super_comando

تحلیل و پیگیری تحولات عراق

Recommended Posts

نخست‌ وزیر عراق: حضور آشکار سلیمانی در نبردها «فکر بدی» بود

حضور آشکار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه، در میدان‌های نبرد در آن کشور «فکر بدی» بود.نخست‌وزیر عراق طی سخنرانی در «مرکز مطالعات امور بین‌المللی و راهبردی» در واشینگتن آمریکا، ۲۷ فروردین، گفته است «ما باید در مورد اینکه ایران [در عراق] چه کاری می‌کند و چه کاری نمی‌کند، تصمیم بگیریم».

آقای عبادی می‌گوید موضوع تمامیت ارضی عراق برای آن‌ها «بسیار حساس» است؛ «عراقی‌ها از جان می‌گذرند تا کشور خود را حفظ کنند».

او در ادامه افزوده است «عراقی‌ها نمی‌پذیرند که نشان داده شود، دیگران قرار است به جای آنها این کار را برایشان انجام دهند.»

او گفته است «فکر بدی بود» که قاسم سلیمانی چنین حضور آشکار و علنی در میدان‌های نبرد علیه «حکومت اسلامی» در آن کشور داشته است.

نخست‌وزیر عراق نیز به این موضوع اشاره کرده است؛ «آنها (ایرانی‌ها) گفته‌اند این تبلیغات کار آنها نیست -کسی دیگری کرده است. من هنوز نمی‌دانم چه کسی، ولی کس دیگری است».

پیشتر رئیس‌جمهوری ایالات متحده، باراک اوباما، در پی گفت‌وگویی با نخست‌وزیر عراق که میهمان واشینگتن است، با اشاره به نقش ایران در نبردها علیه اسلام‌گرایان گفته بود همه اقدامات کشورهایی که کمک می‌کنند، باید با احترام به حق حاکمیت ملی عراق انجام شود. (اگه حاجی نبود عراقی هم نبود یادش رفته داعش اومد تا دروازهای بغداد)

http://www.radiofarda.com/content/f35_abadi_said_soleimani_visible_presence_in_iraq_bad_idea/26962523.html

==============================================================================

برادر سلام

بنده شما رو آدم مذهبی میدونم از شما بعیده

حرف امام خمینی (ره) رو یادتون هست؟

میفرمود آنقدر من من نگویید

من شیطان است

ما حامی ستم دیدگان و شیعیانیم...

ارادتمند شما

یا مهدی

شما هم پرتی از داستان دوستمون خوب گفته الان ستم دیدگان نمونه بارز مردم استان الانبار هستن پست های قبل تفاوت یک سالشون رو نشون دادم

شیعه ، جالبه الان چند نوع شیعه داریم تا اونجایی که من میدونم زیاده شیعه انگلیسی شیعه لندنی اسلام آمریکایی و ... اوایل حمله داعش با فتنه ای که برای آیت الله سیستانی راه انداختن سر عرب و عجم یادت رفته شیعه که زیاده برادر از ساندیگو لس آنجلس تا لندن انگلیس و همین عراق کربلا شیرازی صرخی و ... اما شیعه داریم تا شیعه بهترینشم شیعه ولایی هست پیرو خط ولایت و امام و رهبری

ویرایش شده در توسط Yasin313
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلفي با عزت !!!

CC0SC1nVAAASs63.jpg

آقا هنوز تایید نشده درضمن حزب بعث هم تکذیب کرده و فردا باز بگن این عزت ابراهیم الدوری معاون فراری صدام نبوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نخست‌ وزیر عراق: حضور آشکار سلیمانی در نبردها «فکر بدی» بود

حضور آشکار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه، در میدان‌های نبرد در آن کشور «فکر بدی» بود.نخست‌وزیر عراق طی سخنرانی در «مرکز مطالعات امور بین‌المللی و راهبردی» در واشینگتن آمریکا، ۲۷ فروردین، گفته است «ما باید در مورد اینکه ایران [در عراق] چه کاری می‌کند و چه کاری نمی‌کند، تصمیم بگیریم».

آقای عبادی می‌گوید موضوع تمامیت ارضی عراق برای آن‌ها «بسیار حساس» است؛ «عراقی‌ها از جان می‌گذرند تا کشور خود را حفظ کنند».

او در ادامه افزوده است «عراقی‌ها نمی‌پذیرند که نشان داده شود، دیگران قرار است به جای آنها این کار را برایشان انجام دهند.»

او گفته است «فکر بدی بود» که قاسم سلیمانی چنین حضور آشکار و علنی در میدان‌های نبرد علیه «حکومت اسلامی» در آن کشور داشته است.

نخست‌وزیر عراق نیز به این موضوع اشاره کرده است؛ «آنها (ایرانی‌ها) گفته‌اند این تبلیغات کار آنها نیست -کسی دیگری کرده است. من هنوز نمی‌دانم چه کسی، ولی کس دیگری است».

پیشتر رئیس‌جمهوری ایالات متحده، باراک اوباما، در پی گفت‌وگویی با نخست‌وزیر عراق که میهمان واشینگتن است، با اشاره به نقش ایران در نبردها علیه اسلام‌گرایان گفته بود همه اقدامات کشورهایی که کمک می‌کنند، باید با احترام به حق حاکمیت ملی عراق انجام شود. (اگه حاجی نبود عراقی هم نبود یادش رفته داعش اومد تا دروازهای بغداد)

http://www.radiofarda.com/content/f35_abadi_said_soleimani_visible_presence_in_iraq_bad_idea/26962523.html

==============================================================================

شما هم پرتی از داستان دوستمون خوب گفته الان ستم دیدگان نمونه بارز مردم استان الانبار هستن پست های قبل تفاوت یک سالشون رو نشون دادم

شیعه ، جالبه الان چند نوع شیعه داریم تا اونجایی که من میدونم زیاده شیعه انگلیسی شیعه لندنی اسلام آمریکایی و ... اوایل حمله داعش با فتنه ای که برای آیت الله سیستانی راه انداختن سر عرب و عجم یادت رفته شیعه که زیاده برادر از ساندیگو لس آنجلس تا لندن انگلیس و همین عراق کربلا شیرازی صرخی و ... اما شیعه داریم تا شیعه بهترینشم شیعه ولایی هست پیرو خط ولایت و امام و رهبری

برادر من

من لب کلامم این بود که

این وبسایت داره مرتب رصد میشه نیایم حرفی بزنیم که... همین

جالبه شدیم شیعه انگلیسی؟؟؟؟

عیبی نداره

ارادتمند

یا مهدی

• Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر من

من لب کلامم این بود که

این وبسایت داره مرتب رصد میشه نیایم حرفی بزنیم که... همین

جالبه شدیم شیعه انگلیسی؟؟؟؟

عیبی نداره

ارادتمند

یا مهدی

برادر چه حرفا میزنی دیگه ماشالا اینقدر فیلم و عکس و مستند اومده بیرون از عراق و سوریه که همه هم دیدن بعدشم شهادت دوعزیزمون توسط پهپاد آمریکا در تکریت و ... دیگه این حرفا چیه آقا من قاطعانه میگم اگه هنوز شیعه هست اگه هنوز ایران هست اگه هنوز محور مقاومت هست از برکت حریم امن ولایت و امام راحل و شهدا و رهبری عزیزمون و مهم تر از همه نظر لطف آقا صاحب الزمان صاحب این پرچم ... هست  بزار همه هم بدونند کورشه چشم دشمنان ایران و ولایت و شیعیان راستین صاحب الزمان ارواحنا فدا

اگه این سایت رصد میشه به قول شما پیام من اینه قابل توجه اونایی که رصد می کنند :

#من_عاشق_مبارزه_با_صهیونیست_هستم

در جمله بالا کلی پیام نهفته است (چشمک)

یا حق

ویرایش شده در توسط Yasin313
  • Upvote 6
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر چه حرفا میزنی دیگه ماشالا اینقدر فیلم و عکس و مستند اومده بیرون از عراق و سوریه که همه هم دیدن بعدشم شهادت دوعزیزمون توسط پهپاد آمریکا در تکریت و ... دیگه این حرفا چیه آقا من قاطعانه میگم اگه هنوز شیعه هست اگه هنوز ایران هست اگه هنوز محور مقاومت هست از برکت حریم امن ولایت و امام راحل و شهدا و رهبری عزیزمون و مهم تر از همه نظر لطف آقا صاحب الزمان صاحب این پرچم ... هست  بزار همه هم بدونند کورشه چشم دشمنان ایران و ولایت و شیعیان راستین صاحب الزمان ارواحنا فدا

اگه این سایت رصد میشه به قول شما پیام من اینه قابل توجه اونایی که رصد می کنند :

#من_عاشق_مبارزه_با_صهیونیست_هستم

در جمله بالا کلی پیام نهفته است (چشمک)

یا حق

برادر خوبی؟

اصن حرف من رو گرفتی؟

چون یه حرف دیگه داری میزنی

حرفای شما کاملا درسته ولی بدین معنی نیست که به هر کی خواستید برچسب بزنید

اگه از حرف من به اون دوستمون خوشت نیومده منفیی بده

خوب کیه که از صهونیست ها خوشش بیاد؟

ولی چه ربطی داشت؟

ارادتمند

یا مهدی

ویرایش شده در توسط AdmiralErfan
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط rezatizi، 29 فروردین 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط rezatizi، 29 فروردین 1394 - دلیلی ارایه نشده است

بسم تعالی

یکی میگه این عنبه اون یکی میگه نه انگوره بعد بجاش نه فقط همدیگه رو میخورن بلکه سر ما ، وقت ما ، حق ما و پول اینترنت ما رو میخورن !خخخخخخخخخ

بیشتر جای خنده دارش اینجاست که حالا مثبت و منفی هم میگیرن ! این مثبت و منفی الکی هم خودش شده یه پا جک !بعضی وقتها هم دیدم که بعضیها زیر نویس میدن مثبت یادتون نره ! حال که اینجوره ..... چند نفر عضو سایتن .... هووووم... تا حالا شده 16140 نفر .... به من بدبخت ، بیچاره بینوا یکی یه مثبت کمک کنین ، خدا به شما یک در دنیا و هزار در آخرت عطا کنه انشاءالله .... بده در راه خدا........!!!!

شما با نقلیاتتون خوش باشین ، ما هم تشکر ، مگه چیه.

ویرایش شده در توسط parvaaz
  • Upvote 1
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ یک خودروی بمب‌گذاری شده عصر دیروز در مقابل ساختمان کنسولگری آمریکا در اربیل مرکز کردستان عراق منفجر شد که بنا بر اعلام مراکز بیمارستانی اربیل در این انفجار ۲ نفر کشته و ۸ تن دیگر زخمی شده‌اند .

6c10cccd617ce4276746f52ee73a21a3.jpg

گروە تروریستی داعش در حساب‌های خود در شبکه اجتماعی توئیتر مسئولیت انجام عملیات تروریستی در اربیل را که ساعت ۱۷ و ۴۵ دقیقە روز جمعه ۲۸ فروردین در نزدیکی کنسولگری آمریکا انجام شد را بر عهدە گرفت .

.

.

.

کنسولگری آمریکا در اربیل اعلام کرد کە همه کارمندان این کنسولگری در سلامتی کامل بسر می‌برند و هیچ آسیبی ندیدەاند .

.

.

.

یک مسئول در پلیس اربیل کردستان عراق نیز در این ارتباط گفته است که چند فرد نا‌شناس تلاش کردند خودرو را وارد ساختمان کنسولگری آمریکا کنند ، اما پیش از رسیدن خودروی بمب گذاری شده نیروهای امنیتی به سوی این ماشین شلیک و آن را منفجر کردند .

.

.

.

«ماری هارف» سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا از سلامت همه اعضای کنسولگری آمریکا در اربیل خبر داده است .

به نقل از :  http://www.abna24.com/persian/service/middle/archive/2015/04/18/684511/story.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم ، "هادی العامری" درباره خبر هلاکت "عزت الدوری" گفت :

اطلاعاتی درباره هلاکت عزت الدوری در جریان هدف قرار گرفتن دو گروهک مسلح در استان صلاح الدین ، به دست آوردم .

وی افزود : ولی ما منتظر نتایج آزمایش دی ان ای از جسد هستیم .

العامری خاطرنشان کرد : رائد الجبوری استاندار صلاح الدین در خصوص اعلام خبر عجله کرد ؛ ولی ما بسیار امیدوار هستیم که فرد به هلاکت رسیده ، عزت الدوری باشد .

.

.

.

به نقل از : http://fa.alalam.ir/news/1695844

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) - ابنا ـ در حالی که مقامات عراق از انجام آزمایش های علمی برای احراز هویت جسد شبیه به "عزت الدوری" معاون دیکتاتور معدوم این کشور خبر داده اند ، دختر صدام مرگ او را تأیید کرد . ( نباید گول این تأیید و تکذیب ها رو خورد ، فقط باید منتظر نتیجه آزمایش DNA باشیم  )

af2a833761d823af2c56d79d78d97aaa.jpg

به نقل از : http://www.abna24.com/persian/service/middle/archive/2015/04/18/684491/story.html

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم "هادی العامری" گفت : شهر رمادی امروز از زخمی واقعی رنج می برد و همه عراقی ها باید در کنار آن بایستند و این کار بر همه عراقی ها واجب است .

العامری پس از دیدار با شماری از سران عشایر استان الانبار به رسانه‌ها گفت : ارتش ، پلیس و بسیج مردمی باید اختلافات را کنار بگذارند و با همدیگر برای رهایی از شر داعش ، همکاری کنند .

وی افزود : ما منتظر دستورات "حیدر العبادی" (درخصوص ورود به استان الانبار) هستیم و با او در این زمینه تفاهم می کنیم .

العامری خاطرنشان کرد : باید تلاش کرد که رمادی سقوط نکند ، زیرا سقوط این شهر پیامهای بدی را به همراه خواهد داشت .

به نقل از :  http://fa.alalam.ir/news/1695841

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قتلگاه داعش در تکریت به زیارتگاه تبدیل شد

thumb_72d43d8c133da91a402bdaaeed28af6d.j    thumb_3b42604fa185700f4eedfe921e1689b1.j    thumb_fc2ba5b78b8150e0f0119dcc9d70862a.j

به نقل از : http://www.abna24.com/persian/service/middle/archive/2015/04/18/684523/story.html

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دانی که چرا آب فراتست گل آلود ؟    شرمنده ز لعل لب عطشان حسین است

35ae3fe7a9db6b42f40e81e6e6684e7a.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نمونه برداری از جسد منسوب به عزت الدوری : ( حجم فیلم 5.42 مگابایت )   http://www.abna24.com/upload/video/2015/04/18/57_5532117dc4c04.flv

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ عناصر تروریستی داعش با حمله به یک قبرستان مسیحیان در شهر موصل شمار زیادی از قبور آن ار تخریب کردند

thumb_f85415cf111e75e9f0013c16ebb67f0a.j   thumb_d66d40eefcd170a29add45bf0c8fcefd.j   thumb_d60ca2acc4e0fe3f6496b71adb7fbc21.j   thumb_bf0c4e3582cd47e99633fd193e4b9164.j

به نقل از :  http://www.abna24.com/persian/service/middle/archive/2015/04/18/684560/story.html

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، شیخ "عبدالمهدی الکربلائی" در خطبه های نماز جمعه مرقد امام حسین (ع) تأکید کرد :

.

.

.

تمرکز ارتش بر برخی مناطق و شهرها و کوتاهی در قبال دیگر مناطق و شهرها نتایج نامطلوبی به همراه خواهد داشت که سیطره مجدد داعش بر پالایشگاه نفتی بیجی نمونه ای از این گونه کوتاهی ها است .

.

.

.
نماینده مرجعیت نجف اشرف اعلام کرد : چگونه می توان امنیت بغداد را تأمین کرد در حالی که بخش های مهمی از استان الانبار تحت تصرف داعش است ؟

.

.

.

به نقل از :  http://fa.alalam.ir/news/1695908

ویرایش شده در توسط meisam1367
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تصویر خبری / کمکهای شیعیان به آوارگان الانبار

الرمادی مرکز استان الانبار که مورد هجوم تروریستهای داعش قرار گرفت و درگیری های سنگینی در آن رخ داد ، اهالی این شهر را وادار کرد به شهرهای جنوبی و امن مانند بصره و کربلا عقب نشینی کنند و هجوم داعش باعث آواره شدن بسیاری از مردم این منطقه شد.
اهالی بصره و کربلا نیز پذیرای وجود اهالی الرمادی شدند و در حال انجام تدارکات و کمک های انسان دوستانه هستند.
متاسفانه پیش‌تر اهالی الانبار با ورود داعش شروع به شادمانی و همکاری با تروریستها کردند و تا حدودی ضربه به نیروهای ارتش و رزمندگان شیعه زدند.

daesh.ir-047392156206428560683g-1.jpg

کمکهای شیعیان به آوارگان الانبار

daesh.ir-047392156206428560683g-2.jpg

daesh.ir-047392156206428560683g-3.jpg

daesh.ir-4739125odfusrt09weyt0gsry054-1.

پناه آوردن اهالی الانبار به کربلا و بصره

daesh.ir-4739125odfusrt09weyt0gsry054-2.

پناه آوردن اهالی الانبار به کربلا و بصره

ویرایش شده در توسط projectile
  • Upvote 9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه جورایی یه حس بدی به این موضوع که دارند میرن کربلا دارم ...خدا کنه مراقب باشند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

2f7cd2352e8187e6210d1cbcfb52688d.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری شبکه العالم ، "رافع عبد الکریم الفهداوی" شیخ عشیره "البو فهد" تاکید کرد که عشایر الانبار از نخست وزیر عراق و دبیرکل سازمان بدر خواسته اند که نیروهای حشد الشعبی (داوطلب مردمی) در روند مبارزه با تروریسم شرکت کنند و برای آزادسازی الانبار 1000 تا 3000 نیروی داوطلب مردمی نیاز است .

وی در گفت وگو با "سومریه نیوز" از حیدرالعبادی نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق خواست برای اجرای خواسته های عشایر الانبار که در دیدار اخیر با وی مطرح شد ، شتاب کند . ( ببینیم و تعریف کنیم )

.

.

.

به نقل از :  http://fa.alalam.ir/news/1696017

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با هجوم گروه تروریستی داعش به شهر رمادی عراق ، هزاران نفر از ساکنان این شهر سنی نشین، آواره شدند

f8a9cf8c3de798e1a4dc739e7807b41f.jpg

thumb_899e6f3ee51a3d7bae0d0f403f8ab66a.j   thumb_c9ecde041a47fbe16c4c2f0f6c3dc1a6.j   thumb_2aac3465b8371a57a8e815951fd3c76e.j

به نقل از :  http://www.abna24.com/persian/service/middle/archive/2015/04/18/684658/story.html

ویرایش شده در توسط meisam1367
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.