بده

والسلام

دوست ندارم بحث رو شخصی کنم جناب گوبلز ولی آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است ! شما 4000 تا پست در این فروم دارید و بارها هم استاتوس های با مضامین سیاسی گذاشته اید، یعنی میفرمایید کسی که پست های شما رو بخونه نمیتونه سمت و سوی کلی شما رو متوجه بشه ؟ 

موضوع اینجاست که زدن اعتبار یک منبع برای زیر سوال بردن اصل مطلب حقه کلیشه ای هست که البته در این مورد با توجه به تعدد منابع و گزارشهایی از زوایای مختلف ، انکار این قضیه اصلا شدنی نیست. به هر حال اگر قصد شما بی اعتبار کردن گلوبال ریسرچ بود تلاشتون قابل ستایشه !

• Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پست های شما رو بخونه نمیتونه سمت و سوی کلی شما رو متوجه بشه ؟

سمت و سوی کلی؟ حالا که از ارائه دقیق پستی از بنده به جهت تایید حرفتون عاجز شدید میفرمایید (فرار به جلو؟!!)

مغلطه میکنید ، از یک صحبت نمیتوان در صحبت های دیگر با موضوعات متفاوت نتیجه گیری کرد. به عنوان مثال از نظر بنده در مورد حکومت اسد نمیشه نظرم در مورد داعش در عراق رو دریافت مگر اینکه مثل شما ذهن خوانی بکنن و غیب گویی بدانند یا اینکه دیدگاه و ذهنیت دیگران (به عنوان مثال بنده) رو خطی و یک جانبه بدانیم

دیگه صحبتی باقی نمانده ، باقی قضیه و قضاوت رو به دوستان واگذار کنیم

• Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سمت و سوی کلی؟ حالا که از ارائه دقیق پستی از بنده به جهت تایید حرفتون عاجز شدید میفرمایید نظر کلی

بنده اصلا یادم نمیاد گفته باشم قراره پست دقیقی از شما برای تایید حرفم بیارم ، اما همونطور که عرض کردم بقیه دوستان خودشون به خوبی با نظرات شما آشنایی دارند و بنده هم این ورود ناگهانی شما به بحثی که از ابتدا درش نبودید رو در چهارچوب همین گرایشات جنابعالی میدونم.

• Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بنده اصلا یادم نمیاد گفته باشم قراره پست دقیقی از شما برای تایید حرفم بیارم ، اما همونطور که عرض کردم بقیه دوستان خودشون به خوبی با نظرات شما آشنایی دارند

اهان پس یحتمل بنده باید برای تایید حرف شما پستی از جانب خودم ارائه میکردم؟ ! ! ! عجیبه واقعا باز هم شاهد فرار به جلو هستیم از سوی شما

قطعا دوستان بنده رو میشناسن و با نظراتم آشنایی دارند همانطور که در مورد شما این مسئله صدق میکند

بحثی که از ابتدا درش نبودید

رد فرمایشاتتون در اینکه بنده حمایت امریکا از داعش رو رد یا تایید کردم (با محوریت این تاپیک)

از بحث و گفتگو با شما خوشحال شدم و موفق باشید رفیق کمیسر

-------------

بنده همینجا و در حضور جمع دوستان اعلام میکنم حمایت امریکا از داعش رو نه رد میکنم نه تایید هر کسی هم با وجود این نظر بنده خیال دیگری داشته باشد به طور کلی مردود است

در آخر یک مقدار آف تاپیک رفتیم که از این بابت از دوستان پوزش میطلبم

• Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اخرین نقشه ویکی از عراق...

تل عفر هنوز در اختیار داعش

راهی که بهتره به نظرم نیروهای مقاومت و اکراد از شمال حمله کنن که نفوذ و پشتیبانیشون راحتتره

بیجی هم مشخصه ...

کسی تصویری از تلعفر داره؟؟

Iraq_war_map.png

ویرایش شده در توسط kereshti
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وزیر اطلاعات: 3 سرکرده داعش را دستگیر کردیم

وزیر اطلاعات گفت: سه نفر از سرکردگان داعش که قصد انجام عملیات انتحاری در ایام پایانی ماه صفر در هیئت‌های مذهبی تهران را داشتند با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در مرز ایران دستگیر شدند. 

به گزارش فارس حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی به عنوان نماینده تام الاختیار رئیس جمهور ظهر امروز در جمع مردم شهرستان فردوس اظهار کرد: این سه نفر قصد انجام عملیات انتحاری در ایام پایانی ماه صفر در هیئت های مذهبی تهران را داشتند که دستگیر شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه فردوس از جایگاه ارزشمندی در ارائه خدمات علمی، حوزوی و دانشگاهی در دنیای اسلام، تشیع و ایران اسلامی برخوردار است، گفت: مردم فردوس مردم سخت کوشی هستند بنابراین باید قابلیت پیشرفت بسیار زیادی داشته باشند.

وی افزود: وحدت ملی ایران، قدرت های بزرگ جهان را در برابر عظمت ایران اسلامی وادار به اعتراف کرده است و مردم ایران اسلامی باید بدانند که وحدت عامل پیشرفت و آبادانی هر جامعه ای است.

وزیر اطلاعات دولت تدبیر و امید را دولت همراه با همه مردم و همه نقاط کشور دانست و تصریح کرد: موضوع راه آهن برای مردم شهرستان فردوس به رویا و آرمان تبدیل شده که این خواسته به حق مردم را پس از سفر به عنوان نماینده مردم شهرستان فردوس پیگیری می کنم.

علوی گفت: شرایطی مانند کاهش صادرات نفت، تحریم ها و افت تولید واحدهای صنعتی سبب مشکلاتی در روند خدمت دولت شده است.

وی همچنین به کاهش نرخ تورم اشاره کرد و یادآور شد: با نگاهی به قیمت ها در اردیبهشت 92 نسبت به اردیبهشت 91 متوجه تلاش دولت در کاهش روند قیمت ها می شویم.

وزیر اطلاعات علاوه بر قول مساعد برای پیگیری موضوع راه آهن گفت: موضوع بیمارستان جدید شهرستان فردوس که از پیشرفت 75 درصدی نیز برخوردار است را نیز پیگیری می کنیم.

علوی افزود: امروز دولت به دنبال ایجاد امنیت برای همه مردم است و خطرات سر راه مردم را از بین می برد و این کار با همت و بیداری سربازان گمنام امام زمان(عج) و همکاری سایر دستگاه های نظامی، انتظامی و دستگاه قضا است.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه چرخ اقتصاد کشور باید به دست مردم به حرکت درآید، تصریح کرد: مردم خود کارآفرین هستند و دولت فقط به کارها سروسامان می دهد.

http://www.tabnak.ir/fa/news/460811/%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-3-%D8%B3%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D9%85

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نه چندان مطرح ؟!   :laughing:  یعنی شما سایت گلوبال ریسرچ رو نمیشناسید ؟

جناب کمیسر معلومه خیلی قافیه به تنگ اومده که از شکلک استفاده میکنید نه؟

البته برای کسی که دایره منابعش محدود به هارتس و فاکس نیوز و غیره هست معلومه نباید همچین سایت هایی مطرح باشه !

یعنی با این پستتون به عمق اطلاعات شما از اسرائیل پی بردم! هاآرتس نشریه ای چپی و نزدیک به رفقای شماست که کارش انتقاد از سیاستهای اسرائیله پس یک خائن مزدور صهیونیست مثل من نمیتونه با مطالعه هاآرتس موافق باشه. در ضمن تا حالا تو عمرم رغبت نکردم به فاکس مراجعه کنم چون اونم کپی فالس نیوزه! در ضمن اگه منم تمام اطلاعاتم محدود میشد به راشا تودی و پرس تی وی و چندتا شبکه آنارشیست نتیجه ای جز نتایج شگفت انگیز شما از وقایع دنیا نمیگرفتم.

لابد اون سناتور امریکایی (Rand Paul) هم که علنا اعلام کرده آمریکا داره به داعش کمک میکنه حتما یا از ایران پول گرفته یا فارس جعلش کرده شما به دل نگیر !

حالا که یه آمریکایی داره میگه پس حتما درست میگه؟ مگه ما امثال مطهری رو نداریم که هم نماینده مجلس هستن و هم کاملا بر خلاف سیاستهای نظام حرکت میکنن؟ لابد هر چی مطهری بگه درسته دیگه؟ 

تو تمام دنیا (البته اونایی که دموکراسیشون غلیظ تره) مخالفان متوهم در بدنه حکومت حضور دارن. جالبه که وقتی حرف این افراد در داخله، میشن دروغگو و مزدور استکبار! و زمانی که همین دست روان پریشها در حکومتهای مخالف ایران اظهار نظر میکنن، اراجیفشون وحی منزل تلقی میشه. 

البته پدر این بنده خدا از خودش معقول تره. این یه جورایی میخواد همه چیز رو باهم داشته باشه.یه نگاهی به مواضع متناقضش بندازید خودتون میفهمید با چه شخصیتی طرفید.

انشالله که خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه 

آمین!

• Upvote 14
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حالا که یه آمریکایی داره میگه پس حتما درست میگه؟ مگه ما امثال مطهری رو نداریم که هم نماینده مجلس هستن و هم کاملا بر خلاف سیاستهای نظام حرکت میکنن؟ لابد هر چی مطهری بگه درسته دیگه؟ 

تو تمام دنیا (البته اونایی که دموکراسیشون غلیظ تره) مخالفان متوهم در بدنه حکومت حضور دارن. جالبه که وقتی حرف این افراد در داخله، میشن دروغگو و مزدور استکبار! و زمانی که همین دست روان پریشها در حکومتهای مخالف ایران اظهار نظر میکنن، اراجیفشون وحی منزل تلقی میشه. 

البته پدر این بنده خدا از خودش معقول تره. این یه جورایی میخواد همه چیز رو باهم داشته باشه.یه نگاهی به مواضع متناقضش بندازید خودتون میفهمید با چه شخصیتی طرفید.

پروژه بعد از بی اعتبار کردن منبع ، بی اعتبار کردن افراد !

این سناتور جمهوری خواهاست ، یعنی اولا یکی دوتا نیستند و اکثریت سنای آمریکا رو دارند. دوما الان ایشون داره برخلاف سیاست های آمریکا حرکت میکنه یا بعنوان یک جمهوری خواه حتی تندتر از آن ؟!

دوست دارم بدونم نظرتون (یا بهتر بگم توجیه تون) درباره خبر سایت wnd درباره آموزش عناصر داعش در کمپ اردن چیه ؟ WND بده یا مقامات امنیتی اردن متوهمن ؟ 

• Upvote 6
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وزیر اطلاعات: 3 سرکرده داعش را دستگیر کردیم
وزیر اطلاعات گفت: سه نفر از سرکردگان داعش که قصد انجام عملیات انتحاری در ایام پایانی ماه صفر در هیئت‌های مذهبی تهران را داشتند با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در مرز ایران دستگیر شدند. 

به گزارش فارس حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی به عنوان نماینده تام الاختیار رئیس جمهور ظهر امروز در جمع مردم شهرستان فردوس اظهار کرد: این سه نفر قصد انجام عملیات انتحاری در ایام پایانی ماه صفر در هیئت های مذهبی تهران را داشتند که دستگیر شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه فردوس از جایگاه ارزشمندی در ارائه خدمات علمی، حوزوی و دانشگاهی در دنیای اسلام، تشیع و ایران اسلامی برخوردار است، گفت: مردم فردوس مردم سخت کوشی هستند بنابراین باید قابلیت پیشرفت بسیار زیادی داشته باشند.

وی افزود: وحدت ملی ایران، قدرت های بزرگ جهان را در برابر عظمت ایران اسلامی وادار به اعتراف کرده است و مردم ایران اسلامی باید بدانند که وحدت عامل پیشرفت و آبادانی هر جامعه ای است.

وزیر اطلاعات دولت تدبیر و امید را دولت همراه با همه مردم و همه نقاط کشور دانست و تصریح کرد: موضوع راه آهن برای مردم شهرستان فردوس به رویا و آرمان تبدیل شده که این خواسته به حق مردم را پس از سفر به عنوان نماینده مردم شهرستان فردوس پیگیری می کنم.

علوی گفت: شرایطی مانند کاهش صادرات نفت، تحریم ها و افت تولید واحدهای صنعتی سبب مشکلاتی در روند خدمت دولت شده است.

وی همچنین به کاهش نرخ تورم اشاره کرد و یادآور شد: با نگاهی به قیمت ها در اردیبهشت 92 نسبت به اردیبهشت 91 متوجه تلاش دولت در کاهش روند قیمت ها می شویم.

وزیر اطلاعات علاوه بر قول مساعد برای پیگیری موضوع راه آهن گفت: موضوع بیمارستان جدید شهرستان فردوس که از پیشرفت 75 درصدی نیز برخوردار است را نیز پیگیری می کنیم.

علوی افزود: امروز دولت به دنبال ایجاد امنیت برای همه مردم است و خطرات سر راه مردم را از بین می برد و این کار با همت و بیداری سربازان گمنام امام زمان(عج) و همکاری سایر دستگاه های نظامی، انتظامی و دستگاه قضا است.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه چرخ اقتصاد کشور باید به دست مردم به حرکت درآید، تصریح کرد: مردم خود کارآفرین هستند و دولت فقط به کارها سروسامان می دهد.
http://www.tabnak.ir/fa/news/460811/%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-3-%D8%B3%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D9%85

اگه سرکرده بودن پس چرا میخواستن انتحاری برن؟!!

و اینکه تعداد کشته های سرکرده های داعش در عراق و سوریه فکر کنم طبق اخبار بعضی از رسانه های داخلی از خود تعداد اعضای داعش بیشتره. لا مصبا هرکی از داعش میمیره میگن یکی از سرکرده ها بوده.

این سناتور جمهوری خواهاست ، یعنی اولا یکی دوتا نیستند و اکثریت سنای آمریکا رو دارند. دوما الان ایشون داره برخلاف سیاست های آمریکا حرکت میکنه یا بعنوان یک جمهوری خواه حتی تندتر از آن ؟!

دوست دارم بدونم نظرتون (یا بهتر بگم توجیه تون) درباره خبر سایت wnd درباره آموزش عناصر داعش در کمپ اردن چیه ؟ WND بده یا مقامات امنیتی اردن متوهمن ؟ 

شما حرف اون سناتور رو میپذیرید چون به نفعتون حرف زده، نه به خاطر اینکه یک سناتور هست.

برخی سناتورهای تندرو دیگه هم دائما میگن ایران کشور تروریستیه و داره بمب اتم میسازه، چرا حرف اونها رو نمیپذیرید؟

در مورد اینکه سیاست های آمریکا در منطقه به رشد داعش کمک کرده شکی نیست، مانند حمله نظامی به عراق، ولی اینکه الان آمریکا داره داعش رو مستقیم تعلیم میده و کمپ های آموزشی راه انداخته براشون، جزو همون مزخرفاتی هست که خوراک خبری مشرق و فارس میشه طبق معمول. چرا غلطه این حرف؟ چون تا الان هیچ مدرک محکمی براش وجود نداره که اگر وجود داشت، شما نیاز نداشتی به حرف های یک نفر از 100 سناتور آمریکایی و WND استناد کنی و به جاش عکس یا ویدئو از این موضوع نشون میدادی.

من یک مثال میزنم: عده ی ای از مقامات آمریکایی در گذشته ایران رو به کمک مستقیم تسلیحاتی و مالی به القاعده متهم کردن، شما مدرکی داری که این حرف غلط هست؟

میبینید که مطرح کردن یک ادعا بدون پشتوانه محکم کاری خیلی آسون هست.

ویرایش شده در توسط era_923
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یا ارحم الراحمین

وَلاَ تَلْبِسُواْ الْحَقَّ بِالْبَاطِلِ وَتَكْتُمُواْ الْحَقَّ وَأَنتُمْ تَعْلَمُونَ (بقره-42)

و حق را به باطل درنياميزيد، و حقيقت را-با آنكه خود میدانيد- كتمان نكنيد. (ترجمه محمد مهدی فولادوند)

• Upvote 9
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ول کنید آقا این بحثا رومحض رضای خدا

دهن ما رو دوبانده آسفالت کردید.

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز، کمیته امنیتی استان دیالی عراق، از عدم اطمینان و اعتماد مسئولان این استان به نیت آمریکا برای مبارزه با داعش خبر داد.
صادق الحسینی، رئیس کمیته امنیتی دیالی گفت: تاکنون تمام پیروزی‌هایی که در این استان به دست آورده‌ایم، با تلاش نیروهای امنیتی و گروههای مردمی بوده است و این هواپیماهای ائتلاف نبوده‌اند که ما را یاری کردند.
وی ادامه داد: آمریکا یک روز هم در مبارزه با داعش صادق نبوده، بلکه این موضوع را بهانه‌ای برای دخالت در امور دیگر کشورها قرار داده است.
الحسینی افزود: سیاست‌های آمریکا در منطقه، داعش را به وجود آورده است؛ همچنین این کشور به خوبی دولت‌های حامی داعش را می‌شناسد، اما بر آن چشم می‌پوشاند.
رئیس کمیته امنیتی استان دیالی گفت: ما برای مبارزه با داعش به هواپیماهای آمریکایی نیازی نداریم، بلکه این ایمان و اراده ماست که داعش را از بین می‌برد.

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

جناب چکا اون خبر مربوط به اموزش که مربوط به گروه های دیگه بود که بعدا رفتن عضو داعش شدن . خوب این مشخصه که تعداد زیادی از شورشی هایی که توسط امریکا و کشورهای منطقه اموزش دیدن تا با بشار بجننگن بعدها به دلایل مختلف از گروه های خودشون جدا شدن و رفتن عضو النصره و داعش شدن . حرف اون سناتور هم تقریبا همین بود که امریکا با حمایت از امثال قطر و عربستان (که در ایجاد یا تقویت همچین گروه هایی نقش داشتن ) در قضیه سوریه و همچنین گروه های مسلح در سوریه  فضا رو برای رشد داعش فراهم کرد . در واقع داره از سیاست های اوباما انتقاد میکنه که نتیجش شده رشد و قدرت گرفتن داعش . ولی حرف شما این هست (یا من اینطور برداشت میکنم ) که امریکا خودش مستقیما داعش رو ساخته و بهش اموزش داده . به نظرم طبیعی هست که امریکا در مبارزه با داعش سستی بکنه چون داعش داره با دشمنان امریکا میجنگه . اگه با امریکا میجنگید طبیعتا ما هم مثل امریکا عمل میکردیم و علاقه ای به تضعیف و نابودیش نداشتیم و چه بسا سعی میکردیم غیر مستقیم تقویتشون بکنیم تا بیشتر بکشن از امریکایی ها . این حرف ما که میگیم امریکا داره داعش رو حمایت میکنه شبیه حرف چند سال پیش امریکایی هاست ک میگفتن ایران داره از القاعده حمایت میکنه و چه میدونم سلاح میفرسته .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یعنی الان اگه خود اوباما عکس سلفیش رو با البغدادی در حال شب نشینی توییت کنه باز کسانی که به مزاقشون خوش نمیاد تکذیبش میکنن این عادت شده متاسفانه

• Upvote 7
  • Downvote 16

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یعنی الان اگه خود اوباما عکس سلفیش رو با البغدادی در حال شب نشینی توییت کنه باز کسانی که به مزاقشون خوش نمیاد تکذیبش میکنن این عادت شده متاسفانه

وقتی برادرانتون در حماس رسما با داعش اعلام دوستی کردن شما کجا بودی که خودشیرینی کنی؟ 

http://www.military.ir/forums/topic/28028-%D9%BE%DB%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%BA%D8%B2%D9%87/page-138#entry426763

• Upvote 21
  • Downvote 10

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.