mahdavi3d

مروری بر مشکلات اینترنت کشور

Recommended Posts

من که با 128 شاتل داشتم با 400 دانلود میکردم الان سرعتم شده 60 یا 70 و الان چند روزه که رسما شده اینترنت ذغالی .

میخوام 256 نامحدود مخابرات رو بگیرم . به نظر دوستان ارزش داره ؟؟ نمی دونم اگه از مخابرات سرویس بگیرم پشیمون می شم یا نه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

وا لله بنده که از همون اولش با 128 حدود 26-28 کیلوبایت سرعت دانلودم بود ...

این آی اس پی های شما هم عملا دارند بهتون 3 مگابیت رو می دادند ( 3200 = 400 * 3 ) و حالا به جای دادن سرعت 3 مگابیت دارند سرعت 512 کیلو بیت رو می دهند ....

[quote name='hamedof' timestamp='1375173344' post='325028']
یعنی خدا بگم چیکارشون نکنه ! برای اینکه دلت خوش باشه 1-2 ماه اول که نت رو میگیری سرعتت خوبه ولی بعد می خوره تو سرش!!! سرعت دانلود 500-600 شده 270-300 !!!!!!! ظلمه !!!

یکی از موارد فیلترینگ هم فیلتر دیتا بیس های سامسونگه !!! یعنی 3.5 میلیون پول LED شده بعد الان نمیشه از خدمات آنلاین سامسونگ استفاده کرد ! :-x :-x
[/quote]

سلام
البته خود سامسونگ خیلی وقته که به ایران خدمات نمی ده .... خبرش اومده بود ... .

[quote name='maverick100' timestamp='1375194079' post='325135']
خب برادر این بیست تومن رو برو ADSL بگیر من الان یه نامحدود یک ماهه گرفتم با سرعت 512 به قیمت 24 تومن دیگه اینجوری خیالت از همه نظر راحته
[/quote]

سلام

برادر فکر کنم الکترو آفیسر تو خوزستان یا اطرافش باشه .... تو شهر ما من 128 نا محدود رو 20 تومن می گیرم و برای 256 می گن باید بری مدرک بیاری .... البته قراره از ماه آینده بگیرم .... حالا که فکرش رو می کنم امکان اینکه سرعت 128 نامحدودم باشه 16 کیلوبیت بسیار زیاده !!!!!

تو شهر ما مبین نت منطقه ی ما رو پوشش نمی ده .... در ضمن ، خانه ی ما اصول ضد امواج بید .... وارد خونه که می شم این آنتن دهی تلفن نابود می شه ، همینکه میام دم در خونه ، این آنتن دهیش می رسه به آسمون ...... به احتمال زیاد برای وایمکس هم همین مشکل را خواهم داشت ... در ضمن ، پول کجا بود !؟

مال بنده .... سرور هم در بصره که همین بغل دستمون هست بود ...

[img]http://www.speedtest.net/result/2869700864.png[/img]

اونوقت ملت برای چی دارند اینقدر می گن سرعت کمه ..... والله این زیرساخت هم خودش رو مسخره کرده .... داره سرعت های بالای 128 رو عملا می ده ولی داره می گه بالای 128 نمی دم تا مردم فحشش بدهند ..

راستی ،این زیر ساخت سایت نداره !؟

نکته ی جالبش اینه که فکر نکنم چیزی به نام حجم دانلود در جهان وجود داشته باشه !!! پهنای باند رو می فروشند نه حجم دانلود ... ویرایش شده در توسط 100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بحث هزینه شد. اشتراک من 256کیلو 4گیگ هست، مخابرات. قیمتش ماهی 24تومن هست امّا کنتوری هست، یعنی اگر کمتر استفاده کنی پولش هم کمتر میاد که من با استفاده از ترافیک شبانه برای دانلود و در روز فقط وبگردی کردن، 16 گیگ استفاده کردم در دو ماه ولی فقط 5200تومن پرداختم!! big_grin
امّا... امّا دیگه گذشت اون زمون! شبی نزدیک 1.4گیگ میتونستم بگیرم که الآن شده 550مگ حداکثر!!

دوستان وضعیت[color=#4B0082][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif][سرعت، اتصال بی دردسر، سرعت و ترافیک، و سایر مشخصه های کیفی و مالی!!][/font][/size][/color] مبین نت چجوریه؟ میارزه؟ ترافیک کنتوری داره(مثل همین حالتی که الآن گفتم براتون)؟ مودمش قرضی از شرکته(اوایل اینطوری بود، هرموقع هم نمیخواستی یا تمدید نمیکردی، پسش می دادی) یا باید بخری؟

[color=#008000][b][font=tahoma,geneva,sans-serif]---------------------------------[/font][/b][/color]
[color=#008000][b][font=tahoma,geneva,sans-serif]پانوشت:[/font][/b][/color] چرا حال و روز بچه های میلیتاری اینطوریه؟! هرچی میریم جلوتر نمره ها میره پایین تر!! کم مونده نفر بعدی بیاد آمار نت خودش رو بذاره و بنویسه پایین تر از 101%ایرانیا!!! rolling_on_the_floor

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='F14AA' timestamp='1375194386' post='325138']
من که با 128 شاتل داشتم با 400 دانلود میکردم الان سرعتم شده 60 یا 70 و الان چند روزه که رسما شده اینترنت ذغالی .

میخوام 256 نامحدود مخابرات رو بگیرم . به نظر دوستان ارزش داره ؟؟ نمی دونم اگه از مخابرات سرویس بگیرم پشیمون می شم یا نه !
[/quote]

برادر دور مخابرات رو خیط بکش که سنگین تره توصیه میکنم سمتش نری همون شاتل که خوبه منم شاتل داشتم یک رفیق نابابی داشتیم اومد گولمون زد سرویس دهنده رو عوض کردیم :mrgreen: البته این یکی هم مثل شاتله و بد نیست ولی کلا خواستم بگم فعلا شاتل ارجحه به مخابرات
[quote name='100' timestamp='1375195338' post='325145']
سلام

این آی اس پی های شما هم عملا دارند بهتون 3 مگابیت رو می دادند ( 3200 = 400 * 3 ) و حالا به جای دادن سرعت 3 مگابیت دارند سرعت 512 کیلو بیت رو می دهند ....

یعنی خدا بگم چیکارشون نکنه ! برای اینکه دلت خوش باشه 1-2 ماه اول که نت رو میگیری سرعتت خوبه ولی بعد می خوره تو سرش!!! سرعت دانلود 500-600 شده 270-300 !!!!!!! ظلمه !!!

یکی از موارد فیلترینگ هم فیلتر دیتا بیس های سامسونگه !!! یعنی 3.5 میلیون پول LED شده بعد الان نمیشه از خدمات آنلاین سامسونگ استفاده کرد ! :-x :-x
[/quote]

سلام

خب برادر این بیست تومن رو برو ADSL بگیر من الان یه نامحدود یک ماهه گرفتم با سرعت 512 به قیمت 24 تومن دیگه اینجوری خیالت از همه نظر راحته
[/quote]

سلام

برادر فکر کنم الکترو آفیسر تو خوزستان یا اطرافش باشه .... تو شهر ما من 128 نا محدود رو 20 تومن می گیرم و برای 256 می گن باید بری مدرک بیاری .... البته قراره از ماه آینده بگیرم .... حالا که فکرش رو می کنم امکان اینکه سرعت 128 نامحدودم باشه 16 کیلوبیت بسیار زیاده !!!!!

تو شهر ما مبین نت منطقه ی ما رو پوشش نمی ده .... در ضمن ، خانه ی ما اصول ضد امواج بید .... وارد خونه که می شم این آنتن دهی تلفن نابود می شه ، همینکه میام دم در خونه ، این آنتن دهیش می رسه به آسمون ...... به احتمال زیاد برای وایمکس هم همین مشکل را خواهم داشت ... در ضمن ، پول کجا بود !؟

[/quote]

من زمانی که 128 داشتم سرعتش خیلی خوب بود زنگ زدم پشتیبانی گفتن سرعت ما up to 2 مگ هستش یعنی اگر مرکز مخابرات و پشتیانی خط و ... اجازه بده سرعت دانلود خوبی دارین

برادر من خودم اصالتا خوزستانیم درسته الان اصفهان زندگی می کنم اما به هر حال از اونجا هم خبر دارم اونجا وضع اینترنتش دیگه به اون داغونی که شما میفرمایید نیست دوستانی هستن که توی اهواز با 500 یا 600 دانلود می کنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1375196200' post='325150']
[quote name='F14AA' timestamp='1375194386' post='325138']

[/quote]

برادر دور مخابرات رو خیط بکش که سنگین تره توصیه میکنم سمتش نری همون شاتل که خوبه منم شاتل داشتم یک رفیق نابابی داشتیم اومد گولمون زد سرویس دهنده رو عوض کردیم :mrgreen: البته این یکی هم مثل شاتله و بد نیست ولی کلا خواستم بگم فعلا شاتل ارجحه به مخابرات
[quote name='100' timestamp='1375195338' post='325145']
سلام

[/quote]

سلام

[/quote]

سلام

[/quote]

من زمانی که 128 داشتم سرعتش خیلی خوب بود زنگ زدم پشتیبانی گفتن سرعت ما up to 2 مگ هستش یعنی اگر مرکز مخابرات و پشتیانی خط و ... اجازه بده سرعت دانلود خوبی دارین

برادر من خودم اصالتا خوزستانیم درسته الان اصفهان زندگی می کنم اما به هر حال از اونجا هم خبر دارم اونجا وضع اینترنتش دیگه به اون داغونی که شما میفرمایید نیست دوستانی هستن که توی اهواز با 500 یا 600 دانلود می کنن
[/quote]

البته بستگی داره به آی اس پی اش ،
تو شهر ما دوتا معروف هست که این یکی مال یکیشون هست ... دیگری هم دوستم توش کار می کنه می گه بیا تا بهت یک مگ بدهم با نام 128 ، ولی ...

البته اگه دقت کرده باشید جدیدا سرعت آپلود رو به شدت کاهش دادن ... یادمه اون اوایل من سرعت آپلودم به 70 می رسید ( با همین خط فعلی که دارم ) ولی جدید 6 کیلو بایت ....

خیلی راحت فهمیدند که دانلود مشکلی نداره ، آپلوده که مشکل داره .... ویرایش شده در توسط 100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر آپلود میخوای چکار ؟ فعلا که اینا نشستن رو سیم اینترنت و قصد بلند شدن ندارن

اگر دوستتون میخواد یک مگ بهتون بده خب بگیرید اما موظب باشید کلاه سرتون نره من یه بار یک مگ گرفتم سرعت دانلودش حدود همینی هست که الان دارم یعنی 40 تا 70 اما زمانی که 128 داشتم سرعت دانلودش به 200 هم میرسید پس بیخیالش شدم و رفتم دوباره 128 گرفتم ویرایش شده در توسط maverick100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

وطنی ها بنی اسرائیل رو هم تو جیب کوچیکشون گذاشتند ...

هم حجم دانلود رو می فروشند و هم پهنای باند رو !!!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والله ما اینترنت یک مگ مخابرات داریم واقعا عالیه! شاید 6 ماه یک بار قطعی داشته باشه البته بستگی به محل زندگیتونم داره هر مخابراتی خوب نیست محل ما هم تو تهرانه هم خیلی خلوته اپلود حدودا 30 کیلوبایته دانلودم تا 300 کیلوبایتم میره اینترنتمم نا محدوده پینگمم واقعا عالیه واقعا حدودا 22تا 27 هستش ویرایش شده در توسط SHAHABE3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر 100 خوب سوالی دارم !

چطوره که قسمت بازی ها و ساپورت و family سایت سامسونگ بازه و خدمات میده ! ولی قسمت فیلم هاش نه ؟! پس بادی بگم این مشکل سامسونگ نیست مشکل فیلترینگه ...

در ضمن این همه گیمر از بوشهر و اهواز و شوشتر تو سرورهای بازی هستند چرا اونها از اینترنت گلایه نمی کنند؟! عزیزان پول خرج کنید ! ... ویرایش شده در توسط hamedof
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

عزیز دلم ، من دیروز رفتم به اصلاح اینترنت 128 نامحدود گرفتم .... ( یعنی این ماه به جای حجمی رفتم نا محدود گرفتم ) و می دونی نتیجه چی شد !؟

نتیجه این شد که سرعت دانلودم که 28 کیلو بایت بود شد 16 کیلو بایت !!!!!!!!!!!!!

موقعی که پولم خرج می کنیم پوز ما رو می زنند ....

بعدش برادر شاید برای شما 50 تومن چیزی نباشه ولی من ماهی هست که برای همین 10 ، 20 تومن پول شارژ اینترنت می مانم ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداش خب 128 نامحدود همینه باید حداقل 256 بگیری والا بخدا ما هم مثل شماییم دیگه نمیدونم با چه زبونی بگم :-( خیال کردین ما نشستیم رو گنج ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='maverick100' timestamp='1375624487' post='326509']
داداش خب 128 نامحدود همینه باید حداقل 256 بگیری والا بخدا ما هم مثل شماییم دیگه نمیدونم با چه زبونی بگم :-( خیال کردین ما نشستیم رو گنج ؟
[/quote]

سلام

والله همین الآن دوستم اومد پیشم ، گفت نا محدود 256 مخابرات گرفته با سرعت دانلود 50 کیلو بایت ، شده 15 هزارتومان ...

من نا محدود 128 کیلوبایت گرفتم با سرعت 16 کیلو بایت ، شد 20 هزارتومان ...

اونوقت میاند و می گند مخابرات داره ازمون می زنه .... خودشان چنان می زنند که ......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1375629571' post='326534']
[quote name='maverick100' timestamp='1375624487' post='326509']
[/quote]

سلام

والله همین الآن دوستم اومد پیشم ، گفت نا محدود 256 مخابرات گرفته با سرعت دانلود 50 کیلو بایت ، شده 15 هزارتومان ...

من نا محدود 128 کیلوبایت گرفتم با سرعت 16 کیلو بایت ، شد 20 هزارتومان ...

اونوقت میاند و می گند مخابرات داره ازمون می زنه .... خودشان چنان می زنند که ......
[/quote]

به جاش مخابرات کل هزینه یک سال رو همون اولش یکجا میگیره! یعنی 180 تومن واسه 256 نامحدود. بعدش هم ماهی 5-6 تومن هزینه نگهداری و ابونمان و ... که همون ماهی 20 تومن شما در میاد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.